• Ново
Цврсто дрво фото ѕид. Рамка. 11 бојадисана спалната соба ѕид виси на ѕидот рамка комбинација

Цврсто дрво фото ѕид. Рамка. 11 бојадисана спалната соба ѕид виси на ѕидот рамка комбинација

Оценка на клиентот:
DEN 5232.00
DEN 4709.00 -10 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Пакување Тип:
Мулти-рамка
Стил:
Европа
со слика картичка:
Yes
Материјал:
Дрво
Обликот:
Нередовните
Број На Модел На:
01
Тип:
Фото Рамка

Производи во категоријата

10pcs 5 инчен DIY Креативни Ѕид Виси Општи Фото Албум Kraft Хартија Фото Рамка и Јаже Клип Дома Декорација

138.72 -25 % DEN 104.00

10pcs 5 инчен DIY Креативни Ѕид Виси Општи Фото Албум Kraft Хартија Фото Рамка и Јаже Клип Дома ДекорацијаОпис100% сосема нов и висок квалитетDIY Хартија Фото Рамка 5 инчен Виси Јаже Ѕид ДекорацијаНаправен од висок квалитет на kraft хартија, гроздобер ретро дизајнMulticolor за вас да се избере, може да се избере еден ви се допаѓаСо виси јаже, можете да го користите вашиот фото декорирате вашиот дом ѕид.Одличен подарок за вашите пријателиСпецификација : Материјал : хартија kraftБоја : Како на сликата прикажаниВнатрешни работи големината на рамката : 6.7 x 10.2 cmНадворешната рамка големина : 9.7 x 13.1 cmЈаже должина : 2.2 mПакет Се Вклучени : 1 0 x Фото Рамка1 x Виси Јаже10 x КлипЗабелешка : ве молиме овозможи 13cm грешки на реалната димензија поради прирачник за мерење! Ви благодариме !Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи, ви благодариме за разбирањето!СЕ НАДЕВАМ ДЕКА ЌЕ ИМААТ ПРИЈАТЕН ШОПИНГ!>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >> Слики >>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Плаќање >>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>1...

(6 единици/pack) Биро Стои Tabletop Двојно Двострано Акрилик Menu & Летокот Носители ADS010

DEN 1920.00

Акрилик Маса Шатор ,Акрилик Мени Капакот На Држачот За На Доградба На Акрилни Знак Држачот За На Доградба На Акрилни Менито На Екранот ,Акрилик Знак Да Застане ,Акрилик Мени СтојатФункција : *Контра акрилик знак & menu стои со магнетни рамки* Да се состои од 3мм јасно акрилик панел и 10мм Јасно акрилик база* L рамка е наменета за да се одржи некој постер или помали во ориентација на портрет* Премиум квалитет единица е 3мм дебели акрилик рамка која ја нуди изгледот на стакло без цена* Магнети во акрилик задржете го рамка безбедно додека правејќи го тоа лесно да се префрлат од постери, во ниеден момент*10мм дебели акрилна база е голема стабилизатор дека тоа го прави јасно и едноставно да се одржи на масите или шалтери*Овие контра знак носителот се широко се користи во ресторани, клубови, кафулиња, информативни центри, изложбени хали, банки, хотели и повеќеГолемини како што следува : Производ Големина : за да се прикаже хартија со големинаПроизвод Големина : за да се прикаже хартија со големинаПроизвод Големина : за да се прикаже хартија со големина

Топ Одделение Мини Метал Фото Рамка за Исклучителен Подарок MPF028

DEN 648.00

Метал Фото Рамка ,Метал Слика Рамка ,Метал Фотографија Рамка ,Од Не ' Рѓосувачки Челик Фото Рамка(1) Нашите стилски метал фото рамка е направен од метал материјал, тоа е високо полиран работ ,елегантен и модерен ...

Мулти-рамка за Слика Рамка Дома Декор Кино Мода Класичен Сликарство Фото Рамка Поставена Цврсто Дрво Филм Ѕид Декорација DIY

6232.32 -0 % DEN 6232.00

>>Производот : Мултирамка за Слика Рамка Дневна Соба Мода Класичен Фото Рамка Поставена Цврсто Дрво Ѕид Декорација DIYМатеријал : HF0054 / HF0058 / HF0059 Солидна Борови Дрва Рамка; Пластичнидрво Оркестарот ОдборКоличина : HF0054 (8pcs Рамка); HF0058 (8pcs Рамка); HF0059 (11pcs Рамка);Боја : Дрво боја, Кафеава; ЦрнаСлични Препорачуваме : >> Внимание : Ве молиме имајте на ум дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Ве молиме овозможи 13cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!Цената на големо е да се преговара !^^

