• Ново
Бесплатен Превозот frameless туш вратата титаниум се справи O форма на 304 нерѓосувачки челик се справи со должина 425mm HM151

Бесплатен Превозот frameless туш вратата титаниум се справи O форма на 304 нерѓосувачки челик се справи со должина 425mm HM151

Оценка на клиентот:
DEN 5615.52
DEN 3088.00 -45 %

Износ
Залиха


Бесплатен Превозот frameless туш вратата титаниум се справи O форма на 304 нерѓосувачки челик се справи со должина 425mm HM151
Answer : ___________________________ NOTE : руската Федерација 's клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа 's е потребно за да receieve вашиот пакет без проблеми.
Добредојдовте на нашата продавница Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;
На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(_) O~
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот и ракувањето. Овие трошоци се на купувачи одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака детали
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-7 дена(во зависност од вашите нарачки количество) по уплатата.
Кога ќе добиете предмети вашиот нареди, во рок од 24 часа ,ве молиме проверете внимателно,ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било peoblems.
Политика На Враќање
Ве молиме Имајте во предвид : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму.
1. Ако не сте задоволни со вашиот објекти,ќе има 14 дена за да контактирате со нас за враќајќи се од датумот кога сте го добиле. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, тоа се смета како се користи и ние нема прашање што било наплата или замена.
2. Ако во 14 дена,можете да разменувате предмети,и што можете да направите како оваа :
Чекор 1) E-mail на нас во рок од 7 работни дена или разговор со нас од страна на Трговија со Датот.
Чекор 2) Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали.
Чекор 3) се Врати ставки за да ни со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.
За нас
· Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво. Висок квалитет на производот, разумни цени, одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело.
· Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница на "Add to Wish List".
· Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил порака или Трговија Менаџер, Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем што е можно побрзо.
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.^_^
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.

Карактеристики

Тип:
Рачки На Вратите
Број На Модел На:
HM151
Бренд Име:
OuXinDiLong
Површина По Завршувањето:
Полиран
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Рачки На Вратите

Производи во категоријата

1pcs Ретро Антички Вратата Knob Фиока Кабинет Шкафот Гардероба Повлече Справи со Бронза

DEN 78.72

Материјал : Цинк легура Спецификации Една дупка,големина : 75mm Пакет Содржина : 1pcs вратата knob(вклучуваат 1pcs 25мм завртка) Погодни за кабинети,фиоки,градите,шкафови,кујна,дома врати Боја : БронзениОдличен помошник да се повлече од фиока наскоро и во склопотМатеријал : Цинк легураСпецификации Една дупка,големина : 75mmПакет Содржина : 1pcs вратата knob(вклучуваат 1pcs 25мм завртка)Погоден за кабинети,фиоки,градите,шкафови,кујна,врати домаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и differnent прикажува може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е ±13 см.

Влезот се Повлече, се Справува со Факел 304 Одделение од Нерѓосувачки Челик Архитектонски Врата се Справи со 38*530mm За Дрвени/Рамка/Стаклени Врати HM79

25339.20 -39 % DEN 15457.00

Влезот се Повлече, се Справува со Факел 304 Одделение од Нерѓосувачки Челик Архитектонски Врата се Справи со 38*530mm За Дрвени / Рамка / Стаклени Врати HM79 ЗАБЕЛЕШКА : руската Федерација 's клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа 's е потребно за да receieve вашиот пакет без проблеми.Добредојдовте на нашата продавница Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст; повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~1.Материјал : 304 Одделение Од Нерѓосувачки Челик 2.Завршна Површина : Брусен3.Должина : 530mm4.Цевка со Дијаметар : 38mm5.Центар до центар : 250mm6.Фитинг завртка : М87.Фитинг дупка : дрвени, рамка врати : кол.10мм / стаклени врати : кол.14mm8.Фабриката штекер,гаранција за КвалитетЦената е за 1pair (2) се справува со Назад кон Назад само.грб со грб, значи една рачка поправки на надворешната страна на вратата и е во прилог да се справи со друг монтира на внатрешноста на вратата користење на поврзување гром drilled низ вратата.Ако имате двојни врати, ќе треба 2pairs.Монтажа Инструкции1.Сите 304 нерѓосувачки челик делови на производот се врши на цевки со 1.2 mm дебелина на ѕид.2.Сите рачки може да се инсталира на стаклени врати,дрвени врати и рамка врати.3.Сите рачки фитинзи(завртки,counter вратило приклучоци.итн.) се направени од не ' рѓосувачки челик и бакар.4.12 mm~14mm се справи со инсталација дупки се предложи на стаклени врати.5.Чистење на рачки барем еднаш неделно.Назад Кон Назад Одредување (Acquiescent)1...

