• Ново
Висок qualityFree Превозот Сосема Нов Замена голи проектор светилка SP-ЛАМБА-031 За PROXIMA DP6155/DP6105 Проектор

Висок qualityFree Превозот Сосема Нов Замена голи проектор светилка SP-ЛАМБА-031 За PROXIMA DP6155/DP6105 Проектор

Оценка на клиентот:
DEN 3360.00
DEN 2621.00 -22 %

Износ
Залиха


Бренд Нови projecor сијалица За : СП-ЛАМБА-031
Компатибилен Со Моделите : DP6155/DP6105
Номинална Часови : 20 00 Часа
Моќност : 200 W
Тип : ВИП
Превозот И Ракувањето Со
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.
2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето. Следење # ќе биде е-пошта за да можете откако вашата нарачка не е комплетна и брод надвор.
3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.
4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Врати 1.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. 2. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во прво време ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatine повратни информации 3. Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 4.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа . 5)Купувачите се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
Контакт 1.Можете да контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака или пишете ни email 2.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе reponse во 24hours 3.Нашата канцеларија време : 9 часот-6часот пекинг Време(GMT+8) од понеделник до петок Повратни информации Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата за вас автоматски.

Карактеристики

Бренд Име:
bipu
Број На Модел На:
DP6155/DP6105

Производи во категоријата

Висок Квалитет HS350W Оригинални Проектор Модул Светилка SP-ЛАМБА-079 за Во Фо задржи IN5544 IN5542

7152.00 -5 % DEN 6794.00

Опис на производот : Висок Квалитет HS350 W Оригинални Проектор Модул Светилка SPЛАМБА079 за Во Фо задржи IN5544 IN5542Бренд Име : GeyingБрој На Модел : SPЛАМБА079Сијалица Тип:HS350 WЖивот време : 20003000 часаFittable проектор модели : Во Фокусот IN5544 IN5542Пакување : Картонска кутија со пенаМинимална Цел количество : 1 парчеПревозот Термини : DHL, UPSОТ, FEDEX, EMSВреме на испорака : Во рок од 24 часа по уплататаНачин На Плаќање : Paypal, T / T, Western UnionПакување & Испорака : 1...

ЗА JVC HD-56ZR7U / HD-61FB97 / HD-61FC97 / 61FH96 ТВ СВЕТИЛКА W/ДОМУВАЊЕ (MMT-TV008)

DEN 1632.00

светилка модел : ТCL110 U / TSCL110 UAAСе работи за JVC : ТCL110 UAA, BHL5101S, BHL5101S, BHL5101 S,TSCL110, TSCL110 E, TSCL110 EA, TSCL110 EAA,TSCL110 J, TSCL110 U, TSCL110 UA, TSCL110 UAA,TSCL110, TSCL110 E, TSCL110 EA, TSCL110 EAA, TSCL110 J,TSCL110 U, TSCL110 UA, TSCL110 UAAживотен век : околу 2000 часотгаранција : 180 денови од добие светилка​ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

Замена Светилки Сијалица 31P9928 за IBM iLC300

1728.00 -5 % DEN 1642.00

Функција : Замена Голи СветилкаСветилка Модул : 31 P99282000h"> Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 250 WПроектор / Проектори : За IBM i LC300ОписЗамена Светилки Сијалица 31 P9928 за IBM i LC300Светилка Модел 31 P9928Проектор : За IBM i LC300Wattage250 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Замена на Проектор светилка без домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Livraison Gratuite! RLC-030 Компатибилен projecteur lampes avec logement се прелива VIEWSONIC PJ503D/PJ513DB projecteur happybate

1775.04 -15 % DEN 1509.00

Тип : Замена на Проектор Светилка (CBH)Дел Број : RLC030Компатибилен со : Viewsonic PJ503 DWattage : NSH160 WПросечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањетоМесто на Потекло : Шенжен, Кина (Копно)1...

