• Ново
Жените мали модни торба стп кожа едно рамо крст-тело мали торби гроздобер гласник црна чанта

Жените мали модни торба стп кожа едно рамо крст-тело мали торби гроздобер гласник црна чанта

Оценка на клиентот:
DEN 1195.20
DEN 789.00 -34 %

Износ
Залиха


торба големина : за 22x15x9cm,ова е мала големина торба
торба должина : околу 22 см висина : 15cm дебелина : 9cm


Карактеристики

Големина:
(20cm
Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Затворање Тип:
Hasp
Обликот:
Размавта
Број На Модел На:
g-89587f
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Солидна Торба
Главен Материјал:
PU
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Декорација:
Никој
Бренд Име:
CYZZNTHI
Повод:
Разноврсна

Производи во категоријата

INSTANTARTS Pomeranian Печати Голем Капацитет Чанти за Дами Шопинг Симпатична Куче Патување Tote Торба Бренд Топ-се Справи со Кеси

1919.52 -40 % DEN 1152.00

Answer : ___________________________ NOTE : Ние имаме многу видови на багаж покрива,ако ви се допаѓа овие видови на багаж покрива,можете да контактирате со нас,ние можеме да ви испратиме линк за да купи.ви благодариме.За Да Ги Прилагодите 1...

FOURDESIGNS Голем Капацитет Чанти Тропски Растенија палми Печатење Жените Кожа Рамо Кеси Топ-рачка Дами Плажа Totes

3167.52 -30 % DEN 2217.00

Добредојдовте на Цртан филм Светот , Тука можете да ги прилагодите на вашите омилени ликови ! ! !(Ве молиме контактирајте со насЗабелешка : ве Молиме овозможи на кеси големина може да се ситни грешки.Ви благодариме!>>>Висока Топ Платно Чевли Евра 3545>>>TRAVL КУФЕР МАСКА ( ЗА 20" / 24" / 28" КУФЕР)>>>Мини Прашка Кеси за жените / децаП : Зошто на чевли е мал? Купив НИ SIZE 8 обично!A : Нашата големина е различна, ви препорачуваме да ја проверите вашата нога должина пред купување на цел)П : Како да се избере производи?A : проверете нив се однесуваат на слики)П : времето За испорака е скоро, но јас не добиваат моите производи.А : ве Молиме контактирајте со нас да се прошири на времето, ќе се одговорни за тоа, не грижете се)П : добив грешка производи / Дека не е она што мислев!А : ве Молиме контактирајте со нас прво, пред отварање на спорот)П : што сакате да го направите мојот сопствен дизајн, може ли ?A : Да, ве молиме контактирајте со нас пред купување на тоа.Купи Забелешка : 1.Ние обично испратите Кина Пост Воздух Mail, и тоа треба околу 4560days да пристигне, ве молиме да бидете трпеливи.2.Да Бразил, тоа може да ви треба повеќе од 60 дена, ве молиме да се разбере поради строгите царинската3.Ние ќе ја испрати од e Packet да се САД и Русија...

Топла Најлон Патнички торби! Лејди Секојдневен шопинг еден Рамо&Crossbody торба ретро свежи врежан еден рамо крстот кеси

383.52 -5 % DEN 364.00

Детали За ПроизводотБелешкиголемината на Вертикална верзија е околу 15*17.5*5cmГолемината на Хоризонтална верзија е за 19*15*6cm( 1inch=2.54 см / 1cm=0.393 инчи) (прирачник за мерење постои 12cm gДобредојдовте на нашата продавница ,имајте пријатен ден !1 : "да сте задоволни" е нашиот принцип на услугите2 : Вашата 5ѕвезда повратни информации е многу важно за нас, ние ќе го оставам секој клиенти 5satr повратни информации ,се надевам дека може да ни даде 5Ѕвезда повратни информации !pls прочитате големина внимателно и го избере тоа што nee d кога ќе ги ред...

2018 Нова Жена Рамо Кеси Тексас Дијаманти женски гласник кеси Занитвам Плетење Crossbody Перници со Висок Квалитет Дами Кеси

3320.64 -48 % DEN 1727.00

Убава пеперутка, јас доаѓаатСпецификација : 30*12*25 CMДвојно рамо појас со долга рамо slung појас, со три ремени во сите...

