• Ново
Еднократна патување дожд грб и расположливиот дожд poncho

Еднократна патување дожд грб и расположливиот дожд poncho

Оценка на клиентот:
DEN 16752.00
DEN 13402.00 -20 %

Износ
Залиха


Расположливиот ЈП Дожд Poncho,Мантил,Rainsuit,Rainwear
Спецификација :
Оваа дожд poncho е лесен, не-токсични, заштита на животната средина.совршен подарите за отворено настани, од училиште graduations да било отворено спорт.
Материјал : PE
Големина : прибл 120 CM должина,78 CM ширина, ракав : 65 CM , 0.01 mm дебелина
Боја : автоматски
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Испорака :
1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 24-48 часа откако вашата уплата е завршен.
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 работни дена за DHL,UPS-от. 10-25 работни денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.).
3.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
4.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики

Тип:
Raincoats
Пол:
Универзална
Производот:
Расположливиот Rainwear
Материјал:
Пластични
Мантил/Дожд-доказ Панталони/Дожд Кејп:
Rainwear
Отворено Активност:
Турнеја
Возрасна Група:
Возрасни лица
Poncho стил:
Едно лице Rainwear
Број На Модел На:
1

Производи во категоријата

Raincoats Отстранлив шлемови, маски poncho зголемено таложење прилагодливи електрични автомобили мотоцикл мантил 31631

1103.52 -5 % DEN 1048.00

Raincoats Отстранлив шлемови, маски poncho зголемено таложење прилагодливи електрични автомобили мотоцикл мантил 31631Поранешниот филм : 125 CM По долго : 110 CM Страна ширина : 130 CMЗабелешка : бидејќи на прирачникот за мерење, ќе има 13 CM грешка е нормално! Бојата е неизбежна, сите не е иста како и на екранот, екран во боја не е иста!Превозот : Ние брод на Светот, освен APO / FPO.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена.Русија некои област треба 60 или 90 дена.Delivey времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 2040 работни дена.Плаќање : Ние прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Гаранција и Гаранција : 6 месеци гаранција...

Моден Долги Преносни Мантил Секси Жени Водоотпорен Дожд Грб Ponchos Јакни Rainwear Опрема за Женски Chubasqueros Mujer Фустан

DEN 1136.64

100% Сосема Нов,Reathable Удобност Јака : Маскирани Стил : Ветрот Грб се Вклопи во Стилот : Лабава Дизајн : Со Капа Повод : Случајни, Одмор, Спорт, Отворено Облека за Нега : Рачно миење answer : ___________________________ Note : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање Големина на : Не се 1 големини на располагање за следниве листата...

Жените Долг Мантил Мажите Дожд Грб jas hujan wanita polymorph водоотпорен poncho capa де chuva menina abrigo impermeable mujer

1564.80 -55 % DEN 704.00

Транспарентен Жените Долг Мантил Мажите Дожд Грб jas hujan wanita polymorph водоотпорен poncho capa де chuva menina abrigo impermeable mujerКопотТопло Совети : Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница!Големина М е за една дама, кој е 150160cm високи, но со тежинаГолемина L е за една дама, кој е 160168cm но со опсег на тежина од 4560kg.Големина XL е за една дама, кој е 170178cm но со опсег на тежина на 6075kg.Големина XXL е за една дама, кој е 178183cm но со опсег на тежина од 7583kg.Ако имате било истрага, предлози или коментари, ве молиме да бидат слободни да контакт...

Европа Стил Риболов Се Движат Панталони Човек Дише Градите Waders Водоотпорен Задебелување Најлон Риболов Автомобил За Перење Облека Лов

10362.24 -19 % DEN 8393.00

Европа Стил Риболов Се Движат Панталони Човек Дише Градите Waders Водоотпорен Задебелување Најлон Риболов Автомобил За Перење Облека Лов Бесплатен ПревозотТопло Совети : Драг пријател, производот тука е продаден според Кина, Стари Големината на чевлите, како што е прикажано во подолу Големина Мапирање Табела...

Водоотпорен Дише Риболов Градите Waders Задебелување Маскирна се Движат Чизми botas де pesca militares hombre војска чевли мажи

9823.20 -19 % DEN 7957.00

Водоотпорен Дише Риболов Градите Waders Задебелување Маскирна се Движат Чизми botas де pesca militares hombre војска чевли мажите Бесплатен ПревозотТопло Совети : Драг пријател, производот тука е продаден според Кина, Стари Големината на чевлите, како што е прикажано во подолу Големина Мапирање Табела...

