• Ново
WLRING ПРОДАВНИЦА - Универзална Висок Проток & Гориво Пумпа GSL392 Притисок Надворешни Внатрешно 255LPH WLR-FPB005

WLRING ПРОДАВНИЦА - Универзална Висок Проток & Гориво Пумпа GSL392 Притисок Надворешни Внатрешно 255LPH WLR-FPB005

Оценка на клиентот:
DEN 1884.96
DEN 1791.00 -5 %

Износ
Залиха


WLRING ПРОДАВНИЦА - Универзална Висок Проток & Гориво Пумпа GSL392 Притисок Надворешни Внатрешно 255 LPH
WLR-FPB005 Апликација
Универзал - Одговара на Сите Возила Ова е сосема нови, високо квалитетни директни одговара OE стил замена на Гориво Пумпа.
Дел Број : GSL392
Состојба : 100% СОСЕМА НОВ
Дизајн : Inline/ Надворешни (Месеци Надвор од Резервоарот)
Инсталација Комплет Вклучува : Yes
Проток : 255 LPH
Минималниот Напон : 12 V
Оперативен Притисок : 15-120 PSI (конечен гориво притисок поставени од страна на регулаторот)
Пакет : 1x Гориво Пумпа за МОНТИРАЊЕ КАКО СЛИКА
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со неколку исклучок s. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува.

Карактеристики

Бренд Име:
КЛУНОВИ
Објектот Должина:
0 cm
Објектот Ширина:
0 cm
Објектот Висина:
0 cm
Објектот Тежина:
1.4 kg
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Хонда Модел:
Граѓански
Име:
ПУМПА ЗА ГОРИВО
боја:
Сребро.
Одговара:
Универзална
Материјал:
Алуминиум
Тежина:
1.4 килограми
Fitment:
Универзална
KWYWORD1:
ПУМПА ЗА ГОРИВО
KWYWORD2:
ПУМПА ЗА ГОРИВО
KWYWORD3:
ПУМПА ЗА ГОРИВО

Производи во категоријата

црвена сина боја 1PCS AN6 6AN АЛУМИНИУМ 90 степени ВРТЛИВАТА ПЕЧАТ ПЛЕТЕНКА ЦРЕВО КРАЈОТ ФИТИНГ АДАПТЕР

DEN 143.52

DESCP 1 PCS AN6 LUMINIUM 90 степени ВРТЛИВАТА ПЕЧАТ ПЛЕТЕНКА ЦРЕВО КРАЈОТ АДАПТЕР за МОНТИРАЊЕ НА pplication : Црево Крајот на АдаптеротБоја : Сина / Црвена Опис : Направен од Висок Квалитет на Лесни Т6061 Алуминиум Материјал Елоксирани Заврши за Сила и Издржливост се Отстранува Главата за ПресвртЗаклучување на Апликациите за Монтирање Дијаметар : AN4AN12 Пакетот Вклучува : 1 X Елоксирани Алуминиумски Црево Крајот Забелешка : Сите предмети во нашата продавница ќе дојде до вас со следење на број откако брод надвор

02/634165 Масло Пумпа за JCB 8027Z; 803 СУПЕР; 8052; 8032Z; 8060; 8040ZTS; 8045ZTS

DEN 6672.00

02 / 634165 Масло Пумпа за JCB 8027 Z; 803 СУПЕР; 8052; 8032 Z; 8060; 8040 ZTS; 8045 ZTSWhatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис : Бренд : UnbrandedДел Тип : Масло пумпаГо Заменува Дел Број : 02 / 634165ПрименаИЗГРАДБА8040 ZTS; 8045 ZTS; 804; 803 ПЛУС; 803; 802.7 СУПЕР; 8035 ZTS; 804 ПЛУС; .8027 Z; 803 СУПЕР;ПлаќањеКредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T / T и Western Union.Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.ГаранцијаНие нудиме 1 година гаранција за овој производ...

Мотоцикли Гориво Пумпа за Случај За Автомобили ХОНДА CRF250R 450R CBR300 300R CBR250RA SH125 SH150 SH300 2011- Мотоцикли Гориво Пумпа

856.32 -19 % DEN 694.00

Мотоцикли Гориво Пумпа за Случај За Автомобили ХОНДА CRF250 R 450 R CBR300 300 R CBR250 RA SH125 SH150 SH300 20112016 Мотоцикли Гориво ПумпаАпликацијата случај за ХОНДА CRF250,450ПРЕДМЕТ : 16700МАЖИA52,16700МАЖИA32Целосна гориво пумпа вклучува : Гориво пумпа,цедилкаПроток : 095 LPHМин Напон Текст : 6 VМакс...