Оригиналниот Проектор Светилки Сијалица, VLT-XD280LP за XD250/XD250U/XD250ST/XD280/XD280U

2784.00 -8 % DEN 2561.00

Вие сте купување проектор светилки сијалица, VLTXD280 LP , 180 Дена ГаранцијаМодел : VLTXD280 LP Светилка Тип : Оригинални проектор гола сијалица, го Оценувате Моќ : 230 W Делови за : XD250 / XD250 U / XD250 ST / XD280 / XD280 U Живот Време : 2000hours Пакување : 1 парче / кутијаНашите Светилки биле добро примени од страна на клиентите.1...

Замена на Проектор Крушка Светилка BP96-00271B за SAMSUNG SP50L2HXX / SP61L2HXX

2112.00 -5 % DEN 2006.00

Функција : Замена Голи СветилкаСветилка Модул : BP9600271 B2000h"> Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 100 / 120 WПроектор / Проектори : За SAMSUNG SP50 L2 HXX / XSA / SP61 L2 HXX / РАД / SP61 L2 HXX / SP61 L2 HXXОписЗамена на Проектор Крушка Светилка BP9600271 B за SAMSUNG SP50 L2 HXX / XSA / SP61 L2 HXX / РАД / SP61 L2 HXX / SP61 L2 HXXСветилка Модел BP9600271 BПроектор : За SAMSUNG SP60 L2 HX / SP61 L2 HX / SP46 L5 HXX / XSA / SP50 L2 HX / SP50 L2 HXX / РАД / SP50 L2 HXX / XSA / SP61 L2 HXX / РАД / SP61 L2 HXX / SP61 L2 HXXWattage100 / 120 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Замена на Проектор светилка без домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Оригинални Проектор светилка NP09LP за NP61 NP62 NP64 NP64G

4320.00 -8 % DEN 3974.00

100% Оригинални UHP 200 / 150 W 1.0 E19 Проектор светилка NP09 LP за NP61 NP62 NP64 NP64 GОсновни Информации Објектот NP09 LP Светилка UHP 200 / 150 W 1.0 E19 Фитинг заNP61 NP62 NP64 NP64 G животниот век 20003000hours Гаранција 120days, ако светилка не работат добро во текот на времето, можете да го промените нова...

Висок Квалитет на Проектор светилка на ЕЗ.J2701.001 за ACER PD523PD/PD525PD/PD525PW/PD527D/PD527W со Јапонија феникс оригинални светилка режач

3120.00 -5 % DEN 2964.00

Сите производи биле тестирани строго за зрак перформанси, врски, напони и runtime ,кој гарантира секој проектор светилка ќе работат беспрекорно во вашиот проекција...

Компатибилен Проектор Светилка NP06LP/60002234 за NP1150/NP1200/NP1250/NP3250W/NP2250/NP3150/NP3151W/NP3200/NP3250 со домување

1843.20 -18 % DEN 1512.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Трговија на големо БЕН.П PB8125 боја тркала Бесплатен превозот

2592.00 -5 % DEN 2462.00

Основни Детали : Проектор Боја Тркала за B E N П PB8125Компатибилен со PB8125Услови на купувањеГаранција : 180 дена од денот на превозот фактураПлаќање : ТТ однапред, Western UnionИспорака : 2~3 дена по банка лизга или плаќањеКурир : DHL, UPSот, FEDEX, EMSНие можеме да снабдување : 1...

610-349-0847 / 610-350-2892 / POA-LMP141 / POA-LMP140 Оригинални светилка со станбен за SANYO PLC-WL2500/WL2501/WL2503; LC-WS250

4800.00 -12 % DEN 4224.00

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : 6103490847 / 6103502892 / POALMP141 / POALMP140 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 20003000 Номинална Моќност : NSHAВи благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг.

