• Ново
2018 жешка жени дизајнер на чанти висок квалитет на жените познатиот бренд рамо гласник кожни торби Голем Капацитет grils плажа торба

2018 жешка жени дизајнер на чанти висок квалитет на жените познатиот бренд рамо гласник кожни торби Голем Капацитет grils плажа торба

Оценка на клиентот:
DEN 777.60
DEN 505.00 -35 %

Износ
Залиха


Материјал : кожа СТП
Големина : 35cm*29cm*20cm
Забелешка : Поради разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување,фотографиите се на вистинските производи. Но, поради различни светлина и го следат поставување,ситни боја разлика можеби постоеле. Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу.
ПРОДАВНИЦА ЛИНК :
1.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи нарачка.Ние ќе го испратите производот до вас одеднаш по уплата. 2.Предмети се испраќаат од кина користење на воздухопловната;достигне повеќето земји во рок од 15-30 работен ден. 3.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добијат производот во 45 дена.И ве молиме да ни даде три работни дена за проверка на undelivered пакет и причина.Ако тоа е нашиот проблем,ние ќе рефундирање на пари за вас. 1.Враќање ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 2.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. 3.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. 4.Откако receving предмети,ние ќе рефундирање на дека веднаш. Ако имате било какви прашања,ве молиме да не се двоумела да контактирате со нас.Испраќање ни e-mail или можете да ни испратите порака во Aliexpress.Ви благодариме за посетата,се надеваме дека следниот пат да продолжат да соработуваат со вас.Ви благодариме! Забелешка : Поради разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување,фотографиите се на вистинските производи. Но, поради различни светлина и го следат поставување,ситни боја разлика можеби постоеле. Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу!

Карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
кофа
Број на Рачки/Ремени:
Две
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Бренд Име:
HENGSHENG
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
WSB109

Производи во категоријата

2018 Нова Мода Школка Жените Чанти Камен Шема Дами Рамо Кеси Патент Кожа Женски Девојка Луксузни Crossbody Торба 6 Боја

3360.00 -49 % DEN 1714.00

добредојдовте во мојата продавница!торба големина : 26 X22x13cmМатеријал : патент кожа Забелешка : За различни measureing метод,големината може да постојат и 23cm толеранција, ова не е голем квалитет проблемПоради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

YBYT бренд 2018 нови гроздобер обичните жени СТП кожа кофа композитни торба дами шопинг торбичка рамо гласник crossbody кеси

1568.64 -43 % DEN 894.00

Различен стил на големина е различна Поради прирачник за мерење ќе има 12cm грешка Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот

Mara е Сон на Шопинг Торба 2018 Мода Жените Рамо Кеси Обичните Жени Чанта Домот Дами Tote Satchel Чанта Bolsa

903.36 -49 % DEN 461.00

Име на производ Жените Чанта Бренд Mara е Сон Тежина 450 G Големина 14*34*27cm Материјал со Висока Quailty СТП Кожа Боја Вино Црвено Сина, Црна, Црвена Роза 4 Стил бои Корисни Училиште / Неврзан Улица / Туристички Капацитети Може да се стави Паричникот Копче Телефон Козметички итн Внатрешни работи Мобилен Телефон Џеб Внатрешни работи Патент Џеб Функција на Улица / shopping / состанок итнAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради светлината разлика , боја може да биде малку разлика.2.Ве молиме овозможи 12 см разлики поради прирачник за мерење.Информации1...

Kissyenia Нова Жешка рачно изработени Бохемски Плажа Бали Кеси Лето Струка Ратан Плетен Ткаење Жените Рамо Кружни Кеси KS1123

706.56 -20 % DEN 565.00

modname=ckeditor modname=ckeditorБренд : Kissyenia Модел Бр : KS1123 Главен Материјал : Природни Слама Капацитет : очила за сонце,Кармин,Козметички,i Phone,Копчиња,Паричник Торба големина : L23cmW8cmH23cm Боја Кафеава,Беж Забелешка 1 : 1 инч=2.54 см,1cm=0.394 инчен Забелешка 2 : Таму би можеле да бидат малку различни во боја бидејќи на компјутерски монитор settings Забелешка 3 : Поради differnence во мерниот метод, ве Молиме овозможи 13 cm во големина отстапувањеKS1123 е лето Бали плажа еколошки рачно изработени Бохемски симпатична торба.

Природна Кожа Кеси Дами Чанта 2018 Мали Гласник Crossbody Торба Reteo Рачно Изработени Кравја Кожа Рамо Рамка Торба

8928.00 -48 % DEN 4643.00

Материјал : кравја кожа е под влијание на животната средина на крава Нормално е дека тие го оставаат траги (лузна, callus) на површината...

