• Ново
Внатрешниот ѕид плоча 3 X HDMI со корекција на стилот и поддршка DIY

Внатрешниот ѕид плоча 3 X HDMI со корекција на стилот и поддршка DIY

Оценка на клиентот:
DEN 91.20

Износ
Залиха

L : 104mm X W : 40mm X H(предната страна) : 26mm се Интегрираат 3 порти корекција HDMI со грб женски женски конектор. Можете да дизајн вашиот ower ѕид плоча со вметнување било камен-темелник џек.

Карактеристики

Стандард:
ѕид плоча
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Бренд Име:
DMTMB
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Номинална моќност:
NA
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Примена:
Станбени / Општа Намена
Господар Префрлате:
No
Број На Модел На:
LY-120
Заземјување:
Стандард Заземјување
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Тип:
Продолжување На Контактот
Номинална Струја:
2A
WIFI:
No
USB Вкупна Моќност:
NA
Места Број:
1
Номинална Напон:
9V
боја:
Бела
Домување Материјал:
PC
Пристаништа:
3 X HDMI
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тип:
Ѕиден Штекер

Производи во категоријата

Клиент дизајн vga, hdmi, SC влакна, 3.5 мм аудио, rj45 ѕид плоча

DEN 614.40

Pls се забележи дека poduct не вклучуваат база кутија Ако сакате да купите база кутија, pls кликнете на линкот подолу : http : / / www.aliexpress.com / store / product / UKTYPE86X86mmWallPlateBox / 204262_702532951.htmlL : 86mm X W : 86mm X H(предната страна) : 30мм се Интегрираат еден порт VGA и четири порти корекција џек со задната страна женски femlae конектори...

Фан 3414 NM 24V 75MA 1.8 W 9025 9CM

1772.16 -5 % DEN 1683.00

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

EFB1248HF 12032 48V 0.15 НА 12CM 3WIRE

672.00 -5 % DEN 638.00

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

120 X 70 HDMI USB со краток кабел Ѕид плоча

DEN 422.40

Pls се забележи дека poduct не вклучуваат база кутија Ако сакате да купите база кутија, pls кликнете на линкот подолу : http : / / www.aliexpress.com / store / product / USTYPE120X60mmWallPlateBox / 204262_702517130.htmlL : 120mm X W : 70mm се Интегрираат еден USB порт и еден HDMI порт со задната страна краток кабел...

6 пристаништа RJ45 мрежа CAT5E со грб женски женски ѕид плоча

DEN 422.40

Pls се забележи дека poduct не вклучуваат база кутија Ако сакате да купите база кутија, pls кликнете на линкот подолу : http : / / www.aliexpress.com / store / product / UKTYPE86X86mmWallPlateBox / 204262_702532951.htmlL : 86mm X W : 86mm X H(предната страна) : 18 мм се Интегрираат 6 пристаништа, RJ45 приклучок со женски женски конектор...

С глава +ТВ и RJ45 мрежа се комбинираат ѕид плоча

DEN 336.00

Pls се забележи дека poduct не вклучуваат база кутија Ако сакате да купите база кутија, pls кликнете на линкот подолу : http : / / www.aliexpress.com / store / product / UKTYPE86X86mmWallPlateBox / 204262_702532951.htmlL : 86mm X W : 86mm X H(предната страна) : 20mm се Интегрираат еден порт Fhead ТВ, еден порт F главата и еден порт RJ45 приклучок...

Нов стил Женски Топ звук кутија Ѕид плоча

DEN 264.00

Pls се забележи дека poduct не вклучуваат база кутија Ако сакате да купите база кутија, pls кликнете на линкот подолу : http : / / www.aliexpress.com / store / product / UKTYPE86X86mmWallPlateBox / 204262_702532951.htmlL : 86mm X W : 86mm X H(предната страна) : 20mm се Интегрираат еден порт канон женски конектор...

4 корекција пристаништа за внатрешен ѕид плоча

DEN 13.44

Pls се забележи дека poduct не вклучуваат база кутија Ако сакате да купите база кутија, pls кликнете на линкот подолу : L : 104mm X W : 40mm X H(предната страна) : 22 мм се Интегрираат 4 порти корекција порта...

Десктоп штекер / / скриени мултимедијални информации кутија штекер / HD HDMI мрежа RJ45 3.5 Аудио USB VGA десктоп штекер М-019

2160.00 -20 % DEN 1728.00

Добредојдовте во мојата продавницаПочитувани Ве молиме да ни даде порака имајте на ум она што боја ви се допаѓа да се купи...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.