• Ново
20 Компјутери зебра 80/80 Чакал Груба Помине Уметност Пескарење Датотеки Sandpaper Нокти Датотека Чистење Крива Нокти Алатки во Собата,висок квалитет!

20 Компјутери зебра 80/80 Чакал Груба Помине Уметност Пескарење Датотеки Sandpaper Нокти Датотека Чистење Крива Нокти Алатки во Собата,висок квалитет!

Оценка на клиентот:
DEN 287.52
DEN 273.00 -5 %

Износ
Залиха

Опис Кол : 20pcs/set Ронки : 80/80
Слики

Карактеристики

Тип На Објект:
нокти датотека
Количина:
20pcs
Големина:
178*28*4mm
Број На Модел На:
gREY178
Тип На Објект:
is_customized:
Количина:
20pcs
Состојба:
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Ронки:
80#/80#
Тежина:
250g/SET
боја:
Сива
Материјал:
pp+ЕВА DOULE СИВА

Производи во категоријата

Пети Одвоите 2 парчиња/многу Сунѓерот Мека Пена Помине Алатки Пети Прст Сепаратор Нозе Грижа Педикир ManicureTools Розова Прст Поени

57.60 -15 % DEN 49.00

Пети Одвоите 2 парчиња / многу Сунѓерот Мека Пена Помине Алатки Пети Прст Сепаратор Нозе Грижа Педикир Manicure Tools Розова Прст ПоениAnswer : ___________________________ Note : Како што знаеме ,Ова е ниска цена промотивен производ, Па ние изберете обичните испорака, без следење на информации ...

Помине Уметност Алатки Керамички Педикир Машина полски Нокти, Малку Вежба За Електрична Нокти Машина Додатоци HJL2017

149.28 -16 % DEN 125.00

Помине Уметност Алатки Керамички Педикир Машина полски Нокти, Малку Вежба За Електрична Нокти Машина Додатоци HJL2017 Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетТип : Керамички Помине Малку ВежбаМатеријал : КерамичкиДимензии : Должина : 4cm,Ширина : 0.6 смМодел : TC002 вежба малку точка густина : FTC003 вежба малку точка густина : МTC004 вежба малку точка густина : CTC005 вежба малку точка густина : XCTC006 вежба малку точка густина : XXCTC007 вежба малку точка густина : XXXCПримена : се користи за брусење и полирање на ноктите површината, а по завршувањето лак / фототерапија ноктите.Предност : висока цврстина, висока температура отпор, мала тежина, остар, мазна, без jitter, лесен за чистењеНапомена : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.Ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Помине Малку Вежба

Biutee 10PC Помине Уметност Пластични Гел лак Смена Кафе Надвор Капа Клип УВ Гел лак Заврши Средство за отстранување на лак

71.04 -13 % DEN 62.00

Бренд : Biutee Објект спецификите Предмет Тип : Помине Уметност Опрема Опис на Производот : Клипот Големина : App 4.5 X 2cm(Тип "Т") Бруто Тежина : Околу 70g(Тип "Т") Количеството : 10 Pcs / Пакет Пакет се Вклучуваат : 1 X 10 Pcs / Пакет Помине Уметност Впие Исклучување Клип Смена Алатка Боја : Виолетова / Розова Материјал : Пластика За вештачки нокти отстранување.Намали вишокот на ноктите...

Про Помине Уметност Работ Машина Лажни Нокти Clippers Професионални Нерѓосувачки Уметност Совети Работ Секачи Лажни Нокти Clipper Совети Нокти Алатка

135.36 -5 % DEN 129.00

1 Ако цената на вашите нарачки , тоа ќе биде пратена од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и не може да се следи по пакет лево Кина...

Помине Уметност Снабдување Совршен за Полнење Транспарентен Дизајн Чиста Јасно Желе Силикони Помине Stamper Scraper со Капа 2.8 cm Печат Печат Поставува

143.52 -15 % DEN 122.00

Помине Уметност Снабдување Совршен за Полнење Транспарентен Дизајн Чиста Јасно Желе Силикони Помине Stamper Scraper со Капа 2.8 cm Печат Печат Поставува Карактеристики : Предмет : Помине уметност печат scraper сет Материјал : Ова е јасно силикони stamper Тежина : околу.28g / set Големина : како фотографија Функција : За помине уметност полски трансфер дизајн Боја : Чиста јасно Пакување Содржина : 1set (1pcs јасно stamper+1pcs scraper со капа) Напомена : Поради различни лак квалитет,некои лак не е погоден за печат,па ве молиме да го изберат правото лак ,и ако за прв пат ќе може да не ги префрлуваат дизајн на stamper,ве молиме обидете се повторно...

