• Ново
1pc проток на воздух метри 22204-0C020 проток на воздух сензори одговара за тојота Јапонија оригинални втора рака

1pc проток на воздух метри 22204-0C020 проток на воздух сензори одговара за тојота Јапонија оригинални втора рака

Оценка на клиентот:
DEN 2781.60
DEN 2142.00 -23 %

Износ
Залиха


име на производ : протокот на воздух метар
одговара за тојота
ОЕМ Бр. : 22204-0 C020
количина : 1pc
пакет метод : неутрален кутија
место на потекло : Јапонија (оригинал половни делови)
пред поставување на цел,pls бидете сигурни дека овој дел е она што ви треба.

Карактеристики

Резолуција:
Никој
Мерен Опсег:
Никој
линеарна:
Никој
Повторливост:
Никој
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Hysteresis:
Никој
Тип:
Термички Тип
Чувствителност:
Никој
Бренд Име:
Кадир Koc
ОЕМ Бр.:
22204-0C020

Производи во категоријата

Нови 22204-22010 Маса Протокот на Воздух Метар Сензор 22204-22010 Одговара Тојота VZJ95 ACV30 Yaris GS450h

1231.20 -26 % DEN 911.00

Опис● Име на производ : Протокот на Воздух Метар● Дел Бр : 2220422010● Осветленост Дел Број : 1580777, 7450009,MF4226, 5 S2734, SU53732220422010,22204 21010,2451095, 19760302220407010,222040 D030,222040 D030КомпатибилностLexES300 19992000, 2003 3.0 L V6LexES330 20042005 3.3 L V6LexGS300 20012004 3.0 L l6LexL V6LexGS430 20062007 4.3 L V8LexGS450h 20072011 3.5 L V6LexIS300 20012005 3.0 L l6LexLS430 20012006 4.3 L V8LexRX300 1999 ГОДИНА, 2001,2003 3.0 L V6LexRX330 20042006 3.3 L V6LexRX400h 20062008 3.3 L V6Pontiac Атмосфера, 20032008 1.8 L l4Scion тц 20052006 2.4 L l4Scion x A 20042006 1.5 L l4Scion x B 20042006 1.5 L l4Тојота 4 Runner 19992000 3.4 L V6Тојота 4 Runner 20032009 4.0 L V6Тојота Авалон 19992004 3.0 L V6Тојота Авалон 2005 3.5 L V6Toyota Camry 20022006 2.4 L l4Toyota Camry 2006 3.0 L V6Тојота Celica 20002005 1.8 L l4Тојота е корола 20032008 1.8 L l4Тојота Ехо 20002005 1.5 L l4Тојота FJ Cruiser 20072009 4.0 L V6Toyota Highlander 20012007 2.4 L l4Toyota Highlander 20012003 3.0 L V6Toyota Highlander 20042010 3.3 L V6Toyota Highlander 2009 3.5 L V6Тојота Матрица 20032008 1.8 L l4Тојота MR2 Spyder 20002005 1.8 L l4Toyota PriL l4Toyota RAV4 20002003 2.0 L l4 / ЕЛЕКТРИЧЕНToyota RAV4 20042005 2.4 L l4Тојота Сиена 20012003 3.0 L V6Тојота Сиена 20042006 3.3 L V6Тојота Solara 2001 2.2 L l4Тојота Solara 20022008 2.4 L l4Тојота Solara 19992003 3.0 L V6Тојота Solara 20042008 3.3 L V6Тојота Такома 20022003 Година 2.4 L l4Тојота Такома 2002 2.7 L l4Тојота Такома 19992004 3.4 L V6Тојота Такома 20052014 4.0 L V6Тојота Тундра 20002004 3.4 L V6Тојота Тундра Права 20052011 4.0 L V6Тојота Тундра 2005 4.7 L V8Toyota Yaris 20062014 1.5 L l4СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

висок квалитет на Протокот на Воздух Метар/MAF сензорот 13800-65D00/E5T53171 за Chevrolet/ за Suzuki К-M

3120.00 -20 % DEN 2496.00

висок qualirty Air Flow Meter / MAF сензорот 1380065 D00 / E5 T53171 за Chevrolet / за Suzukiгаранција за квалитет 1year!тестирани пред да брод!оригинален квалитет делови!одговара : за MAZDA MIATA за PROTEGE 5 SUZUKI VITARA94000023#2940000237294000033#2940000334 294000034#29400003422940000400294000040229400004047294000041#2940000412294000042#294000042429400005012940000502294000050329400005322940000560 2940000581 294000062#2940000621294000064#29400006402940000654294000066#2940000662294000069029400007502940000763 2940000770 2940000782 2940000840 2940000952348031021 2348031020  2348028013 2348021020 2238028013  0422127011 2940090260 0963600760  0967100062 09671000520422127011 2940090260 2940090120

1pc добар квалитет проток на воздух метри 0280202204 0280 202 204 маса проток на воздух сензори одговара за bmw алфа ромео фиат lancia опел опел

4656.48 -23 % DEN 3586.00

име на производ : протокот на воздух метародговара за bmw алфа ромео фиат lancia "опел" опелОЕМ Бр : 0280202204количина : 1pcпакет метод : неутрален кутијаместо на потекло : Кинапред поставување на цел,pls бидете сигурни дека овој дел е она што ви треба.

