• Ново
Помине Уметност Четки - Професионални Помине Уметност Четки - Sable Помине Уметност Пенкало, Четка, Detailer, Лагер **Сет на 3

Помине Уметност Четки - Професионални Помине Уметност Четки - Sable Помине Уметност Пенкало, Четка, Detailer, Лагер **Сет на 3

Оценка на клиентот:
DEN 75.36
DEN 69.00 -8 %

Износ
Залиха

Помине Уметност Четки - Професионални Помине Уметност Четки - Sable Помине Уметност Пенкало, Четка, Detailer, Лагер **Сет на 3 Сет од 3 Помине Уметност четки (Детали, Мини Stripper & Соголување четка) се Идеални за професионални помине уметник и почетник да се очекува од вистински резултати сет се состои од фини детали четка, средни лагер и долго striper. Пакет Содржина : 3pcs помине уметност четки пенкала

Карактеристики

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Материјал:
Пластични
Големина:
3
Број На Модел На:
GE
Име:
Ноктите Четка
Сет:
3pcs
боја:
Црна
Материјал:
Пластични
Користи:
Помине Уметност боја Четка
Тежина:
30g
Големина:
16cm
реден број:
ГЕФ
Тип:
Детали, Мини Stripper & Соголување четка
Дизајни:
четка

Производи во категоријата

100pcs двојна боја 178mm нокти датотеки Црвено&Дрвени дрво Нокти Датотека 180/240 за Еднократна употреба Нокти Tools.

719.52 -5 % DEN 684.00

Опис 100pcs двојна боја 178mm нокти датотеки Црвено&Дрвени дрво Нокти Датотека 180 / 240 за Еднократна употреба Нокти Tools...

3Pcs/Set нозе грижа Пети Ноктите Clippers Тример Секачи Професионални Paronychia Nippers Chiropody Podiatry Нога Нега

194.40 -26 % DEN 144.00

3 Pcs / Set нозе грижа Пети Ноктите Clippers Тример Секачи Професионални Paronychia Nippers Chiropody Podiatry Нога НегаОпис : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Совршен за нокти декорација За Нокти и Пети Ноктите Употреба Одлична за професионални или домашна употреба Помине cuticle nipper / clipper : Дизајнирани за сечење парична казна рабовите Притисни назад cuticle и трим мртвите кожата околу ноктите и висат на ноктите се Натопи само 1 / 4 од сечење на вилицата во стерилизација Запомнете да ги отстраните сите остатоци & лепак со acetone по употребата...

Прст Зацрвстувањето Машина Рака Прст Повреда Носителот треска Orthotics Прсти Продолжен Прст Фиксна Рехабилитација 680355

DEN 741.60

Прст Зацрвстувањето Машина Рака Прст Повреда Носителот треска Orthotics Прсти Продолжен Прст Фиксна Рехабилитација Врвен Квалитет Од 10 Години искуство во производствоКарактеристики : Чувајте го вашиот прст права.Лесно да се однесуваат и да ги отстраните.Одржува interphalangeal зглобовите и во правилна положба.Идеален за корекција и поддршка на sprained прсти, mallet прст, volar плоча повреди & за да се стабилизира прст фрактури.Боја : БелаВклучени : 1 x Прст StraightenerВе молиме контактирајте со нас ако постои нешто што ние би можеле да ви помогнат,ние ќе ги нудат брз одговор и добра услуга...

Biutee 10PC Помине Уметност Пластични Гел лак Смена Кафе Надвор Капа Клип УВ Гел лак Заврши Средство за отстранување на лак

71.04 -13 % DEN 62.00

Бренд : Biutee Објект спецификите Предмет Тип : Помине Уметност Опрема Опис на Производот : Клипот Големина : App 4.5 X 2cm(Тип "Т") Бруто Тежина : Околу 70g(Тип "Т") Количеството : 10 Pcs / Пакет Пакет се Вклучуваат : 1 X 10 Pcs / Пакет Помине Уметност Впие Исклучување Клип Смена Алатка Боја : Виолетова / Розова Материјал : Пластика За вештачки нокти отстранување.Намали вишокот на ноктите...

Mayitr 5pcs Пластична Рачка Метал Двојно Двострано Нокти Датотеки Про Нокти Датотека DIY Нокти Педикир Алатка

107.04 -51 % DEN 52.00

HB0015790Спецификација : Бренд новиТип : Нокти ДатотекаМатеријал : ABS + ЧеликГолемина : прибл 148 x 15.7 x 4.6 mmБоја : СлучајниКоличина : 5pcsВисок квалитет на метал двојно двострано нокти датотекаОвој професионален нокти датотека е тешко, издржлив.Идеален за природни и доградба на акрилни нокти.Лесен и удобен за носење, ви овозможи да го користите во секое време и насекаде.Совршен за професионални или домашна употребаПакет се вклучени : 5pcs x Метал Нокти ДатотекаAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 15mmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Нови Препорачуваме Помине Уметност Прашина Смена Четка за Чистење Акрилик УВ Гел Rhinestones Шминка Четка Алатка

