• Ново
2 Парчиња 50Kg 110Lbs 101A У Облик Бар Страната База Вертикален Тип Toggle Менгеме

2 Парчиња 50Kg 110Lbs 101A У Облик Бар Страната База Вертикален Тип Toggle Менгеме

Оценка на клиентот:
DEN 527.04
DEN 396.00 -25 %

Износ
Залиха


Спецификација : Име На Производ За Да Се Префрлате Менгеме Модел Бр. BRH-101 A Тип Вертикална Рачка за Отворање Агол 56 Степен Бар Отворањето Агол 100 Степен Одржување Капацитет 50 Kg/ 110 Lbs Боја Црвена, Црна, Сребрена Тон Материјал Метал, Пластика Вкупната Тежина 138g Пакет 2 x Toggle Менгеме
Опис на Овој компактен менгеме е најекономичен Вертикален тип toggle менгеме со У облик бар и прирабница и база. Најсоодветен за брзо држење лим или кола. Широко се користи на заварување, jigging, поправка поле. За време на стегање, лост се контролира со цел да се спречи влијание врз функционирањето поради страна удар. Пластичен капак рачка за лесен, безбеден и удобен операција.

Карактеристики

DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
VT2017032001
Структура:
Суспензија Менгеме
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Производи во категоријата

5MM ss304 нерѓосувачки челик жица клип стеги У тип јаже клип додаток

671.52 -5 % DEN 638.00

Информации за производотОпис : челичното јаже клипСпецификација : M5Материјал : не ' рѓосувачки челик 304Производство стандард : DIN741Поле на примена : 4.1 mm до 5 мм дебел rop

100pcs5mm М5 Алуминиумски Кабел Crimps Ракав Форма 8 Двојно Дупка Ferrule Crimping Јамка Овална Челичното Јаже Клип Swage Фитинзи

361.92 -10 % DEN 326.00

100pcs 5mm М5 Алуминиумски Кабел Crimps Ракав Форма 8 Двојно Дупка Ferrule Crimping Јамка Овална Челичното Јаже Клип Swage Фитинзи

М2 М3 М4 M5 M6 М8 M10 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss Тешки Sinlge Двојно Двојна 2-Пост Гром Кабел Челичното Јаже Тока за Каиш Менгеме

DEN 262.56

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариМ2 М3 М4 M5 M6 М8 M10 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss Тешки Sinlge Двојно Двојна 2Пост Гром Кабел Челичното Јаже Тока за Каиш Менгеме最少5个字符Единица : mm Големина A B C S Погоден Челичното Јаже Дијаметар М2 11 15 4 8 11.5 mm М3 12.8 17.5 6 11 1.52mm M4 15.5 20 8 13 23мм М5 16 25 10 15 34mm M6 19 30 12 19 45mm М8 27 37 17 25 56mm M10 27 48.5 21 31 68ммЕдиница : mm Големина A B C D Погоден Челичното Јаже Дијаметар М2 30 12 7 1 11.5 mm М3 34 15 9 1.5 1.52mm M4 40 19 12 1.5 23мм М5 50 20 14 2 34mm M6 60 25 17 2 45mm М8 75 31 23 2.5 56mm M10 95 31 21 2.4 56mm 最少5个字符

7PCS/set 1/16-1/4 ER11 Collet Прецизност Пролет челик Collet Чак Поставите CNC Мелничката Струг Алатка за&Гравирање Вретено Мотор

763.20 -30 % DEN 534.00

100% Сосема Нов и Висок Quanlity За CNC мелничката Струг Алатка за & Workholding Гравирање машина!!! Добра еластичност, висока прецизност Користејќи високо квалитетни пролет челик е маса во perfomanceМОДЕЛ : ER11 001 : 1 / 4' 002 : 1 / 8"; 008 : 1 / 16"; 009 : 3 / 16"; 010 : 3 / 32"; 011 : 5 / 32"; 012 : 7 / 32" Материјал : 65 Mn Прецизност : Висина : 0.69" надворешен дијаметар : 0.45"(11mm)7pcs / set CNC ER11 ColletПРЕВОЗОТ Наредби обично се испраќаат надвор во 12 работни дена (главно во рамките на 24hours) преку Кина пост Воздух...

304 од не ' рѓосувачки челик менгеме/картон глава/нерѓосувачки челични јажиња клип/U/жица клип/М2 У менгеме Жица клип

479.52 -5 % DEN 456.00

Информации за производотОпис : челичното јаже клипСпецификација : М2Материјал : не ' рѓосувачки челик 304Производство стандард : DIN741Поле на примена : 1 mm до 2 мм дебел јаже

10Pcs 5-22mm Пролет Клип Гориво Линија Црево водовод Воздух Цевка Стеги Fastener

DEN 36.00

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 65 Mn Пролет Челик Боја : како што е прикажано на сл Одговара за воздух, цевка цевка, водовод, гориво цевка, силикони вакум црево, итн Овие пролет клипови се направени од високо квалитетна 65 Mn пролет челик, и одговара за воздух, цевка цевка, водовод, гориво цевка, силикони вакум црево Количина : 10 Компјутери / Set Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 12cm грешка,ви благодарам...