Електрична Гориво Пумпа 7.21926.52.0 Одговара 1992-2004 За Фолксваген Мексикански Буба / Седан 1600I

DEN 2207.52

Електрична Гориво Пумпа 7.21926.52.0 Одговара 19922004 За "Фолксваген" Мексикански Буба / Седан 1600 IОбјектот специфики : Состојба : Нова Ставка Опис : Гориво Пумпа Објект Одделение : Стандард Замена Количината Продаваат : се Продаваат Поединечно Осветленост Дел Број : 043919051, BAA919051 C Друг Дел Број : 7.21926.52.0 Притисок : 3 Bar Проток : 120 L / h Fitment : Директно Одговара на Апликација, Проверете Fitment Табелата Забелешка : ве Молиме да се Осигурате Fitment со Табелата Пред КупувањеПримена : 19922004 За "Фолксваген" Мексикански Буба / Седан 1600 I За Парцела Превозот detil : 1.Кога ќе се купи само 1pc гориво пумпа ние ќе брод на стоките преку conomy превозот, e Packet, Сингапур пост, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, DHL Глобалната Mail.Превозот...

ПРЕЦИЗНОСТ АВТО ЛАБОРАТОРИИ НОВИ Гориво Пумпа Модул&Притисок се Вклопува Сензор Chevy Silverado GMC УПE3500M CTP0016

DEN 2331.84

Објектот спецификите Состојба : Нов Бренд : PAL Гориво Пумпа Тип : Производителот на Електрични Дел Број : FL1089 M 19121626 SP6086 M TU432 P74835 M FG0053 завршна Површина : Brand New Друг Дел Број : MU1613 MU1516 MU1089 MU86 MU1207 MU1757 OE Спецификации или Изведба / Custom : OE Spec Гаранција : Други Заменет Дел Број : 9535103, 67305, TCF, 66 BOX0 UCM, 8 BOX0 UCM, P1538 M 402 P3500 M Fitment : ве Молиме проверете fitment пред купување Поставеност на Возило : Задните ПАКУВАЊЕ : дожд aktion АВТО ДЕЛОВИ КУТИЈА GPH (Слободен Тек) : 3035 Осветленост Дел Број : FL1089 M 19121626 SP6086 M TU432 P74835 M FG0053, 19121626 19153711 25176865 25345026 88965373 Max Пумпа PSI(Не System) : 85100 Пакетот ВклучуваНови Гориво Пумпа Модул СобраниеНови StrainersНови Гориво Ниво Сензор & Floater РакаНов Резервоар За Печат / ORingНови Жица ТемпераментГодинаНаправиМоделМоторот1999 2004 годинаGMCСиера 15004.3 L ГАС1999 2003 годинаGMCСиера 15004.8 L ГАС1999 2003 годинаGMCСиера 15005.3 L (НЕ одговара флекс гориво)2001 2003 годинаGMCSierra1500 HD6.0 L ГАС1999 2000GMCСиера 25005.3 L ГАС19992003GMCСиера 25006.0 L20012003GMCСиера 2500 HD6.0 L2001 2003 годинаGMCСиера 2500 HD8.1 L ГАС2001 2003 годинаGMCСиера 35006.0 L2001 2003 годинаGMCСиера 35008.1 L ГАС2001 годинаGMCСиера C36.0 L ГАС2002 2003 годинаGMCСиера DENALI6.0 L ГАС1999 2004 годинаCHEVROLETSILVERADO 15004.3 L ГАС1999 2003 годинаCHEVROLETSILVERADO 15004.8 L ГАС1999 2003 годинаCHEVROLETSILVERADO 15005.3 L (не одговара ФЛЕКС гориво)2001 2003 годинаCHEVROLETSILVERADO 1500 HD6.0 L ГАС1999 2000CHEVROLETSILVERADO 25005.3 L ГАС1999 2003 годинаCHEVROLETSILVERADO 25006.0 L ГАС2003 годинаCHEVROLETSILVERADO 2500 HD6.0 L CNG2001 2003 годинаCHEVROLETSILVERADO 2500 HD6.0 L ГАС2002 2003 годинаCHEVROLETSILVERADO 2500 HD8.1 L ГАС20012003CHEVROLETSILVERADO 35006.0 L2001 2003 годинаCHEVROLETSILVERADO 35008.1 L ГАС2003 годинаCHEVROLETSILVERADO СП6.0 L ГАС*Оваа пумпа не одговара на 1стил конектор*ПроизводителДел БројACDELCO НАСMU1370ACDELCO НАСMU1516ACDELCO НАСMU1613ACDELCO НАСMU1757ACDELCO НАСMU86Аир текстE3500 MCARQUEST / АИР ТЕКСТE3500 MCARQUEST / АИР ТЕКСТE3522 MCARQUEST / БОШ67305CARQUEST / DELPHIFG0053CARQUEST / DELPHIFG0122CARQUEST / DELPHIFG0245CARQUEST / DELPHIFG0270CARQUEST / DELPHIFG0271CARQUEST / DELPHIFG0407CARQUEST / DENSO9535103Кои начини на плаќање можам да ги користите на Ali Express? За нашата апликација можете да ги користите следниве методи на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, bancontact, безбедност, Przelewy24, СМС Плаќање во Русија(МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2) и Ali Express Џеб...

