• Ново
Проектор светилка POA-LMP140 / 610-350-2892 POA-LMP141 / 610-349-0847 за Sanyo PLC-WL2500 PLC-WL2501 PLC-WL2503 компатибилен

Проектор светилка POA-LMP140 / 610-350-2892 POA-LMP141 / 610-349-0847 за Sanyo PLC-WL2500 PLC-WL2501 PLC-WL2503 компатибилен

Оценка на клиентот:
DEN 2400.00

Износ
Залиха


Светилка модел : POA-LMP140 = 610-350-2892 = POA-LMP141
моќност : NSH 230 W
работа со : Sanyo PLC-WL2500 PLC-WL2501 PLC-WL2503 проектори
оваа цена за компатибилен светилка без домување
стариот домување може да се употребуваат ако се работи добро, ги зачувате вашите трошоци : -)
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

Карактеристики

Број На Модел На:
POA-LMP141

Производи во категоријата

СП.87F01GC01 / BL-FP350A Оригинални светилка без домување за DX752 / TX752

6624.00 -5 % DEN 6293.00

СП.87 F01 GC01 / BLFP350 A Оригинални светилка без домување за DX752 / TX752 Опис на ПроизводотОписБренд Име : GEYINGБрој На Модел : СП.87 F01 GC01Дел број : BLFP350 AСијалица Тип : UHP330 / 270Живот време : 20003000 ЧасаРабота со : DX752 / TX752Пакување : Картонска кутија со пенаМинимална Oder количина : 1 парчеПревозот Термини : DHL, UPSОТ, FEDEX, EMSВреме на испорака : W ithin 24 часа по уплататаГаранцијашест месеци Детални СликиГаранцијаГаранција : ШЕСТ месеци од денот на испорака, со исклучок на човечките штета...

Компатибилен Голи Крушка Светилка ELPLP53 За EPSON EB-1830 ГОДИНА ИО-1900 ИО-1910 ИО-1915 ГОДИНА ИО-1920W/EB-1925W/EB-1913 година, Проектори СРЕЌЕН BATE

950.40 -19 % DEN 770.00

Тип : Замена на Проектор Светилка (CB)Дел Број : ELPLP53 / V13 H010 L53Компатибилен со : ИО1830 / 1915 / 1925 W VS400 ИО1830 / 1900 / 1910 / 1915 / 1920 W / 1925 WWattage : UHE 200 WПросечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањетоМесто на Потекло : Шенжен, Кина (Копно)1...

Замена на Проектор Крушка Светилка 3797610800-S за VIVITEK Д-732MX

1632.00 -5 % DEN 1550.00

Функција : Замена Голи СветилкаСветилка Модул : 3797610800S2000h"> Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 200 WПроектор / Проектори : За VIVITEK Д732 MXОписПроектор Светилка DT00911 за HITACHI CPX450 CPXW410 ЕДX31 ЕДX33 HCP6680 X HCP900 X со Јапонија феникс оригинални светилка режачСветилка Модел DT00911Проектор : За HITACHI CPWX401 / CPX201 / CPX206 / CPX301 / CPX306 / CPX401 / CPX450 / CPXW410 / EDX31 / EDX33 / HCP6680 X / HCP900 X / HCP90 X / HCP960 X / EDX31 EP / EDX33 EP / EDX31 GEP / EDX33 GEP / HCP6780 XWattage220 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор светилка со Јапонија феникс оригинални светилка режач1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

НОВИ Оригинални Проектор Сијалица 180/0.8 E20.8 Со 6 Месеци Гаранција

2687.52 -5 % DEN 2553.00

НОВИ Оригинални Проектор Сијалица 180 / 0.8 E20.8 Со 6 Месеци ГаранцијаСијалица Тип : PVIP 180 / 0.8 E20.8Живот време : 20003000 часаFittable проектор модели : Ac er X112Пакување : Картонска кутија со пенаМинимална Oder количина : 1 парчеПревозот Термини : DHL, UPSОТ, FEDEX, EMSВреме на испорака : Во рок од 24 часа по уплататаНачин На Плаќање : Paypal, T / T, Western UnionПроизвод ПрегледиГаранцијаAnswer : ___________________________ Note : Сите проектор светилки / светилки во фотографии се оригинални со 180ден гаранција...