Масовен Проток на Воздух Maf Сензорот Метар За МЕРЦЕДЕС БЕН W163 W202 S202 C208 A208 W210 S210 R170 СПРИНТЕР ВИТО 0280217114 0280217115

1140.00 -8 % DEN 1049.00

Висок Квалитет Бренднови 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Број на Столбови : 5 дел Број : 0280217114 , 0280217115 0000940948 , A0000940948 способен да : МЕРЦЕДЕС BENZ CCLASS (W202) C 180 (202.018) M 111.920 1799cc 90kw Салон 19932000 МЕРЦЕДЕС BENZ CCLASS (W202) C 180 (202.018) M 111.921 1799cc 89kw Салон 19942000 МЕРЦЕДЕС BENZ CCLASS (W202) C 200 (202.020) M 111.941 1998cc 100kw Салон 19942000 МЕРЦЕДЕС BENZ CCLASS (W202) C 200 CDI (202.134) НП 611.960 2151cc 75kw Салон 19982000 година МЕРЦЕДЕС BENZ CCLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) M 111.944 1998cc 132kw Салон 19952000 МЕРЦЕДЕС BENZ CCLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) M 111.944 1998cc 141kw Салон 19962000 МЕРЦЕДЕС BENZ CCLASS (W202) C 220 CDI (202.133) НП 611.960 2151cc 92kw Салон 19972000 МЕРЦЕДЕС BENZ CCLASS (W202) C 230 (202.023) M 111.974 2295cc 110kw Салон 19961997 МЕРЦЕДЕС BENZ CCLASS (W202) C 230 Kompressor (202.024) M 111.975 2295cc 142kw Салон 19952000 МЕРЦЕДЕС BENZ CCLASS (W202) C 250 ТурбоD (202.128) НП 605.960 2497cc 110kw Салон 19952000 МЕРЦЕДЕС BENZ CКЛАСА Имот (S202) C 180 Т (202.078) M 111.920 1799cc 90kw Имот 19962000 МЕРЦЕДЕС BENZ CКЛАСА Имот (S202) C 200 Т (202.080) M 111.941 1998cc 100kw Имот 19962001 МЕРЦЕДЕС BENZ CКЛАСА Имот (S202) C 200 Т CDI (202.194) НП 611.960 2151cc 75kw Имот 19982001 МЕРЦЕДЕС BENZ CКЛАСА Имот (S202) C 200 Т Kompressor (202.082) M 111.944 1998cc 141kw Имот 19962001 МЕРЦЕДЕС BENZ CКЛАСА Имот (S202) C 220 Т CDI (202.193) НП 611.960 2151cc 92kw Имот 19972001 МЕРЦЕДЕС BENZ CКЛАСА Имот (S202) C 230 Т (202.083) M 111.974 2295cc 110kw Имот 19961998 МЕРЦЕДЕС BENZ CКЛАСА Имот (S202) C 230 Т Kompressor (202.085) М 111.975 2295cc 142kw Имот 19972000 МЕРЦЕДЕС BENZ CКЛАСА Имот (S202) C 250 T ТурбоD (202.188) НП 605.960 2497cc 110kw Имот 19962001 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ CLK (C208) 200 (208.335) M 111.941 1998cc 100kw Купе 19972002 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ CLK (C208) 200 Kompressor (208.345) M 111.944 1998cc 141kw Купе 19972000 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ CLK (C208) 230 Kompressor (208.347) M 111.973 2295cc 142kw Купе 19972000 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ CLK Кабриолет (A208) 200 (208.435) М 111.941 1998cc 100kw Конвертибилна 19982002 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ CLK Кабриолет (A208) 200 Kompressor (208.444) M 111.956 1998cc 120kw Конвертибилна 20002002 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ CLK Кабриолет (A208) 200 Kompressor (208.445) M 111.944 1998cc 141kw Конвертибилна 19982000 година МЕРЦЕДЕС БЕНЦ CLK Кабриолет (A208) 230 Kompressor (208.447) M 111.973 2295cc 142kw Конвертибилна 19982000 година МЕРЦЕДЕС БЕНЦ EКЛАСА (W210) E 200 (210.035) M 111.942 1998cc 100kw Салон 19952000 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ EКЛАСА (W210) E 200 Kompressor (210.045) М 111.947 1998cc 137kw Салон 19972002 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ EКЛАСА (W210) E 230 (210.037) M 111.970 2295cc 110kw Салон 19951997 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ EКЛАСА Имот (S210) E 200 Т (210.235) M 111.942 1998cc 100kw Имот 19962000 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ EКЛАСА Имот (S210) E 200 Т Kompressor (210.245) M 111.947 1998cc 137kw Имот 19972003 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ EКЛАСА Имот (S210) E 230 Т (210.237) M 111.970 2295cc 110kw Имот 19961997 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ МКЛАСА (W163) ML 230 (163.136) M 111.977 2295cc 110kw Затворени OffRoad Возило 19982005 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ SLK (R170) 200 (170.435) M 111.946 1998cc 100kw Конвертибилна 19962000 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ SLK (R170) 200 Kompressor (170.445) M 111.943 1998cc 141kw Конвертибилна 19962000 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ SLK (R170) 230 Kompressor (170.447) M 111.973 2295cc 142kw Конвертибилна 19962000 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ СПРИНТЕР 2t Кутија (901, 902) 214 М 111.979 2295cc 105kw Кутија 19952006 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ СПРИНТЕР 2t Автобус (901, 902) 214 М 111.979 2295cc 105kw Автобус 19952006 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ СПРИНТЕР 2t Платформа / Шасија (901, 902) 214 М 111.979 2295cc 105kw Платформа / Шасија 19952006 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ СПРИНТЕР 3т Кутија (903) 314 М 111.979 2295cc 105kw Кутија 19952006 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ СПРИНТЕР 3т Кутија (903) 314 4x4 М 111.984 2295cc 105kw Кутија 20022006 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ СПРИНТЕР 3т Автобус (903) 314 М 111.984 2295cc 105kw Автобус 19952006 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ СПРИНТЕР 3т Автобус (903) 314 4x4 М 111.984 2295cc 105kw Автобус 20022006 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ СПРИНТЕР 3т Платформа / Шасија (903) 314 М 111.984 2295cc 105kw Платформа / Шасија 19952006 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ СПРИНТЕР 3т Платформа / Шасија (903) 314 4x4 М 111.