16 КОМПЈУТЕРИ/Set Home Декорација DIY Фото Рамка се Поставува За Ѕид Огромна Семејство Слика Рамка Европа Стил Поставува Рамка Со Слика Картичка

6744.00 -36 % DEN 4316.00

16 КОМПЈУТЕРИ / Set = 5 инчи ( 8 ПАРЧИЊА ) + 7 инчен ( 4 ПАРЧИЊА ) + 10 ( 2 ПАРЧИЊА ) + Овална Рамка ( 2 ПАРЧИЊА ) + Слика

(Пакување од 5 единици) Класични A4 Ѕид Монтирани и Countertop Дрво Фото Рамка, Дрвена Носителите на Сертификат WP006

DEN 3302.40

Дрвени Фото Рамки ,Дрво Постер Рамка ,Дрвена На Носителот На Сертификатот*Ова дрво фото слика рамката е направена од цврсто дрво ,таа дојде со 2cm широк и 1cm дебели граница.*Контра врвот дрвени фото рамки ,исто така се нарекува како дрво на носителот на сертификатот е совршен за да се прикаже вашиот сертификат ,диплома,слика,тоа исто така може да се монтира на ѕид.*Пакување на ова дрво, дрвени слика кадрирање вклучуваат ѕид монтирани закачалка,акрилик панел,задниот панел*Ние може да ви обезбеди црвена боја, а исто така и оригинални дрво бои се достапни

Европски Стил Retrato Креативен Подарок Дома Декорација DIY Дрво Фото Рамка Ѕид Слика Рамка за Накит Висок Квалитет

1375.68 -39 % DEN 839.00

Топла продажбата на медитеранот дома декорација дрвена рамка тројно string на риба, морска ѕвезда фото рамка ѕид, дрво рамка Континентална дрвена рамка студио рамка дрво занаети дневна соба фото ѕид фото рамка дрво поставува топла продажбаs Големина на : 20cmx15cm(7.87x5.90 Inch);17.5cmx15cm(6.88x5.90);16.5cmx15cm(6.69x5.90 Inch ) ;16cmx15cm;(6.29x5.90 Inch)Тежина : 550gМатеријал : ДрвоПакување : 1pc / кутијаФункција : 1.Убава, уникатен, а дефинитивно незаборавен.2.Прекрасен подарок за вашите пријатели и за вашето семејство3.Погодни за украсување биро или соба.Убава, уникатен, а дефинитивно незаборавен

(GT3166-A4) Пластика Акрилик Семејство Фото рамка 3+дебелина 3мм Plexiglass Екранот за Носител Со Метална Завртка Јасно Стои

1620.00 -7 % DEN 1507.00

Добредојдовте на додавање од нас да се "Моите Омилени Продавници".предмет : Акрилик Фото Рамка Со ЗаврткаМатеријал : јасно акриликМодел Бр...

1 парче 4 Бои Дрвени Слика Рамка Ѕид,Фото Рамка Десктоп Украси,Гроздобер Стил Фото Рамки,Семејството Слика Рамки

527.52 -20 % DEN 422.00

Големина : Плоштадот 4 инчи, 6 инчен, 7 инчен, 10 инченПакет вклучувајќи : 1pc phohot рамкаМожат да бидат ставени во бојадисана, постелнина соба, канцеларија, биро врвот да се направи вашата соба повеќе живописни Повеќе интелигентни...

1 Buc Фото Рамка Бебе Екранот Држачот за Дневна Соба Bedreoom Семејство Свадба Casamento Десктоп Ѕид Слика Рамка Дома Декор

455.52 -40 % DEN 273.00

Фото Рамка,Љубов, ПВЦ Пластика, рачно изработени, Tabletop Рамка & со насликани & различна големина за избор, повеќе бои за избор , кои се Продаваат од Страна на PCПроизводи ДеталиNO : 170715141902Тежина : грамГолемина : 5inch,6inch,7inch,8inch,10inch,16inch,20inchПлаќањеМожете да платите користејќи Boleto,Виза, Мастеркард, QIWI,Western Union, Маестро дебитна картичка,Web Money и банкарски трансфер.Повратни информацииАко сте задоволни со нашите производи и услуги, pleaseleave ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезда преглед!Ако не сте задоволни со нашата служба или кој било друг проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе се реши проблемот побрзо,ви благодариме!Контактирајте со насБило какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние ќе одговори на вашата емејл или порака во 24hrs.(ПонеделникСабота).Пораки не ќе бидат одговорени во недела или за празници.

