• Ново
Фабрика цена црна жените чанта мали жените торба со студ Занитвам Crossbody Кеси дама рака торба жените кожни чанти

Фабрика цена црна жените чанта мали жените торба со студ Занитвам Crossbody Кеси дама рака торба жените кожни чанти

Оценка на клиентот:
DEN 1028.64
DEN 607.00 -41 %

Износ
Залиха


14047 гроздобер синџир торба 30-80 % ПОПУСТ ЛЕСНИ НОВИТЕ ЕВРОПСКИ ЛУКСУЗНИ СТП МЕКА КОЖА ЧАНТА ремени дама торба кожа жените чанти кожени мала црна crossbody
приближно на големината :
28cm должина, 19cm hight, 3cm дебели.
жените може да се разликува малку од група на група .
14048 Класичен синџир торба 30 - 80% ПОПУСТ
Општи љубезно потсетување :
Полно име и Адреса
пред издавањето на нарачката, ве молиме бидете сигурни дека вашето полно име и адресата се точни и целосни.
Руската име мора да биде 3 зборовите .
Цена
тука е Кина, Фабрика,на сите цената е ниска, трговија на големо цена. цената е супер-вредност.
Боја
за некои причини, како што се различни светлина, различни компјутерски екран, различни производствени серии, итн,бојата може да биде малку различен , тоа е нормално.pls ни даде боја на толеранцијата, се молам за вашето разбирање.
Поставата
тука е вистински Кина Фабрика, огромен магацин, ве молиме толерантни некои мали разлики од група на група. квалитетот ќе биде иста и висок квалитет .
Превозот И Испорака
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
За Враќање
1.Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по примена на производот Дали сакате да се вратат или размена на објекти, ние ќе се обидеме потрудиме да ги Задоволи вас.
2.Ако не сте задоволни со објектот, бидејќи квалитетот, ве молиме да ни ги испратите слики, еднаш потврди, ве Молиме да го испрати Назад кон нас, ние ќе се врати парите назад откако доби .
3.Ако сакате да ја размена големина или боја, ве молиме да се врати предметите со оригиналниот пакет во добра состојба, ние ќе ја испрати својата парцела надвор, бидејќи ја Прими .
За повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да потроши една минута го напушти сад пет ѕвезди и позитивни повратни информации, со купувачот се покаже, ви благодариме .

Карактеристики

Бренд Име:
Imentha
Обликот:
Размавта
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Занитвам
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Геометриски
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Надворешноста:
Никој
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти

Производи во категоријата

Mara е Сон на Шопинг Торба 2018 Мода Жените Рамо Кеси Обичните Жени Чанта Домот Дами Tote Satchel Чанта Bolsa

903.36 -49 % DEN 461.00

Име на производ Жените Чанта Бренд Mara е Сон Тежина 450 G Големина 14*34*27cm Материјал со Висока Quailty СТП Кожа Боја Вино Црвено Сина, Црна, Црвена Роза 4 Стил бои Корисни Училиште / Неврзан Улица / Туристички Капацитети Може да се стави Паричникот Копче Телефон Козметички итн Внатрешни работи Мобилен Телефон Џеб Внатрешни работи Патент Џеб Функција на Улица / shopping / состанок итнAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради светлината разлика , боја може да биде малку разлика.2.Ве молиме овозможи 12 см разлики поради прирачник за мерење.Информации1...

2018 Нова Жена Рамо Кеси Тексас Дијаманти женски гласник кеси Занитвам Плетење Crossbody Перници со Висок Квалитет Дами Кеси

3320.64 -48 % DEN 1727.00

Убава пеперутка, јас доаѓаатСпецификација : 30*12*25 CMДвојно рамо појас со долга рамо slung појас, со три ремени во сите...

Жените Рамо Кеси Мода Чанта Водоотпорен Најлон Торба Женски Crossbody Кеси За Жените Секојдневен Tote bolsa feminina

1447.68 -45 % DEN 796.00

Добар Фидбек од купувачи : Услови за користење на услугитеИспоракаКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

2017 Топла Продажба на висококвалитетна Кожа Tassel Торба Рамо Кеси Жените Гласник Кеси Жените Чанта Tote торба бесплатен превозот

3110.40 -63 % DEN 1151.00

Добредојдовте на нашата продавница!Нашата цел е обезбедување на добра услуга, висок квалитет и најнови производи, убаво и безбедно превозот пакет, со најдобри цени за сите наши клиенти од целиот свет.Убаво е да се имаат оваа можност да ги доставуваме нашите услуги за вас.Посакуваме да имате пријатен шопинг време!Па дојде,и да го добиете она што ви треба!