ЗА РЕНО МАСА ПРОТОКОТ на ВОЗДУХ МЕТАР MAF СЕНЗОРОТ 5WK97008 5WK97008Z 4416861 93856812 H8200300002 8200280060 8ET009142-131 8ET009142131

2399.52 -32 % DEN 1632.00

Овој објект се вклопува со овие возила : Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас...

ОРИГИНАЛНИОТ ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАСОВЕН Проток на Воздух Сензор MAF СЕНЗОРОТ 5WK9600 ЗА BMW E36 E38 E39 - 2.8 3.2 L L .

DEN 1890.24

!Една година гаранција!100% тестирање пред да брод!потврдете ја сликата и oem број пред да го купите !квалитет : вистински !тестирани пред да брод!добра работа!ОРИГИНАЛНИОТ ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАСОВЕН Проток на Воздух Сензор MAF СЕНЗОРОТ 5 WK9600 ЗА BMW E36 E38 E39 2.8 3.2 L L​Заменете БРОЈ : 5 WK9600, 5 WK961713621703275 / 1362170365013221702078 / 5 WK9600 Zодговара заодговара за BMW E36 E38 E39 2.8 3.2 L Lапликација за bmw сосема нов дел број 37980РНКA01 / AFH70 M41 BПревозот Услови ...

Масовен Проток на Воздух Maf Сензорот Метар За Citroen Berlingo Испраќање Xantia Xsara Fiat Scudo Ulysse Lancia Zeta 5WK9621 8ET 009 142-101

1148.16 -8 % DEN 1056.00

Состојба : Висок Квалитет, Бренднови ,100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Број на Столбови : 5 дел Број : 1920.7 S , 9629471080 , 5 WK96218 ET009142101 , 5 WK9621 Z Година Направи Модел Варијанта Мотор 1996 2003 година За Citroën Berlingo M_ 1.9 D 1999 2003 година За Citroën Berlingo M_ 1.9 D 70 1999 2003 година За Citroën Berlingo M_ 2.0 HDI 90 1998 2003 година За Citroën Berlingo МФ 1.9 D 1999 2003 година За Citroën Berlingo МФ 2.0 HDI 90 1998 2006 година За Citroën Испраќање BS_, BT_, BY_, BZ_ 1.9 D 70 2002 2006 Година, За Citroën Испраќање BS_, BT_, BY_, BZ_ 2.0 HDI 110 1999 2006 година За Citroën Испраќање BS_, BT_, BY_, BZ_ 2.0 HDI 95 2003 2006 година За Citroën Испраќање BU_, BV_, BW_, BX_ 2.0 HDI 110 1999 2006 година За Citroën Испраќање BU_, BV_, BW_, BX_ 2.0 HDI 95 1995 1998 година За Citroën Испраќање U6 U 1.9 D 1998 2000 За Citroën Испраќање U6 U 1.9 D 70 2000 2006 Година, За Citroën Испраќање U6 U 2.0 HDI 110 1999 2000 година За Citroën Испраќање U6 U 2.0 HDI 95 1994 1998 година За Citroën Xantia X1 1.9 D 1999 2003 година За Citroën Xantia X2 2.0 HDI 109 1999 2003 година За Citroën Xantia X2 2.0 HDI 90 1999 2007 За Citroën Xsara Picasso N68 2.0 HDI 2000 2005 година За Citroën Xsara 2.0 HDI 1999 2005 година За Citroën Xsara N0 1.9 D 2001 2005 година За Citroën Xsara N0 2.0 HDI 109 1999 2005 година За Citroën Xsara N0 2.0 HDI 90 1998 2005 година За Citroën Xsara N1 1.9 D 2001 2005 година За Citroën Xsara N1 2.0 HDI 109 1999 2005 година За Citroën Xsara N1 2.0 HDI 90 1998 2005 година За Citroën Xsara N2 1.9 D 2001 2005 година За Citroën Xsara N2 2.0 HDI 109 1999 2005 година За Citroën Xsara N2 2.0 HDI 90 1999 2006 година За Fiat Scudo нато 220 P 2.0 JTD 1999 2006 година За Fiat Scudo 220 L 2.0 JTD 2002 2006 година, За Fiat Ulysse 179 AX 2.0 JTD 1999 2002 година За Fiat Ulysse 220 2.0 JTD 1999 2002 година За Lancia Zeta 220 2.0 JTD 1999 2001 година За Пежо 306 7А, 7 C, N3, N5 2.0 HDI 90 1999 2001 година За Пежо 306 7 B, N3, N5 2.0 HDI 90 1999 2002 година За Пежо 306 7 E, N3, N5 2.0 HDI 90 2006 2008 година За Peugeot 307 ШВ 3 H 2.0 HDI 90 2000 2008 година За Peugeot 307 3А / C 2.0 HDI 110 2000 2008 година За Peugeot 307 3А / C 2.0 HDI 90 2002 2008 За Peugeot 307 3И 2.0 HDI 110 2002 2005 година За Peugeot 307 3И 2.0 HDI 90 1998 2004 година За Peugeot 406 8 B 2.0 HDI 110 1999 2004 година За Peugeot 406 8 B 2.0 HDI 90 1999 2004 година За Peugeot 406 8 E / С 2.0 HDI 110 1999 2004 година За Peugeot 406 8 E / F 2.0 HDI 90 1998 2004 година За Peugeot Експерт 222 1.9 D 70 2000 2004 година За Peugeot Експерт 222 2.0 HDI 2000 2003 година За Peugeot Експерт 223 2.0 HDI 2000 2006 година, За Peugeot Експерт 224 2.0 HDI 2000 2012 За Peugeot Partner 5 2.0 HDI 2000 2003 година За Peugeot Partnerspace 5 F 2.0 HDI1.Една година Гаранција2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата оригинална дел број е иста како и на оем броеви на нашиот производ линк.3.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил вид е ист како и видот на нашиот производ линк.4.Ве молиме проверете го нашиот производ фотографии во врска дали тоа е исто како и вашиот стар дел.Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Алиекспрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.Водич за справување со проблемите како што следува : 1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на вебсајтот.2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно1...