02/630800 02/630890 Масло Пумпа за JCB 804 802 803 8035ZTS 8045ZTS 8040ZTS

DEN 6672.00

02 / 630800 02 / 630890 Масло Пумпа за 804 802 803 8035 ZTS 8045 ZTS 8040 ZTSWhatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис : Бренд : UnbrandedДел Тип : Масло пумпаГо Заменува Дел Број : 02 / 630800 02 / 630890ПрименаИЗГРАДБА8040 ZTS; 8045 ZTS; 804; 803 ПЛУС; 803; 802.7 СУПЕР; 8035 ZTS; 804 ПЛУС; .8027 Z; 803 СУПЕР;ПлаќањеКредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T / T и Western Union.Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.ГаранцијаНие нудиме 1 година гаранција за овој производ...

Дизел пумпа делови 2 418 455 518/2418455518 P8500 Тип Клипот 2455-518 За Авто МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Гориво Мотор Систем

DEN 911.52

Дизел пумпа делови 2 418 455 518 / 2418455518 P8500 Тип Клипот 2455518 За Авто МЕРЦЕДЕСБЕНЦ Гориво Мотор СистемКинаLutong Дизел системи за вбризгување на Гориво пумпа делови Снабдувач / Извозник / Веледрогерија во Кина.Кина Lutong делови на Растенијата е познат во целиот дизел пазарот за да Се биде повеќе од Дваесет и Пет годиниИскусни Производител на Дизел Горивото пумпа Делови...

СЕДИШТЕТО ЗА Фолксваген MK5 EOS СЕДИШТЕ Леон 1P Zv Предната Лева Врата, Latch Собранието / Заклучување на Вратата Actuator ОЕМ 1P1837015 1P1837015A

2879.52 -34 % DEN 1900.00

Примена : СЕДИШТЕ : ALTEA (2004)ALTEA XL (2004)ЛЕОН II (20052012)ТОЛЕДО III (20042009)"ФОЛКСВАГЕН" : EOS (2006)Ве молиме обрнете внимание на следниве работи...

ЕЛЕКТРИЧНА ГОРИВО ПУМПА 12V 4.0 БАР 110L/H ЗА ФОЛКСВАГЕН Caddy Голф 2 3 4 Passat ПОЛО Vento Seat Alhambra Кордоба Ibiza Толедо 8E0906087C

DEN 1958.40

Забелешка!!!!!! ШОПИНГ ВОДИЧ ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сноси овие трошоци...

ОЕМ КВАЛИТЕТ на ЕЛЕКТРИЧНА ГОРИВО ПУМПА 12V 3.0 БАР 100L/H ЗА ФОРД ГАЛАКСИ Седиште ФОЛКСВАГЕН CADDY ГОЛФ PASSAT ПОЛО SHARAN ТРАНСПОРТЕРОТ 1H0906091

1785.60 -30 % DEN 1250.00

Забелешка!!!!!! ШОПИНГ ВОДИЧ ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сноси овие трошоци...

