• Ново
100pieces Половина тркалезна форма печурки Стакло меур стаклено шише 16mm 20mm 25мм да изберете стакло шишенцето pandent моден додаток DIY

100pieces Половина тркалезна форма печурки Стакло меур стаклено шише 16mm 20mm 25мм да изберете стакло шишенцето pandent моден додаток DIY

Оценка на клиентот:
DEN 3135.84
DEN 2508.00 -20 %

Износ
Залиха


Freeship 100pieces Половина тркалезна форма печурки Стакло меур стаклено шише 16mm 20mm 25мм да изберете стакло шишенцето pandent моден додаток DIY
еден сет вклучуваат само стакло меур без прстен сет
Не ги вклучуваат други наоди кои во стаклено шише.
DIY треба лепак.
ЗА ПРИМЕР
Pls Забелешка : 1. Стаклото е fra gile , ве Молиме да бидат ca reful носат , се обрне внимание на безбедноста 2.Сите се рачно изработени , Па малку различни, еден по еден е неизбежна. 3.Бидејќи handmaade.па можно е да има малку деформација понекогаш., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам. Конверзија : 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
16 20 25mm
Метали Тип:
DIY
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични

Производи во категоријата

Бесплатен Превозот Среќа рачно изработени Дрвото на животот Бел Кристал Бронза Бакарна Жица Заврши Pendant Накит K2056

DEN 126.72

за објектите Боја може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да се следи, ќе добијат сличен објект како на сликата.) MM / INCH : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MMплаќање Ние прифаќаме alipay тука.превозот 1...

Pandahall 10pcs Месинг Микро Отвори Одделение ААА Кубни Циркони Шарм, Срцето Заклучување, со Синтетички Опал

DEN 850.08

Дувачкиот Микро Отвори Одделение ААА Кубни Циркони Шарм, Срцето Заклучување, со Синтетички Опал, Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни, Мешана БојаГолемина : за 10мм широк, 13mm долго, 2mm дебели, дупка : 3мм.

TBP067 Тибетската НП Амајлија Pendant Голема Мали Месинг пломба Камен за Човекот

DEN 239.52

Тибетската НП Амајлија PendantГолеми и МалиДувачкиот пломба тиркизна прав или тиркизна fragmetnsза Човекот*****************************************************************************************Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте**2.Сите предмети се рачно изработени,значи,не е толку совршена како машини дали;pls љубезно ве молиме да забележите.*.Само плаќате Еднаш во Комбинација превозот цена за повеќе предмети, pls контактирајте со нас за ревидирање на превозот цена пред да плаќаат.5.Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.6.Кога цел вредност до Слободен Воздух Mail превозот услуга достапна.8.Кога цел вредност до 500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPSот или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.9.Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.10.Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.Уживајте онлајн трговија на големо! Купи директно од Тибет !

Бивол Добиток Черепот Pendant Со Злато Electroplated Трим, Лонг Хорн Добиток Черепот Шарм Pendant За Накит 45*23 мм MY1498

1670.40 -5 % DEN 1587.00

ОписТочка Законик : MY1497Материјал : СмолаБоја : Како СликаГолемина на : Околу 45*23mmПол : УнисексПлаќање : Т / T / western union / visa / master / трансферИспорака : Epacket / DHL / Федекс / UPSотПакување : Секој објект пакување со една OPP вреќаПроизводот Се ПокажеПревозот начин1...

Трговија На Големо Rosegold Од Не ' Рѓосувачки Челик Варијабилна Locket Pendant Завртка Живеење Меморија Стакло Locket Ѓердан За Девојки

3504.00 -5 % DEN 3329.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! Трговија на големо Rosegold од не ' Рѓосувачки Челик Варијабилна Locket Pendant Завртка Живеење Меморија Стакло Locket Ѓердан За Девојки ве Молиме кликнете на сликата

Вистински Chrysocolla Malachite Природен Камен Waterdrop Мушка Длабоко Зелена Стоун Жените Pendant 36*20*14mm

2400.00 -10 % DEN 2160.00

Вистински Chrysocolla Malachite Природен Камен Waterdrop Мушка Длабоко Зелена Стоун Жените Pendant 36*20*14mmЖените Мода Pendant,Мода Дама PendantВистински Слики : Ставка Детали KQP05149 : Pls љубезно дозволете дека не е за 0.5 mm мерка грешка за големините во описот ...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ > N1882 14mm круг црна ШКОЛКА БИСЕР ЃЕРДАНИ Капе pendant 17inch

