• Ново
AF Времето појас тркала HTD5M-18 заб Понесе 6 8 10 12 14mm ширина 15mm легура синхрони тркала 5m15 забот на времето pulleys

AF Времето појас тркала HTD5M-18 заб Понесе 6 8 10 12 14mm ширина 15mm легура синхрони тркала 5m15 забот на времето pulleys

Оценка на клиентот:
DEN 1200.00

Износ
Залиха


AF Времето макара HTD5 M-18 заб Понесе 5 6 8 10 12mm ширина 15mm
Еден ( Забите ширина)= 11 mm (треба да го користите 10мм ширина времето појас,ако сакате другите ширина, ние исто така имаат, ве молам да ми кажете.)
Б (Внатрешно дупка/Создаден)= 6, 8, 10, 12,14 mm(Pls остави порака која големина ти треба или ние ќе ви испратиме стандардната големина 8мм за вас.)
C(површината на Забот дијаметар)= 27.5 mm
W(Вкупна ширина)= 15mm
Завртка : М4 или M5, е случаен.
Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !
Имаме другите заби број брзини, ве молиме проверете во прилог :

Карактеристики

Материјал:
Легура
Број На Модел На:
HTD5M-18 заби
Тип:
Времето

Производи во категоријата

POWGE Лак 60 Заби HTD3M Времето Макара Понесе 9.525 mm 0.375 за Ширина 10мм 3M Синхрони појас HTD 3M макара опрема 60T 60Teeth

DEN 959.52

Лак Заби Алуминиум Легура 60 Заби HTD3 M Timimg макара Понесе 9.525 мм или 0.375 инчен 603 M16 БС за Ширина 10 mm HTD 3 M Синхрони Појас Теренот 3мм 60 Teeth 60 T HTD3 M макара Појас Ласерско Гравирање CNC Машина60 Teeth HTD 3 M Времето макара Карактеристики : Ова е Лачно Заби 60 Teeth HTD3 M Времето Макара ...

POWGE 1pcs HTD 3M Времето Макара 15 Заби Понесе 5mm 6mm 6.35 mm 8мм за Ширина 15mm 3M Синхрони појас HTD3M Макара 15Teeth 15T CNC

DEN 287.52

1pcs Алуминиум Легура 15 Заби 3 M Timimg макара Понесе 5 / 6 / 6.35 / 8мм 153 M15 BF за Ширина 15 mm HTD 3 M Синхрони Појас Теренот 3мм Ласерско Гравирање CNC Машина 15 Teeth 15 T 3 M макара( На 15 Teeth HTD 3 M Pulleys мора e создаден дијаметар 5 / 6 / 6.35 / 8мм ,ве молиме изберете го понесе дијаметар )15 Teeth HTD 3 M Времето макара Карактеристики : Ова е Лачно Заби 15 Teeth HTD3 M Времето Макара ...

Нови 4Pcs Практични Бела Plastic25mm Дијаметар Мебел Замена Рициново Тркала

DEN 60.48

Име На Производ : Casters;Материјал : Пластични,МеталниГлавната Боја : Бела;Casters Дијаметар : 25мм / 0.98"Топ Плоча Големина(Приближно) : 41 x 17 x 22mm / 1.6" x 0.66" x 0.86" (L*W*T);Инсталирање Дупка Центар Растојание : 32милиметри / 1.3"Тежина : 65gПакет Содржина : 4 x Casters Име на Производ : CastersМатеријал : Пластични,МеталниГлавната Боја : БелаCasters Дијаметар : 25мм / 0.98"Топ Плоча Големина(Приближно) : 41 x 17 x 22mm / 1.6" x 0.66" x 0.86" (L*W*T)Инсталирање Дупка Центар Растојание : 32милиметри / 1.3"Тежина : 65gПакет Содржина : 4 x Castersтежина капацитет : 1018 KGТопло Информации1...

Синхрони Тркала 5M 20 Заби 6/8/10/12/12.7/14/15/16/17mm Понесе Алуминиум Времето Макара 21mm Ширина Појас

213.60 -30 % DEN 150.00

Спецификација : Материјал : Alluminum Легура Главната боја : Сребро Тон Создаден Дијаметар : 6 / 8 / 10 / 12 / 12.7 / 14 / 15 / 16 / 17mm за вашата опција Заби : 20 Појас Ширина : 21mm / 0.83" Опис : 1...

