• Ново
TianBo Прекрасни Сини/Розова Кристал Прстен Мода Црна/бела/ Златна Боја Накит Висок Квалитет Свадба Прстен Големина 9 За Жените Подарок

TianBo Прекрасни Сини/Розова Кристал Прстен Мода Црна/бела/ Златна Боја Накит Висок Квалитет Свадба Прстен Големина 9 За Жените Подарок

Оценка на клиентот:
DEN 113.28
DEN 68.00 -40 %

Износ
Залиха


5706053031320854 прстен size 8 US $ 2.15
/парче US $ 2.50
/парче US $ 1.49
/парче US $ 1.89
/парче US $ 2.49
/парче US $ 1.89
/парче US $ 1.68
/парче US $ 1.95
/парче US $ 1.79
/парче US $ 2.45
/парче US $ 1.96
/парче US $ 1.79
/парче US $ 2.45
/парче US $ 1.75
/парче US $ 2.19
/парче US $ 2.25
/парче US $ 1.56
/парче US $ 1.65
/парче US $ 1.99
/парче US $ 2.16
/парче US $ 1.81
/парче US $ 2.15
/парче US $ 1.79
/парче US $ 2.25
/парче US $ 2.56
/парче US $ 1.96
/парче
Бренд Име : Tian Bo
Материјал : Црна / бела/ жолто злато позлатен
Камен : CZ Циркон Кристално
Siz e (САД) : 9
Количина : 1 Buc
Состојба : нова
100% СЕДНА ISFY : 100% ВРВНА УСЛУГА

Карактеристики

Прстен Големина:
9
Бренд Име:
tianbo
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Ring-B361-366
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Површината Ширина:
10мм
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Свадба/ангажирање/партија
Накит За Подарок:
Девојка,Жени,Жени,Љубовници',Мајка,Сопруга,Најдобар Пријател
подарок:
Нова Година,Денот на Вљубените,Велигден,Денот на Мајката
камен боја:
сино/розова
Главниот Камен Големина:
10*8 mm & 1*1 mm прибл

Производи во категоријата

Жените Шарм Црвениот Кристал Усни Прстени Накит Гроздобер Ретро Златна Боја Елегантни Прстени За Дами Ангажман

95.52 -11 % DEN 85.00

Здраво драги сите,Колку сте,многу мило што може да дојде тука .Секој пат кога ќе ја посетите тоа е нашата поддршка...

BAIHE Солидна 14K Розово Злато(AU585) 0.2 КТ Заверена Бел Круг НАМАЛИ ААА Категоризирани Кубни Циркони Свадба Жените Прстен

DEN 12720.00

Метал:Солидна 14 K Розово Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:2.8 g Прстен Големина:6.5 (променливи во големина) Поставување:Prong Поставување на Ширина Врвот:7.1 mm Ширина Дното:1.43 mm Три Центар Камења:ААА Категоризирани Кубни Циркониум (CZ) Форма:Круг Големина:4.5 mm & 2.7 mm(2 зрна) Вкупно Карат Тежина:1ct Страна Камења:ААА Категоризирани Кубни Циркониум (CZ) Форма:Круг Намали Вкупно Карат Тежина:0.2 кт SKU:R20079 RУслуга

Leige Накит Природни Розевиот Кварц Прстен Предлог Прстен Солидна 925 Sterling Silver Овална Намали Камења Гроздобер Прстени Романтична Прстени Подароци

4128.00 -40 % DEN 2477.00

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Розевиот Кварц Акцент Камења : Ниту еден Камен Големина : 6*8 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.14 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Овална Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

Leige Накит Ангажман Прстени Alexandrite Прстени Смарагд Намали Боја Се Менува Камења Солидна 925 Sterling Silver Јуни Birthstone Подароци

7104.00 -40 % DEN 4262.00

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Alexandrite Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*8 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 2.01 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Смарагд Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

TianBo Мода Црвена / Sky-сина Циркон Прстен Големина 7 за Жени Мажи Ангажман Прстен Бело / Црно Злато Боја CZ Birthstone Накит

132.48 -40 % DEN 80.00

5706053031320853 прстен големина 7 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеБренд Име : Tian BoМатеријал : Црна / бела / жолто злато позлатенКамен : CZ Циркон КристалноSiz e (САД) : 7Количина : 1 BucСостојба : нова100% СЕДНА ISFY : 100% ВРВНА УСЛУГА

