• Ново
BTT-83Acrylic Течни Помине Уметност Четка Лепак Сјајот во Прав УВ Гел Алатка Поставени Комплет Совет

BTT-83Acrylic Течни Помине Уметност Четка Лепак Сјајот во Прав УВ Гел Алатка Поставени Комплет Совет

Оценка на клиентот:
DEN 2880.00
DEN 1440.00 -50 %

Износ
Залиха


100% Сосема нов во трговијата на мало пакет
Потоа да ги применуваат врз вашите нокти / помине форми
Создавање на убави нокти за долготрајни искра помине совети
Одлична за зајакнување на вашите нокти и да го подобрат сјај
Погоден за професионална употреба или домашна употреба
Голема вредност комбо пакет за било помине изведувач за да почнете да го правите на доградба на акрилни нокти уметност дома или во студио/ салон
Објектот Се Вклучени :
1 x УВ ГЕЛ (Јасно)
1 x УВ ГЕЛ (Бела)
1 x УВ ГЕЛ (Розева)
1 x Акрилик течност (75ml)
1 x Чистење плус смена
1 x Мали помине четка за чистење
1 x Пескарење датотека
3 x Помине лепак(10g лепак со четка)
1 x 8pcs зебра помине уметност четка pen set
1 x Cuticle Revitalizer масло
1 x УВ ПАЛТО ВРВОТ
1 X Dappen јадење
1 x Помине Уметност Clipper
1 x 4-начин бафер блок
1 x Бафер блок
1 x 100pcs бела француски совети
20 x Помине водич налепница форми
12 x бои на акрилик во прав
12 x бои на акрилик сјајот во прав
12 x бои, сјај stipes
6 x бои, сјај парче
6 x случаен боја хексагонални сјајот парче
6 x случаен боја монистра
1 x 12 бои Помине Уметност Бисери
1 x 12 различни бои на rhinestones
1 x Случаен помине налепница
3 x Случаен боја Ролни Разголување Лента

Карактеристики

Тип На Објект:
Постави & Комплет
Материјал:
ABS

Производи во категоријата

Про Помине Уметност Работ Машина Лажни Нокти Clippers Професионални Нерѓосувачки Уметност Совети Работ Секачи Лажни Нокти Clipper Совети Нокти Алатка

135.36 -5 % DEN 129.00

1 Ако цената на вашите нарачки , тоа ќе биде пратена од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и не може да се следи по пакет лево Кина...

25pcs/Многу Топла Продажба CNDS Врвен Квалитет Нокти Алатки Поставите Помине Уметност Датотека Sandpaper Тенок Баферот на РАБОТ 150 Ноктите Салон Маникир Материјали

DEN 575.52

1 Модел 150 : Крупен песок, полиран брзо, за брзо мелење нокти краток;Golloid рачка, еластична умерена, рака се чувствуваат добро.2...

3Pcs/Set нозе грижа Пети Ноктите Clippers Тример Секачи Професионални Paronychia Nippers Chiropody Podiatry Нога Нега

194.40 -26 % DEN 144.00

3 Pcs / Set нозе грижа Пети Ноктите Clippers Тример Секачи Професионални Paronychia Nippers Chiropody Podiatry Нога НегаОпис : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Совршен за нокти декорација За Нокти и Пети Ноктите Употреба Одлична за професионални или домашна употреба Помине cuticle nipper / clipper : Дизајнирани за сечење парична казна рабовите Притисни назад cuticle и трим мртвите кожата околу ноктите и висат на ноктите се Натопи само 1 / 4 од сечење на вилицата во стерилизација Запомнете да ги отстраните сите остатоци & лепак со acetone по употребата...

Нови Препорачуваме Помине Уметност Прашина Смена Четка за Чистење Акрилик УВ Гел Rhinestones Шминка Четка Алатка

59.52 -21 % DEN 47.00

Нови УВ Помине Уметност Четка во Прав Прашина Смена Четка Сочинуваат Фондацијата Четка100% Сосема нов и висок квалитетМатеријал : Acylic +Најлон ЧеткаSize Diameter 2,2 см, Должина 11cm,Ергономски дизајниран, едноставен за употреба.Подобар ефект ,чисти со чистење крем, итн.Лесно да се отстрани прашина, честички во процесот на лак произведени на ноктите.Најлон е мека волна и кожапријателски,може да се обидете на тоа што лицето и дланки.Исто така, може да се користи четка за руменило.Од суштинско значење помине алатки во ноктите продавница.Бои : Црвена, Розова, Зелена, Портокалова, Виолетова( пратени по случаен избор без забелешка )Објектот Вклучува : 1 x Помине Прашина Смена Четка

100pcs двојна боја 178mm нокти датотеки Црвено&Дрвени дрво Нокти Датотека 180/240 за Еднократна употреба Нокти Tools.

719.52 -5 % DEN 684.00

Опис 100pcs двојна боја 178mm нокти датотеки Црвено&Дрвени дрво Нокти Датотека 180 / 240 за Еднократна употреба Нокти Tools...

9pcs Нокти Поставување и полнење Педикир Режа Tweezer Нож Уво ги собереш Нови Нокти Clipper Комплет, од не ' Рѓосувачки челик Помине Грижа Алатка Поставува

196.80 -19 % DEN 159.00

Објектот Се Вклучени : 2 x Помине Clippers1 x Нокти Датотека1 x Ножици1 x Уво ги Собереш1 x Cuticle Тласкач1 x Огледало1 x Веѓа Клип1 x Акни ИглаСпецификација : * Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик & Пластика* Боја : Виолетова / Розова / Зелено / Сино* Големина : 10.5 СМ*11.5 CM*4.5 CM·Сите стоки ќе се испраќаат преку Кина Пост Воздухmail во рок од 5 дена по приемот на плаќање(освен за одмор и за викенд)...