ЗА ФОЛКСВАГЕН Голф Passat TDI Маса Протокот на Воздух Метар 074906461 MAF СЕНЗОРОТ OE AF1005312B1 AF10053-12B1 718221510 7.18221.51.0

1359.36 -12 % DEN 1196.00

Појавување На Модели На Автомобили Како Што Е Подолу : За Ford Модели како што е Подолу : МоделТипМоторни кодотYCKW / КСЗа Форд Галакси (WGR)1.9 TDIAHU03.9506.9966 KW (90 PS)За Форд Галакси (WGR)1.9 TDIAFN08.9704.0081 KW (110 PS)За "Шкода" : МоделТипМоторни кодотYCKW / КС"Шкода" Octavia (1 U2)1.9 TDIAGR ALH09.9603.9966 KW (90 PS)"Шкода" Octavia (1 U2)1.9 TDIAHF08.9703.9981 KW (110 PS)"Шкода" Octavia Combi (1 U5)1.9 TDIAGR ALH07.9803.9966 KW (90 PS)"Шкода" Octavia Combi (1 U5)1.9 TDIAHF07.9803.9981 KW (110 PS)ЗА "ФОЛКСВАГЕН" : МоделТипМоторни кодотYCKW / КС"ФОЛКСВАГЕН" Бора (1 J2)1.9 TDIAGR ALH10.9806.0166 KW (90 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Бора (1 J2)1.9 TDIAHF ASV10.9806.0181 KW (110 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Бора (1 J2)1.9 TDI движењеAGR02.9906.0166 KW (90 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Бора Kombi (1 J6)1.9 TDIAGR05.9906.0166 KW (90 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Бора Kombi (1 J6)1.9 TDIAHF ASV05.9906.0181 KW (110 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Caddy II Kombi (9 K9 B)1.9 TDIAHU ALE10.9612.9866 KW (90 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Caddy II Kombi (9 K9 B)1.9 TDIAHU ALE09.9612.9866 KW (90 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Голф III (1 H1)1.9 TDI1 Z09.9308.9766 KW (90 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Голф III (1 H1) (1 HX1)1.9 TDI1 Z08.9508.9766 KW (90 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Голф III Cabriolet (1 E7)1.9 TDI1 Z08.9505.9866 KW (90 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Голф Варијанта III (1 H5)1.9 TDI1 Z03.9404.9966 KW (90 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Голф Варијанта III (1 H5)1.9 TDIAFN01.9904.9981 KW (110 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Голф Варијанта III (1 H5)1.9 TDI Syncro1 Z07.9504.9966 KW (90 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Голф IV (1 J1)1.9 TDIAGR10.9705.0466 KW (90 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Голф IV (1 J1)1.9 TDIAHF08.9705.0481 KW (110 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Голф IV (1 J1)1.9 TDI движењеAGR07.9804.0266 KW (90 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Голф IV Cabriolet (1 E7)1.9 TDIAHF06.9806.0266 KW (90 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Голф IV Cabriolet (1 E7)1.9 TDIAHF01.9906.0281 KW (110 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Голф IV Варијанта (1 J5)1.9 TDIAGR05.9905.0666 KW (90 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Голф IV Варијанта (1 J5)1.9 TDIAHF05.9906.0181 KW (110 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Голф IV Варијанта (1 J5)1.9 TDI движењеAGR05.9904.0266 KW (90 PS)"ФОЛКСВАГЕН" LT 2835 II Автобус (2 DM)2.5 SDIAGX01.9755 KW (75 PS)"ФОЛКСВАГЕН" LT 2835 II Автобус (2 DM)2.5 TDIAGX05.9608.9975 KW (102 PS)"ФОЛКСВАГЕН" LT 2846 II Kasten (2 DX0 AE)2.5 SDIAHD01.9755 KW (75 PS)"ФОЛКСВАГЕН" LT 2846 II Kasten (2 DX0 AE)2.5 TDIAHD05.9608.9975 KW (102 PS)"ФОЛКСВАГЕН" LT 2846 II Pritsche / Fahrgestell (2 DX0 FE)2.5 SDIAGX01.9755 KW (75 PS)"ФОЛКСВАГЕН" LT 2846 II Pritsche / Fahrgestell (2 DX0 FE)2.5 SDIAHD09.9608.9975 KW (102 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Новата Буба (9 C1, 1 C1)1.9 TDIALH01.9812.9866 KW (90 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Passat (3 A2, 35 I)1.9 TDI1 Z10.9308.9666 KW (90 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Passat (3 A2, 35 I)1.9 TDIAFN03.9608.9681 KW (110 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Passat (3 B2)1.9 TDIAHU AHH01.9711.0066 KW (90 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Passat (3 B2)1.9 TDIAFN AVG10.9611.0081 KW (110 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Passat (3 B2)1.9 TDI syncro / 4motionAFN AVG10.9611.0081 KW (110 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant (3 A5, 35 I)1.9 TDIAHU 1 Z01.9705.9766 KW (90 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant (3 A5, 35 I)1.9 TDIAFN03.9605.9781 KW (110 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant (3 B5)1.9 TDIAHU AHH06.9711.0066 KW (90 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant (3 B5)1.9 TDIAFN AVG06.9711.0081 KW (110 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant (3 B5)1.9 TDI syncron / 4motionAFN AVG06.9711.0081 KW (110 PS)"ФОЛКСВАГЕН" Поло (6 N1)64 1.9

058133471 ЗА АУДИ А3 А4 A6 CABRIOLET B5 B4 C5 ШКОДА OCTAVIA ФОЛКСВАГЕН PASSAT 1.4 1.6 1.8 2.0 1.9 TDI MAF МАСА ПРОТОКОТ на ВОЗДУХ МЕТАР СЕНЗОР