Бесплатен Превозот Влезна Врата се Справи со 30*15*600mm Стаклени Врати од Нерѓосувачки Челик се Повлече Рачка За Влез/Пред Дрвени/Метална Врата HM73

25099.20 -39 % DEN 15311.00

Бесплатен Превозот Влезна Врата се Справи со 30*15*600mm Стаклени Врати од Нерѓосувачки Челик се Повлече Рачка За Влез / Пред Дрвени / Метална Врата HM73Answer : ___________________________ NOTE : руската Федерација клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа е неопходно за да се receieve вашиот пакет без проблеми.Добредојдовте на нашата продавница Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст; повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~1.Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик2.Завршна Површина : Брусен3.Должина : 600mm4.Цевка димензија : 30мм*15mm5.Центар до Центар : 400mm6.Проекција : 65mm7.Фитинг завртка : М88.Фитинг дупка : дрвени, рамка врати : dia10; стаклени врати : dia149.Фабриката штекер,гаранција за КвалитетМонтажа Инструкции : 1.Сите 304 нерѓосувачки челик делови на производот се врши на цевки со 1.2 mm дебелина на ѕид.2.Сите рачки може да се инсталира на стаклени врати,дрвени врати и рамка врати.3.Сите рачки фитинзи(завртки,counter вратило приклучоци.итн.) се направени од не ' рѓосувачки челик и бакар.4.12 mm~14mm се справи со инсталација дупки се предложи на стаклени врати.5.Чистење на рачки барем еднаш неделно.Answer : ___________________________ Note : Цената е за 1pair (2) се справува со Назад кон Назад само.грб со грб, значи една рачка поправки на надворешната страна на вратата и е во прилог да се справи со друг монтира на внатрешноста на вратата користење на поврзување гром drilled низ вратата.Ако имате двојни врати, ќе треба 2pairs.ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

Влезна Врата се Справи со 32*900mm,S-наведнуваат Цевка од Нерѓосувачки Челик се Повлече Рачки Користи За Стакло,Дрвени,Рамка Врати HM82

33211.20 -39 % DEN 20259.00

Влезна Врата се Справи со 32*900mm,Sнаведнуваат Цевка од Нерѓосувачки Челик се Повлече Рачки Користи За Стакло,Дрвени,Рамка Врати HM82 ЗАБЕЛЕШКА : руската Федерација 's клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа 's е потребно за да receieve вашиот пакет без проблеми.Добредојдовте на нашата продавница Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст; повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~1.Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик2.Крај : полски и Брусен3.Должина : 900mm4.Цевка Растојание : 32милиметри5.Дупка Центри : 862mm6.Фитинг завртка : М87.Фитинг дупка : дрвени, рамка врати : кол.10мм;стаклени врати : кол.14mm8.Достапни вратата дебелина : 8mm~80mm9.Фабриката штекер,гаранција за КвалитетAnswer : ___________________________ Note : Цената е за 1 пар (2) се справува со Назад кон Назад само.Грб со грб, значи една рачка поправки на надворешната страна на вратата и е во прилог да се справи со друг монтира на внатрешноста на вратата користење на поврзување гром drilled низ вратата.Ако имате двојни врати, ќе треба 2 пара .Монтажа Инструкции1...

High-end Европски Антички Дизајн се Справи со Заклучување на Цврсто Дрво Вратата Сплит Брави

DEN 2754.72

Опис На ПроизводотHighend Европски Антички Дизајн се Справи со Заклучување на Цврсто Дрво Вратата Сплит Брави · Item Спецификации : Боја : Нерѓосувачки челик жица цртање, Двојна боја нерѓосувачки челик;Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + Бакар Материјали за Заклучување мермерните + Цинк Легура;Адаптер Вратата Дебелина : 35~45 mm , 45~55мм;Центар.Растојание : 58mm;Вкупна Должина : 130mm;Заклучување на Маргините Distanc e : 45mm;Тип на заклучување јазик : Двојно Заклучување Јазик;Пакет : Независен и транспарентен пвц кеси, Стандардно 1 поставите Заклучување(На други Продажни мени листа,повикување на следниве Забелешка предмети);Стандардни Додатоци : Бакар Копчиња,Нормално инсталирате завртки во истата парцела;Забелешка : Во Продажбата на Менито за поставување на оглас,има : Iv L Затка 2 Hinges = Боја на слонова коска Заклучување 1 set + Вратата Затка / closers 1 set + Вратата Шарки 2 парчиња;Iv L Затка 3 Hinges = Боја на слонова коска Заклучување 1 set + Вратата Затка / closers 1 set + Вратата Шарки 3 еез;Br L Затка 2 Hinges = Бронзена Боја Заклучување 1 set + Вратата Затка / closers 1 set + Вратата Шарки 2 парчиња;Br L Затка 3 Hinges = Бронзена Боја Заклучување 1 set + Вратата Затка / closers 1 set + Вратата Шарки 3 еез;GB L Затка 2 Hinges = Златото со Црна Боја Заклучување 1 set + Вратата Затка / closers 1 set + Вратата Шарки 2 парчиња;GB L Затка 3 Hinges = Златото со Црна Боја Заклучување 1 set + Вратата Затка / closers 1 set + Вратата Шарки 3 еез;· Предности : Поле на примена : Дрвени Врати,Челик Врати,Еднокреветни / Двокреветни отворање на врати,Casement врати,Влезните врати...

