• Ново
Значителни трговија на големо бел дијамант популарна романтична елегантен девојка роденден подарок полумесечина ѓердан! Бесплатен превозот!

Значителни трговија на големо бел дијамант популарна романтична елегантен девојка роденден подарок полумесечина ѓердан! Бесплатен превозот!

Оценка на клиентот:
DEN 63.36
DEN 42.00 -34 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Месечината
Бренд Име:
ENZE
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
XSJN-A409
Материјал:
Стакло
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Злато Позлатен

Производи во категоријата

Granny Шик Накит за Men2pcs/set Сребро Нерѓосувачки Челик Лево Десно Боксерска Ракавица Pendant со Кутија Ѓердан

575.52 -20 % DEN 460.00

Стил : мода накит pendant Материјал : висок квалитет 316 L не 'рѓосувачки челик Големина : 31mm*14mm / 1.22"*0.55 31g ( прикажи на слики, ве молиме да забележите дека) Боја : Сребро Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : OPP вреќа, свила торбичка (дар)Ако имате било какви други големина или квантитетот, добредојдени да ни порака! ние ќе ви понудиме најдобра цена!Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Трговија На Големо Rosegold Од Не ' Рѓосувачки Челик Варијабилна Locket Pendant Завртка Живеење Меморија Стакло Locket Ѓердан За Девојки

3504.00 -5 % DEN 3329.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! Трговија на големо Rosegold од не ' Рѓосувачки Челик Варијабилна Locket Pendant Завртка Живеење Меморија Стакло Locket Ѓердан За Девојки ве Молиме кликнете на сликата

Етиопските Големо Црвено И Сино Зелен Камен Крст Привезоци Ѓердани Накит Африкански Монета Крстот Еритреја Habesha Ѓердан

432.00 -8 % DEN 397.00

Етиопските Големо Црвено И Сино Зелен Камен Крст Привезоци Ѓердани Накит Африкански Монета Крстот Еритреја Habesha ЃерданMinmum цел>$5 за да може да се меша целЦел ,Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket Цел≥$500 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket обично цена 730 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ > 3082 природни 5row розова корални мушка бела барок бисер ЃЕРДАНИ

2126.40 -20 % DEN 1701.00

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ > N2524 3row 9-10мм црна круг слатководни бисер ѓердани

2384.64 -20 % DEN 1908.00

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

Eudora Хармонија Прекрасна Pegasus Ароматерапијата Парфем Хармонија Лебди Locket Кафез Етерични Масла Pendant Ѓердан со Слободни Pompon

DEN 436.32

Eudora Хармонија Прекрасна PegasАроматерапијата Парфем Хармонија Лебди Locket Кафез Етерични Масла Pendant Ѓердан со Слободни PomponСостојба : 100% Сосема Нов, Имаме Фабриката, Ќе Се Направат Сите Овие Ароматерапијата Приврзоци.Материјал : Сребрен Electroplated На Бакар За Кафез.Кафез Големина : Одговара За 20mm Pompon.Pompon Големина : Одговара За 18 / 20 mm Кафез.Pompon Боја : 10 Меша Бојата...

TBP067 Тибетската НП Амајлија Pendant Голема Мали Месинг пломба Камен за Човекот

DEN 239.52

Тибетската НП Амајлија PendantГолеми и МалиДувачкиот пломба тиркизна прав или тиркизна fragmetnsза Човекот*****************************************************************************************Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте**2.Сите предмети се рачно изработени,значи,не е толку совршена како машини дали;pls љубезно ве молиме да забележите.*.Само плаќате Еднаш во Комбинација превозот цена за повеќе предмети, pls контактирајте со нас за ревидирање на превозот цена пред да плаќаат.5.Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.6.Кога цел вредност до Слободен Воздух Mail превозот услуга достапна.8.Кога цел вредност до 500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPSот или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.9.Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.10.Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.Уживајте онлајн трговија на големо! Купи директно од Тибет !

