• Ново
7PCS Помине Четки Акрилик Рамен УВ Гел Градител Четка Помине Уметност Совети Сликарство Пенкало Сјајот Акрилик се Справи со Дизајн Салон DIY Помине Алатка

7PCS Помине Четки Акрилик Рамен УВ Гел Градител Четка Помине Уметност Совети Сликарство Пенкало Сјајот Акрилик се Справи со Дизајн Салон DIY Помине Алатка

Оценка на клиентот:
DEN 205.92
DEN 196.00 -5 %

Износ
Залиха


ноктите четка помине уметност четка четка за нокти гел ноктите четка за нокти четка во собата на доградба на акрилни нокти четка kolinsky помине четка kolinsky на доградба на акрилни нокти четка за нокти гел четка за нокти прашина четка помине уметност четка поставена четка помине уметност помине четка за нокти уметност помине четка гел bqan помине четка за нокти четка носителот помине четка кутија помине четка за чистење
7 PCS Помине Четки Акрилик Рамен УВ Гел Градител Четка Помине Уметност Совети Сликарство Пенкало Сјајот Акрилик се Справи со Алатка Дизајн Салон Совет DIY Помине Алатки Карактеристики :
- 100% нов мало и висок квалитет
- Количина : 7 компјутери / set
- Четка Тип : #2, #4, #6, #8, #10, #12, #14 на располагање
Спецификација :
- Материјал : Најлон
- Должина на : 13.7-14.5 cm
- Четка за Коса : 0.8 cm (Прибл.)
Материјал : Гел Акрил +Метал
Должина : околу.13.7~14.5 cm/5.39 инчен ~ 5.71 инчен
Пенкало дијаметар : прибл.0.85 cm/0.33 инчен
Конверзија : 1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчен
1 Сет Нето Тежина : околу.50g
Како да го Користите :
- За сјај во прав или sequins, Чекор 1 : четка малку горниот слој; Чекор 2 : четка сјајот во прав или sequins и се примени на ноктите Чекор 3 : Со цел да се избегне четка косата станува сува и тврда, се мијат четка косата со четка за чистење секое миење на забите веднаш.
Примена :
- Нокти четка за УВ гел bulider и сјајот sequins.
- Ви овозможи да се созд вашиот сопствен дизајн на вашите нокти.
- Лесен за употреба
- Одлично за казна помине уметност работа.
- Идеален за професионална употреба или домашна употреба
- Ве молам, се мијат тоа внимателно по користете, чувајте го на чиста и безбедна за повторна употреба
Порака до почитуваниот Клиенти : Сите Слики се Направени од Вистинска Предмети, со Почитување на Вистинските Предмети, Иако Постои Мала Боја Разлика Може да биде Предизвикана од Некои Причини, како што се Боја Одраз во Мониторот Осветлување, Позадина, итн. Сите Корисници ќе бидат Послужени со Careness. Ако Има Било какви Прашања, Добредојдовте да Контактирате со нас за да им помогнеме. Пакетот Вклучува : - 1 x Set Помине уметност четка (7pcs)
- Имајте на ум : на комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група
Испорака :
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2. Ве молиме пополнете во нашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
3. Објектот ќе се превезува со Обичен Воздух Mail БЕЗ СЛЕДЕЊЕ БР. со 40-60days време на испорака, како по локално пост услуга во вашата земја.
Топло Совети : Ние секогаш ќе се потрудиме да се грижи за својата цел и да ви понуди задоволни услуга. Ви благодариме.
- Кога не можете да го најдете parcle, ве молиме контактирајте со нас за проверка.
- Кога вашата цел е да работи надвор од времето, ве молиме контактирајте со нас за цел заштита. Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации, ви Благодарам.

