• Ново
SHUNXUNZE прстени накит за мажи и Благородни жени Ангажман Свадба Пурпурна Розова Кубни Циркони Родиум Позлатен R513 R516 големина 6 7

SHUNXUNZE прстени накит за мажи и Благородни жени Ангажман Свадба Пурпурна Розова Кубни Циркони Родиум Позлатен R513 R516 големина 6 7

Оценка на клиентот:
DEN 642.24
DEN 418.00 -35 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Прстен Големина:
6, 7
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
SHUNXUNZE
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
господарот на прстените R513 R516
Повод:
Годишнина
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Повик/Спортски
Површината Ширина:
7.5 mm
Функција:
сребро позлатен
голем прстен жени:
прстени за жените прилагодливи
титаниум прстен жени:
гроздобер жените прстен
жените од не ' рѓосувачки челик прстен:
925 sterling silver жените прстен
прстен сребро 925 прстени жени:
прстен прстени
sterling silver прстен жени:
925 sterling silver прстени за девојки
жените ангажман прстен:
сребрен прстен жени
жените прстен сребро 925:
моден жените прстен
прстен за жените 925:
нерѓосувачки челик жените прстен
злато жените прстен:
жените прстен злато позлатен
нерѓосувачки челик прстен жени :
жените прстен сет

Производи во категоријата

Јас&zuan 9.75 кт Sapphire скапоцен камен Прстен 925 Фунта Сребрен Накит Прстени За Жените Checkerbaord Намали Луксузни Прстен R0054-W02

2726.40 -45 % DEN 1500.00

Бренд Име : l&zuanПредмет Тип : Прстени парична Казна или Мода : парична Казна Прстен Големина : 26.8 мм*21.1 мм*12mm Метали Тип : 925 Sterling Silver Поставување Тип : Prong Поставување Тежина : 5g КАМЕЊА ИНФОРМАЦИИ Камења : Синтетички sapphire Тежина : 9.75 кт Боја : Сина Количина : 1 Облик : Овална Камења Големина : 12mm*14mm КАМЕЊА ИНФОРМАЦИИ Камења : Кубни циркони Тежина : 0.3 кт Боја : Бела Количина : 24 Облик : Тркалезна ДРУГИ ИНФОРМАЦИИ Пол : Жените Стил : Романтични / Трендовски Accasion : Забава / Работа / Свадба Место на Потекло : Кина

Wellmade Солидна 925 Sterling Silver Основен Капитал Пластовидно Писмо Прстен

DEN 717.60

Објектот состојба : се направи по целБоја и Дизајн : исто како слика.Материјал : цврсти 925 фунта сребро, не позлатенПрстен Бенд Ширина : околу 1.5 мм, писмодиск околу 9mmПечат : 925 (ако не треба овој печат,љубезно ве молиме да ни кажете)Рачно Изработени Мајстор : ChenhongyinПакет : убав подарок кутија за слободниНето тежина околу 1 грама

Гроздобер Панк Унисекс Цртан Филм Прозрачна Прстен Од Не ' Рѓосувачки Челик Бетмен Логото Прст Блескав Прстени За Унисекс Пад На Превозот

87.36 -11 % DEN 78.00

Ретро Панк Мажите Прозрачна Прстен Бетмен Нерѓосувачки Челик машки Прстени за Машки Метал Материјал Bijoux Накит Капка ShippiungГолеминаВиди ФормаБојаЗлато Во Боја / Челик БојаМатеријал316 L не ' Рѓосувачки ЧеликТежина510gКоличина1 ПарчеПакетOPP ВреќаИспоракаВо Рок Од 2 ДенаИмаме 2 видови на ознаки и да испраќате ознаката случајно, ве молиме konw тоа! ако сакате да ја смените ознаката, ве молиме оставете порака.големина 5=големина 15, големина 6= големина 16, големина 7= големина 17, size 8=големина 18, големина 9=големина 19, големина 10=големина 20, големина 11=големина 21, големина 12=szie 22, големина 13=големина 23, големина 14=големина на 24.Прстен Големина РеференцаГолеминаДијаметар(mm)Периметар(mm)ГолеминаДијаметар(mm)Периметар(mm)5 / 151547.126 / 161650.247 / 171753.388 / 181856.529 / 191959.6610 / 202062.8011 / 212165.9412 / 222269.0813 / 232372.2214 / 242475.36

Античкиот Бронза Черепот Прстени Мешани Дизајни 50pcs/многу Кул Панк машки Накит

2184.00 -20 % DEN 1747.00

Спецификација : 1) Големина : микс2) Количина : 50pcs3) Боја : антички бронза4) Материјал : алуминиумски5) Време на испорака : 3 денаПлаќањеНие прифаќаме Зачувам.Исто така, ние може да прифаќаме други начини...

QIMING 2017 Симпатична Дизајн Сребрени Прстени За Жените Прилагодливи Шупливи Цвет Шарм Тајландски Прстен Девојки Накит Додатоци

177.12 -30 % DEN 124.00

QIMING 2017 Симпатична Дизајн Сребрени Прстени За Жените Прилагодливи Шупливи Цвет Шарм Тајландски Прстен Девојки Накит ДодатоциНие сме Фабрика...

Бел Опал Орел Тип Прстен 925 Sterling Silver Врвен Квалитет Фенси Накит Свадба Прстен Големина 6 7 8 9 10 11 A205

911.52 -49 % DEN 465.00

100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : изберете една Материјал : 925 Sterling SilverКамен : Бел ОпалПлаќање1...

FNJ 925 Сребрен Lotus Прстен за Жени Мажи Накит Цвет Нова Мода Чиста S925 Сребро Фунта Прстен Прилагодлива Големина 8-12

976.80 -20 % DEN 781.00

FNJ 925 Сребрен LotПрстен за Жени Мажи Накит Цвет Нова Мода Чиста S925 Сребро Фунта Прстен Прилагодлива Големина 812Она што е во пратката : 1 парче Прстен+1piece на пошта+1 парчиња чисто платноЗабелешка : цената не вклучува сертификат, ако треба сертификат, треба да се плати за $5

R186 2017 нов луксузен open-end пеперутка прстен / мода пеперутка прстен свадба прстен за жените бесплатен превозот

18.24 -7 % DEN 17.00

Добредојдовте во мојата продавница! Детални Слики : Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг!Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.