500Pcs/тркалаат Професионални Ноктите се Формира Нова Помине Уметност Совети УВ Гел Ноктите Уметност Совет Продолжување Водич Зголеми DIY Помине Алатки

680.64 -20 % DEN 544.00

500 Pcs / тркалаат Професионални Ноктите се Формира Нова Помине Уметност Совети УВ Гел Ноктите Уметност Совет Продолжување Водич Зголеми DIY Помине АлаткиКАРАКТЕРИСТИКИ : 100% Сосема НовТежина : 450gМатеријал : Самолепило за хартијаБоја : Црвена РозаКористење : За користење на кристал оклоп, светлосната терапија оклоп да се прошири на ноктитеПовратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

5Pcs/многу Нови Нокти Датотеки Помине Уметност Пескарење Салон Бафер Директно Густа Црвена Сунѓерот Нокти УВ Гел Полирач Нокти Педикир Алатки

89.28 -12 % DEN 79.00

1 Ако цената на вашите нарачки , тоа ќе биде пратена од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и не може да се следи по пакет лево Кина...

Mayitr 5pcs Пластична Рачка Метал Двојно Двострано Нокти Датотеки Про Нокти Датотека DIY Нокти Педикир Алатка

107.04 -51 % DEN 52.00

HB0015790Спецификација : Бренд новиТип : Нокти ДатотекаМатеријал : ABS + ЧеликГолемина : прибл 148 x 15.7 x 4.6 mmБоја : СлучајниКоличина : 5pcsВисок квалитет на метал двојно двострано нокти датотекаОвој професионален нокти датотека е тешко, издржлив.Идеален за природни и доградба на акрилни нокти.Лесен и удобен за носење, ви овозможи да го користите во секое време и насекаде.Совршен за професионални или домашна употребаПакет се вклучени : 5pcs x Метал Нокти ДатотекаAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 15mmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Прст Зацрвстувањето Машина Рака Прст Повреда Носителот треска Orthotics Прсти Продолжен Прст Фиксна Рехабилитација 680355

DEN 741.60

Прст Зацрвстувањето Машина Рака Прст Повреда Носителот треска Orthotics Прсти Продолжен Прст Фиксна Рехабилитација Врвен Квалитет Од 10 Години искуство во производствоКарактеристики : Чувајте го вашиот прст права.Лесно да се однесуваат и да ги отстраните.Одржува interphalangeal зглобовите и во правилна положба.Идеален за корекција и поддршка на sprained прсти, mallet прст, volar плоча повреди & за да се стабилизира прст фрактури.Боја : БелаВклучени : 1 x Прст StraightenerВе молиме контактирајте со нас ако постои нешто што ние би можеле да ви помогнат,ние ќе ги нудат брз одговор и добра услуга...

Топла Продажба Професионални Акрилни Нокти Поставите 15pcs Помине Уметност Четка 12 Бои Акрилна Боја Помине Уметност полски 1pcs Палета на Бои Јадење

603.84 -15 % DEN 513.00

Топла Продажба Професионални Акрилни Нокти Поставите 15pcs Помине Уметност Четка12 Бои Акрилна Боја Помине Уметност полски 1pcs Палета на Бои ЈадењеПакет Содржи 12 Бои Акрилна Боја 15pcs Помине Четка 1 Палета на Бои Јадење

ANGNYA 2018 НОВИ Size 12 Розова Метална Рачка Помине Четка за Нокти Алатка Чиста Акрилик Kolinsky Sable Четки

374.40 -5 % DEN 356.00

ANGNYA 2018 НОВИ Size 12# Розова Метална Рачка Помине Четка за Нокти Алатка Чиста Акрилик Kolinsky Sable ЧеткиСпецификација За ПроизводИмеАкрилик ЧеткаБрој На Модел НаAYP01СпецификацијаЕдно ПарчеКосаKolinskyГолемина12#Се справи соМеталПакетПВЦ ЦевкаПриватна користење на логото : Да,(200 PCS за свој лого)Користење наПомине Уметност ДизајнДетали За Производот :