10 Поставите Гроздобер Фото Хартија Рамка DIY Ѕид Филм Слика Виси Албум Јаже Клип Дома Креативни Висок Квалитет

177.60 -14 % DEN 153.00

Карактеристики : 10 Pcs виси на ѕидот kraft хартија фото рамка со јаже и клиповиОдговара за 6 инчен фотоИдеален за декорација,снимањето посебни моментиСовршен за карта во донесувањето одлуки ,некои креативни активности,свадба маси и уметнички проекти embellishmentsОпис : 100% Сосема нов и висок квалитетБоја : Црна / Бела / ПриродниМатеријал : ХартијаПогоден за фото големина : 6 инченПакетот вклучува : 10 Pcs Хартија Фото Рамка10 Pcs Клип1 X Јаже1...

Дрвени Слика Рамка Домаќинство Оркестарот Ретро Природата Стил Дрво Слики Рамка Zakka Десктоп Рамка Украси

1155.36 -37 % DEN 728.00

Големина На : A : 24.5x20.5x2.3 см (9.6x8.1x0.9 Инчи) 350gB : 19x26.5x2.3 см (7.5x10.4x0.9 Инчи) 400gC : 19x26.5x2.3 см (7.5x10.4x0.9 Инчи) 400gМатеријал : ДрвоПакет : Пена образец + Картонски кутииФункција : 1.100% Сосема Нов и висок квалитет.2.Одговараат за дома дневна соба,спална соба ,канцеларија,продавница,и др.3.Тоа е совршен производ за да ја Снимите вашата меморија со вашето семејство и пријатели.

Персонализирате Булчински Туш Фото Кабина Рамка Фото Рамка Засекогаш Мојот Пријател Селски Рамка Слика Рамка

1247.04 -50 % DEN 624.00

Персонализирате Булчински Туш Фото Кабина Рамка Фото Рамка Засекогаш Мојот Пријател Селски Рамка Слика РамкаЗАБЕЛЕШКА Pls се разгледа време да се купи...

(5 графика/Колона) Ресторан Led Мени Светлина Кутија, Хотел Led Мени Одбор(Една страна)

DEN 18268.80

Ресторан Светлината Кутии, Ресторан Светлина Панел ,Дигитални Светлина Мени Одбори(1) Овој модерен ресторан светлината кутии ,наречен и како Дигитални Светлина Мени Одбори,тие се специјално користи за ресторан,хотел,кафе, продавница и сл.(2) На целото мени светло систем се состои од 5 парчиња на led панел светлина ,чија одржлива големина е 470x380mm.Секоја светлина панел има 1 парчиња ,што е полесно за клиентите да изберете нивните favouriite јадење како по прикажување слики.(3) Во ресторан мени светлината кутии е магнетни stylre ,на предниот панел е во сендвич со магнетна ,кои прават светлина кутии брзо да ги промените вашите цени ,нуди и промоција .(4) висат додатоци и алуминиумски легури ќе бидат испратени до вас со светлината кутии ,така што ќе може да direclty ги користите кога ќе ги нарачате овој ресторан светлината кутии.(5) Ние сме една direct led светло кутија производство ,можеме да обичај прави многу видови на светлина кутија ,како што се кристално ултра тенок светлина кутија,алуминиумска клип светлина кутија,магнетни апсорбира светлина кутија ,водоотпорен светлина кутија итн .

Круна Облик Фото Рамка Розова Бебе Слика Рамка Сина Фото Backdrops Момче Девојка Роденден Подарок Декорација ElimElim

619.20 -18 % DEN 508.00

НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ ! Точка име : Круна во Облик на Фото Рамка Розова Бебе Слика Рамка Материјал : ЕкоПријателски Смола Големина : Надвор од големината на рамката : 13.5x18.5cm, За фото големина : 7.6x5.2cm Тежина : 200g Облик : Круната Боја : Сина или Розева Квалитетот на нашата култура...

Нови Розова Фото Рамки за Слика Свадба,Гроздобер Слика Рамки Ѕид,Мини Бебе Фото Рамка Десктоп,Дрвени Слика Рамка Семејство

552.00 -20 % DEN 442.00

Големина : Плоштадот 4 инчи, 6 инчен, 7 инчен, 10 инченМожат да бидат ставени во бојадисана, постелнина соба, канцеларија, биро врвот да се направи вашата соба повеќе живописни Повеќе интелигентни...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.