POWGE 5pcs 40 заби GT2 Синхрони Макара Понесе 5mm 6.35 mm 8мм 10мм за ширина 6mm GT2 Отвори Појас 2GT макара 40Teeth 40T

DEN 767.52

5pcs Алуминиум Легура 40 Заби GT2 Timimg макара Понесе 5 / 6.35 / 8 / 10мм 402 GT6 BF за Ширина од 6 мм GT2 Синхрони Појас Прецизноста на Позиционирањето со Линеарно Движење мали backlash користи во линеарна диск за 3 D печатач( На 40 Teeth GT2 Pulleys мора e создаден дијаметар 5mm / 6.35 mm / 8мм / 1 0mm ,ве молиме изберете го понесе дијаметар )40 Teeth GT2 Времето макара Карактеристики : На GT2 макара со 40 заби или жлебови е еден од најдобрите избори за 3d печатач изградба...

JFX HTD5M времето појас макара 20 заб 15mm ширина 6.35 mm понесе со алуминиумска 6pcs

DEN 1699.20

Опис На ПроизводотHTD5 M времето појас макара 20 заб 15mm ширина 6.35 mm понесе со алуминиумска 6pcs : Кружни теренот систем синхрони макараMXL XL L H XH XXHТT2.5 T5 T10 T20HTD3 M 5 M 8 M 14 M 20МOEM / ODMпонудениВоведHTD5 M времето појас макара 20 заб 15mm ширина 6.35 mm понесе со алуминиумска 6pcs : 20 HTD5 M15 времето макаразабот тип : HTD5 Mзабот број : 20ширина : 15mmстраната : двокреветницентар : еденрод : 6.35 mmзавртка дупка : 2*M4материјал : алуминиумбоја : сребренаколичина : 6pcsНие продаваме алуминиум времето pulleys со ждрепка .Еден многу вклучуваат : 6pcs 20 HTD5 M15 времето појас макараВКУПНО : 6pcsНие, исто така може да се продаде мерењето pulleys во зависност од вашата потреба.се продава од пакет или парче .Ако имате некој проблем , pls се чувствуваат слободни да контакт.Контакт : Jone КсуНашите trademanager број, cn1001854796 или JFX Машини Делови Продавница.Мобилен, 86 13820809968Начин на плаќање : На Aliexpressили Банкарски Трансфер до нас.Нашите производи се со добар квалитет, ти посакуваме се задоволни со нашите производи и услуги!!!ДОБРА ВЕСТ : НИЕ ЌЕ ИСПРАТИ ЗАВРТКИ ЗА ДА СЕ ВКЛОПИ СО PULLEYS.T5 времето макара 6mm ширина 10 заби со алуминиумска според цртеж од клиентите многу5 парчиња / многуGT2 отвори времето појас 6mm ширина 10m должина многу10 метри / многуGT2 времето макара 6mm со заби 20aluminum многу5 парчиња / многуT2.5 мерењето макара 6mm со 16 заби со алуминиумски САД$ 14.75 / многу5 парчиња / многу20 MXL макара 12pcs поставите DIY Ultimaker клон многу5 парчиња / многуT2.5 отворете времето појас 6mm ширина 10m должина многу10 метри / многуT5 алуминиум времето макара 24 заби со 30мм појас ширина САД$ 26.60 / многу5 парчиња / многуMXL отвори времето појас 6mm ширина 10m должина многу10 метри / многу

M15 15mm Зглобот од не ' Рѓосувачки Челик 304 Макара Блок Синџир Влечење Тркала Pully

551.52 -5 % DEN 524.00

Зглобот Од Не ' Рѓосувачки Челик 304 Макара Блок Синџир Влечење Тркала PullyГолемина : M15Пакет : 2 парчињаОдделение : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликНашите Услуги 1...

