• Ново
10PCS BESTEP T73 5V Реле Сина JQC3F-05VDC-В

10PCS BESTEP T73 5V Реле Сина JQC3F-05VDC-В

Оценка на клиентот:
DEN 107.52
DEN 89.00 -17 %

Износ
Залиха


10 PCS BESTEP T73 5 V Реле Сина JQC3 F-05 VDC-В

Карактеристики

Заштита На Функција:
Епоксидна
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
is_customized:
Yes
Теорија:
цврста состојба реле
Број На Модел На:
5V
Напон:
5V
Употреба:
Општа Намена

Производи во категоријата

IPEX У FL седиште/IPX заеднички У FL-Р-SMT коаксијален антенски приклучок за антена 20279-001E 20pcs/многу

DEN 96.00

20279001 e IPEX 3 * 3 * 1.25 ММГлавен материјал : бакар, школка позлатаФреквентен опсег : 0 до 4 GHZКарактеристична отпорност : 50 ΩНа отпор на изолација : 500 m Ω МинГо издржат напон : 200 v ACСтои бран сооднос : 1.3 Max (0 до 3 GHZ 1.2 Max)Работна температура : 40 + 85 ° CСе однесува на компјутер, таблет, безжичен модул и други комуникации производи

еден 1 канал реле модул 5V 12V 24V високо и ниско ниво активирањето реле контрола со optocoupler

DEN 22.56

Добредојдовте на нашата Продавница * Опис на еден 1 канал реле модул 5 V 12 V 24 V високо и ниско ниво активирањето реле контрола со optocoupler за САЛАДИН автоматизација на опрема за контрола на Апликациите : САЛАДИН автоматизација на опрема за контрола, индустриски систем за контрола, Интернет на нештата контрола, дома интелигентна контрола, електронски ентузијасти развој експерименти, различни коло модификација...

AC 80-280V Текст за Контрола на Температурата Цврста Состојба Реле w DIN Железнички 25A РБС-25AA-H

DEN 292.80

AC 80280 V Текст за Контрола на Температурата Цврста Состојба Реле w DIN Железнички 25 A РБС25 AAHИме на производ Цврста Состојба Реле w DIN Железнички Тип на РБС25 AA Работно Тековната 25 A Текст AC 80280 V Излез AC 90480 V За DIN Железнички 35mm / 1.4" Вкупната Големина (Прибл.) 8 x 4.4 x 4.6 cm / 3.1" x 1.7" x 1.8" (L * W * H ) Надворешен Материјал Пластична, Метална Сива Боја, Сребрен Тон Тежина 161g Пакет Содржина1 x Цврста Состојба Реле w DIN Железнички

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.