• Ново
1pc Прирачник Ushape Manual копчето машина / панч / супермаркет Dotter /шунка колбас knotting машина / запечатување машина

1pc Прирачник Ushape Manual копчето машина / панч / супермаркет Dotter /шунка колбас knotting машина / запечатување машина

Оценка на клиентот:
DEN 6634.08
DEN 6302.00 -5 %

Износ
Залиха


1pc Прирачник Ushape Manual копчето машина / удар
/ супермаркет Dotter /шунка колбас knotting машина / запечатување машина
pricture покажува :
Напомена :
кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Describtion :
Спецификации 1. висок квалитет и убаво изгледа 2. широко се применува за храна и други мрежа торба 3. се користи за сите дијаметар pack 4. Рачно Работење, Пазарот на енергија, Добро стабилни Карактеристики 1.Софистициран дизајн и одлични перформанси сооднос 2.Табела структура, Едноставна операција,заштеда на време и сила, со двојна употреба(со стојат или со седат) 3.Добро запечатување перформанси во супермаркет. 4.Убаво изгледаат и имаат долга трајност. 5.Одговара за сите Јаде Габи и лук пакување во рок од 50mm-300мм дијаметар.

Карактеристики

Тип:
Рака Алатки
Бренд Име:
ZJMZYM
Број На Модел На:
H0748
Број на Парчиња:
1
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
запечатување машина
Примена:
Храна
Пакување големина:
16*42*77CM
запечатување дијаметар:
вреќа под 30cm
Нето тежина:
11kgr
Управувано од лице тип:
упатство
Автоматско одделение:
упатство
Број На Производ:
H0748

Производи во категоријата

Сечилото крст-намалување на лепливоста тестер/прирачник крст-намалување на филмот тест боја филм scriber еден нож scriber работилница лабораторија алатка 1pc

DEN 4224.00

Сечилото крстнамалување на лепливоста тестер / прирачник крстнамалување на филмот тест боја филмscriber еден нож scriber работилница лабораторија алатка 1pc Ако имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.Производ екранотСметка на материјал1 парче scriber, 3 M лента 1 ролна, 1 парче четка, 1 парче лупа, 1piece кутија1mm теренот мултинож за сечење нож за филмот дебелина не помала од 60µm тешко супстрат тест ленти.HGQ 1mm * 25 мрежа (нож проред 1mm, 6 парчиња број на заби )Задоволството На Клиентите : Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Furuix PDR Прачки Дент Puller Дент Lifter PDR Светлина Слајд Чекан Автомобил Дент Смена Комплет PDR Лепак стап Отстранување Град Прачки постави алатка

6469.44 -21 % DEN 5111.00

Производ Листата : PDR Лепак Дент Puller Комплет Производ Листа : Прачки:10pcs PDR Прачки (Б8Б11;Ц1C6)Б8 1.15 ft должина, 1.96 инчен пети...

17 во 1 Целосен Сет Паметен Телефон Отворање Поправка на Расклопување Алатки Шрафцигер Комплет со Бела Морон за Iphone Серија Поправка Алатка

239.52 -13 % DEN 208.00

Карактеристики : Погоден за повеќето паметен телефон модели.Отворете и поправка на вашиот паметен телефон и други дигитални уреди.Погоден за паметен телефон, лаптоп, КОМПЈУТЕР, дигитална камера, часовник, види, итнПрецизни и ефикасни.Тежина : околу...

PDR Алатка за Полнење Лепак Puller Стап Paintless Дент Поправка алатки Автомобил Тело Дент Поправка на Рачни Алатки Лепак Пиштол Јазичиња Комплет Ferramentas DN168

5115.84 -15 % DEN 4348.00

PDR Алатка за Полнење Лепак Puller Стап Paintless Дент Поправка алатки Автомобил Тело Дент Поправка на Рачни Алатки Лепак Пиштол Јазичиња Комплет Ferramentas DN168 Пакетот Вклучува Производи 1 buc Дент Lifter 1 buc Гума Hummer 1 buc Слајд Hummer 1 buc Лепак Пиштол 15 компјутери Лепак Stic Sticks 18 компјутери Јазичиња 10 компјутери Метал Потчукнете Надолу Пен

Фабриката Ниска Цена 52 Ликови Прирачник GI број плоча од нерѓосувачки челик втиснување машина Воена Војска Куче Ознака embosser машина