36 заби 20mm понесе 15mm појас ширина T5 алуминиум времето појас макара

DEN 936.00

Опис На Производот36 заби 20mm понесе 15mm појас ширина T5 алуминиум времето појас макараКружни теренот систем синхрони макараMXL XL L H XH XXHТT2.5 T5 T10 T20HTD3 M 5 M 8 M 14 M 20МOEM / ODMпонудениВовед36 заби 20mm понесе 15mm појас ширина T5 алуминиум времето појас макара : 36T515 времето појас макаразабот тип : T5забот број : 36ширина : 15mmстраната : двокреветницентар : еденрод : 20mmзавртка дупка : 2*M4материјал : алуминиумбоја : сребренаколичина : 3pcsНие продаваме алуминиум времето pulleys со ждрепка .Еден многу вклучуваат : 3pcs 36T515 времето појас макараВКУПНО : 3pcsНие, исто така може да се продаде мерењето pulleys во зависност од вашата потреба.се продава од пакет или парче .Ако имате некој проблем , pls се чувствуваат слободни да контакт.Контакт : Jone КсуНашите trademanager број, cn1001854796 или JFX Машини Делови Продавница.Мобилен, 86 13820809968Начин на плаќање : На Aliexpressили Банкарски Трансфер до нас.Нашите производи се со добар квалитет, ти посакуваме се задоволни со нашите производи и услуги!!!ДОБРА ВЕСТ : НИЕ ЌЕ ИСПРАТИ ЗАВРТКИ ЗА ДА СЕ ВКЛОПИ СО PULLEYS.330 T5 времето појас 16mm ширина САД$ 15.50 / многу5 парчиња / многуHTD3 M отвори времето појас 15mm ширина 10m должина СТП со челик core многу10 метри / многуT5 отвори времето појас 16mm ширина 10m должина СТП со челик core многу10 метри / многуGT2 времето појас pulleys 16 заби 6mm појас ширина 100pcs / многу многу100 парчиња / многу17 GT26 тајминг појас pulleys 17 заби 6mm појас ширина 5mm понесе многу100 парчиња / многу15 GT2 времето макара 6mm ширина 5mm понесе со алуминиумски САД$ 14.50 / многу5 парчиња / многубесплатен превозот T2.5 мерењето pulleys и ремени пакетбесплатен превозот 5pcs 16 T2.5 мерењето макара 6mm ширина 5mm понесе со алуминиумски САД$ 19.80 / пакет

POWGE 3pcs 24 Заби HTD 3M Времето Макара Понесе 5/6/6.35/8/10/12/14mm за Ширина 15mm 3M Синхрони појас макара HTD3M 24T 24Teeth

DEN 767.52

3pcs Алуминиум Легура 24 Заби 3 M Timimg макара Понесе 5 / 6 / 6.35 / 8 / 10 / 12 / 14 mm 243 M15 BF за Ширина 15 mm HTD 3 M Синхрони Појас Теренот 3мм 24 Teeth 24 T HTD3 M макара Појас Ласерско Гравирање CNC Машина( На 24 Teeth HTD 3 M Pulleys мора e создаден дијаметар 5 / 6 / 6.35 / 8 / 10 / 12 / 14 мм ,ве молиме изберете го понесе дијаметар )(Опција "Мешани остави порака" значи можете да изберете различни Понесе дијаметар на 5 / 6 / 6.35 / 8 / 10 / 12 / 14mm )24 Teeth HTD 3 M Времето макара Карактеристики : Ова е Лачно Заби 24 Teeth HTD3 M Времето Макара ...

AF Времето појас тркала HTD5M-60 заб Понесе 6 8 10 12 14mm ширина 15mm легура синхрони тркала 5m15 забот на времето pulleys

DEN 959.52

AF Времето макара HTD5 M60 заб Понесе 6 8 10 12 14 15 16 20mmЕден ( Забите ширина)= 11 mm (треба да го користите 10мм ширина времето појас,ако сакате другите ширина, ние исто така имаат, ве молам да ми кажете.)Б (Внатрешно дупка / Создаден)= 6, 8, 10, 12,14 mm(Pls остави порака која големина ти треба или ние ќе ви испратиме стандардната големина 10мм за вас.)C(површината на Забот дијаметар)= 94.35 mmW(Вкупна ширина)= 15mmЗавртка : М4 или M5, е случаен.Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !Имаме другите заби број брзини, ве молиме проверете во прилог :

35T XL Времето Макара 6/6.35/8/10/12/12.7/14/15/16/17/20mm Внатрешна Понесе 11mm Појас Ширина Времето Појас Макара за Stepper Мотор

503.52 -14 % DEN 433.00

35 T XL Времето Макара 6 / 6.35 / 8 / 10 / 12 / 12.7 / 14 / 15 / 16 / 17 / 20mm Внатрешна Понесе 11mm Појас Ширина Времето Појас Макара за Stepper Моторни Име на Производ Времето Макара Моделот XL Тип Заби Број 35 T Заби Теренот 5.08 mm Внатрешен Понесе 6 / 6.35 / 8 / 10 / 12 / 12.7 / 14 / 15 / 16 / 17 / 20mm Појас Ширина 11mm Вкупната Висина 25мм Завртка 2x M5 Материјал Алуминиум Легура Пакет 1pc / многуАко ви требаат повеќе други големина на XL времето макара,ве молиме кликнете на правото големина како следново : XL Времето Макара 11mm Појас Ширина

SUMRAY HTD5M Времето Макара Појас за Полнење за Намалување на 1:5 5M 12T 60T Тркало Макара 5M-395 Времето Појас Гравирање Машина Опрема за полнење