Карактеристики

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Број На Модел На:
HJ-NB013
Бренд Име:
Мед Радост
Материјал:
најлон коса, акрилик рачка
Големина:
13.7-14.5cm
Четка Тип:
#2, #4, #6, #8, #10, #12, #14
Тежина:
About 0.05kg
Четка За Коса:
најлон коса
Примена:
УВ гел градител четка

Производи во категоријата

9pcs Нокти Поставување и полнење Педикир Режа Tweezer Нож Уво ги собереш Нови Нокти Clipper Комплет, од не ' Рѓосувачки челик Помине Грижа Алатка Поставува

196.80 -19 % DEN 159.00

Објектот Се Вклучени : 2 x Помине Clippers1 x Нокти Датотека1 x Ножици1 x Уво ги Собереш1 x Cuticle Тласкач1 x Огледало1 x Веѓа Клип1 x Акни ИглаСпецификација : * Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик & Пластика* Боја : Виолетова / Розова / Зелено / Сино* Големина : 10.5 СМ*11.5 CM*4.5 CM·Сите стоки ќе се испраќаат преку Кина Пост Воздухmail во рок од 5 дена по приемот на плаќање(освен за одмор и за викенд)...

Нови Препорачуваме Помине Уметност Прашина Смена Четка за Чистење Акрилик УВ Гел Rhinestones Шминка Четка Алатка

59.52 -21 % DEN 47.00

Нови УВ Помине Уметност Четка во Прав Прашина Смена Четка Сочинуваат Фондацијата Четка100% Сосема нов и висок квалитетМатеријал : Acylic +Најлон ЧеткаSize Diameter 2,2 см, Должина 11cm,Ергономски дизајниран, едноставен за употреба.Подобар ефект ,чисти со чистење крем, итн.Лесно да се отстрани прашина, честички во процесот на лак произведени на ноктите.Најлон е мека волна и кожапријателски,може да се обидете на тоа што лицето и дланки.Исто така, може да се користи четка за руменило.Од суштинско значење помине алатки во ноктите продавница.Бои : Црвена, Розова, Зелена, Портокалова, Виолетова( пратени по случаен избор без забелешка )Објектот Вклучува : 1 x Помине Прашина Смена Четка

Помине Уметност Снабдување Совршен за Полнење Транспарентен Дизајн Чиста Јасно Желе Силикони Помине Stamper Scraper со Капа 2.8 cm Печат Печат Поставува

143.52 -15 % DEN 122.00

Помине Уметност Снабдување Совршен за Полнење Транспарентен Дизајн Чиста Јасно Желе Силикони Помине Stamper Scraper со Капа 2.8 cm Печат Печат Поставува Карактеристики : Предмет : Помине уметност печат scraper сет Материјал : Ова е јасно силикони stamper Тежина : околу.28g / set Големина : како фотографија Функција : За помине уметност полски трансфер дизајн Боја : Чиста јасно Пакување Содржина : 1set (1pcs јасно stamper+1pcs scraper со капа) Напомена : Поради различни лак квалитет,некои лак не е погоден за печат,па ве молиме да го изберат правото лак ,и ако за прв пат ќе може да не ги префрлуваат дизајн на stamper,ве молиме обидете се повторно...

SUN9X Плус ДОВЕДЕ Помине Светилка 36W SUN9X 24W УВ Ламба УВ Нокти лак Професионални Помине Фен за Лекување на Сите УВ LED Помине Гелови

1007.52 -16 % DEN 846.00

SUN9 X Плус УВ LED Светло Помине Фен 36 W лак Фенови Моќ за Лекување на Сите Гелови Помине Уметност Алатки●Спецификации●Бренд : UVLEDМодел : SUN9x ПлусМатеријал : Поликарбонат & Acrylonitrile Butadiene StyreneБоја : РозеваНоминална Влез : 100240 V 50 / 60 Hz 1АMax Моќност : 36 WБранова Должина : 365nm + 405nmУслуга Живот : 50000h●Ве Молиме Да Забележите●Како еден вид на evaporable производ, лак може да не се сушат од било помине светилка, ве молиме да не ја користите оваа светилка да се исуши ноктите полски.●Пакет Листата●1 * Помине Светилка1 * Приклучок1 * Упатство

10Pcs Cuboid Обликот на Ноктите Датотека Пескарење Блок Бафер Флуоресцентно Зелена боја Помине Уметност Датотека Педикир Маникир Помине Уметност Алатка