Almei Сребрени Прстени за Жените Кубни Циркони Прстен CZ Циркон Bijouterie Свадба Anillos Гроздобер Црна Anel Женски Bague Y119

315.84 -25 % DEN 237.00

ѕвони,ѕвони за жените,cz дијамантски накит,sapphire накит,кристално накит,мажите накит,anillos,гроздобер,sapphireнакит,bijoux,рубин накит,bague femme,bague,anel,забава,свадба прстени,денот на вљубените,anel masculino,bague homme,anel feminino,anelli дона,ангажирање прстен,bijoux femme,cz дијамантски прстен,неколку прстени,накит,продажба,мажите прстени,aneis feminino,круна прстен,жените прстени,мода прстени за жените 2016 година,joya rubi,свадба прстени за мажите и за жените и за мажите,човек прстен,големи прстени за жените,2016 година,aneis masculino,на големо,бесплатен превозот,crystalring,аметист прстен,cristal,подарок,австриската кристал,saphire,ѕвони,ѕвони за жените,cz дијамантски накит,sapphire накит,кристално накит,мажите накит,anillos,гроздобер,sapphireнакит,bijoux,рубин накит,bague femme,bague,anel,забава,свадба прстени,денот на вљубените,anel masculino,bague homme,anel feminino,anelli дона,ангажирање прстен,bijoux femme,cz дијамантски прстен,неколку прстени,накит,продажба,мажите прстени,aneis feminino,круна прстен,жените прстени,мода прстени за жените 2016 година,joya rubi,свадба прстени за мажите и за жените и за мажите,човек прстен,големи прстени за жените,2016 година,aneis masculino,на големо,бесплатен превозот,crystalring,аметист прстен,cristal,подарок,австриската кристал,saphire, Almei Сребрени Прстени за Жените Кубни Циркони Прстен CZ Дијамант Bijouterie Свадба Anillos Гроздобер Црна Anel Женски Bague Y119 Almei Сребрени Прстени за Жените Кубни Циркони Прстен CZ Дијамант Bijouterie Свадба Anillos Гроздобер Црна Anel Женски Bague Y119ПревозотНие ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.И ние ќе го одбележи ПОДАРОЦИ со вредност $8 ДОЛАРИ за да ви овозможи да се избегне taxs.1.П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албумВе молиме оставете ни го вашето емаил и ние ќе ви испратиме каталог на сите2.П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна.Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,ако најдете на заштита на време е исклучено,ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.3.П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.Што ќе правам?О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на вебсајтот .Ако пакетот е во вашата локална поштата,ве молиме да оди да ги земе со себе.Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.4.П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.О : Прво,ве молиме ни email на слики за да 276598151(во)qq.com,тогаш, ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.5.П : Дали ќе го прифати Paypal?А : Жалам,Aliexpress donot работа со Paypal,ве молиме да ни испратите email и ние ќе ве научи како да ја платите вашата цел.6.П : Како да се измери мојот прстен големина?А : ве Молам користете хартија околу прстот и отворање на хартија и да ми кажете должината на хартија.

Wholesale1 SET=3PCS метал заеднички прстени Гроздобер Панк прстен Злато/Позлатен Сребрен Лист прстени Шупливи Надвор Остави Midi Прст Set Ring

12.48 -52 % DEN 6.00

Повеќе изненадување !Фабрика Цена Со Висок Квалитет!ќе најдете една прекрасна продавница за Накит !pls се провери мојата продавница вебстраница : aliexpress.com / store / 1370182

R186 2017 нов луксузен open-end пеперутка прстен / мода пеперутка прстен свадба прстен за жените бесплатен превозот

18.24 -7 % DEN 17.00

Добредојдовте во мојата продавница! Детални Слики : Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг!Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки...

Leige Накит Природни Црното Spinel Прстен Ангажман Прстен Овална Намали Црна Скапоцен Камен 925 Фунта Сребрена Свадба Подароци Домот Прстен

4320.00 -40 % DEN 2592.00

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Црното Spinel Акцент Камења : Ниту еден Камен Големина : 6*8 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.6 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Овална Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.