Бесплатен превозот дизел бензин бензин Универзална 12v Електрична Гориво Пумпа HEP-02A За Carburetor,Мотоцикл,АТВ

522.24 -6 % DEN 491.00

Стариот линк е акции во текоттука е нов линк за нашите пумпи за нова продажба ) повеќе од 2000pcs продажба на еден месецвистински фидбек како удар од страна на купувачотИме на производ : Електрична гориво пумпа за низок притисок гориво пумпа за универзална гориво пумпаОЕМ Бр...

Гориво Пумпа Модул Собранието 77020-35072 Одговара За Toyota Hilux Surf Land Cruiser 2007-2009 101961-8152

DEN 5994.24

Гориво Пумпа Модул Собранието 7702035072 Одговара За Toyota Hilux Surf Land Cruiser 20072009 # 1019618152Објектот специфики : Состојба : Нов Бренд : WAJ Ставка Опис : Гориво Пумпа Собранието Испраќање на Единица Објект Одделение : Стандард Замена Количината Продаваат : се Продаваат Поединечно тип на Сензор : Ниво Сензор Оперативен Режим : Електрични Забелешка : Со филтер, со вртат тенџере, со пумпа Референца OE / OEM Број : 7702035072 / 1019618152 Fitment : Директно Одговара на Апликација, Проверете Fitment Табелата Забелешка : ве Молиме да се Осигурате Fitment со Табелата Пред КупувањеКомпатибилност : ве Молиме изберете вашето возило година, марка и модел за конкретни резултати.Toyota Hilux Surf Land Cruiser 20072009Клучни Карактеристики : 1) Резервни производ со врвен квалитет 2) Според фабричките спецификации...

Нови Гориво Пумпа Модул Собранието 15100-60K00 Одговара За Suzuki APV 292010-0871

DEN 4751.52

WAJ Сосема Нов Гориво Пумпа Модул Собранието 1510060 K00 Одговара За Suzuki APV 2920100871Брз Детали Состојба : Нов Бренд : За Suzuki Модел : APV Објект Одделение : Стандард Замена Притисок : 3.0 Bar Проток : 100 L / h Оценет напон : DC12 V Номинална струја : 5.5 А се Издигаат на висина (mm) : 21±3 160±3 Отпор (Ω) : 121±3 4±1 Машина висина(mm) : 275±5 ...

ЗА Seat Altea Седиште Леон Право Пред Заклучување на Вратата Actuator 1P1837016

2879.52 -34 % DEN 1900.00

Примена : Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

Нови Гориво Пумпа за Мерцедес C220 C230 C280 C36 AMG CLK320 E8286 0004704994

1199.52 -32 % DEN 816.00

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

12V Нови Високи Електрични Intank Гориво Пумпа Модул Собранието На Ford C-Max Фокус C-Max Фокус II За Mazda 3 0986580951 Z605-13-35XG

