• Ново
симпатична пеперутка трговија на Големо 925 сребрен накит позлатен прстен ,модни накит Прстен за Жените, /NTSDRDJQ GICBFBAF

симпатична пеперутка трговија на Големо 925 сребрен накит позлатен прстен ,модни накит Прстен за Жените, /NTSDRDJQ GICBFBAF

Оценка на клиентот:
DEN 49.92

Износ
Залиха

Големина : Тежина 8 : 8g

Карактеристики

Прстен Големина:
8
Пол:
Унисекс
Материјал:
Метал
Метали Тип:
сребро позлатен
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
AR1131
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
кодот:
AR1131
NTSDRDJQ:
IMLQDQJI
AIALRETA:
CTEHPANV

Производи во категоријата

Гроздобер Панк Унисекс Цртан Филм Прозрачна Прстен Од Не ' Рѓосувачки Челик Бетмен Логото Прст Блескав Прстени За Унисекс Пад На Превозот

87.36 -11 % DEN 78.00

Ретро Панк Мажите Прозрачна Прстен Бетмен Нерѓосувачки Челик машки Прстени за Машки Метал Материјал Bijoux Накит Капка ShippiungГолеминаВиди ФормаБојаЗлато Во Боја / Челик БојаМатеријал316 L не ' Рѓосувачки ЧеликТежина510gКоличина1 ПарчеПакетOPP ВреќаИспоракаВо Рок Од 2 ДенаИмаме 2 видови на ознаки и да испраќате ознаката случајно, ве молиме konw тоа! ако сакате да ја смените ознаката, ве молиме оставете порака.големина 5=големина 15, големина 6= големина 16, големина 7= големина 17, size 8=големина 18, големина 9=големина 19, големина 10=големина 20, големина 11=големина 21, големина 12=szie 22, големина 13=големина 23, големина 14=големина на 24.Прстен Големина РеференцаГолеминаДијаметар(mm)Периметар(mm)ГолеминаДијаметар(mm)Периметар(mm)5 / 151547.126 / 161650.247 / 171753.388 / 181856.529 / 191959.6610 / 202062.8011 / 212165.9412 / 222269.0813 / 232372.2214 / 242475.36

Wellmade Солидна 925 Sterling Silver Основен Капитал Пластовидно Писмо Прстен

DEN 717.60

Објектот состојба : се направи по целБоја и Дизајн : исто како слика.Материјал : цврсти 925 фунта сребро, не позлатенПрстен Бенд Ширина : околу 1.5 мм, писмодиск околу 9mmПечат : 925 (ако не треба овој печат,љубезно ве молиме да ни кажете)Рачно Изработени Мајстор : ChenhongyinПакет : убав подарок кутија за слободниНето тежина околу 1 грама

ZOCAI Свадба Прстен 18K Бела / Розово Злато Вистински 0.01 T H / SI Круг Намали Дијамант Ангажман Прстен Q00974A

17087.52 -8 % DEN 15720.00

Бренд Име : ZOCAIМодел Бр : W06397Метал Тип : Цврсти 18 K злато / Печатбело злато / роуз златен / жолт злато достапниОбјектот тежина : Околу...

BOROSA Druzy Златна Боја Природен Камен Druzy Отвори Бенд Прстени, Мода Freeform Природни Druzy Ткаенината Прстен Камења, Накит G1388

1344.00 -10 % DEN 1210.00

Материјал : Природни Ахат DruzyКамен Големина : Камен Големина : 23~26x14~17mm, Дебелина : 4~5mm, Прстен Големина : 5.8~6.8Тежина : 8.7~10gФорма : КАКО на СЛИКАТАМетал заврши : Златна БојаОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

LAMOON 925 Sterling Silver Прилагодливи Прстени за Жените Прекрасна Животни Малку Мачка 5*8мм парична Казна Накит Креативен Подарок RY002

516.00 -40 % DEN 310.00

【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : 925 Sterling Silver Прстени【Главниот Камен】 : Никој【Meterial】 : 925 Sterling Silver【Позлата】 : Бело Злато / Platinum / Родиум Позлатен【Прилики】 : Забава / Свадбена / Подарок / Дневно / Годишнината / Датира

Најнови Дизајн Трендови Гроздобер Накит Жените За Прстени Голема Големина Сребрена Боја Прстен

DEN 134.40

ПРОИЗВОД НАСТАВАНајнови Дизајн Трендови Гроздобер Накит Жените За Прстени Голема Големина Сребрена Боја ПрстенБренд : Kinel Гроздобер Накит Објект Tyle : Симулирани Дијамантски Прстени Главниот Камен : ААА+ Врвот Одделение Микро Намали Јасно Кубни Циркони Друг Камен : ААА CZ Позлата : Сребрена Боја Meterial : Бакар / Месинг Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Совети : Тоа е бел Сребро позлатен...