1535.52 -12 % DEN 1351.00

КрстотRerefernce Број Како што е Подолу ; MAF0074 AFH6010 B AFH8010 B 058133471 058 133 471 058133471 058133471 X 058 133 471 X 058133471 X 058133471 X 058 133 471 X 058133471 X 058133471 V 058 133 471 V 058133471 V 058133471 V 058 133 471 V 058133471 V 581334710 V 581 334 710 V 581 334 710 V 581334710 V AMMA726 AMMA726 333260 333 260 30099 AF1017312 B1 AF1017312 B1 DMA0202 DMA0202 558014 38622 38.622 8 ET009142251 8 ET 009 142251 70640044 135029 2505029 LMM1301077 LMM 13 01077 1193903200 1193903209 FDM830 213719719019 42822 86043 0891036 MAB110 МАB110 722184400 7.22184.40.0 MAFS039OE 19654 EAM040 6106059SX A2 C59512895 V10721017 V10721017 Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година ЗА AUDI A4 (8 D2, Б5) (1994 / 11 2001 / 09) A4 (8 D2, Б5) 1.6 РАКА 1595 74 100 Салон 94 / 11 00 / 10 A4 (8 D2, Б5) 1.8 AVV 1781 година 92 125 Салон 95 / 01 00 / 11 A4 (8 D2, Б5) 1.8 quattro ARG 1781 година 92 125 Салон 95 / 01 00 / 11 A4 (8 D2, Б5) 1.8 AFY 1781 година 85 115 Салон 95 / 04 00 / 11 A4 (8 D2, Б5) 1.8 quattro AFY 1781 година 85 115 Салон 95 / 07 00 / 11 ЗА АУДИ CABRIOLET (8 G7, Б4) (1991 / 05 2000 / 08) CABRIOLET (8 G7, Б4) 2.0 16 V АЦЕ 1984 103 140 Конвертибилна 95 / 06 96 / 07 CABRIOLET (8 G7, Б4) 1.9 TDI AHU 1896 66 90 Конвертибилна 95 / 06 00 / 08 CABRIOLET (8 G7, Б4) 2.0 E ABK 1984 85 115 Конвертибилна 93 / 01 98 / 07 CABRIOLET (8 G7, Б4) 2.3 E НГ 2309 98 133 Конвертибилна 91 / 05 94 / 07 CABRIOLET (8 G7, Б4) 2.6 ABC 2598 110 150 Конвертибилна 93 / 06 00 / 08 CABRIOLET (8 G7, Б4) 2.8 AAH 2771 128 174 Конвертибилна 92 / 11 00 / 08 CABRIOLET (8 G7, Б4) 1.8 ADR 1781 година 92 125 Конвертибилна 97 / 01 00 / 08 ЗА АУДИ А3 (8 L1) (1996 / 09 2003 / 05) A3 (8 L1) 1.6 APF 1595 74 101 Hatchback 96 / 09 03 / 05 A3 (8 L1) 1.8 APG 1781 година 92 125 Hatchback 96 / 09 03 / 05 ЗА AUDI A6 (4 B2, C5) (1997 / 01 2005 / 01) A6 (4 B2, C5) 1.8 ARH 1781 година 92 125 Салон 97 / 07 05 / 01 A6 (4 B2, C5) 1.8 AFY 1781 година 85 116 Салон 97 / 05 05 / 01 ЗА AUDI A6 Avant (4 B5, C5) (1997 / 11 2005 / 01) A6 Avant (4 B5, C5) 1.8 AFY 1781 година 85 116 Имот 98 / 02 05 / 01 A6 Avant (4 B5, C5) 1.8 ARH 1781 година 92 125 Имот 97 / 12 05 / 01 ЗА AUDI A4 Avant (8 D5, Б5) (1994 / 11 2001 / 09) A4 Avant (8 D5, Б5) 1.6 РАКА 1595 74 100 Имот 94 / 11 01 / 09 A4 Avant (8 D5, Б5) 1.8 AVV 1781 година 92 125 Имот 96 / 02 01 / 09 A4 Avant (8 D5, Б5) 1.8 quattro ARG 1781 година 92 125 Имот 96 / 01 01 / 09 A4 Avant (8 D5, Б5) 1.8 AFY 1781 година 85 115 Имот 95 / 07 01 / 09 A4 Avant (8 D5, Б5) 1.8 quattro AFY 1781 година 85 115 Имот 95 / 07 01 / 09 ЗА "ШКОДА" OCTAVIA (1 U2) (1996 / 09 2010 / 12) OCTAVIA (1 U2) 2.0 AZJ 1984 85 116 Hatchback 99 / 04 07 / 05 OCTAVIA (1 U2) 1.9 SDI AQM 1896 50 68 Hatchback 97 / 06 03 / 12 OCTAVIA (1 U2) 1.4 AMD 1397 44 60 Hatchback 99 / 04 01 / 03 OCTAVIA (1 U2) 1.9 TDI ASV 1896 81 110 Hatchback 97 / 08 06 / 01 OCTAVIA (1 U2) 1.6 AEE 1598 55 75 Hatchback 96 / 09 04 / 09 OCTAVIA (1 U2) 1.8 AGN 1781 година 92 125 Hatchback 96 / 09 00 / 07 OCTAVIA (1 U2) 1.9 TDI ALH 1896 66 90 Hatchback 96 / 09 10 / 03 OCTAVIA (1 U2) 1.6 AKL 1595 74 101 Hatchback 97 / 02 07 / 12 OCTAVIA (1 U2) 1.8 Т АУМ 1781 година 110 150 Hatchback 97 / 08 10 / 12 ЗА "ШКОДА" OCTAVIA Combi (1 U5) (1998 / 07 2010 / 12) OCTAVIA Combi (1 U5) 1.6 AEE 1598 55 75 Имот 98 / 07 04 / 09 OCTAVIA Combi (1 U5) 1.9 TDI 4x4 AGR 1896 66 90 Имот 99 / 11 06 / 02 OCTAVIA Combi (1 U5) 1.6 AKL 1595 74 101 Имот 98 / 07 07 / 12 OCTAVIA Combi (1 U5) 1.8 20 V AGN 1781 година 92 125 Имот 98 / 07 00 / 07 OCTAVIA Combi (1 U5) 1.9 SDI AQM 1896 50 68 Имот 98 / 07 03 / 12 OCTAVIA Combi (1 U5) 1.9 TDI ALH 1896 66 90 Имот 98 / 07 10 / 03 OCTAVIA Combi (1 U5) 1.9 TDI ASV 1896 81 110 Имот 98 / 07 06 / 01 OCTAVIA Combi (1 U5) 1.8 Т АУМ 1781 година 110 150 Имот 98 / 07 10 / 12 OCTAVIA Combi (1 U5) 2.0 AZJ 1984 85 116 Имот 99 / 04 07 / 05 OCTAVIA Combi (1 U5) 2.0 4x4 ATF 1984 88 120 Имот 00 / 01 10 / 12 OCTAVIA Combi (1 U5) 1.4 16 V BCA 1390 55 75 Имот 00 / 08 10 / 12 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT (3 B2) (1996 / 08 2001 / 12) PASSAT (3 B2) 1.8 AFY 1781 година 85 115 Салон 97 / 01 00 / 11 PASSAT (3 B2) 1.8 Syncro / 4motion ARG 1781 година 92 125 Салон 96 / 10 00 / 11 PASSAT (3 B2) 1.6 РАКА 1595 74 101 Салон 96 / 10 00 / 11 PASSAT (3 B2) 1.8 ARG 1781 година 92 125 Салон 96 / 10 00 / 11 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT Variant (3 B5) (1997 / 05 2001 / 12) PASSAT Variant (3 B5) 1.8 Syncro / 4motion ARG 1781 година 92 125 Имот 97 / 06 00 / 11 PASSAT Variant (3 B5) 1.6 РАКА 1595 74 101 Имот 97 / 06 00 / 11 PASSAT Variant (3 B5) 1.8 ARG 1781 година 92 125 Имот 97 / 06 00 / 11 PASSAT Variant (3 B5) 1.8 AFY 1781 година 85 115 Имот 97 / 06 00 / 11Оригиналниот Дел Нема&Производ Слика1 ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис ...