Професионални УВ Гел за на доградба на Акрилни Нокти Алатки Помине Уметност Опрема Помине Четки Пен Носителот Чисти Посебни Шише

143.52 -30 % DEN 100.00

Топла Продажба Професионални УВ Гел за на доградба на Акрилни Нокти Алатки Помине Уметност ОпремаНоктите Четки Пен Носителот Чисти Посебни Шише Бесплатен ПревозотГолемина11 x 6.5 см(Hx DIA) Функција : 1...

Добар Квалитет 3pcs Мода Помине Уметност Акрилик Совети Лагер Цртање Четка Пенкало Пластични Убавина Ноктите Четка Лични Помине Грижа Пенкала Алатка

76.32 -31 % DEN 53.00

3pcs Мода Помине Уметност Акрилик Совети Лагер Цртање Четка Пенкало ПластикаУбавина Ноктите Четка Лични Помине Грижа Пенкала АлаткаFerether 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Трајни четки со 3 различни должина Создавање на убави нокти за долготрајни искра помине совети Користат за цртање на Фини Линии или Модели на Ноктите Совршен за двете професионална употреба или лична употреба Должина : 16 cm( прибл) Пакетот вклучува Лагер цртање пенкало х 3

3Pcs/Set нозе грижа Пети Ноктите Clippers Тример Секачи Професионални Paronychia Nippers Chiropody Podiatry Нога Нега

194.40 -26 % DEN 144.00

3 Pcs / Set нозе грижа Пети Ноктите Clippers Тример Секачи Професионални Paronychia Nippers Chiropody Podiatry Нога НегаОпис : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Совршен за нокти декорација За Нокти и Пети Ноктите Употреба Одлична за професионални или домашна употреба Помине cuticle nipper / clipper : Дизајнирани за сечење парична казна рабовите Притисни назад cuticle и трим мртвите кожата околу ноктите и висат на ноктите се Натопи само 1 / 4 од сечење на вилицата во стерилизација Запомнете да ги отстраните сите остатоци & лепак со acetone по употребата...

2 парчиња пурпурна со Сјајот 23*23mm Бафер Чистење Пескарење Датотеки Блок на доградба на Акрилни Нокти Уметност Совети Нокти Алатка за промет на големо со Топла Прода

42.72 -6 % DEN 40.00

ОписКоличина : 2 парчиња / set Состојба : Сосема Нов Материјал : sandpaper Употреба : Промотивни подароци,сувенири Место на Потекло : Кина (копно) големина, нокти датотеки 95mm*25мм*25мм Пакет вклучуваат : 2piece, Индивидуални пакетСлики Може да пакет на услуги по барање на клиентите

10Pcs 100/180 Сива Помине Уметност Пескарење Датотеки Sandpaper лак Датотеки Чистење Крива вар на ongle Професионален Маникир Алатки Сет

151.20 -11 % DEN 134.00

10 Pcs 100 / 180 Сива Помине Уметност Пескарење Датотеки Sandpaper лак Датотеки Чистење Крива вар на ongle Професионален Маникир Алатки Поставите Големина : 17.8x2.9x0.4cm Пакет : 10pcs / многу (Забелешка : имаме светло виолетова,бела,сива боја pp во средно ниво,ќе брод од страна на случаен избор) Материјал : Sandpaper на површината,Сунѓер(ЕВА) на вториот слој, Пластични(PP) во среден степен...

Нови 1pc Дрво се Справи со Најлон Ombre Коса Четка Помине Уметност Четки Мека Професионални Нокти Маникир Алатки За Тебе УВ Гел на Ноктите

DEN 50.40

1pc Дрво се Справи со Мека Најлон Ombre Коса Четка Професионални Нокти Маникир Алатки За Тебе УВ Гел Ноктите Стил : Мода Пол : Жените Тема : Убавина Тип : Помине Уметност Пенкало во Боја : Како на Сликата Покаже Материјали : Најлон Должина : 14cm Коса Lenght : 1.5 cmOmbre четка УВ гел четка.100% Сосема нов и висок квалитет.Недеформација и неcorroding, трајни производи за подолго користење.Удобно и лесно да се справи.Совршен за домашна употреба и професионални нокти салон...