Директно Совети Пинцети Криви Совет Влакна Костец Крстот Заклучување Jewelers Лемење Алатки Накит Алатка за Правење Должина 165mm

335.52 -12 % DEN 295.00

Производство selflock пинцети криви За Накит алатка за правење ,не ' рѓосувачки челик Поправка Алатки,165mm долгоПлаќање : да ја прифатиме alipay тука...

90 степени Право Агол се Стега 100MM Mitre Стеги Агол Менгеме Слика Носителот Дограма

451.68 -35 % DEN 294.00

Карактеристики : 90 ° право агол се стега.Има зглобовите на 90 степени агол.Исто така, може да се користи за 45 степен пила.Голема слика за кадрирање и дрво работи.Алуминиум легура изградба со челични навртки.Независно прилагодливи и вилиците.Пред дупчење дупки за монтажа за да се овозможи одредување на работа површини.Максимална стегање спектар 7.5 CM, генерално 4 десен агол менгеме сите заедно да ја користите.Материјал : АлуминиумТип : 4 инченБоја : ЦрвенаПакет се вклучени : 1 X 90 ° десен агол менгеме

4MM ss304 нерѓосувачки челик жица стеги У тип јаже клипови додаток 10PCS/многу БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

599.52 -5 % DEN 570.00

Информации за производотОпис : челичното јаже клипСпецификација : M4Материјал : не ' рѓосувачки челик 304Производство стандард : DIN741Поле на примена : 3.1 mm до 4 мм дебел јаже

М3 SS304 нерѓосувачки челик менгеме/картон глава/нерѓосувачки челични јажиња клип/U/жица клип/M3 У менгеме Жица клип

527.52 -5 % DEN 501.00

Информации за производотОпис : челичното јаже клипСпецификација : M3Материјал : не ' рѓосувачки челик 304Производство стандард : DIN741Поле на примена : 2.1 мм до 3 мм дебел јаже

330x56x7mm Јаглерод Графит Ване , Ване Ножеви во ротари ване пумпи

DEN 2496.00

HiTech Јаглерод Co., ОграниченЈаглеродГрафит ВанеПОДАТОЦИ : Густина 2.0 g / cm3Големина на честички 0.00254 cmБрегот Цврстина 60Flexural Сила 40 mpaCompressive Strength 65 mpaМаксимална Температура 260 CПорозност 0 % VOLЕлектрични Resistivity 0.13 ohm / cmКоефициент на топлинска Спроводливост 85 W / (m2.К / m)ETC 4.68 Microns / m CПредностиНиска носете го оценувате / Добра цврстина / Одлична силаDimensionaly стабилна / Добра отпорност наОдлична термичка шок / Себе подмачкување–сува работиНизок коефициент на термичка експанзијаКомпатибилен со храна и лековиНаменета за : Во такви суваапликациите што работат какоАвтомобилската антисмог пумпи и бензин пареа pickup пумпи,Дише воздух пумпи и вакуум пумпи.Во течни апликации вклучуваатВендинг машина пијалаци пумпи, гориво и течни хемиски пумпи,Медицински течни пумпи.

Машини за фиксна briquetting,стеги за машини,Универзална Стегање Блокови,2 ПАРЧИЊА/многу

616.80 -10 % DEN 555.00

Име : Универзална Стегање БлоковиМатеријал : Алуминиум 6061боја : црвенаТежина : 70g / парчеПакување : 2 парчиња / многу(Не се вклучени С менгеме на сликата)Употреба : Тоа им помага woodworkers менгеме во различни ситуации, вклучувајќи митра, rabbet, splices, широк агол, и акутна агол.Useing метод прикажани : Плаќање Ние го прифаќаме Зачувам...

1Pc Метал Хоризонтална Брзо Ослободување Рака Tool Toggle Стегач За Одредување на работното парче Алатки

66.72 -24 % DEN 51.00

Опис : Број на Модел : GH201 DIY Материјали : Металугрија Големина : КАКО на сликата прикажани Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Количина : 1 Pc Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен...

Врвен Квалитет 1pc 60 Кг Анти лизга Црвени Пластични Опфатени се Справи со Хоризонтална Toggle Менгеме 201A За Дома Фабрика VE675 P0.3

230.40 -34 % DEN 152.00

Врвен Квалитет 1pc 60 Кг Анти лизга Црвени Пластични Опфатени се Справи со Хоризонтална Toggle Менгеме 201 A За Дома ФабрикаОпис : * Сосема нов Toggle Менгеме ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.