Замена на Проектор Светилка НА XR20L2P за ОСТРИ СТР-MB55 / СТР-MB55X / СТР-MB56 / СТР-MB56X / СТР-MB65 / СТР-MB65X / СТР-MB66X ИТН

2592.00 -5 % DEN 2462.00

Функција : Замена На Проектор СветилкаСветилка Модул : ЕXR20 L22000h"> Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 275 WattsПроектор / Проектори : За ОСТРИ СТРMB55 / СТРMB55 X / СТРMB56 / СТРMB56 X / СТРMB65ОписЗамена на Проектор Светилка НА XR20 L2 P за ОСТРИ СТРMB55 / СТРMB55 X / СТРMB56 / СТРMB56 X / СТРMB65 / СТРMB65 X / СТРMB66 X ИТНСветилка Модел НА XR20 L2 PПроектор : За ОСТРИ СТРMB55 / СТРMB55 X / СТРMB56 / СТРMB56 X / СТРMB65 / СТРMB65 X / СТРMB66 X / XGMB55 XL / XGMB65 XL / XGMB67 XLWattage275 WattsСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Замена на Проектор светилка со домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Оригиналниот проектор Светилка на ЕЗ.JD500.001(ОБ) ОДГОВАРА на проектор ACER E-140 / H6500 / ТОЈ-802 180Day гаранција

2880.00 -12 % DEN 2534.00

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220v Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : EC.JD500.001 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 20003000 Номинална Моќност : ВИП Фитување став : E140 / H6500 / ТОЈ802 Опис на ПроизводотПопуст достапни за купување количина510pcs попуст од 2%1020 компјутери попуст од 3%Услови на купување : Гаранција : 90 дена од денот на превозот фактураПлаќање : ТТ однапред, Western UnionИспорака : 2~3 дена по банка лизга или плаќањеКурир : DHL, UPSот, FEDEX, EMSНашите пакување : Зошто да се купи од нас1...

Компатибилен Гола сијалица P-VIP 190/0.8 E20.8 RLC-083 RLC083 за VIEWSONIC PJD5232 PJD5234 PJD5453S Проектор Светилка Светилки без Случај

DEN 2880.00

Компатибилен Гола Сијалица PVIP 190 / 0.8 E20.8 RLC083 RLC083 за VIEWSONIC PJD5232 PJD5234 PJD5453 S Проектор крушка светилка без домување бесплатен превозотСе КРИЕШЕ : Меркур Светилки1)Дел број : PVIP 190 / 0.8 E20.8 RLC083 RLC083 за VIEWSONIC2)Проектор број на Моделот : За VIEWSONIC PJD5232 / PJD5234 / PJD5453s Проектори3)Примена : Бизнис, Едукација, Дома1...

Компатибилен Проектор Крушка Светилка NP07LP за NP500 NP1150 NP3151 NP40 NP510W NP600 NP500W NP600S NP600c NP300A NP410W NP510W

1440.00 -8 % DEN 1325.00

Компатибилен Проектор светилка NP500+ за NP500 NP1150 NP3151 NP40 NP510 W NP600 NP500 W NP600 S NP600c NP300 A NP410 W NP510 W ектОсновни Информации.Објектот NP07 LP Светилка NSHA210 W или NSHA230 W Фитинг за NP300 NP400 NP500 NP500 W NP600 NP300 A NP410 W NP510 W NP610 NP610 SG NP500 WS NP510 WS NP600 S NP610 S NP510 WG NP500 WSG NP510 WSG NP510 WSGEDU животниот век 20003000hours Гаранција 120days, ако светилка не работат добро во текот на времето, можете да го промените нова...

оригиналниот GT5000 GT5500 EHSNZUST EH320UST EH319UST проектор светилки сијалица за Optoma

DEN 3360.00

животен век : прибл 20003000 часагаранција : 180 денови од добие светилка работи за Optoma : GT5000 GT5500 EHSNZUST EH320 UST EH319 USTцена за 100% нови & оригинални светилка најдобар квалитет.​

Висок Квалитет на Проектор светилка на ЕЗ.J2701.001 за ACER PD523PD/PD525PD/PD525PW/PD527D/PD527W со Јапонија феникс оригинални светилка режач

3120.00 -5 % DEN 2964.00

Сите производи биле тестирани строго за зрак перформанси, врски, напони и runtime ,кој гарантира секој проектор светилка ќе работат беспрекорно во вашиот проекција...

Оригиналниот Проектор Крушка Светилка DT00621 за Здраво та чи CP-HS900/CP-S235/CP-S235W со 180-ден Гаранција

4704.00 -5 % DEN 4469.00

Опис на производот : Оригинални Проектор Крушка Светилка DT00621 за Здраво та чи CPHS900 / CPS235 / CPS235 W со 180ден ГаранцијаБренд Име : GeyingБрој На Модел : DT00621Сијалица Тип:HS150 WЖивот време : 20003000 часаFittable проектор модели : CPHS900 / CPS235 / CPS235 WПакување : Картонска кутија со пенаМинимална Цел количество : 1 парчеПревозот Термини : DHL, UPSОТ, FEDEX, EMSВреме на испорака : Во рок од 24 часа по уплататаНачин На Плаќање : Paypal, T / T, Western UnionПакување & Испорака : 1...