925 Сребрен Прстен Жена Шарм Срцето Фунта Сребрена Круна Прстен Мода Женски Кристал Накит

605.76 -49 % DEN 309.00

ААА Кристал Циркон 925 Сребрен Прстен Жена Шарм Срцето Круна 100% Фунта Сребрен Прстен Мода Женски Накит 100% Нови 100% Sterling Silver 100% Warrantied Производ Екранот Модел Покаже СертификатМеѓународни Прстен Szie Табелата

QIMING 2017 Симпатична Дизајн Сребрени Прстени За Жените Прилагодливи Шупливи Цвет Шарм Тајландски Прстен Девојки Накит Додатоци

177.12 -30 % DEN 124.00

QIMING 2017 Симпатична Дизајн Сребрени Прстени За Жените Прилагодливи Шупливи Цвет Шарм Тајландски Прстен Девојки Накит ДодатоциНие сме Фабрика...

Leige Накит Solitaire Прстен Лабораторија Alexandrite Прстен Свадба Прстен Круг Намали Скапоцен Камен Солидна 925 Фунта Сребрен Прстен Јуни Birthstone

6720.00 -40 % DEN 4032.00

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Alexandrite Акцент Камења : Ниту еден Камен Големина : 7*7 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.84 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Круг Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

Rainbery 10PC / Set Цвеќиња Месечината Бенд Над Средината Зглоб Легура Прстени Сет За Жените прстен трендовски прст накит

199.20 -40 % DEN 120.00

Rainbery 10 PC / Set Цвеќиња Месечината Бенд Над Средината Зглоб Легура Прстени Сет За Жените прстен трендовски прст накитТежина : 14.6 gПРЕВОЗОТ : 1Сите нарачки се испраќаат во рок од 2~5 дена.2Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS, UPSот, Кина Пост или Хонг Конг Пост.3Ние ќе ја испрати на вашата регистрирана адреса која се покажува во alibaba.com4Ние ќе го испрати како "подарок", и ние не сноси никаква царина или данок.ПОВРАТНИ информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3)ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.

Големина 7 Големина 15 Mens Момчиња 316L не ' Рѓосувачки Челик Кул Црн & Сребрена Цвет Крстот Biker Черепот Прстен

237.60 -5 % DEN 226.00

плаќање Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин.Пред плаќање ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса и телефонски број се во правопревозотНие ќе испраќање на стока од кина пост воздух mail слободно, освен ако не изберете друг превозот начини...

925 Sterling Silver 6.5 mm до 7mm Круг Намали Полу Планината Прстен го Отвори патот Вистински Розова Sapphire Свадба Прстен парична Казна Накит Жени

DEN 2832.00

Метал Тип : Стерлинг Сребро 925 Позлатен Бело ЗлатоПрстен Големина : 6.5 (НИ)Објектот Тежина : 1.8 gЦентар Камен : НикојГолемина : 6.5 mm до 7mmОблик : Тркалезна ФормаАкцентот Камења : 100% Вистински Розова SapphireОблик : Тркалезна НамалиТежина : 0.02каратноЈасност : FawlessБоја : РозеваШирина на Врв : 8.2 mmШирина во Дното : 1.6 mmПечат : 925Поставување На Павер,ProngJK00023

ТРИ ГОЛЕМИНА Африкански Златен Прстен за Жените 24K Златна Боја Eretrian Големи Прстени Накит Индија/Етиопската/Arabic/Нигериската/Израел Предмети

186.24 -10 % DEN 168.00

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТТРИ ГОЛЕМИНА Африкански Златен Прстен за Жените 24 K Злато Позлатен Eretrian Големи Прстени Накит Индија / Етиопската / Arabic / Нигериската / Израел Предмети ≥4 КОРИСТЕТЕ Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket(САД) или Ali Express Стандард Превозот Информации : Материјал : 18k вистински злато позлатен, Не 100% Цврсти...

R052 5pcs/Set Midi Прст Зглоб Прстени Комплети за Жени Уникатен Boho Плажа Гроздобер турски Панк Anillos 2017 НОВИ Пристигнување

56.64 -12 % DEN 50.00

Боја : Ретро Сребрена / Златна боја Материјал : Алуминиум Количина : 5 парче / set Големина : кол 15 18 mm Пакување : OPP пакетПовратни информации : Ние им даде 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети...

JEXXI Сребрени Прстени За Жените ман Светли 925 Sterling Silver Луксузни Сини Кристал Прстени 2 Бои Камења Романтична Свадба Прстени

411.84 -34 % DEN 272.00

Материјал : 925 Sterling Silver / Скапоцен Камен ЦиркониБоја : Исто како Големина на Слика : 6789101 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Античкиот Бронза Черепот Прстени Мешани Дизајни 50pcs/многу Кул Панк машки Накит

2184.00 -20 % DEN 1747.00

Спецификација : 1) Големина : микс2) Количина : 50pcs3) Боја : антички бронза4) Материјал : алуминиумски5) Време на испорака : 3 денаПлаќањеНие прифаќаме Зачувам.Исто така, ние може да прифаќаме други начини...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.