• Ново
3PCS Подарок Крпа Креативни Прекрасна Мини Бонбони Чаша Торта Крпа Памук 20*20CM Рака Крпа и се Соочуваат со Крпа Партија Подароци Дома Текстил B0

3PCS Подарок Крпа Креативни Прекрасна Мини Бонбони Чаша Торта Крпа Памук 20*20CM Рака Крпа и се Соочуваат со Крпа Партија Подароци Дома Текстил B0

Оценка на клиентот:
DEN 120.00
DEN 108.00 -10 %

Износ
Залиха


3 PCS Подарок Крпа Креативни Прекрасна Мини Бонбони Чаша Торта Крпа Памук 20*20 CM Рака Крпа и се Соочуваат со Крпа Партија Подароци Дома Текстил C8
Име на производ : Бонбони чаша торта крпа
Пакет Големина : 12 cm висока, 5 cm во дијаметар;
Материјал : висок квалитет на памук
Бои и стилови, се испраќаат по случаен избор
Крпа Големина : 20 * 20cm
Пакет Се Вклучени :
1 x Бонбони чаша торта крпа
Слика :
Испорака :
1.Ние брод на стока за worldwid
2.Сите цел ќе биде брод во 2-7days, обично ние брод на стоките во 24hours по приемот на плаќање
3.Ние брод на адресата која е предвидено од страна на aliexpress, па pls бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и до датумот.Ние не сме одговорни за погрешно или undelivery адреса
4.Објектот може да се испраќаат од страна на нашиот избор на нашите превозници на EMS/DHL/UPS/Федекс/ ТНТ /Кина Пост /Хонг Пост пост/Шведска Пост и др. ние ќе ви обезбедиме СЛЕДЕЊЕ НЕ се на вашата нарачка. Ако имате посебни барање за shippment, можете да контактирате со нас или оставете порака, ние ќе се обидеме да задоволни со тебе.
Бесплатен превозот :
Подолу 2 KG е бесплатен превозот преку China_Air-Mail во стандардно. Ако ви треба итно, pls изберете друг превозник.
За испорачување непречено и брзо , ние може да брод предмети vis друг курир/превозникот, одлуката на нас е финалето.
Време на испорака :
Превозникот
Азија
Океанија
Северна Америка
Европа
Африка
Јужна Америка
Економски Express
Кина пост
10-15days
10-20days
15-25 дена
20-30days.
40-50days
35-50days
HK пост
10-12days
10-12days
15-25days
20-28days
25-35days.
30-40days
Комерцијални Express
DHL/UPS/ Федекс/ТНТ
3-5 дена
3-5 дена
4-6days
4-6days
5-7days
5-7days
Prive линија
7-10days
7-10days
7-10days
7-10days
/
/
Answer : ___________________________ Note :
Погоре не е вклучуваат избави од продавницата за да агент и итни ситуации. Обично, ние треба 2-3 дена од нашата продавница на Х. К агент Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга
Ако ви се исполнат некои проблеми во испорака, можете да се консултирате со нас и решени во легитимни.
Со цел да се осигурате дека сте ја платиле бесплатно или помалку данок за увоз на стоки, ние ќе изјави "ПОДАРОК" со помала вредност. И овој пониска цена не се одрази на вкупната цена ќе се плаќа или треба да се плати.
Секој увоз наплатат се на купувачот одговорност.
ИЗВЕСТУВАЊЕ
Нашата цел е да бидете сигурни дека ќе имаат пријатен шопинг со нас.Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек и 5 НСД за нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. И тоа е многу важно за нас. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Ве молиме ни e-mail или контакт со нас пред да замине 1 или 2 ден или негативна, неутрална реакција, или отворање на спорот. Ние разбираме вашата загриженост и фрустрации можеби ќе треба, Ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите. Ве молиме да ни даде шанса да се решат проблемите . Ние ви благодариме за вашите напори да се направи оваа продажба и купување искуство среќен.
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил.

Карактеристики

Бренд Име:
YLW
Техника:
Ткаени
Апсорпција:
5s-10-ти
Шема:
Печатени
Обликот:
Мини
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Рака Крпа
Стил:
Обична
Материјал:
100% Памук
Функција:
Брз-Сува
Тежина:
50g
Број На Модел На:
A258-3pcs
Расположливиот:
No

Производи во категоријата

EMS 100 компјутери/многу Убави мечка cupcake торта крпа свадба подароци роденденски подарок + мечка keychain keyring

6960.00 -10 % DEN 6264.00

Материјал : влакнапакет : opp парична казна пакетголемина : 30x30cm2 во 1 : 1pc мечка телефон синџир + мека крпапогоден за : роденденски подарок,желби, подарок за Денот на Вљубенитепакет : 100 компјутери мечка телефон синџир cupcake крпаПревозот1.Ние сме Кинески продавачот...

2 парчиња*многу Везени Bowknot Памук Тери се Соочуваат со Крпа,Мека Домот Луксузни Бања Рака Бања Крпи Сетови,Juego де Toallas

608.64 -34 % DEN 402.00

2 парчиња*многу Врвен квалитет Везени Bowknot 100% Памук Тери се Соочуваат со Крпа,Мека Домот Декоративни Луксузни Бања Рака Бања Крпи Сетови,Juego де Toallas Бренд Големина : 35 * 75см Тежина : 110g / pc Материјал : 100% чист Памук Карактер : Мека, Абсорбента,животната срединаВе молиме имајте во предвид : Постои 5%10% на мерење на отстапување ,ако не може да го прифати големина и тежина,ве молиме не го оставајте цел.Ви благодариме за вашиот вашето разбирањеОваа крпа е направен од памук,тоа имадолгиот кадифен и добра абсорбента.Тоа е многу мека и пријатна.Функција : Памучни влакнаПамучни влакна има добра влага апсорпција...

10Pcs 30*30cm Бела крпа Мека памучна Сува Брзо Бања Мал Плоштад Крпа За Деца со Висок Квалитет Бесплатен превозот

DEN 672.00

Име на производ : WH001 Боја : Бела спецификација на Производот : 30*30 см Квалитет : 40 50 60 грама Материјал : 100% Памук Дебелина : дебела Повторува за перење нема да падне надвор од памук предиво Многу 10 По парче Ali Express Стандард Превозот Превозот дена За време на испорака е 60 дена 120 дена...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.