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ > топла Црното Море Школка Бисер Круг &Кристал Pendant Ѓердан

479.52 -20 % DEN 384.00

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

10pcs/многу 30*75mm 35ml Стаклени Ампули Тегли Тест Цевка Со дрвени Плута plug Празни Транспарентен Јасно Шишиња за наоѓање на накит

554.40 -5 % DEN 527.00

Капацитет : околу 35 ml големина : 30*75mm Висина : 75mm Ширина : 30мм боја : Транспарентна употреба : Стаклени Шишиња, Парфеми Шишиња, Мини Уметност Jas, Боја Шишиња,Шишиња, Привезоци, Стаклени Шишиња со Плута Затка,кои сакаат шишиња, подарок шишиња мали Тегли Ампули Висок Квалитет ,Фабрика Цена!ќе ги најдете на прекрасен свет!pls се провери мојата продавница вебстраница : Pls Забелешка : 1...

Вистински Chrysocolla Malachite Природен Камен Waterdrop Мушка Длабоко Зелена Стоун Жените Pendant 36*20*14mm

2400.00 -10 % DEN 2160.00

Вистински Chrysocolla Malachite Природен Камен Waterdrop Мушка Длабоко Зелена Стоун Жените Pendant 36*20*14mmЖените Мода Pendant,Мода Дама PendantВистински Слики : Ставка Детали KQP05149 : Pls љубезно дозволете дека не е за 0.5 mm мерка грешка за големините во описот ...

IJD8439 Крст Во Моето Срце Cremation Накит трговија на Големо шарм,Класичен дизајн Нерѓосувачки Челик Пепел Носителот ѓердан за жените,човек

398.40 -0 % DEN 398.00

добредојдовте во мојата продавницаНие се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrys Повеќе од 10 години на производство, искуство во Прилагодено дизајн ,слободни гравирање , Одлична услуга по продажбатаПр oduct детали : Точка име : Cremation накит Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челикТежина : 12~16g Функција : Споменѓердан / Пепел Носителот на Пакет : 1pcs во една opp кесиНачини На Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.Повратни информации & По продажба на услуги : 1...

Јамајка Мапата Pendant Ѓердани Накит Златна Боја Накит Jamaican Мапата Знаме Накит

259.20 -8 % DEN 239.00

Јамајка Мапата Pendant Ѓердани Накит Златна Боја Накит Jamaican Мапата Знаме НакитMinmum цел>$5 за да може да се меша целЦел ,Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket Цел≥$500 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket обично цена 730 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

Бела природните слатководни бисер pendant neckalce за жените,голема сребрена бисер pendant накит мајка сегашна девојка роденден подароци

1268.64 -45 % DEN 698.00

Charactor Бела природните слатководни бисер pendant neckalce за жените,голема сребрена бисер pendant накит мајка сегашна девојка роденден подароци Бисер Формакопчето форма Бисер Бисер Големина 1112mm слатководни бисер Бисер AAAAA квалитет на врвот одделение Бисер боја бела бисер боја Пакет Накит торба

100pieces Половина тркалезна форма печурки Стакло меур стаклено шише 16mm 20mm 25мм да изберете стакло шишенцето pandent моден додаток DIY

3135.84 -20 % DEN 2508.00

Freeship 100pieces Половина тркалезна форма печурки Стакло меур стаклено шише 16mm 20mm 25мм да изберете стакло шишенцето pandent моден додаток DIYеден сет вклучуваат само стакло меур без прстен сетНе ги вклучуваат други наоди кои во стаклено шише.DIY треба лепак.ЗА ПРИМЕРPls Забелешка : 1...

Природни сини топаз камен pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant Ѓердан Едноставен, елегантен срцето жените партија парична казна накит

2256.00 -15 % DEN 1918.00

Природни multicolor турмалин pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant Ѓердан Домот Деликатна брада копче за девојкаПриродни бои скапоцен камен се различни, сите ние сме вештачка мозаик, па вистинските природни турмалин pendant боја аранжман и сликата не е сосема идентични,Ние се случајни пратката...