2017 женски Чанти Бостон Кеси Дами Tassel Копчето Гласник Торби од Кожа Рамо Кеси Дизајнер Кофа Торба Спојки Bolsas

1195.68 -40 % DEN 718.00

Димензии : Ширина 23cm Висока 18cm Дебели 18cm Забелешка : може да Постојат разлики поради прирачник за мерење 13 см Забелешка : сликите се на вистинските производи...

2017 Топла Продажба на висококвалитетна Кожа Tassel Торба Рамо Кеси Жените Гласник Кеси Жените Чанта Tote торба бесплатен превозот

3110.40 -63 % DEN 1151.00

Добредојдовте на нашата продавница!Нашата цел е обезбедување на добра услуга, висок квалитет и најнови производи, убаво и безбедно превозот пакет, со најдобри цени за сите наши клиенти од целиот свет.Убаво е да се имаат оваа можност да ги доставуваме нашите услуги за вас.Посакуваме да имате пријатен шопинг време!Па дојде,и да го добиете она што ви треба!

Kissyenia Нова Жешка рачно изработени Бохемски Плажа Бали Кеси Лето Струка Ратан Плетен Ткаење Жените Рамо Кружни Кеси KS1123

706.56 -20 % DEN 565.00

modname=ckeditor modname=ckeditorБренд : Kissyenia Модел Бр : KS1123 Главен Материјал : Природни Слама Капацитет : очила за сонце,Кармин,Козметички,i Phone,Копчиња,Паричник Торба големина : L23cmW8cmH23cm Боја Кафеава,Беж Забелешка 1 : 1 инч=2.54 см,1cm=0.394 инчен Забелешка 2 : Таму би можеле да бидат малку различни во боја бидејќи на компјутерски монитор settings Забелешка 3 : Поради differnence во мерниот метод, ве Молиме овозможи 13 cm во големина отстапувањеKS1123 е лето Бали плажа еколошки рачно изработени Бохемски симпатична торба.

Жешка Жени Гласник Кеси 2017 Висок Квалитет на СТП Кожа Познати Брендови Дизајн Жените Торба Луксузни Класичната Жените Чанти 10 бои

378.72 -5 % DEN 360.00

Добредојде на сите да ја нашата продавница.Имате било какви прашања,слободно пратете ми порака.Ви посакувам среќен шопинг!O(∩_∩) O~~Вие треба да го добие, да се добие подобра!Должина 19cm, ширина 7cm, 18cm висока Прирачник за мерење, постои 13cm грешка...

2018 Жените Гласник Торба Шупливи Надвор bolsa feminina bolso mujer Кожна Торба Мали Crossbody Кеси за Жените Кофа Кеси

549.60 -32 % DEN 374.00

Карактеристики : · 100% Сосема Нов· Материјал : кожа СТП· Димензии : Должина 23cm x Висина 24 см· Тежина : 240g (Приближно)· Функција : торба,Гласник торба· 1 стил на располагање· Повод : Отворено,забава,работа· Вклучуваат : 1 Појас Забелешки : 1...

Нова мода Був чанта,висок квалитет на патент кожа кожа на жените гласник торба дама една торба

959.04 -50 % DEN 480.00

Топло прашува : Почитувани купувачот, добредојдовте во мојата продавница, ние се специјализираат во производство на големо продажба на заеднички развој на директна продажба на компанијата, ако купите 300 КОМПЈУТЕРИ , треба да го додадете логото на вашата компанија, ве молиме контактирајте ме, ние ќе бидат Слободни за да додадете логото на вашата компанија , добредојдовте на наредбата, јас ви посакувам среќен шопинг!Бизнис е просперитетна!

Нова Мода Везени Покрие торби!Топла Гроздобер Шопинг везови рамо&Чанти Врвот Лејди гласник Мала чанта Превозникот

441.12 -5 % DEN 419.00

Детали за производот големината е околу 22*13*3cm (1inch=2.54 см ,1cm=0.393 инчи)(прирачник за мерење постои 12cm јаз).1 : "да сте задоволни" е нашиот принцип на услугитеНикакви проблеми ,ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми!2 : Вашата 5ѕвезда повратни информации е многу важно за нас, ние ќе го оставам секој клиенти 5satr повратни информации ,се надевам дека може да ни даде 5Ѕвезда повратни информации !3.Ако имате било quention .ве молиме оставете ја вашата email на нас.ние ќе го испратам до тебе ПОБРЗО!Добредојдовте на нашата продавница ,имајте пријатен ден !pls прочитате големина внимателно и го избере тоа што ти треба кога ќе ги ред...