201.60 -5 % DEN 192.00

карактеристики : 100% Сосема нов Боја : зелена Врвен квалитет пескарење блокови 10 парчиња на Нокти Датотека Пескарење / Визуелниот Блокови Ситедвострано, погодност за употреба! Корисна малку помине уметност алатка за удар и форма до нерамна помине површината пред УВ гел и акрил апликација Може да се користи пред примена на лак или ноктите третмани Лесно и е подготвен за користењеГолемина на : 9.5 cm x 2.5 cm x 2.5 cm Совршени за двете професионална употреба или лична употреба! На нокти датотеки се сите двострано со различни грубост на секоја страна. Датотека на вашиот ноктите раб. Мазни ноктите и сјај на вашите нокти.Пакетот Вклучува : 10 x Нокти ДатотекаКлиент Информации : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)1)Откако ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките во рок од 12 работен ден.Кога ќе изберете "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", без следење на број за мали наредби (цел износПлаќање : 1) да ја прифатиме сите видови на плаќања2) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно...

Помине Уметност Сет 12 Акрилни Бои Во Прав Резба + Помине Уметност Четка Пенкало+Акрилик Течни+Боја Мешање Dappen Првенство Јадење Алатка

671.04 -10 % DEN 604.00

Функција : тоа е многу разумен совршен за професионална употреба или домашна употреба Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ на ум ДЕКА ПОРАДИ ОСВЕТЛУВАЊЕ ЕФЕКТ И КОМПЈУТЕРСКИ БОЈА, ВИСТИНСКИТЕ БОИ МОЖЕ да БИДЕ МАЛКУ ПОИНАКВА ОД СЛИКА Пакет Содржи : 1 X12 бои резба во прав( по Случаен избор Боја) 1 X акрилик течност ( 75ml ) 1 X dappen јадење / Првенство 1 X резба пенБесплатен ПревозотКина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 1525 работни дена откако ќе бидат поставени...

2 во 1 УВ Ламба лак Фен LED Помине Уметност Машина Помине Светилка 48W 365nm+405nm Сушење Ноктот&Ноктот Гел Лекување на Нокти

1874.88 -20 % DEN 1500.00

56052 во 1 УВ LED Помине Гел лак Фен Помине Уметност Машина Помине Светилка 48 W 365nm+405nm Помине Гел Лекување Светилка Светлина Шминка КозметичкиКарактеристики : Наменета за професионални помине експерти.Можеле брзо лекување на УВ гел / Градител / LED гел.Машината има авто рака инфраред сензор...

Artlalic 5pcs/set Помине Уметност Rhinestones ги Собереш Восок Молив Камења Sequins Монистра Дијамант Кристал Dotting самолепливи Берач Пен

DEN 50.88

Artlalic 5pcs / set Помине Уметност Rhinestones ги Собереш Восок Молив Камења Sequins Монистра Дијамант Кристал Dotting самолепливи Берач ПенФункција : 100% Сосема Нов5 парче сет dotting налепница помине уметност пенкала, преносни и издржливи.Користете острилка да се изостри со моливСамолепливи Молив, можете лесно да ги собереш кристал / sequin ект оркестарот работи.Не треба да се исчисти, лесен за ракување, идеален за професионална употреба или домашна употреба.Спецификации : Материјал : Лепило МоливБоја : БелаПакетот Вклучува : 5 X Помине уметност dotting моливПочитувани Клиенти : Ние го правиме во комбинација превозот, откако заврши шопинг, ве молиме контактирајте со нас да се измени фактура...

2017 Нова Жешка 5pcs Флуоресцентни Роуз се Наведнуваат Нокти Датотека Emery Одбор Sandpaper 100/180 Професионални Пескарење Ноктите Уметност Нокти Алатки

84.48 -5 % DEN 80.00

Професионални Флуоресцентни Нокти Датотека Помине Уметност Датотеки Салон Алатки За Брусење Фајл Големина На Бафер : 17.8x1.9x0.4cm Пакет : 5pcs / многу(Роуз ) Материјал : Sandpaper на површината,Сунѓер(ЕВА) на вториот слој, Пластични(PP) во среден степен...