DEN 33326.40

52 Code Куче ознака втиснување машина, Прирачник ГИ Воена Челик Метал МИЛЕНИЧИЊА Куче Ознаки Embosser лична Карта Печатач МашинаОбјектот спецификацииПрирачник Куче Ознака машина е потребна опрема на крајот на процесот на производство на Куче Ознака, на овој уред, кој се користи да го притиснете копчето од преостанатиот буква на азбуката и numerals на површината на Куче Запис, тоа го прави да биде идентификуван или се исклучуваат.На рачни и електрични тип на машина на пазарот се два вида на, Рачна машина е поефтино и полесно да ги користат, па средни и мали компании за производство на картичка користете тоа.Прирачник Куче Ознака машина има карактеристики на сигурен структура, точна ориентација, мал дел, laconic надворешноста и удобен операција.Главниот Технички Параметри се Однесува работното парче : Нормативни куче ознака, Кои се 28.6 ×50.8 mm Карактеризбор : карактер rosette turnplateРаботата режим : упатствоЗборот проред 1 / 10 инченВоскресна тип линии : 5 линииВоскресна тип локација индикација : индикаторот или примерок картичкаБоја : БелаГолемина на : 340*300*180(mm)Нето тежина на машината : 9kg52 Code Куче ознака втиснување машина, Прирачник ГИ Воена Челик Метал МИЛЕНИЧИЊА Куче Ознаки Embosser лична Карта Печатач МашинаВнатрешни 52 код знациКапитализација случај на англиски букви (26) : А~ZАрапски numerals (10) : 0~9Симболи (16) : .~ @ * + ? ! : (Детали на оваа веб страница примерок фото)Карактер : Во согласност со ISO international посебен карактер.Куче Ознака Embosser Машина СликаПРИМЕРОК КАРТИЧКАPACKA GING ФОТО52 Code Куче ознака втиснување машина, Прирачник ГИ Воена Челик Метал МИЛЕНИЧИЊА Куче Ознаки Embosser лична Карта Печатач Машина52 Code Куче ознака втиснување машина, Прирачник ГИ Воена Челик Метал МИЛЕНИЧИЊА Куче Ознаки Embosser лична Карта Печатач МашинаAnswer : ___________________________ Note : Во процесот на испорака, понекогаш мора да се има некои мали проблеми кои го прават вашиот стоки задоцнето или нешто, pls биде разбирливо, но, ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со неа, ако можете да го направите за мене корист за контакт со мене, и јас ќе го цениме за сè што направи за мене!!Ако сте среќни и задоволни со нашата трансакции по сте го добиле вашиот стоки, pls не ми корист да ни остави позитивни повратни информации, може да се земе тоа како награда за шопинг на Али!! ако не сте задоволни со вашата стока или на нашата услуга, можеме да го дознаам заедно пред сакате да остави негативни повратни информации ,ви благодариме однапред ако можете да го направите ова!! УслугаНие нудиме на размена и поправка на услугата бидејќи сте го купиле, но се врати превозот на полнење и даноци не се вклучени...

4pcs/многу Коноп Алатка за Полнење Заеднички Пломби инјекциска смеса Смена Scraper Чистење Комбинација Плочка Почиста Рака Алатки Сина

141.12 -39 % DEN 86.00

Опис : Оваа алатка комплет вклучува четири алатки кои нудат различни запечатување на работ големини и форми, лесно да се користи за било рабови, краеви и зглобовите...

Универзална 2.2 инчен Мали Дент Поправка Puller Lifter Екран Отворите Алатка Портокал Автомобил Телефонот Cristal Екран Вшмукување Морон Алатка

77.76 -7 % DEN 72.00

Карактеристики : Брзо ослободување рачкаИдеален за движење на Фрижидери, Ладилник, Машина за ПерењеДа работат само применуваат притисок со куп и подигнете една половина од сплит се справи, Да се ослободи, пониски се справи соИздржливи големо влијание пластикаЛесно да се лоцираИдеална за дома, гаража, работилница, ракување со лист материјал стаклоГума вшмукување совршен за извлекувајќи вдлабнатиниМатеријал : ABS + Природна Гума или Алуминиум + Природна ГумаБоја : Портокал, Сребро.Големина : 2.2 инчен, 4.5 инчен, 4.8 инченПакети : 1 x Стакло Морон