2017 3 во 1 Отворено Качување Велосипедизам Дожд Покрие Тројно Ранец Качување Мантил Poncho Водоотпорен Кампување Шатор Мат Надстрешница

DEN 1127.04

ставка описКарактеристики : Може да се користи како ранец покрие poncho, матсСијамски мантил poncho стил ранец , трајни производи ( подобри перформанси од традиционалните пластична фолија мантил , производ и повеќе носатотпорни, лесен за чистење ) , вода притисок 3000mm.Poncho назад специјално дизајнирани да се приспособат на голема торба на проекциите, исто така, можат да бидат скриени во внатрешноста poncho со лесен за користење рака ракави активности , шефот на дизајн со прирабница , полесно да се носат надвор .Спецификации : Ткаенини : 210 T полиестер PU3000 MMКат мат големина : 220 CM*145 CMПакет големина : 20 CM * 6 CM ( должина * дијаметар )Боја : СинаТежина : 260 gобјектот слика

QIAN RAINPROOF Жените Дожд Јакна Водоотпорен Дожд Poncho Тенка Дише Отворено Мантил Мотоцикл Ветер: Грб Rainwear Дожд Опрема

2111.52 -23 % DEN 1626.00

Параметар Општи Тип на Ветер : носете Модел AV6105 Материјал Најлон + TPU + Дише Решетката Ткаенина Боја Црвена Сина Функција Светлина Лесна Процес,Мултифункционални,отпорно на Гребење,Трајни Големина / Тежина M L XL 2 XL0.46 kg Применливи Турнеја Мотоцикл Качување Кампување Пешачење и Отворено Спортски Пакет Содржина 1 × Мантил Големина на ТабелатаГолеминаЈакна ДолжинаГрадитеРамоЈакаМ631164754L651204855XL6712449552 XL6912850561.Бидејќи на различни мерни методи, Pls дозволете 23 cm грешка.2.Бојата на облекувам можат да бидат различни, со оригиналниот основно за светлина effection3...

Нови Пристигнување Симпатична Janpan И Корејски Деца Poncho Деца Тенок И Лесен Windproof Водоотпорен Мантил Наметка

795.84 -30 % DEN 557.00

100% сосема нов Материјал : Еко пријателски водоотпорен најлон Тежина : околу 0.15 kg ( тенок и лесен) Големина предлог : S Погоден за 80100cm децаМ Погоден за 100cm130cm децаL Погодни за 120140cm децаXL Погоден за 140155cm деца

QIAN RAINPROOF Impermeable Отворено Модерен Дожд Poncho Ранец Рефлексивни Лента Дизајн Качување Пешачење Патување Ветер: Маска

1295.52 -15 % DEN 1101.00

Општ Тип Дожд Покрие Модел QA6909 Материјал Pongee Полиестер со СТП Обложени Сина Боја Црвена Портокал Жолта Функција Ultralight Преносни Водоотпорен Ранец Podition Големина / Тежина Freesize0.468 kg Применливи Пешачење Кампување Прошетка Отворено Спортски Пакет Содржина 1 × Дожд Грб Производ Шоу

Yuding Мантил Рефлексивни Лента Ноќ Дожд Грб Дише Мрежа

1055.52 -35 % DEN 686.00

ДОБИЕТЕ КУПОНОТ СЕГАМатеријал : Екопријателски ЕВАГолемини за избор : L, XLБои за Избор : Зелена / Жолта / Сива / СиноНашите УслугиВистински производи : Ние 100% гаранција дека дизајнот на raincoats се исти со слики во нашиот вебсајт...

Превозот и електричен велосипед мантил се зголеми со ѓубриво двојно три мотоцикл мантил poncho poncho

2222.40 -7 % DEN 2067.00

Вистински лиценцирани производители продажба, ве молиме да се јавите на жешка линија за промет на големо; 18763759592 Чен 201613 23 ~ 2 [ Љубов совети...

Ново отворено најлон мантил водоотпорен слој мантил poncho жените и мажите наметка издржлив мотор дожд poncho кампување rainwear

1464.00 -33 % DEN 981.00

6 Стилови Најлон Возрасни Отворено Водоотпорен Дожд Грб Мажи Жени Издржлив Мотор Дожд Poncho Пешачење Campin Лов Турнеја RainwearМатеријал : 210 T Полиестер Тафт.Големина : Прибл 210cm*140cmПакет Големина : Прибл 21cm*8cm / 8.3*3.1 во(H*D)Функции : Компресирани, Брз Сува, Windproof,Водоотпорен,Издржливи.Се користи за : Отворено,Кампување,Планинарење,Лов,Турнеја,Патувања.

Мантил Мажите 2017 Мода Rainwear Пешачење Еден човек Возрасни Мажи За Дожд Палто Мода Дождови Јакна Црн Елегантен Мантил Мажи

1390.56 -22 % DEN 1085.00

Мантил Мажите 2017 Мода Rainwear Пешачење Еден човек Возрасни Мажи За Дожд Палто Мода Дождови Јакна Црн Елегантен Мантил Мажи1inch = 2.54 см, 1cm = 0.39 инченXL код Должина : 95cm Рамо : 49cm Биста : 118cm Ракав : 60cmXXL код Должина : 100cm Рамо : 52cm Биста : 124cm Ракав : 64cm1inch = 2.54 см, 1cm = 0.39 инченXL код Должина : 95cm Рамо : 49cm Биста : 118cm Ракав : 60cmXXL код Должина : 100cm Рамо : 52cm Биста : 124cm Ракав : 64cm Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union)...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.