висок квалитет на ВИСТИНСКИ MAF сензорот протокот на воздух метар 22680-2J200 226802J200 AFH70-14 за Nissan Pathfinder за Infiniti

DEN 858.24

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!​висок квалитет на ВИСТИНСКИ MAF сензорот протокот на воздух метар 226802 J200 226802 J200 AFH7014 за Nissan Pathfinder за InfinitiОдговара за Infinti QX4 за Nissan PathfinderВИСТИНСКИ MAF сензорот протокот на воздух метар 226802 J200 226802 J200 AFH7014 за Nissan Pathfinder за InfinitiОДГОВАРА заALMERA [N15] ALMERA [N15] 3 HB SR20 DE EUC.2 WD GTI МТ PRIMERA [P11 E] PRIMERA [P11 E] 5 HB SR20 DE EUC EP2 F5 PRIMERA [P11 E] 5 HB SR20 DE EUC GT F5 PRIMERA [P11 E] 5 HB SR20 DEH EUC GT F5 PRIMERA [P11 E] S SR20 DE EUC EP2 F5 PRIMERA [P11 E] S SR20 DE EUC GT F5 PRIMERA [P11 E] S SR20 DEH EUC GT F5 TERRANO [R50] TERRANO [R50] W VG33 E F / 4 WD ветер : TERRANO [R50] W VG33 E P / 4 WD ветер : TERRANO [R50] W VG33 E P / 4 WD SE МТPATHFINDER [R50]PATHFINDER [R50] W VG33 E P / 4 WD ЛЕ ВО PATHFINDER [R50] W VG33 E P / 4 WD ветер : PATHFINDER [R50] W VG33 E P / 4 WD SE МТ PATHFINDER [R50] W VG33 E P / 4 WD XE НА PATHFINDER [R50] W VG33 E P / 4 WD XE М PATHFINDER [R50] W VG33 E CAL 2 WD ЛЕ ВО PATHFINDER [R50] W VG33 E CAL 2 WD ЛЕ МТ PATHFINDER [R50] W VG33 E ФЕД 2 WD ЛЕ ВО PATHFINDER [R50] W VG33 E ФЕД 2 WD ЛЕ МТ PATHFINDER [R50] W VG33 E САД 2 WD XE НА PATHFINDER [R50] W VG33 E САД 2 WD XE МТ AFH7014 226802 J200 226802 J200 случај за Nissan Primera P11 Pathfinder R50 Terrano Година Направи Модел Трим Мотор 1997 година за Infiniti QX4 База Спорт Комунални 4Врата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Природно Aspirated 1997 for Nissan Pathfinder ЛЕ Спорт Комунални 4Врата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Природно Aspirated 1997 for Nissan Pathfinder SE Спорт Комунални 4Врата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Природно Aspirated 1997 година за Nissan Pathfinder XE Спорт Комунални 4Вратата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Природно Aspirated 1996 for Nissan Pathfinder ЛЕ Спорт Комунални 4Врата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Природно Aspirated 1996 for Nissan Pathfinder SE Спорт Комунални 4Врата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Природно Aspirated 1996 година за Nissan Pathfinder XE Спорт Комунални 4Врата 3.3 L 3275 CC V6 ГАС SOHC Природно AspiratedПревозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

Врвен квалитет на Оригиналната стандард нови MAF сензорот протокот на воздух метар ZL01-13-215 ZL0113215 за mazda М2 М3 М5 M6 M323 1.6 L 197400-2010

DEN 6624.00

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !! Бренд GZKAIMIN MOQ 10 квалитет на врвот Пратката DHL Fedex ЕМС ТНТ ПРОЗОРЦИ и Др...