3мм најлон риба лента , Кабел puller,канал rodder,змија род,притисни повлече прачка 30Meter

DEN 527.52

најлон Кабел puller / риба лента / канал rodder / змија прачка / притисни повлече прачка 3мм Најлон Кабел puller,30 Meter должина.со 2 PCS брзо влечење жица бесплатно како подарок, може да се користи како кабел чорапи влечење на 414mm дијаметар електричен кабелПовеќе од 10000 Meters може да се промени бојата како клиент бара.најлон Кабел puller / риба лента / канал rodder / змија прачка / притисни повлече прачка пакет4mm+6mm FRP дуктус rodder / притисни повлече прачка / змија прачка / канал прачка / цевка род пакет4mm+6mm push pull прачки / gopher прачки / риба stix / fiberfish жица инсталирате пакетLED Осветлен Совет на канал rodder / LED светло парче6mm fiberglass притисни повлече прачка пакет4mm СУПЕР РОД пакет

Grommet Клешти претходно биле вклучени во Собата За DIY Чевли Облека Рачни Алатки за Полнење + 100 претходно биле вклучени H02

DEN 155.52

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Алуминиум & chrome обложени или Црвени Пластични Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики претходно биле вклучени ги поставува стандардите / Чевли очи armband Околу 100 Grommets & Клешти За Одредување Grommets На Платно, Шатори, Платно Кеси Тенди & Опфаќа за Базени за Пливање Е потребно за DIY љубители Ова е нов сет на околу 100 претходно биле вклучени и клешти Одлична за одредување претходно биле вклучени на tarpaulins, шатори, платно кеси, тенди, базен опфаќа, итн.Спецификација Клешти Должина : околу 6"(145mm) Окцето : внатрешна diameter4.5mm внатре дијаметар, висока големина 4mm Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Велосипедот Поправка Алатка Поставува Велосипед Мулти Поправка Алатка За Полнење Хексадецимален Зборуваше Клуч Планина Циклус Шрафцигер

561.60 -11 % DEN 500.00

Ние не сме секогаш најевтин,но ние секогаш сме најдобри За било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт со нас на : .Извоз во Европа Велосипед Поправка Алатка за Полнење Хексадецимален Клуч Клуч : : 2mm / 2.5 mm / 3мм / 4mm / 5mm / 6mm; Приклучок Клуч : 8mm / 9mm / 10мм; Шрафцигер : / +; Хексадецимален Клуч : 8mm / 10мм / 15mm; 14g Пневматик Клуч : 1pc; Гуми Pry Бар : 2 парчиња...

Отворено Кампување Алатки Мултифункционален Виткање Алатки Клешти Шише Настроената Шрафцигер Поставите Областа Опстанок Ferramentas

DEN 479.52

Карактеристики : Производ гарантира 100% нови автентични, сигурен квалитет Производи се користи нерѓосувачки челик, голем број на алатки, трајни, погодна за отворен спортски, дома изобилие, кампување, преносни, итн...

LX-PACK Најниска Фабрика Цена мали карактер инк-џет Печатач, голем карактер инк-џет Печатач, рачни Инкџет Рака Џет Печатач

DEN 43152.00

Ningbo Luoxin Пакување Машини Co., Ltd е Група Печатење и Пакување Фабрика производство и снабдување со Топлина рачни инкџет печатари, Индустриски Мастило Coder, други Кодирање & Означување Систем, Shrink Wrap Топлина Алатки, Батерија Здрав Алатки, Пневматски Здрав Алатки, Прирачник за Здрав Алатки, Здрав Точење, Лента Точење, Рашири филм точење, Полу и Целосно Авто Здрав Машини, Палети Машини за Завиткување, Картон Запечатување Машини, Воздух Перница Машина, Импулс Топлина Sealer, Топлинска Намалување на Машини, Вакуумско Пакување Машини, Полнење, Пакување, Машини и други поврзани Пакување Машини и Храна Машини, Сите машини, Резервни Делови, особено за многу познати брендови здрав алатки(fromm orgapack signode zapak колумбија м.ј.maillis strapex itatools cyklop титан transpak kohan kogyo, polychem), исто така, заедно со PP здрав, ПЕТ здрав, Челик здрав, здрав Мозок, Ленти, Рашири филм, Заштита на Филмот и другите сродни пакување потрошен материјал.Нашите производи се многу добредојдени во меѓународните пазари...