Mara е Сон 2018 Цвеќиња Кофа Кеси Жените Drawstring Гласник Торба СТП Кожа Дами Синџир Канџите Цвет Жените Crossbody Торба

1203.84 -49 % DEN 614.00

Име на производ Жените Чанта Бренд Mara е Сон Тежина 500 G Големина 29*35*2 cm Материјал со Висока Quailty СТП Сина Боја Црна, Розова Беж 4 Стил бои Корисни Училиште / Неврзан Улица / Туристички Капацитети Може да се стави Паричникот Копче Телефон Козметички итн Внатрешни работи Мобилен Телефон Џеб Внатрешни работи Патент Џеб Функција на Улица / shopping / состанок итнAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради светлината разлика , боја може да биде малку разлика.2.Ве молиме овозможи 12 см разлики поради прирачник за мерење.Информации1...

Година Ограничен Директна Продажба На Еден Гроздобер Рачна Ташна Рачно Изработени Жените Вистинска Кожа Крстот Тело Cowhide Голема Торба За Лаптоп

8760.48 -47 % DEN 4643.00

Детали2016 година гроздобер рачна ташна рачно изработени panelled жените вистинска кожа секојдневен totes крстот тело cowhide рамо Totes торба голема торба за лаптоп100% вистински кравја кожаголемина : 39cmx30cmx18cm[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Нашата Serice[xlmodel][производи][8888] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

FOURDESIGNS Голем Капацитет Чанти Тропски Растенија палми Печатење Жените Кожа Рамо Кеси Топ-рачка Дами Плажа Totes

3167.52 -30 % DEN 2217.00

Добредојдовте на Цртан филм Светот , Тука можете да ги прилагодите на вашите омилени ликови ! ! !(Ве молиме контактирајте со насЗабелешка : ве Молиме овозможи на кеси големина може да се ситни грешки.Ви благодариме!>>>Висока Топ Платно Чевли Евра 3545>>>TRAVL КУФЕР МАСКА ( ЗА 20" / 24" / 28" КУФЕР)>>>Мини Прашка Кеси за жените / децаП : Зошто на чевли е мал? Купив НИ SIZE 8 обично!A : Нашата големина е различна, ви препорачуваме да ја проверите вашата нога должина пред купување на цел)П : Како да се избере производи?A : проверете нив се однесуваат на слики)П : времето За испорака е скоро, но јас не добиваат моите производи.А : ве Молиме контактирајте со нас да се прошири на времето, ќе се одговорни за тоа, не грижете се)П : добив грешка производи / Дека не е она што мислев!А : ве Молиме контактирајте со нас прво, пред отварање на спорот)П : што сакате да го направите мојот сопствен дизајн, може ли ?A : Да, ве молиме контактирајте со нас пред купување на тоа.Купи Забелешка : 1.Ние обично испратите Кина Пост Воздух Mail, и тоа треба околу 4560days да пристигне, ве молиме да бидете трпеливи.2.Да Бразил, тоа може да ви треба повеќе од 60 дена, ве молиме да се разбере поради строгите царинската3.Ние ќе ја испрати од e Packet да се САД и Русија...

2017 Нови Мулти Везени Жените Рамо мали торби!Топла Флорални везени ден спојки Врвот на Сите натпревар Дама Шопинг Превозникот

249.12 -5 % DEN 237.00

Детали За ПроизводотЗабелешки : големината е околу 18*17cm (1inch=2.54 см / 1cm=0.393 инчи) (прирачник за мерење постои 12cm јаз).1 : "да сте задоволни" е нашиот принцип на услугитеНикакви проблеми ,ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми!2 : Вашата 5ѕвезда повратни информации е многу важно за нас, ние ќе го оставам секој клиенти 5satr повратни информации ,се надевам дека може да ни даде 5Ѕвезда повратни информации !3.Ако имате било quention .ве молиме оставете ја вашата email на нас.ние ќе го испратам до тебе ПОБРЗО!Добредојдовте на нашата продавница ,имајте пријатен ден !pls прочитате големина внимателно и го избере тоа што ти треба кога ќе ги ред...

Mara е Сон Торба Жените чанта полна Боја Hasp Tassel Жените Гласник Торба СТП Кожа Tote Торба Crossbody Кеси За Жените Bolso

681.60 -45 % DEN 375.00

Име на производ Жените Чанта Бренд Mara е Сон Тежина 400 G Големина 27*24*9 CM (Голема Големина) 11*16.5*1 см (Мали Димензии) Материјал со Висока Quailty СТП Кожа Боја Црна, Сива Розова 3 бои Корисни Училиште / Неврзан Улица / Туристички Капацитети Може да се стави Паричникот Копче Телефон Козметички итн Внатрешни работи Мобилен Телефон Џеб Внатрешни работи Патент Џеб Функција на Улица / shopping / состанок итнAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради светлината разлика , боја може да биде малку разлика.2.Ве молиме овозможи 12 см разлики поради прирачник за мерење.Информации1...

Природна Кожа Кеси Дами Чанта 2018 Мали Гласник Crossbody Торба Reteo Рачно Изработени Кравја Кожа Рамо Рамка Торба

8928.00 -48 % DEN 4643.00

Материјал : кравја кожа е под влијание на животната средина на крава Нормално е дека тие го оставаат траги (лузна, callus) на површината...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.