59.52 -21 % DEN 47.00

Нови УВ Помине Уметност Четка во Прав Прашина Смена Четка Сочинуваат Фондацијата Четка100% Сосема нов и висок квалитетМатеријал : Acylic +Најлон ЧеткаSize Diameter 2,2 см, Должина 11cm,Ергономски дизајниран, едноставен за употреба.Подобар ефект ,чисти со чистење крем, итн.Лесно да се отстрани прашина, честички во процесот на лак произведени на ноктите.Најлон е мека волна и кожапријателски,може да се обидете на тоа што лицето и дланки.Исто така, може да се користи четка за руменило.Од суштинско значење помине алатки во ноктите продавница.Бои : Црвена, Розова, Зелена, Портокалова, Виолетова( пратени по случаен избор без забелешка )Објектот Вклучува : 1 x Помине Прашина Смена Четка

Добар Квалитет 3pcs Мода Помине Уметност Акрилик Совети Лагер Цртање Четка Пенкало Пластични Убавина Ноктите Четка Лични Помине Грижа Пенкала Алатка

76.32 -31 % DEN 53.00

3pcs Мода Помине Уметност Акрилик Совети Лагер Цртање Четка Пенкало ПластикаУбавина Ноктите Четка Лични Помине Грижа Пенкала АлаткаFerether 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Трајни четки со 3 различни должина Создавање на убави нокти за долготрајни искра помине совети Користат за цртање на Фини Линии или Модели на Ноктите Совршен за двете професионална употреба или лична употреба Должина : 16 cm( прибл) Пакетот вклучува Лагер цртање пенкало х 3

2018 Тетоважа Чистење со Четка Комплет Игли четка Совет Цевка Машина Зафат Airbrush Спреј Пиштол Поставите Мулти-FunctioCleaning алатка JUL4_20

48.00 -23 % DEN 37.00

100% Сосема нов и висок квалитет на Тетоважа цевка совет за чистење со четки сет Сет од 5 четки од различни големини...

2 во 1 УВ Ламба лак Фен LED Помине Уметност Машина Помине Светилка 48W 365nm+405nm Сушење Ноктот&Ноктот Гел Лекување на Нокти

1874.88 -20 % DEN 1500.00

56052 во 1 УВ LED Помине Гел лак Фен Помине Уметност Машина Помине Светилка 48 W 365nm+405nm Помине Гел Лекување Светилка Светлина Шминка КозметичкиКарактеристики : Наменета за професионални помине експерти.Можеле брзо лекување на УВ гел / Градител / LED гел.Машината има авто рака инфраред сензор...

9pcs Нокти Поставување и полнење Педикир Режа Tweezer Нож Уво ги собереш Нови Нокти Clipper Комплет, од не ' Рѓосувачки челик Помине Грижа Алатка Поставува

196.80 -19 % DEN 159.00

Објектот Се Вклучени : 2 x Помине Clippers1 x Нокти Датотека1 x Ножици1 x Уво ги Собереш1 x Cuticle Тласкач1 x Огледало1 x Веѓа Клип1 x Акни ИглаСпецификација : * Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик & Пластика* Боја : Виолетова / Розова / Зелено / Сино* Големина : 10.5 СМ*11.5 CM*4.5 CM·Сите стоки ќе се испраќаат преку Кина Пост Воздухmail во рок од 5 дена по приемот на плаќање(освен за одмор и за викенд)...

Пети Одвоите 2 парчиња/многу Сунѓерот Мека Пена Помине Алатки Пети Прст Сепаратор Нозе Грижа Педикир ManicureTools Розова Прст Поени

57.60 -15 % DEN 49.00

Пети Одвоите 2 парчиња / многу Сунѓерот Мека Пена Помине Алатки Пети Прст Сепаратор Нозе Грижа Педикир Manicure Tools Розова Прст ПоениAnswer : ___________________________ Note : Како што знаеме ,Ова е ниска цена промотивен производ, Па ние изберете обичните испорака, без следење на информации ...

Помине Уметност Алатки Керамички Педикир Машина полски Нокти, Малку Вежба За Електрична Нокти Машина Додатоци HJL2017

149.28 -16 % DEN 125.00

Помине Уметност Алатки Керамички Педикир Машина полски Нокти, Малку Вежба За Електрична Нокти Машина Додатоци HJL2017 Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетТип : Керамички Помине Малку ВежбаМатеријал : КерамичкиДимензии : Должина : 4cm,Ширина : 0.6 смМодел : TC002 вежба малку точка густина : FTC003 вежба малку точка густина : МTC004 вежба малку точка густина : CTC005 вежба малку точка густина : XCTC006 вежба малку точка густина : XXCTC007 вежба малку точка густина : XXXCПримена : се користи за брусење и полирање на ноктите површината, а по завршувањето лак / фототерапија ноктите.Предност : висока цврстина, висока температура отпор, мала тежина, остар, мазна, без jitter, лесен за чистењеНапомена : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.Ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Помине Малку Вежба

