• Ново
Авто пред магла светлина покрие светилка рамки за Nissan X-опашка 2014 2015 година, 2.0 МТ,бесплатен превозот.2 парчиња

Авто пред магла светлина покрие светилка рамки за Nissan X-опашка 2014 2015 година, 2.0 МТ,бесплатен превозот.2 парчиња

Оценка на клиентот:
DEN 959.52

Износ
Залиха


Карактеристики

Тип На Објект:
Рефлексивни Ленти
Напон:
3
Бренд Име:
Летало

Производи во категоријата

СКАРА@FUKA Возило Авто Автомобил Безбедно Анти-Статички Рефлексивни Лента Земјата Појас заштитно Јаже Рака Бело Одговара За BMW 3 5 7 Серија

220.32 -5 % DEN 209.00

100% Сосема Нов и Добар КвалитетМатеријал : Гума и метал.Големина : 32.5(L) x 1,5 см(W).Пластични рефлектор декорација боја : СребренаСпречување на шок од статички електрицитет.Се одрази во текот на ноќта (Предупредување).Лесно се инсталира на вашиот Автомобил.Намалена статични акумулација на прашина и рефлектор значи вашиот автомобил може да биде лесно да се види со други возила и пешаци.Тоа го спречува шок произведени од страна на displesurable статички електрицитет кој трошоци моќ на шасија и достигна до автомобил со електрична енергија преку појас.Автомобил АнтиСтатички Рака Корисни за да се елиминира бучавата на безжичен телефон и да се подобри радио, звук и да го следи на ТЕЛЕВИЗИЈА заедно со овој Производ.Answer : ___________________________ Note : забрзана се обезбеди гром мора да се поврзете со металик жица, така што ефектот на елиминирање на статични се вршиНа автомобилот од страна на електрична енергија преку појас.Пакет содржи : 1 компјутер Автомобил АнтиСтатички Лента Земјата Појас

1pc автомобил надворешен резервоар за нафта покрие супер додатоци за Хонда Crv Cr-v 2007 2008 2009 2010 2011

DEN 570.24

1pc автомобил надворешен резервоар за нафта покрие супер додатоци за Хонда Crv Crv 2007 2008 2009 2010 2011Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : ABSпакет вклучувајќи 1pc резервоарот маска.Други предмети за хонда 2007 година 2008 година 2009 година, Кликнете тука ве молиме : Превозот1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.