2017 Нови Мулти Везени Жените Рамо мали торби!Топла Флорални везени ден спојки Врвот на Сите натпревар Дама Шопинг Превозникот

249.12 -5 % DEN 237.00

Детали За ПроизводотЗабелешки : големината е околу 18*17cm (1inch=2.54 см / 1cm=0.393 инчи) (прирачник за мерење постои 12cm јаз).1 : "да сте задоволни" е нашиот принцип на услугитеНикакви проблеми ,ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми!2 : Вашата 5ѕвезда повратни информации е многу важно за нас, ние ќе го оставам секој клиенти 5satr повратни информации ,се надевам дека може да ни даде 5Ѕвезда повратни информации !3.Ако имате било quention .ве молиме оставете ја вашата email на нас.ние ќе го испратам до тебе ПОБРЗО!Добредојдовте на нашата продавница ,имајте пријатен ден !pls прочитате големина внимателно и го избере тоа што ти треба кога ќе ги ред...

Annmouler Бренд Жените Кеси Стп Кожа Рамо Гласник Торба 3D Дигитално Печатење Тока Crossbody Торба Двојно Патент Торба

1310.40 -49 % DEN 668.00

Annmouler Бренд Жените Кеси Стп Кожа Рамо Гласник Торба 3 D Дигитално Печатење Тока Crossbody Торба Двојно Патент ТорбаТорба тип : Жените Торба; ; Жени Гласник Торба; Жени Кожа Една торба Материјал : Стп Кожа...

Природна Кожа Кеси Дами Чанта 2018 Мали Гласник Crossbody Торба Reteo Рачно Изработени Кравја Кожа Рамо Рамка Торба

8928.00 -48 % DEN 4643.00

Материјал : кравја кожа е под влијание на животната средина на крава Нормално е дека тие го оставаат траги (лузна, callus) на површината...

Ausuky Нови Пристигнување Есен Торба Голема Торба Секојдневно Гроздобер жените гласник кеси Каузална Занитвам Торба bolsa feminina 45

1536.00 -45 % DEN 845.00

487839565362926 Жените Кеси парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Ausuky Нови Пристигнување Есен Торба Големи Жени Торба Секојдневно Гроздобер Жените Гласник Торба Каузална Занитвам Торба bolsa feminina 45Пол : ЖенитеМатеријал : Кожа СТПШаблон тип : ЦврстиПредмет тип : ТорбаЗатворање тип : ПатентГолемина : 38 cm*13cm*37cmПредмет тип : ТорбаОбвивка материјал : ПолиестерСтил : МодаПакет содржи : 1*Торба487839565357721...

Фабрика цена црна жените чанта мали жените торба со студ Занитвам Crossbody Кеси дама рака торба жените кожни чанти

1028.64 -41 % DEN 607.00

14047 гроздобер синџир торба 3080 % ПОПУСТ ЛЕСНИ НОВИТЕ ЕВРОПСКИ ЛУКСУЗНИ СТП МЕКА КОЖА ЧАНТА ремени дама торба кожа жените чанти кожени мала црна crossbodyприближно на големината : 28cm должина, 19cm hight, 3cm дебели.жените може да се разликува малку од група на група .14048 Класичен синџир торба 30 80% ПОПУСТОпшти љубезно потсетување : Полно име и Адресапред издавањето на нарачката, ве молиме бидете сигурни дека вашето полно име и адресата се точни и целосни.Руската име мора да биде 3 зборовите .Ценатука е Кина, Фабрика,на сите цената е ниска, трговија на големо цена...

YBYT бренд 2018 нови гроздобер обичните жени СТП кожа кофа композитни торба дами шопинг торбичка рамо гласник crossbody кеси

1568.64 -43 % DEN 894.00

Различен стил на големина е различна Поради прирачник за мерење ќе има 12cm грешка Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот

2018 Нова Мода Школка Жените Чанти Камен Шема Дами Рамо Кеси Патент Кожа Женски Девојка Луксузни Crossbody Торба 6 Боја

3360.00 -49 % DEN 1714.00

добредојдовте во мојата продавница!торба големина : 26 X22x13cmМатеријал : патент кожа Забелешка : За различни measureing метод,големината може да постојат и 23cm толеранција, ова не е голем квалитет проблемПоради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.