45Pair Силикони Separateur Orteil Гел Пети Сепаратор Straightener Valgus Прилагодувач Болка Нога Нега Пети Bunion Заштитник

2216.64 -5 % DEN 2106.00

45 Pair Силикони Separateur Orteil Гел Пети Сепаратор Straightener ValgПрилагодувач Болка Нога Нега Пети Bunion Заштитник Материјал : силикон Карактеристики : Мали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се носат...

5pcs/set Боја Пластични Помине Уметност Прашина Чиста Четка за Нокти, Шминка Додатоци Помине Четка за Нокти Педикир Алатка Розова боја Црна, Сина

95.52 -15 % DEN 81.00

Добредојдовте на Julianna Убавина! 1.Нема следење на број за цел испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ...

5Pcs/многу Нови Нокти Датотеки Помине Уметност Пескарење Салон Бафер Директно Густа Црвена Сунѓерот Нокти УВ Гел Полирач Нокти Педикир Алатки

89.28 -12 % DEN 79.00

1 Ако цената на вашите нарачки , тоа ќе биде пратена од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и не може да се следи по пакет лево Кина...

2 парчиња пурпурна со Сјајот 23*23mm Бафер Чистење Пескарење Датотеки Блок на доградба на Акрилни Нокти Уметност Совети Нокти Алатка за промет на големо со Топла Прода

42.72 -6 % DEN 40.00

ОписКоличина : 2 парчиња / set Состојба : Сосема Нов Материјал : sandpaper Употреба : Промотивни подароци,сувенири Место на Потекло : Кина (копно) големина, нокти датотеки 95mm*25мм*25мм Пакет вклучуваат : 2piece, Индивидуални пакетСлики Може да пакет на услуги по барање на клиентите

5pcs/set Професионални Црна Помине Уметност Пенкало Четки Меки Силиконски Резба Скулптура Втиснување УВ Гел Зграда DIY Нокти Алатки

143.52 -30 % DEN 100.00

5pcs / set Професионални Црна Помине Уметност Пенкало Четки Меки Силиконски Резба Скулптура Втиснување УВ Гел Зграда DIY Нокти АлаткиПредмет : Црна Помине Уметност Четка во Собата Материјал : Акрил+Силикони Големина : 17cm Тежина : 17g Употреба : За полски цртање и резба Пакување Содржина : 1set (5pcs)Како да се купатАко сакате да се купи еден објект, ве молиме изберете количината и кликнете"Купи Сега"...

Biutee 10PC Помине Уметност Пластични Гел лак Смена Кафе Надвор Капа Клип УВ Гел лак Заврши Средство за отстранување на лак

71.04 -13 % DEN 62.00

Бренд : Biutee Објект спецификите Предмет Тип : Помине Уметност Опрема Опис на Производот : Клипот Големина : App 4.5 X 2cm(Тип "Т") Бруто Тежина : Околу 70g(Тип "Т") Количеството : 10 Pcs / Пакет Пакет се Вклучуваат : 1 X 10 Pcs / Пакет Помине Уметност Впие Исклучување Клип Смена Алатка Боја : Виолетова / Розова Материјал : Пластика За вештачки нокти отстранување.Намали вишокот на ноктите...

Помине Уметност Алатки Керамички Педикир Машина полски Нокти, Малку Вежба За Електрична Нокти Машина Додатоци HJL2017

149.28 -16 % DEN 125.00

Помине Уметност Алатки Керамички Педикир Машина полски Нокти, Малку Вежба За Електрична Нокти Машина Додатоци HJL2017 Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетТип : Керамички Помине Малку ВежбаМатеријал : КерамичкиДимензии : Должина : 4cm,Ширина : 0.6 смМодел : TC002 вежба малку точка густина : FTC003 вежба малку точка густина : МTC004 вежба малку точка густина : CTC005 вежба малку точка густина : XCTC006 вежба малку точка густина : XXCTC007 вежба малку точка густина : XXXCПримена : се користи за брусење и полирање на ноктите површината, а по завршувањето лак / фототерапија ноктите.Предност : висока цврстина, висока температура отпор, мала тежина, остар, мазна, без jitter, лесен за чистењеНапомена : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.Ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Помине Малку Вежба