1040.64 -20 % DEN 832.00

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

Teeny Заби 10 КОМПЈУТЕРИ Бонбони Бои Силикони Пеперутка Teether Играчки,Пеперутка Pendant Teether, Храна Одделение Силиконски Teething Играчки

DEN 984.00

Teeny Заби 10pcs Бонбони Бои Силикони Пеперутка Teether Играчки,Пеперутка Pendant Teether,100% Храна Одделение Силиконски Teething ИграчкиОвие Силиконски Бонбони Бои Пеперутка Teethers Приврзоци се BPA free, храна одделение силиконски и совршен за бебиња да се џвака на!Нашите Силикони Пеперутка Teethers Приврзоци Играчки се совршени за бебиња и мама е во движење и расте со вашето бебе, како тие на забите од новородено до дете...

Етиопските Големо Црвено И Сино Зелен Камен Крст Привезоци Ѓердани Накит Африкански Монета Крстот Еритреја Habesha Ѓердан

432.00 -8 % DEN 397.00

Етиопските Големо Црвено И Сино Зелен Камен Крст Привезоци Ѓердани Накит Африкански Монета Крстот Еритреја Habesha ЃерданMinmum цел>$5 за да може да се меша целЦел ,Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket Цел≥$500 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket обично цена 730 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

Природни сини топаз камен pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant Ѓердан Едноставен, елегантен срцето жените партија парична казна накит

2256.00 -15 % DEN 1918.00

Природни multicolor турмалин pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant Ѓердан Домот Деликатна брада копче за девојкаПриродни бои скапоцен камен се различни, сите ние сме вештачка мозаик, па вистинските природни турмалин pendant боја аранжман и сликата не е сосема идентични,Ние се случајни пратката...

Meajoe Трендовски Природна Кристална Пирамида Кварцен Камен Pendant Ѓердан Шарм Железо Синџир Приврзоци Ѓердани Накит За Жените Подарок

63.36 -15 % DEN 54.00

ПРЕПОРАКА ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦАMeajoe Трендовски Природна Кристална Пирамида Кварцен Камен Pendant Ѓердан Шарм Железо Синџир Приврзоци Ѓердани Накит За Жените Gif тПРОИЗВОДИ ГОЛЕМИНАПРЕДМЕТИ ДЕТАЛИНАКИТ ПЛЕМЕТОПРЕВОЗОТ ПРОЦЕСШОПИНГ ВОДИЧ 1.Ако сакате да имаат било каков проблем во врска со превозот,pls слободно контактирајте со нас,ние може да ви помогне...

Сребрен Накит 25mm Океанот Ароматерапијата Етерични Масла од не ' Рѓосувачки Челик pendant Парфем Diffuser Locket Ѓердан

220.80 -13 % DEN 192.00

1pcs Круг Сребрен Накит Океанот 25 mm Магнет Ароматерапијата Етерични Масла од не ' Рѓосувачки Челик Парфем Diffuser Locket , вклучуваат 1pcs 2.4 mm 24inch топката синџир и 10pcs Перат Замена Влошки, DWS340за нас1.Ако ви треба обичај ве молиме контактирајте со нас2...

SUNYIK Црвен Камен Лабава Лежиште за Изработка на Накит,Teardrop Штитови Камен,9Pcs/Set

DEN 359.52

Можеби како Тип : Црвениот Џаспер скапоцен камен Лабава Лежиште за Изработка на Накит,Teardrop Штитови Камен,9 Pcs / Set Големина Детали(Приближно) : Teardrop Мушка : 13x20mm15x40mm Количина : 1 Set = 9 Компјутери Тежина(Приближно) : 43 Грам / Set Состојба : Нова PS : На бои и модели се различни едни со други,па на привезоци, ќе добиете може да не се исти со слики...

Трговија на големо со Висок Квалитет голем природен камен Опал тигар око Кристал рачно резбани пеперутка приврзоци за накит одлуки 12pcs/многу

1146.24 -20 % DEN 917.00

Опис Состојба : НоваГолемина за : 40mm*30мм*6mmТежина : 12pcs / 120gМатеријал : дрвоMOQ : 12 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10ммAnswer : ___________________________ Note : Како у знаете,повеќето од камен беше природен камен,кога у се со цел,у ќе добијат сличен со слика, Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите види опис за вистинската големина...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.