2018 1 Пар Гел 2 Дупки Orthotics Bunion Сепаратори Опашка Пети Straightener Носилки AUG4_45

70.08 -37 % DEN 44.00

Опис : Супер меки гел, удобно да носат Малку пети varпосебно на преклопување pinky пети, може да го подобри агол на пети деформитет ефикасно, и да се спречи exacerbation на болката Многу погоден за кои носат високи потпетици долгорочни Количина : 1 ПарСпецификација : Материјал : Гел Големина : (прибл.) 4*1.2*1.5 cm / 1.57"*0.47"*0.59" Боја : Како на сликата шоуЗабелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

[MKTYUY-304FYU] Двојно 100Pcs Сива Месечината Помине Пескарење Датотеки полски Бафер Блок Нокти Педикир Совети Алатки Гел, UIP112__JK61

DEN 1220.16

Трговија на големо цена за Двојно 100 Pcs Сива Месечината Помине Пескарење Датотеки полски Бафер Блок Нокти Педикир Совети Алатки Гел, ###UIP112__JK61висок квалитет на баферот пескарење блоковиМоже да се користи за прст и пети ноктитеЕдноставен и лесен за употребаПогоден за professional или home помине уметност употребаГолемина(мм) : 17.9 cm 0.65 cm дебелинаТежина : 7.4 g / еезБоја : сивастилови : двокреветниОблик : Месечинатаако вашиот количина е повеќе од 5000pcs, ние може да ги испечатите вашите приватни логото на датотека !1...

2 парчиња пурпурна со Сјајот 23*23mm Бафер Чистење Пескарење Датотеки Блок на доградба на Акрилни Нокти Уметност Совети Нокти Алатка за промет на големо со Топла Прода

42.72 -6 % DEN 40.00

ОписКоличина : 2 парчиња / set Состојба : Сосема Нов Материјал : sandpaper Употреба : Промотивни подароци,сувенири Место на Потекло : Кина (копно) големина, нокти датотеки 95mm*25мм*25мм Пакет вклучуваат : 2piece, Индивидуални пакетСлики Може да пакет на услуги по барање на клиентите

2017 Нова Жешка 5pcs Флуоресцентни Роуз се Наведнуваат Нокти Датотека Emery Одбор Sandpaper 100/180 Професионални Пескарење Ноктите Уметност Нокти Алатки

84.48 -5 % DEN 80.00

Професионални Флуоресцентни Нокти Датотека Помине Уметност Датотеки Салон Алатки За Брусење Фајл Големина На Бафер : 17.8x1.9x0.4cm Пакет : 5pcs / многу(Роуз ) Материјал : Sandpaper на површината,Сунѓер(ЕВА) на вториот слој, Пластични(PP) во среден степен...

500Pcs/тркалаат Професионални Ноктите се Формира Нова Помине Уметност Совети УВ Гел Ноктите Уметност Совет Продолжување Водич Зголеми DIY Помине Алатки

680.64 -20 % DEN 544.00

500 Pcs / тркалаат Професионални Ноктите се Формира Нова Помине Уметност Совети УВ Гел Ноктите Уметност Совет Продолжување Водич Зголеми DIY Помине АлаткиКАРАКТЕРИСТИКИ : 100% Сосема НовТежина : 450gМатеријал : Самолепило за хартијаБоја : Црвена РозаКористење : За користење на кристал оклоп, светлосната терапија оклоп да се прошири на ноктитеПовратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

Про Помине Уметност Работ Машина Лажни Нокти Clippers Професионални Нерѓосувачки Уметност Совети Работ Секачи Лажни Нокти Clipper Совети Нокти Алатка

135.36 -5 % DEN 129.00

1 Ако цената на вашите нарачки , тоа ќе биде пратена од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и не може да се следи по пакет лево Кина...

Нови 1pc Дрво се Справи со Најлон Ombre Коса Четка Помине Уметност Четки Мека Професионални Нокти Маникир Алатки За Тебе УВ Гел на Ноктите

DEN 50.40

1pc Дрво се Справи со Мека Најлон Ombre Коса Четка Професионални Нокти Маникир Алатки За Тебе УВ Гел Ноктите Стил : Мода Пол : Жените Тема : Убавина Тип : Помине Уметност Пенкало во Боја : Како на Сликата Покаже Материјали : Најлон Должина : 14cm Коса Lenght : 1.5 cmOmbre четка УВ гел четка.100% Сосема нов и висок квалитет.Недеформација и неcorroding, трајни производи за подолго користење.Удобно и лесно да се справи.Совршен за домашна употреба и професионални нокти салон...

45Pair Силикони Separateur Orteil Гел Пети Сепаратор Straightener Valgus Прилагодувач Болка Нога Нега Пети Bunion Заштитник

2216.64 -5 % DEN 2106.00

45 Pair Силикони Separateur Orteil Гел Пети Сепаратор Straightener ValgПрилагодувач Болка Нога Нега Пети Bunion Заштитник Материјал : силикон Карактеристики : Мали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се носат...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.