Замена на Проектор Крушка Светилка BQC-XGP10XU/1 за ОСТРИ XG-P10XU

1387.20 -5 % DEN 1318.00

Функција : Замена Голи СветилкаСветилка Модул : BQCXGP10 XU / 12000h"> Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 200 WПроектор / Проектори : За ОСТРИ XGP10 XUОписЗамена на Проектор Крушка Светилка BQCXGP10 XU / 1 за ОСТРИ XGP10 XUСветилка Модел BQCXGP10 XU / 1Проектор : За ОСТРИ XGP10 XUWattage200 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Замена на Проектор светилка без домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Оригиналниот Проектор Светилка ЕТ-LAD310 за PT-DS110 PT-DW90 PT-DZ110 PT-DS100 PT-DS100XE PT-DZ13K PT-DS12K PT-DW11K PT-DZ10K ект

12000.48 -8 % DEN 11040.00

Висок квалитет на Оригиналниот Проектор Светилка ЕТLAD310 за PTDS110 PTDW90 PTDZ110 PTDS100 PTDS100 XE PTDZ13 K PTDS12 K PTDW11 K PTDZ10 K и др.Основни Информации...

Замена на Проектор Крушка Светилка BP96-00271B за SAMSUNG SP50L2HXX / SP61L2HXX

2112.00 -5 % DEN 2006.00

Функција : Замена Голи СветилкаСветилка Модул : BP9600271 B2000h"> Светилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 100 / 120 WПроектор / Проектори : За SAMSUNG SP50 L2 HXX / XSA / SP61 L2 HXX / РАД / SP61 L2 HXX / SP61 L2 HXXОписЗамена на Проектор Крушка Светилка BP9600271 B за SAMSUNG SP50 L2 HXX / XSA / SP61 L2 HXX / РАД / SP61 L2 HXX / SP61 L2 HXXСветилка Модел BP9600271 BПроектор : За SAMSUNG SP60 L2 HX / SP61 L2 HX / SP46 L5 HXX / XSA / SP50 L2 HX / SP50 L2 HXX / РАД / SP50 L2 HXX / XSA / SP61 L2 HXX / РАД / SP61 L2 HXX / SP61 L2 HXXWattage100 / 120 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Замена на Проектор светилка без домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Замена на Проектор Светилка PRM30-СВЕТИЛКА за PROMETHEAN PRM30 / PRM30A

2107.20 -5 % DEN 2002.00

Сите производи биле тестирани строго за зрак перформанси, врски, напони и runtime ,кој гарантира секој проектор светилка ќе работат беспрекорно во вашиот проекција.Она што е уште поважно , ние нудиме 150ден гаранција по породувањето .Ако има било какви технички ,оштетени или друг проблем, се чувствуваат слободни да контакт побрзо .Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да ви помогне .Број на модел : PRM30СВЕТИЛКАФункција : 100 % Сосема Нов Проектор СветилкаЖивот време : до 4000hoursГаранција : 150daysИспорака Детална : 3 денаВати : 230 WЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : Компатибилност За нас : Како професионална производителот ,ние сме ангажирани во производство на проектор светилка за повеќе од 10 години ...

Компатибилен Проектор Светилка NP06LP/60002234 за NP1150/NP1200/NP1250/NP3250W/NP2250/NP3150/NP3151W/NP3200/NP3250 со домување

1843.20 -18 % DEN 1512.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

HAPPPYBATE замена Светилка со Станбен NP10LP за NP100 NP100+ NP100G NP101 NP101G NP200 NP200+ NP200G NP201 NP201G

1430.40 -18 % DEN 1173.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

AJ-LDS3 Оригинални SHP голи светилки за LG ДС-325,DW-325,DS-325B Проектори(200 W)

3600.00 -12 % DEN 3168.00

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : AJLDS3 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 20003000 Номинална Моќност : SHPВи благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг.

Livraison Gratuite! RLC-030 Компатибилен projecteur lampes avec logement се прелива VIEWSONIC PJ503D/PJ513DB projecteur happybate

1775.04 -15 % DEN 1509.00

Тип : Замена на Проектор Светилка (CBH)Дел Број : RLC030Компатибилен со : Viewsonic PJ503 DWattage : NSH160 WПросечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањетоМесто на Потекло : Шенжен, Кина (Копно)1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.