3W Помине Уметност Фен за Лекување LED Светилка 220V УВ Гел лак Светлината Цевка Опрема Алатки Фен Помине Прекрасна Срце

859.20 -20 % DEN 687.00

Опис на 1 Модел : TP21 LED Светилка 2 Напон : 220240 V, 50 / 60 HZ 3 Приклучете Стандард : ЕУ Plug 4 Моќ : 3 W 5 100% сосема нов...

2018 1 Пар Гел 2 Дупки Orthotics Bunion Сепаратори Опашка Пети Straightener Носилки AUG4_45

70.08 -37 % DEN 44.00

Опис : Супер меки гел, удобно да носат Малку пети varпосебно на преклопување pinky пети, може да го подобри агол на пети деформитет ефикасно, и да се спречи exacerbation на болката Многу погоден за кои носат високи потпетици долгорочни Количина : 1 ПарСпецификација : Материјал : Гел Големина : (прибл.) 4*1.2*1.5 cm / 1.57"*0.47"*0.59" Боја : Како на сликата шоуЗабелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Про Помине Уметност Работ Машина Лажни Нокти Clippers Професионални Нерѓосувачки Уметност Совети Работ Секачи Лажни Нокти Clipper Совети Нокти Алатка

135.36 -5 % DEN 129.00

1 Ако цената на вашите нарачки , тоа ќе биде пратена од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и не може да се следи по пакет лево Кина...

СОНЦЕТО X 54W Гел Ноктите LED Светилки Помине Фенови Автоматски уреди со покажувач на Машина Лек УВ Гел LCD Време Дисплеј велика БРИТАНИЈА/САД/ЕУ Plug 5U1212

2433.60 -22 % DEN 1898.00

СОНЦЕТО X 54 W Гел Ноктите LED Светилки Помине Фенови Автоматски уреди со покажувач на Машина Лек УВ Гел LCD Време Дисплеј велика БРИТАНИЈА / САД / ЕУ ПриклучокКарактеристики : Двојно Извор на Светлина : 365nm+405nm, лекување на ситеБрзо сушење гел и на прст ноктите и пети ноктите54 W висока моќност, брзо сушењеМоже да се излечи сите гелови : LED гелови, УВ гелови,Builder сл.Безболен третманSmart инфраред сензорLCD дисплејТајмер поставки : 10ти / 30 години / 60тите / 99sСпецификација : Материјал : ABS36 Led диодиМакси Потрошувачка на Енергија : 54 WГолемина : 210*120*80mmДвојно Извор на Светлина (365nm+405nm)Лечи Сите Гел : УВ Гел / LED Гел / ГрадителLifttime : 50000hrsАдаптер : Номинална влезниот 100240 V 50 / 60 HzПриклучок Тип : велика БРИТАНИЈА / САД / ЕУ ПриклучокПакет Листата : 1x Помине Фен1x велика БРИТАНИЈА / САД / ЕУ Приклучок1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

10Pcs 100/180 Сива Помине Уметност Пескарење Датотеки Sandpaper лак Датотеки Чистење Крива вар на ongle Професионален Маникир Алатки Сет

151.20 -11 % DEN 134.00

10 Pcs 100 / 180 Сива Помине Уметност Пескарење Датотеки Sandpaper лак Датотеки Чистење Крива вар на ongle Професионален Маникир Алатки Поставите Големина : 17.8x2.9x0.4cm Пакет : 10pcs / многу (Забелешка : имаме светло виолетова,бела,сива боја pp во средно ниво,ќе брод од страна на случаен избор) Материјал : Sandpaper на површината,Сунѓер(ЕВА) на вториот слој, Пластични(PP) во среден степен...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.