Јане сребро насликани црна врежан се справи со модерен минималистички лизгачки вратата гардероба врата се справи градина кабинет фиока рачка

DEN 102.24

големина на : 96mm дупка проред, должината на 120mm128mm дупка проред , должината на 149mmбоја : сребрена со црн раб , сребро со злато раб.

Повлечете / Притисни Рачка За Пред Врата /Туш Стакло & Дом на 304 Нерѓосувачки Челик 32*600mm HM77

26155.20 -39 % DEN 15955.00

Повлечете / Притисни Рачка За Пред Врата / Туш Стакло & Дом на 304 Нерѓосувачки Челик 32*600mm HM77 ЗАБЕЛЕШКА : руската Федерација 's клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа 's е потребно за да receieve вашиот пакет без проблеми.Добредојдовте на нашата продавница Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст; повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~Спецификации1.Материјал : Нерѓосувачки Челик2.Заврши : Бранеа3.Должина : 600mm4.Цевка со Дијаметар : 32милиметри5.Дупка Центри : 400mm6.Проекција : 72mm7.Фитинг завртка : М88.Фитинг дупка : дрвени, рамка врати : кол.10мм;стаклени врати : кол.14mm9.Достапни вратата дебели : 8mm~80mm10.Фабриката штекер,гаранција за КвалитетAnswer : ___________________________ Note : Цената е за 1 пар (2) се справува со Назад кон Назад само.Грб со грб, значи една рачка поправки на надворешната страна на вратата и е во прилог да се справи со друг монтира на внатрешноста на вратата користење на поврзување гром drilled низ вратата.Ако имате двојни врати, ќе треба 2 пара .грб со грб, значи една рачка поправки од надворна вратата и е во прилог да се справи со друг монтира на внатрешноста на вратата користење на поврзување гром drilled низ вратата.Ако имате двојни врати, ќе треба 2pairs.Монтажа ИнструкцииПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

Антимикробна Бакар Cu+ Врата се Справи со 416mm Солидна Месинг Влезот Повлече Рачки За Дрвени/Метал/Стаклени Врати HM84

76795.20 -39 % DEN 46845.00

Антимикробна Бакар Cu+ Врата се Справи со 416mm Солидна Месинг Влезот Повлече Рачки За Дрвени / Метал / Стаклени Врати HM84 ЗАБЕЛЕШКА : руската Федерација 's клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа 's е потребно за да receieve вашиот пакет без проблеми.Добредојдовте на нашата продавница Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст; повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~1.Материјал : Цврсти Антимикробна Бакар2.Завршна Површина : Антимикробна Бакар Cu+3.Должина : 416mm4.Центар до центар : 365mm5.Проекција : 50mm6.Ширина : 135mm7.Фитинг завртка : М88.Фитинг дупка : дрвена Рамка Врати кол.10мм;стаклени врати : кол.14mm9...

Антимикробна Бакар Cu+ Вратата Повлечете се Справува со Влезна Врата се Справи со 25*475mm За Стакло/Дрвени/Рамка Врати HM71

43963.20 -39 % DEN 26818.00

Антимикробна Бакар Cu+ Вратата Повлечете се Справува со Влезна Врата се Справи со 25*475mm За Стакло / Дрвени / Рамка Врати HM71 ЗАБЕЛЕШКА : руската Федерација клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа е неопходно за да се receieve вашиот пакет без проблеми.Добредојдовте на нашата продавница Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст; повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~Спецификации1.Материјал : Бакар Антимикробна2.Крај : Антимикробна Бакар Cu+3.Должина : 475mm4.Дијаметар : 25mm5.Центар до центар : 230mm6.Проекција : 82mm7...

Гроздобер Керамички Вратата Копчиња Фиока Кабинет Шкафот Гардероба Повлече Справи Со Црна

81.60 -4 % DEN 78.00

Материјал : керамички,металKnob дијаметар : 3.5x2.5cm / 1.39"x0.98"Пакет Содржина : 1pcs вратата фиока knob(вклучува 2 парчиња завртка)Применливи за вратата на кабинетот шкафот фиока knobМатеријал : керамички,металKnob дијаметар : 3.5x2.5cm / 1.39"x0.98"Пакет Содржина : 1pcs вратата фиока knob(вклучува 2 парчиња завртка)Применливи за вратата на кабинетот шкафот фиока knobМоден дизајн,круг шемаПогоден за кабинети,фиоки,градите,шкафови,кујна,врати домаБоја : ЦрнаБоја на основата : црнаЗа ПревозотНие брод предмети од Кина Пост Воздухопловната на светот со следење на број .обично може да се постигне повеќето земји во 3960 работни дена...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.