2682.24 -6 % DEN 2521.00

12 V Нови Високи Електрични Intank Гориво Пумпа Модул Собранието На Ford CMax Фокус CMax Фокус II За Mazda 3 0986580951 Z6051335 XGFitment : Ford CMax 2009 / 042010 / 09 2.0 CNG 1999 кзм, 107 KW, 145 КС Ford CMax 2007 / 022010 / 09 2 1999 кзм, 107 KW, 145 КС Ford CMax 2007 / 022010 / 09 1.6 1596 кзм, 74 KW, 100 PS Ford CMax 2007 / 022010 / 09 1.8 1798 кзм, 92 KW, 125 КС Ford CMax 2007 / 022010 / 09 1.8 1798 кзм, 90 KW, 122 КС Ford CMax 2008 / 062010 / 09 2.0 ЛПГ 1999 кзм, 107 KW, 145 КС Форд Фокус CMax 2003 / 102007 / 03 1.8 1798 кзм, 88 KW, 120 PS Форд Фокус CMax 2004 / 082007 / 03 1.6 TI 1596 кзм, 85 KW, 115 КС Форд Фокус CMax 2003 / 102007 / 03 1.6 1596 кзм, 74 KW, 100 PS Форд Фокус CMax 2004 / 042007 / 03 1.8 1798 кзм, 92 KW, 125 КС Форд Фокус CMax 2004 / 032007 / 03 2 1999 кзм, 107 KW, 145 КС Форд Фокус CMax 2005 / 092007 / 03 1.8 1798 кзм 90 KW, 122 КС Форд Фокус II 2008 / 062011 / 07 2.0 ЛПГ 1999 кзм, 107 KW, 145 КС Форд Фокус II 2009 / 042011 / 07 2.0 CNG 1999 кзм, 107 KW, 145 КС Форд Фокус II 2006 / 032012 / 09 1.8 1798 кзм, 92 KW, 125 КС Форд Фокус II 2005 / 102012 / 09 2.5 ST 2522 кзм, 166 KW, 225 КС Форд Фокус II 2009 / 102011 / 07 1.6 ЛПГ 1596 кзм, 85 KW, 115 КС Форд Фокус II 2004 / 072012 / 09 1.4 1388 кзм, 59 KW, 80 PS Форд Фокус II 2004 / 072012 / 09 1.6 TI 1596 кзм, 85 KW, 115 КС Форд Фокус II 2004 / 072012 / 09 1.6 1596 кзм, 74 KW, 100 PS Форд Фокус II 2004 / 072012 / 09 2 1999 кзм, 107 KW, 145 КС Форд Фокус II Cabriolet 2006 / 102011 / 07 2 1999 кзм, 107 KW, 145 КС Форд Фокус II Cabriolet 2006 / 102011 / 07 1.6 1596 кзм, 74 KW, 100 PS Форд Фокус II Kombi 2009 / 102012 / 09 1.6 ЛПГ 1596 кзм, 85 KW, 115 КС Форд Фокус II Kombi 2006 / 032012 / 09 1.8 1798 кзм, 92 KW, 125 КС Форд Фокус II Kombi 2008 / 062011 / 07 2.0 ЛПГ 1999 кзм, 107 KW, 145 КС Форд Фокус II Kombi 2004 / 072012 / 09 1.4 1388 кзм, 59 KW, 80 PS Форд Фокус II Kombi 2004 / 072011 / 07 1.6 1596 кзм, 74 KW, 100 PS Форд Фокус II Kombi 2004 / 072012 / 09 1.6 TI 1596 кзм, 85 KW, 115 КС Форд Фокус II Kombi 2004 / 072012 / 09 2 1999 кзм, 107 KW, 145 КС Форд Фокус II Stufenheck 2005 / 042012 / 09 1.4 1388 кзм, 59 KW, 80 PS Форд Фокус II Stufenheck 2005 / 042012 / 09 1.6 1596 кзм, 74 KW, 100 PS Форд Фокус II Stufenheck 2006 / 032012 / 09 1.8 1798 кзм, 92 KW, 125 КС Форд Фокус II Stufenheck 2005 / 042011 / 07 2 1999 кзм, 107 KW, 145 КС Форд Фокус II Stufenheck 2005 / 042012 / 09 1.6 TI 1596 кзм, 85 KW, 115 КС Mazda 3 2004 / 022009 / 06 1.4 1388 кзм, 59 KW, 80 PS Mazda 3 2003 / 102009 / 06 1.4 1349 кзм, 62 KW, 84 PS Mazda 3 2003 / 102009 / 06 1.6 1598 кзм, 77 KW, 105 PS Mazda 3 2003 / 102009 / 06 2 1999 кзм, 110 KW, 150 PS Mazda 3 Stufenheck 2004 / 022009 / 06 1.6 1598 кзм, 77 KW, 105 PS Mazda 3 Stufenheck 2004 / 022009 / 06 2 1999 кзм, 110 KW, 150 PS Објектсостојба : 100% Сосема Нов Во Фабрика Оригиналниот Пакет...

23220-0P020 Нови Бензински Гориво Пумпа за Тојота Reiz GRX12 Круна GRS18 2.5 3.0 L L Camry/Yaris

768.00 -6 % DEN 722.00

ПлаќањеНие прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена.Ако некоја цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.Увозни давачкиУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.ИспоракаВо светот превозот од Кина Пост / HK пост е многу бавно...

Универзална Низок Притисок на Гас Дизел Електрични Гориво Пумпа Замени 035000-0460 EP500-0 12V Авто Гориво Снабдување Систем на Замена на Комплет за во Автомобил

878.40 -33 % DEN 588.00

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу !W ar ranty : ДаОпис : ОСВЕТЛЕНОСТ : EP5000,818813350 A,818813 350ПРИМЕНА : ЗА Mazda Пакет Содржина : 1 x Pc Електронски Гориво Пумпа1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.