Масовен Проток на Воздух Maf Сензорот Метар За BMW E87 E81 E46 E90 E93 E92 E91 E60 E61 E65 E66 E67 E83 E53 E70 E71 E72 0928400529 1362778874

1175.52 -8 % DEN 1081.00

Висок Квалитет Бренднови 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Број на Столбови : 4 дел Број 0928400504 , 0928400529 , 13627788744 718221040 , 19658 , 7788744 , 1433565 QM800 , FDM806 , 9011601 , 29476 , 7516144 V20720009 , 71822104 , 0891049 , 70640146 LMM2001012 , 20929476 , 1493901009 способен да : BMW 1er E87 118d 2003 / 112012 / 09 1995 кзм, 90 KW, 122 КС BMW 1er E81 120d 2007 / 032012 / 09 1995 кзм, 120 KW, 163 КС BMW 3er E46 318d 2003 / 032005 / 02 1995 кзм, 85 KW, 116 PS BMW 3er E46 320d 2001 / 092005 / 02 1995 кзм, 110 KW, 150 PS BMW 3er E46 330d 2003 / 032005 / 02 2993 кзм, 150 KW, 204 КС BMW 3er E46 330xd 2003 / 032005 / 02 2993 кзм, 150 KW, 204 КС BMW 3er E90 318d 2005 / 092011 / 12 година 1995 кзм, 90 KW, 122 КС BMW 3er E90 320d 2005 / 012011 / 12 година 1995 кзм, 120 KW, 163 КС BMW 3er E90 320d 2005 / 092011 / 12 година 1995 кзм, 110 KW, 150 PS BMW 3er E90 325d 2006 / 092011 / 12 2993 кзм, 145 KW, 197 КС BMW 3er E90 330d 2005 / 092011 / 12 2993 кзм, 170 KW, 231 PS BMW 3er E90 330xd 2005 / 092011 / 12 2993 кзм, 170 KW, 231 PS BMW 3er Cabriolet E46 320 Cd 2005 / 022007 / 12 1995 кзм, 110 KW, 150 PS BMW 3er Cabriolet E46 330 Cd 2005 / 082007 / 12 2993 кзм, 150 KW, 204 КС BMW 3er Cabriolet E93 325d 2007 / 032016 / 12 2993 кзм, 145 KW, 197 КС BMW 3er Cabriolet E93 330d 2007 / 032016 / 12 2993 кзм, 170 KW, 231 PS BMW 3er Компактен E46 318td 2003 / 032005 / 02 1995 кзм, 85 KW, 115 КС BMW 3er Компактен E46 320td 2001 / 092005 / 02 1995 кзм, 110 KW, 150 PS BMW 3er Купе E46 320 Cd 2003 / 112006 / 07 1995 кзм, 110 KW, 150 PS BMW 3er Купе E46 330 Cd 2003 / 032006 / 07 2993 кзм, 150 KW, 204 КС BMW 3er Купе E92 325d 2007 / 032016 / 12 2993 кзм, 145 KW, 197 КС BMW 3er Купе E92 330d 2006 / 092016 / 12 2993 кзм, 170 KW, 231 PS BMW 3er Купе E92 330xd 2006 / 092016 / 12 2993 кзм, 170 KW, 231 PS BMW 3er Туринг E46 318d 2003 / 032005 / 02 1995 кзм, 85 KW, 116 PS BMW 3er Туринг E46 320d 2001 / 092005 / 02 1995 кзм, 110 KW, 150 PS BMW 3er Туринг E46 330d 2003 / 032005 / 02 2993 кзм, 150 KW, 204 КС BMW 3er Туринг E46 330xd 2003 / 032005 / 02 2993 кзм, 150 KW, 204 КС BMW 3er Туринг E91 318d 2005 / 092012 / 06 1995 кзм, 90 KW, 122 КС BMW 3er Туринг E91 320d 2005 / 092012 / 06 1995 кзм, 120 KW, 163 КС BMW 3er Туринг E91 320d 2005 / 092012 / 06 1995 кзм, 110 KW, 150 PS BMW 3er Туринг E91 325d 2006 / 092012 / 06 2993 кзм, 145 KW, 197 КС BMW 3er Туринг E91 330d 2005 / 092012 / 06 2993 кзм, 170 KW, 231 PS BMW 3er Туринг E91 330xd 2005 / 092012 / 06 2993 кзм, 170 KW, 231 PS BMW 5er E60 520d 2005 / 072010 / 03 1995 кзм, 120 KW, 163 КС BMW 5er E60 520d 2005 / 092010 / 03 1995 кзм, 110 KW, 150 PS BMW 5er E60 525d 2004 / 122010 / 03 2497 кзм, 120 KW, 163 КС BMW 5er E60 525d 2004 / 062010 / 03 2497 кзм, 130 KW, 177 КС BMW 5er E60 525d 2007 / 012010 / 03 2993 кзм, 145 KW, 197 КС BMW 5er E60 525xd 2007 / 012010 / 03 2993 кзм, 145 KW, 197 КС BMW 5er E60 530d 2007 / 012010 / 03 2993 кзм, 173 KW, 235 КС BMW 5er E60 530d 2003 / 072010 / 03 2993 кзм, 170 KW, 231 PS BMW 5er E60 530d 2003 / 072010 / 03 2993 кзм, 160 KW, 218 КС BMW 5er E60 530xd 2005 / 072010 / 03 2993 кзм, 170 KW, 231 PS BMW 5er E60 530xd 2007 / 012010 / 03 2993 кзм, 173 KW, 235 КС BMW 5er Туринг E61 520d 2005 / 072016 / 12 1995 кзм, 120 KW, 163 КС BMW 5er Туринг E61 520d 2005 / 092016 / 12 1995 кзм, 110 KW, 150 PS BMW 5er Туринг E61 525d 2007 / 012016 / 12 2993 кзм, 145 KW, 197 КС BMW 5er Туринг E61 525d 2004 / 062016 / 12 2497 кзм, 130 KW, 177 КС BMW 5er Туринг E61 525d 2004 / 122016 / 12 2497 кзм, 120 KW, 163 КС BMW 5er Туринг E61 525xd 2007 / 012016 / 12 2993 кзм, 145 KW, 197 КС BMW 5er Туринг E61 530d 2005 / 072016 / 12 2993 кзм, 170 KW, 231 PS BMW 5er Туринг E61 530d 2007 / 012016 / 12 2993 кзм, 173 KW, 235 КС BMW 5er Туринг E61 530d 2004 / 062016 / 12 2993 кзм, 160 KW, 218 КС BMW 5er Туринг E61 530xd 2005 / 072016 / 12 2993 кзм, 170 KW, 231 PS BMW 5er Туринг E61 530xd 2007 / 012016 / 12 2993 кзм, 173 KW, 235 КС BMW 7er E65, E66 730d 2002 / 102016 / 12 2993 кзм, 160 KW, 218 КС BMW 7er E65, E66, E67 730 Ld 2005 / 072016 / 12 2993 кзм, 170 KW, 231 PS BMW X3 E83 2.0 D 2004 / 102016 / 12 1995 кзм, 110 KW, 150 PS BMW X3 E83 3.0 D 2004 / 012016 / 12 2993 кзм, 160 KW, 218 КС BMW X3 E83 3.0 D 2004 / 012016 / 12 2993 кзм, 150 KW, 204 КС БМВ Х5 E53 3.0 D 2003 / 092006 / 12 2993 кзм, 155 KW, 211 КС БМВ Х5 E53 3.0 D 2003 / 122006 / 12 2993 кзм, 160 KW, 218 КС БМВ Х5 E70 3.0 D 2007 / 022008 / 09 2993 кзм, 173 KW, 235 КС БМВ Х5 E70 3.0 D 2007 / 022008 / 09 2993 кзм, 155 KW, 211 КС БМВ Х5 E70 x Drive30d 2008 / 092013 / 06 2993 кзм, 173 KW, 235 КС BMW X6 E71, E72 30d 2008 / 052016 / 12 2993 кзм, 173 KW, 235 КС BMW X6 E71, E72 x Drive30d 2008 / 092016 / 12 2993 кзм, 173 KW, 235 КС1.Една година Гаранција2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата оригинална дел број е иста како и на оем броеви на нашиот производ линк.3.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил вид е ист како и видот на нашиот производ линк.

