• Ново
4pairs Tarot 3 Инчен Плоштадот Пропелери Г.С. CCW 3 Црна Реквизити за 1104 1106 Brushless Мотор 130 150 FPV Летало TL150S2 F19633

4pairs Tarot 3 Инчен Плоштадот Пропелери Г.С. CCW 3 Црна Реквизити за 1104 1106 Brushless Мотор 130 150 FPV Летало TL150S2 F19633

Оценка на клиентот:
DEN 102.72
DEN 95.00 -8 %

Износ
Залиха


4pairs Tarot 3 Инчен Плоштадот Пропелери Г.С. CCW 3" Црна Реквизити за 1104 1106 Brushless Мотор 130 150 FPV Летало TL150 S2
Карактеристики : Tarot 3 инчен г.с. ccw пропелери може да се користи за 1104/ 1106 brushless мотор на 130-150 хеликоптери. TAROT употреба нова airfoil дизајн и оптимизација на висока јачина на инженеринг пластични вбризгување на материјал за да се обезбеди добра флексибилност и крило стабилноста на пропелери. Спецификација : Г.С. CCW пропелер дијаметар : 3 инчен Дупка со дијаметар : 1.5 MM М2 инсталација растојание : 5.0 MM Тежина : 1.27 G / ЕЕЗ Пакет вклучуваат : 4 x Г.С. пропелер 4 x CCW пропелер

Карактеристики

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Проп Заштитник
Бренд Име:
TAROT-РК

Производи во категоријата

DJI Фантом 3 Брзо Ослободување Пропелер Стража на Планината Crashproof Заштитник Адаптер Носителот Реквизити Anticollision Заштита Прстен

138.72 -13 % DEN 120.00

DJI Фантом 3 Брз Врска ase Пропелер Стража на Планината Crashproof Заштитник Адаптер Носителот Реквизити Anticollision Заштита ПрстенФункција : Брзо ослободување пропелер гората без користење на заврткатаПрв пат инсталација е потребно 30 секунди, вториот пат само 5 секундиИнтегрирани калапи, ПП заштита на животната средина материјалPac kage вклучува : (како на првата слика се прикажани) Елиса Заштита Адаптер x 4

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.