Жените Торба Гроздобер Боја Блокирање Panelled Комбинација Жените Гласник Кеси Мода Bolsos Стп Кожа Crossbody Рамо Кеси

935.52 -40 % DEN 561.00

Жените Торба Гроздобер Боја Блокирање Panelled Комбинација Жените Гласник Кеси Мода Bolsos Стп Кожа Crossbody Рамо Кеси Предмет Бр...

Нова мода Був чанта,висок квалитет на патент кожа кожа на жените гласник торба дама една торба

959.04 -50 % DEN 480.00

Топло прашува : Почитувани купувачот, добредојдовте во мојата продавница, ние се специјализираат во производство на големо продажба на заеднички развој на директна продажба на компанијата, ако купите 300 КОМПЈУТЕРИ , треба да го додадете логото на вашата компанија, ве молиме контактирајте ме, ние ќе бидат Слободни за да додадете логото на вашата компанија , добредојдовте на наредбата, јас ви посакувам среќен шопинг!Бизнис е просперитетна!

2017 Топла Продажба на висококвалитетна Кожа Tassel Торба Рамо Кеси Жените Гласник Кеси Жените Чанта Tote торба бесплатен превозот

3110.40 -63 % DEN 1151.00

Добредојдовте на нашата продавница!Нашата цел е обезбедување на добра услуга, висок квалитет и најнови производи, убаво и безбедно превозот пакет, со најдобри цени за сите наши клиенти од целиот свет.Убаво е да се имаат оваа можност да ги доставуваме нашите услуги за вас.Посакуваме да имате пријатен шопинг време!Па дојде,и да го добиете она што ви треба!

2018 Жените Гласник Торба Шупливи Надвор bolsa feminina bolso mujer Кожна Торба Мали Crossbody Кеси за Жените Кофа Кеси

549.60 -32 % DEN 374.00

Карактеристики : · 100% Сосема Нов· Материјал : кожа СТП· Димензии : Должина 23cm x Висина 24 см· Тежина : 240g (Приближно)· Функција : торба,Гласник торба· 1 стил на располагање· Повод : Отворено,забава,работа· Вклучуваат : 1 Појас Забелешки : 1...

Нова Мода Везени Покрие торби!Топла Гроздобер Шопинг везови рамо&Чанти Врвот Лејди гласник Мала чанта Превозникот

441.12 -5 % DEN 419.00

Детали за производот големината е околу 22*13*3cm (1inch=2.54 см ,1cm=0.393 инчи)(прирачник за мерење постои 12cm јаз).1 : "да сте задоволни" е нашиот принцип на услугитеНикакви проблеми ,ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми!2 : Вашата 5ѕвезда повратни информации е многу важно за нас, ние ќе го оставам секој клиенти 5satr повратни информации ,се надевам дека може да ни даде 5Ѕвезда повратни информации !3.Ако имате било quention .ве молиме оставете ја вашата email на нас.ние ќе го испратам до тебе ПОБРЗО!Добредојдовте на нашата продавница ,имајте пријатен ден !pls прочитате големина внимателно и го избере тоа што ти треба кога ќе ги ред...

Kabelky Бренд Голема Tote Рамо Кеси Луксузни Чанти Жените Кеси Дизајнер СТП Кожа Топ-се справи со Кеси Sac Главен Femme de Marque

2398.56 -40 % DEN 1439.00

Kabelky Бренд Голема Tote Рамо Кеси Луксузни Чанти Жените Кеси Дизајнер СТП Кожа Топсе справи со Кеси Sac Главен Femme de MarqueБрендDORIA DOREМатеријалКвалитетот СТП КожаУпотребаРачни Торби,Рамо Кеси,шопинг пакетГолемина42*32*28.5*14.5 см (W1 W2 H T)Се справи со должина24cm (9.4 инчен)Внатрешната структураСо голем патент Оддел торбичка+Патент џеб+Патент налепници џеб+телефонот торбичка+Документ џебТежиназа 0.7 KGКапацитет13"лаптоп,A4 книги, чадор,паричник, секојдневно материјалиБојаЦрна, виолетова,белоцрнаОбликотСкитамВнимание : Бидејќи на прирачник masurement,таму е можеби 13 см грешка Поради различни компјутерски монитори или мобилен телефон екранот, може да постојат некои боја Пакет се оригинални запечатени транспорт, може да биде малку мирис на кожа стоки, но не грижете се, извади тоа и место во вентилирани место мирис ќе бидат отстранети наскороPayement : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.