1pc Тајван Висок Квалитет на MAF Сензори 22680-37J00 AFH70-05 Проток на Воздух Метри за Nissan Y60 TB42E 4.2 L

4215.36 -23 % DEN 3246.00

Име на производ : протокот на воздух метарОЕМ Бр : 2268037 J00,AFH7005Протокот на воздух метар се користи за Nissan Y60 TB42 E 4.2 L моторСтавка нето тежина : 0.09 килограмиКоличина : 1pcПакет метод : неутрален кутијаМесто на потекло : Кина

НОВИ Проток на Воздух Метри Маса Проток на Воздух Сензори E5T05471 MD172455 MD357335 PW550459 За Мицубиши Galant Lancer

2928.00 -11 % DEN 2606.00

НОВИ Проток на Воздух Метри Маса Проток на Воздух Сензори E5 T05471 MD172455 MD357335 PW550459 За Мицубиши Galant Lancer Производи ПокажеДобредојдовте во мојата продавница

0 280 217 116 28164 23010MASS ПРОТОК на ВОЗДУХ СЕНЗОР МЕТАР ЗА KIA CLARUS SEPHIA HYUNDAI Elantra Tiburon КУПЕ Lantra 1.8 2.0 16V

1056.00 -10 % DEN 950.00

Го заменува дилер дел броеви 2816423010 28164 23010 2816423010 2816423200 28164 23200 2816423200 0 K9 A213210 0 K9 A2 13 210 0 K9 A213210 0280217116 0280 217 116 0 280 217 116 0 K9 A313210 0 K9 A3 13 210 0 K9 A313210 Y86540 Y86540 30170 FDM886 0891092 19692 MAFS273 OE MAFS273OE V52720111 V52720111 Сосема НОВ фитинг за следните години и модели : KIA ClarK9 A 1.8 јас 16 V 1996 / 072015 / 12 1793 кзм, 85 KW, 116 КСKIA ClarK9 A 2.0 јас 16 V 1996 / 072015 / 12 1998 кзм, 98 KW, 133 КСKIA Sephia ФА 1.8 јас 16 V 1995 / 011997 / 10 1793 кзм, 82 KW, 112 КСKIA Sephia Stufenheck ФА 1.8 јас 16 V 1995 / 011997 / 10 1793 кзм, 82 KW, 112 КСHyundai Coupe RD 1.6 16 V 1998 / 032002 / 04 1599 кзм, 85 KW, 116 КСHyundai Coupe RD 1.6 јас 16 V 1996 / 122002 / 04 1599 кзм, 84 KW, 114 КСHyundai Coupe RD 2.0 16 V 2001 / 032002 / 04 1975 кзм, 99 KW, 135 КСHyundai Coupe RD 2.0 16 V 1996 / 082002 / 04 1975 кзм, 102 KW, 139 ГЛАСАЧКО местоHyundai Lantra II J2 1.8 16 V 1995 / 112000 / 09 1795 кзм, 94 KW, 128 КС1.Една година Гаранција2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата оригинална дел број е иста како и на оем броеви на нашиот производ линк.3.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил вид е ист како и видот на нашиот производ линк.4.Ве молиме проверете го нашиот производ фотографии во врска дали тоа е исто како и вашиот стар дел.Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Алиекспрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.Водич за справување со проблемите како што следува : 1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на вебсајтот.2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.