Топла Продажба Професионални Акрилни Нокти Поставите 15pcs Помине Уметност Четка 12 Бои Акрилна Боја Помине Уметност полски 1pcs Палета на Бои Јадење

603.84 -15 % DEN 513.00

Топла Продажба Професионални Акрилни Нокти Поставите 15pcs Помине Уметност Четка12 Бои Акрилна Боја Помине Уметност полски 1pcs Палета на Бои ЈадењеПакет Содржи 12 Бои Акрилна Боја 15pcs Помине Четка 1 Палета на Бои Јадење

tophot 26 Компјутери/многу лак Работ Анти-Поплави Пластични Образец Клип Нокти Алатки Сет

43.68 -8 % DEN 40.00

Здраво на сите, добредојдовте на нашата продавница, ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат,ако се направи наредби, внимание дека цел помалку од $ 7 не можеше да се следи, но брзина е истата, ќе пристигнат на време...

10Pcs Cuboid Обликот на Ноктите Датотека Пескарење Блок Бафер Флуоресцентно Зелена боја Помине Уметност Датотека Педикир Маникир Помине Уметност Алатка

201.60 -5 % DEN 192.00

карактеристики : 100% Сосема нов Боја : зелена Врвен квалитет пескарење блокови 10 парчиња на Нокти Датотека Пескарење / Визуелниот Блокови Ситедвострано, погодност за употреба! Корисна малку помине уметност алатка за удар и форма до нерамна помине површината пред УВ гел и акрил апликација Може да се користи пред примена на лак или ноктите третмани Лесно и е подготвен за користењеГолемина на : 9.5 cm x 2.5 cm x 2.5 cm Совршени за двете професионална употреба или лична употреба! На нокти датотеки се сите двострано со различни грубост на секоја страна. Датотека на вашиот ноктите раб. Мазни ноктите и сјај на вашите нокти.Пакетот Вклучува : 10 x Нокти ДатотекаКлиент Информации : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)1)Откако ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките во рок од 12 работен ден.Кога ќе изберете "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", без следење на број за мали наредби (цел износПлаќање : 1) да ја прифатиме сите видови на плаќања2) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно...

Помине Уметност Сет 12 Акрилни Бои Во Прав Резба + Помине Уметност Четка Пенкало+Акрилик Течни+Боја Мешање Dappen Првенство Јадење Алатка

671.04 -10 % DEN 604.00

Функција : тоа е многу разумен совршен за професионална употреба или домашна употреба Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ на ум ДЕКА ПОРАДИ ОСВЕТЛУВАЊЕ ЕФЕКТ И КОМПЈУТЕРСКИ БОЈА, ВИСТИНСКИТЕ БОИ МОЖЕ да БИДЕ МАЛКУ ПОИНАКВА ОД СЛИКА Пакет Содржи : 1 X12 бои резба во прав( по Случаен избор Боја) 1 X акрилик течност ( 75ml ) 1 X dappen јадење / Првенство 1 X резба пенБесплатен ПревозотКина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 1525 работни дена откако ќе бидат поставени...

5Pcs/многу Нови Нокти Датотеки Помине Уметност Пескарење Салон Бафер Директно Густа Црвена Сунѓерот Нокти УВ Гел Полирач Нокти Педикир Алатки

89.28 -12 % DEN 79.00

1 Ако цената на вашите нарачки , тоа ќе биде пратена од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и не може да се следи по пакет лево Кина...

1 парче на доградба на Акрилни Нокти Тебе Четка УВ Гел Слика Пенкало Сјајот Црвена Зелена Справи со Нокти Помине Уметност Алатка

95.52 -18 % DEN 78.00

Спецификација : Количина : 1 КомпјутерНаежвам Должина : Како на сликата прикажаниБоја : Како на сликата прикажаниПакет Содржина : 1 Компјутер Помине ЧеткаФункција : 100% сосема нов и висок квалитетСоздавање на убави нокти за longlasting искра помине совети!Лесно да се справи и да работат.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Ве молиме мијат внимателно по користете, чувајте го на чиста и безбедна за повторна употреба!

Mayitr 5pcs Пластична Рачка Метал Двојно Двострано Нокти Датотеки Про Нокти Датотека DIY Нокти Педикир Алатка

107.04 -51 % DEN 52.00

HB0015790Спецификација : Бренд новиТип : Нокти ДатотекаМатеријал : ABS + ЧеликГолемина : прибл 148 x 15.7 x 4.6 mmБоја : СлучајниКоличина : 5pcsВисок квалитет на метал двојно двострано нокти датотекаОвој професионален нокти датотека е тешко, издржлив.Идеален за природни и доградба на акрилни нокти.Лесен и удобен за носење, ви овозможи да го користите во секое време и насекаде.Совршен за професионални или домашна употребаПакет се вклучени : 5pcs x Метал Нокти ДатотекаAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 15mmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

45Pair Силикони Separateur Orteil Гел Пети Сепаратор Straightener Valgus Прилагодувач Болка Нога Нега Пети Bunion Заштитник

2216.64 -5 % DEN 2106.00

45 Pair Силикони Separateur Orteil Гел Пети Сепаратор Straightener ValgПрилагодувач Болка Нога Нега Пети Bunion Заштитник Материјал : силикон Карактеристики : Мали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се носат...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.