1Pc Единствен Камен Нокти Датотека Cuticle Смена Тример Бафер Помине Уметност Алатка (Случаен Боја) 12146

48.00 -15 % DEN 41.00

Спецификација : Материјали : КаменДолжина : Appox.10cmКоличина : 1 PcБоја : розова или сина, бојата е по Случаен изборПакет Содржина : 1 PcФункција : 100% сосема новЛесен за користење,може да се користи за да се отстрани и да се намали кутикулите и hangnails.Cuticle Тример со остар V облик на сечилото безбедно и брзо се скратува вишокот на кутикулите и hangnails.

2017 Нова Жешка 5pcs Флуоресцентни Роуз се Наведнуваат Нокти Датотека Emery Одбор Sandpaper 100/180 Професионални Пескарење Ноктите Уметност Нокти Алатки

84.48 -5 % DEN 80.00

Професионални Флуоресцентни Нокти Датотека Помине Уметност Датотеки Салон Алатки За Брусење Фајл Големина На Бафер : 17.8x1.9x0.4cm Пакет : 5pcs / многу(Роуз ) Материјал : Sandpaper на површината,Сунѓер(ЕВА) на вториот слој, Пластични(PP) во среден степен...

2018 Тетоважа Чистење со Четка Комплет Игли четка Совет Цевка Машина Зафат Airbrush Спреј Пиштол Поставите Мулти-FunctioCleaning алатка JUL4_20

48.00 -23 % DEN 37.00

100% Сосема нов и висок квалитет на Тетоважа цевка совет за чистење со четки сет Сет од 5 четки од различни големини...

10Pcs Cuboid Обликот на Ноктите Датотека Пескарење Блок Бафер Флуоресцентно Зелена боја Помине Уметност Датотека Педикир Маникир Помине Уметност Алатка

201.60 -5 % DEN 192.00

карактеристики : 100% Сосема нов Боја : зелена Врвен квалитет пескарење блокови 10 парчиња на Нокти Датотека Пескарење / Визуелниот Блокови Ситедвострано, погодност за употреба! Корисна малку помине уметност алатка за удар и форма до нерамна помине површината пред УВ гел и акрил апликација Може да се користи пред примена на лак или ноктите третмани Лесно и е подготвен за користењеГолемина на : 9.5 cm x 2.5 cm x 2.5 cm Совршени за двете професионална употреба или лична употреба! На нокти датотеки се сите двострано со различни грубост на секоја страна. Датотека на вашиот ноктите раб. Мазни ноктите и сјај на вашите нокти.Пакетот Вклучува : 10 x Нокти ДатотекаКлиент Информации : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)1)Откако ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките во рок од 12 работен ден.Кога ќе изберете "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", без следење на број за мали наредби (цел износПлаќање : 1) да ја прифатиме сите видови на плаќања2) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно...

1 парче на доградба на Акрилни Нокти Тебе Четка УВ Гел Слика Пенкало Сјајот Црвена Зелена Справи со Нокти Помине Уметност Алатка

95.52 -18 % DEN 78.00

Спецификација : Количина : 1 КомпјутерНаежвам Должина : Како на сликата прикажаниБоја : Како на сликата прикажаниПакет Содржина : 1 Компјутер Помине ЧеткаФункција : 100% сосема нов и висок квалитетСоздавање на убави нокти за longlasting искра помине совети!Лесно да се справи и да работат.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Ве молиме мијат внимателно по користете, чувајте го на чиста и безбедна за повторна употреба!