2183.52 -29 % DEN 1550.00

SUMRAY HTD5 M Времето Макара Појас за Полнење за Намалување на 1 : 5 5 M 12 T 60 T Тркало Макара 5 M395 Времето Појас Гравирање Машина Опрема за полнењеИме на производ Времето Макара Ремен Сет Модел 5 M12 T БОЛЕСТ 5 M60 TБОЛЕСТ HTD5 M39579 T Заби број 12 T 60 T 79 T Заби теренот 5mm 5mm 5mm / 395 mm теренот должина Појас ширина 16mm 16mm 15mm јас nner Понесе 5 / 6 / 6.35 / 7 / 8 / 10мм6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 20 / 25мм за Намалување на 1 : 5 Центар растојание 100mmПакет5 M12 T времето макара 6mm понесе 16mm појас ширина x 1pc 5 M60 T времето макара 12mm понесе 16mm појас ширина x 1pc За други внатрешни забива ве молиме оставете порака или забелешка HTD5 M39579 T времето појас 15mm појас ширина x 1pc М5 завртки x 4pcsЗа Повеќе Мерењето Макара Појас Сетови, ве молиме кликнете подолу линкови...

LUPULLEY 1PC 3M 100T 11mm Појас Ширина Времето Макара 3мм Теренот 8mm/10мм/12mm Понесе Времето Појас Макара За Ласерски Машина

1248.00 -13 % DEN 1086.00

1 PC 3 M 100 T 11mm Појас Ширина Времето Макара 3мм Теренот8mm / 10мм / 12mm Понесе Времето Појас Макара За Ласерски МашинаИме на производ Времето Макара Модел 3 M100 T Заби број 100 T Заби Теренот 3мм Појас Ширина 11mm Внатрешна Понесе Дијаметар 8mm / 10мм / 12mm Вкупната Висина 25мм Завртки 2x M5 Материјал Алуминиум Легура Тежина 412g / pc Пакет 1pc / многуЗа повеќе 3 M Времето Pulleys,ве Молиме Кликнете на десното модел во подолу лист.3 M Времето Макара Појас Ширина 11mm

Времето Појас Макара XL Намалување 6:1 60teeth 10teeth вратило центар растојание 100mm Гравирање машина додатоци - појас опрема за полнење

1098.24 -12 % DEN 966.00

Времето Појас Макара XL Намалување од 6 : 1ГОЛЕМИНА : XL60 : XL10ТЕРЕНОТ=5.08XL60 : F=96.51,D=50A=6 / 6.35 / 8 / 10 / 12 / 14 / 15 / 17 / 20(кој го понесе szie дали треба, pls оставете порака до мене.ако не остави порака , ќе испрати 12mm за вас.XL10 : F=15.66 ,D=12A=4 / 5 / 6 / 6.35 / 8(кој го понесе szie дали треба, pls оставете порака до мене.ако не остави порака , ќе испрати 6mm за вас.Центар растојание : 100mm , ако треба други големина, ве молиме оставете порака до мене.

LUPULLEY 4PCS 3M 16T Времето Макара 11mm Појас Ширина 4mm/5mm/6mm/6.35 mm/7mm/8мм Понесе Времето Појас Макара Алуминиум Макара Тркала

576.00 -16 % DEN 484.00

4 LUPULLEY 4 PCS 3 M 16 T Времето Макара 11mm Појас Ширина4mm / 5mm / 6mm / 6.35 mm / 7mm / 8мм Понесе Времето Појас Макара Алуминиум Макара Тркала Име на Производ Времето Макара Модел 3 M16 T Заби број 16 T Заби Теренот 3мм Појас Ширина 11mm Внатрешна Понесе со Дијаметар од 4mm / 5mm / 6mm / 6.35 mm / 7mm / 8мм Вкупната Висина 22mm Завртки 2x M4 Материјал Алуминиум Легура Тежина 9g / pc Пакет 4pcs / многуВе молиме Кликнете подолу е модел за повеќе 3 M Времето Pulleys,ви благодариме! 3 M Времето Макара Појас Ширина 11mmВе молиме Кликнете подолу е модел за повеќе 3 M Времето Ремени,ви благодариме!

HTD3M Времето Макара 12mm Понесе 32 Заби 10мм појас

DEN 1536.00

HTD3 M Времето Макара, 12mm Понесе, 32 Заби, 10мм ширина појасОпис На Производот : Забот Профил : HTD3 MМатеријал : АлуминиумБоја : АлуминиумЗаби : 32Теренот : 3ммОпрема Ширина : за 10мм HTD3 M ПојасРод : 12mmПакување & Испорака : 1.Ние ќе брод предмети во рок од 3 дена по уплатата е постигнат;2.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / ТНТ / EMS / Федекс...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.