2 парчиња/многу Прилагодливи Пластичен Клип Тела LCD Екран за Прицврстување на Менгеме За Iphone, Samsung iPad Таблет Мобилен Телефон Поправка Алатка за Полнење

552.00 -8 % DEN 508.00

Опис : Универзална клип телаПрилагодлив држач за да одговара на повеќето мобилни телефони и таблетиСе користи за да се стега вашиот уред санираатПомогне да ја замени нов екран во своето право место,не булбус или тонатНаправи го екранот за да се заеднички со рамка совршеноВнатре гума никогаш нема да го изгребат екранотЛесен за употреба и да се справиМатеријал : Пластика,гума Пакет : 2*Клип тела менгеме

A2026 Високо-брзински челик, дрво Нож Круг прстен сечилото

1581.12 -49 % DEN 806.00

1pc A20263мм1pc A20266mm1pc A20268mm1pc A202610ммили1 сет вклучува : 1pc A20263мм1pc A20266mm1pc A20268mm1pc A202610ммПревозот : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 3 дневна По добивме Вашата Исплата...

Flexsteel 23pcs DIY Leathercraft Алатка Поставени Комплет Кожа Carft Удар Алатки за Полнење Крои Шиење Печат Кожа Шиење Алатки Сет

1919.04 -5 % DEN 1823.00

Клиентите Кои Bougt Овој Предмет Исто Така Се Купи : Добро за основните печат поставување, Полнење за почетник, одлична за персонализирање на вашата кожа проекти.Предметите вклучуваат(23pcs / set) : 5pcs Кожа РабМелење полски Алатка1pcs Прилагодливи Кожа Работ Крои Groover Алатка1pcs Дрво се Справи со Работ Beveler 1mm1pcs Јапонски Стил Skiving Нож1pcs Кожа Работ Edger Beveler Skiving Алатка1pcs Кожазанает Шиење Рулет Кожа Шевови на Воланот 2,5 mm1pcs Кожазанает Шиење Рулет Кожа Шевови на Воланот 4mm1pcs Дрво МултиГолемина на Работ Измамник1pcs МултиГолемина Дупка Удар, 1.5 mm / 2mm / 2.5 mm / 3мм / 3.5 mm / 4mm1pcs Прилагодливи Работ Creaser до 1,5 см1 Set Кожа Крои Дијамант Длето 4mm 1,2,4,6 Prong1pcs Skiving Алатка со 5pcs Замена Ножеви1pcs Нерѓосувачки Работ Beveler 1mm1pcs Нерѓосувачки Работ Beveler 2mm1pcs Дрво се справи со Awl1 кутија сечилото

DN06-7FU Conbination Алатка за Полнење со рака crimping алатка DN-06 и жица stripper LS-700D постави алатка

DEN 737.76

DN067 DU Комбинација Алатка за ПолнењеCrimping Постави АлаткаАлатка За ПолнењеСодржи : 1 DN06 crimping toolr за crimping неизолирани кабел врски / терминали 1.256mm2, должина : 180mm2...

JAKEMY Силни Магнетни Најлон Wristband Зглоб Бенд За Одржување Завртки Ноктите Вежба Малку Поправка Алатки Outillage Ferramentas

492.00 -20 % DEN 394.00

JAKEMY Силни Магнетни Најлон Wristband Зглоб Бенд За Одржување Завртки Ноктите Вежба Малку Поправка Алатки Outillage Ferramentas Опис : Магнетни зглоб бенд Совршен за чување на мали делови како завртки,нокти,ореви,вежба битови Не се супер силен магнет , но доволно моќ да се одржи мали gadets 2 мали џебови,се користи за складирање компоненти Нема повеќе да се грижите за губење на делови Совршен за дом, изградба, дрво работи, столарија, авто поправка на проектот Спецификација : Материјал : 420 D Оксфорд Ткаенина,Магнет Нето тежина : 100 g Пакет Содржина : 1 x Магнетни зглоб бенд

Мулти-функција Жица Терминал Crimping Алатка Crimper Кабел Stripper Менгеме Клешти Соголување Алатка Сет Плус Додатоци

DEN 907.20

започнетекрајот Мултифункција Жица Терминал Crimping Алатка Crimper Кабел Stripper Менгеме Клешти Соголување Алатка Сет Плус Додатоци

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.