Бренд Нови Компатибилни BL-FP190C/PAW84-2400 / PAW84-2401 за Optoma DS331 H111 H181X S310 S311 S312 W311 X310 проектор крушка светилка

DEN 960.00

Бренд Име : Ximлиза светилкиБрој на модел : BLFP190 CБЛАГАЈНИЧКИТЕПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеWattage : 190 WТип : Гол СветилкаПросечен Живот (часот) : 25003000 ЧасаМесто на Потекло : Шенжен , Кина (Копно)Испорака Детална : во рок од 12days по добиени плаќањеКвалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Се Користи во проектори : За Optoma DS331 / H111 / H181 X / S310 / S311 / S312 / W311 / X310Превозот : 1.MOQ : 1piece / парчиња2.Време на испорака : рок од 12days по примена на плаќање3.Превозот : Од DHL,UPSот,Fed Ex.ЕМС.Кина Пост.Epacket итн.4.Пакет : Секој проектор светилка доставени во специјално спакувана кутија со единствен сериски број.Ние можеме да снабдување : 1.Оригиналниот светилка модул(НП / OLM)2.Оригиналниот светилка со домување(OWH / GLM / OEM)3.Оригиналниот голи светилка(ОБ / OOB)4.Компатибилен светилка со домување(CWH / ML / СМ)5.Компатибилен голи светилка (CB)Брендот вклучуваат : UHP VIP NSHA ХС HSCR UHE NSH UHB SHP ,итн...

Компатибилен Проектор Крушка Светилка NP07LP за NP500 NP1150 NP3151 NP40 NP510W NP600 NP500W NP600S NP600c NP300A NP410W NP510W

1440.00 -8 % DEN 1325.00

Компатибилен Проектор светилка NP500+ за NP500 NP1150 NP3151 NP40 NP510 W NP600 NP500 W NP600 S NP600c NP300 A NP410 W NP510 W ектОсновни Информации.Објектот NP07 LP Светилка NSHA210 W или NSHA230 W Фитинг за NP300 NP400 NP500 NP500 W NP600 NP300 A NP410 W NP510 W NP610 NP610 SG NP500 WS NP510 WS NP600 S NP610 S NP510 WG NP500 WSG NP510 WSG NP510 WSGEDU животниот век 20003000hours Гаранција 120days, ако светилка не работат добро во текот на времето, можете да го промените нова...

Замена на Проектор Крушка Светилка 3797610800-S за VIVITEK Д-732MX

1632.00 -5 % DEN 1550.00

Функција : Замена Голи СветилкаСветилка Модул : 3797610800S2000h"> Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 200 WПроектор / Проектори : За VIVITEK Д732 MXОписПроектор Светилка DT00911 за HITACHI CPX450 CPXW410 ЕДX31 ЕДX33 HCP6680 X HCP900 X со Јапонија феникс оригинални светилка режачСветилка Модел DT00911Проектор : За HITACHI CPWX401 / CPX201 / CPX206 / CPX301 / CPX306 / CPX401 / CPX450 / CPXW410 / EDX31 / EDX33 / HCP6680 X / HCP900 X / HCP90 X / HCP960 X / EDX31 EP / EDX33 EP / EDX31 GEP / EDX33 GEP / HCP6780 XWattage220 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор светилка со Јапонија феникс оригинални светилка режач1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Компатибилен Проектор светилка NP16LP Сијалица за M260WS M260XS M300W M300XS M350X

2160.00 -8 % DEN 1987.00

Компатибилен NSHA230 ED Проектор светилка NP16 LP за M260 WS M260 XS M300 W M300 XS M350 XОсновни Информации Објектот NP16 LP Светилка NSHA230 ED Фитинг заM260 WS M260 XS M300 W M300 XS M350 X животниот век 20003000hours Гаранција 120days, ако светилка не работат добро во текот на времето, можете да го промените нова...

Оригиналниот проектор Светилка на ЕЗ.JD500.001(ОБ) ОДГОВАРА на проектор ACER E-140 / H6500 / ТОЈ-802 180Day гаранција

2880.00 -12 % DEN 2534.00

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220v Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : EC.JD500.001 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 20003000 Номинална Моќност : ВИП Фитување став : E140 / H6500 / ТОЈ802 Опис на ПроизводотПопуст достапни за купување количина510pcs попуст од 2%1020 компјутери попуст од 3%Услови на купување : Гаранција : 90 дена од денот на превозот фактураПлаќање : ТТ однапред, Western UnionИспорака : 2~3 дена по банка лизга или плаќањеКурир : DHL, UPSот, FEDEX, EMSНашите пакување : Зошто да се купи од нас1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.