СОНЦЕТО X 54W Гел Ноктите LED Светилки Помине Фенови Автоматски уреди со покажувач на Машина Лек УВ Гел LCD Време Дисплеј велика БРИТАНИЈА/САД/ЕУ Plug 5U1212

2433.60 -22 % DEN 1898.00

СОНЦЕТО X 54 W Гел Ноктите LED Светилки Помине Фенови Автоматски уреди со покажувач на Машина Лек УВ Гел LCD Време Дисплеј велика БРИТАНИЈА / САД / ЕУ ПриклучокКарактеристики : Двојно Извор на Светлина : 365nm+405nm, лекување на ситеБрзо сушење гел и на прст ноктите и пети ноктите54 W висока моќност, брзо сушењеМоже да се излечи сите гелови : LED гелови, УВ гелови,Builder сл.Безболен третманSmart инфраред сензорLCD дисплејТајмер поставки : 10ти / 30 години / 60тите / 99sСпецификација : Материјал : ABS36 Led диодиМакси Потрошувачка на Енергија : 54 WГолемина : 210*120*80mmДвојно Извор на Светлина (365nm+405nm)Лечи Сите Гел : УВ Гел / LED Гел / ГрадителLifttime : 50000hrsАдаптер : Номинална влезниот 100240 V 50 / 60 HzПриклучок Тип : велика БРИТАНИЈА / САД / ЕУ ПриклучокПакет Листата : 1x Помине Фен1x велика БРИТАНИЈА / САД / ЕУ Приклучок1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

5pcs/set Професионални Црна Помине Уметност Пенкало Четки Меки Силиконски Резба Скулптура Втиснување УВ Гел Зграда DIY Нокти Алатки

143.52 -30 % DEN 100.00

5pcs / set Професионални Црна Помине Уметност Пенкало Четки Меки Силиконски Резба Скулптура Втиснување УВ Гел Зграда DIY Нокти АлаткиПредмет : Црна Помине Уметност Четка во Собата Материјал : Акрил+Силикони Големина : 17cm Тежина : 17g Употреба : За полски цртање и резба Пакување Содржина : 1set (5pcs)Како да се купатАко сакате да се купи еден објект, ве молиме изберете количината и кликнете"Купи Сега"...

2018 1 Пар Гел 2 Дупки Orthotics Bunion Сепаратори Опашка Пети Straightener Носилки AUG4_45

70.08 -37 % DEN 44.00

Опис : Супер меки гел, удобно да носат Малку пети varпосебно на преклопување pinky пети, може да го подобри агол на пети деформитет ефикасно, и да се спречи exacerbation на болката Многу погоден за кои носат високи потпетици долгорочни Количина : 1 ПарСпецификација : Материјал : Гел Големина : (прибл.) 4*1.2*1.5 cm / 1.57"*0.47"*0.59" Боја : Како на сликата шоуЗабелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

SUN9X Плус ДОВЕДЕ Помине Светилка 36W SUN9X 24W УВ Ламба УВ Нокти лак Професионални Помине Фен за Лекување на Сите УВ LED Помине Гелови

1007.52 -16 % DEN 846.00

SUN9 X Плус УВ LED Светло Помине Фен 36 W лак Фенови Моќ за Лекување на Сите Гелови Помине Уметност Алатки●Спецификации●Бренд : UVLEDМодел : SUN9x ПлусМатеријал : Поликарбонат & Acrylonitrile Butadiene StyreneБоја : РозеваНоминална Влез : 100240 V 50 / 60 Hz 1АMax Моќност : 36 WБранова Должина : 365nm + 405nmУслуга Живот : 50000h●Ве Молиме Да Забележите●Како еден вид на evaporable производ, лак може да не се сушат од било помине светилка, ве молиме да не ја користите оваа светилка да се исуши ноктите полски.●Пакет Листата●1 * Помине Светилка1 * Приклучок1 * Упатство

[MKTYUY-304FYU] Двојно 100Pcs Сива Месечината Помине Пескарење Датотеки полски Бафер Блок Нокти Педикир Совети Алатки Гел, UIP112__JK61

DEN 1220.16

Трговија на големо цена за Двојно 100 Pcs Сива Месечината Помине Пескарење Датотеки полски Бафер Блок Нокти Педикир Совети Алатки Гел, ###UIP112__JK61висок квалитет на баферот пескарење блоковиМоже да се користи за прст и пети ноктитеЕдноставен и лесен за употребаПогоден за professional или home помине уметност употребаГолемина(мм) : 17.9 cm 0.65 cm дебелинаТежина : 7.4 g / еезБоја : сивастилови : двокреветниОблик : Месечинатаако вашиот количина е повеќе од 5000pcs, ние може да ги испечатите вашите приватни логото на датотека !1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.