Сребрен Накит 25mm Океанот Ароматерапијата Етерични Масла од не ' Рѓосувачки Челик pendant Парфем Diffuser Locket Ѓердан

220.80 -13 % DEN 192.00

1pcs Круг Сребрен Накит Океанот 25 mm Магнет Ароматерапијата Етерични Масла од не ' Рѓосувачки Челик Парфем Diffuser Locket , вклучуваат 1pcs 2.4 mm 24inch топката синџир и 10pcs Перат Замена Влошки, DWS340за нас1.Ако ви треба обичај ве молиме контактирајте со нас2...

Meajo Трендовски Природна Кристална Пирамида Кварцен Камен Pendant Ѓердан Шарм Кожа Синџир Приврзоци Ѓердани Накит За Жените Подарок

63.36 -15 % DEN 54.00

ПРЕПОРАКА ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦАMeajo Трендовски Природна Кристална Пирамида Кварцен Камен Pendant Ѓердан Шарм Кожа Синџир Приврзоци Ѓердани Накит За Жените ПодарокПРОИЗВОДИ ГОЛЕМИНАПРЕДМЕТИ ДЕТАЛИНАКИТ ПЛЕМЕТОПРЕВОЗОТ ПРОЦЕСШОПИНГ ВОДИЧ 1.Ако сакате да имаат било каков проблем во врска со превозот,pls слободно контактирајте со нас,ние може да ви помогне...

Pandahall 10pcs Месинг Микро Отвори Одделение ААА Кубни Циркони Шарм, Срцето Заклучување, со Синтетички Опал

DEN 850.08

Дувачкиот Микро Отвори Одделение ААА Кубни Циркони Шарм, Срцето Заклучување, со Синтетички Опал, Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни, Мешана БојаГолемина : за 10мм широк, 13mm долго, 2mm дебели, дупка : 3мм.

RoyalBeier Среќен Божиќ Тема Парфем Арома на Етерични Масла Дифузија Pendant Ѓердан 25мм Стакло Шарм Синџир 80см DZ1845

138.24 -26 % DEN 102.00

Royal Beier Симпатична Мулти Модел Среќен Божиќ Тема Парфем Арома На Етерични Масла Дифузија Pendant Ѓердан25мм Стакло Шарм Синџир 80смТрговија на големо и најголемиот Дел целТрговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас...

Meajoe Трендовски Природна Кристална Пирамида Кварцен Камен Pendant Ѓердан Шарм Железо Синџир Приврзоци Ѓердани Накит За Жените Подарок

63.36 -15 % DEN 54.00

ПРЕПОРАКА ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦАMeajoe Трендовски Природна Кристална Пирамида Кварцен Камен Pendant Ѓердан Шарм Железо Синџир Приврзоци Ѓердани Накит За Жените Gif тПРОИЗВОДИ ГОЛЕМИНАПРЕДМЕТИ ДЕТАЛИНАКИТ ПЛЕМЕТОПРЕВОЗОТ ПРОЦЕСШОПИНГ ВОДИЧ 1.Ако сакате да имаат било каков проблем во врска со превозот,pls слободно контактирајте со нас,ние може да ви помогне...

IJD8467 Топла Продажба на погребот cremation keepsake спомен pendant ѓердан засекогаш во моето срце Сеќавањето пепел накит

395.04 -0 % DEN 395.00

добредојдовте во мојата продавницаНие се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrys Повеќе од 10 години на производство, искуство во Прилагодено дизајн ,слободни гравирање , Одлична услуга по продажбатаПр oduct детали : Точка име : Cremation накит Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челикТежина : 12~16g Функција : Споменѓердан / Пепел Носителот на Пакет : 1pcs во една opp кесиНачини На Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.Повратни информации & По продажба на услуги : 1...

BOROSA Сина CZ Камен, Отворајќи Овална Форма Кубни Циркон Spacer Конектор,рачно изработени Кубни Циркони Druzy Конектор Двојно Bails WX585

1756.80 -10 % DEN 1581.00

Материјал : Кубни Циркони ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 27x9mm Дебелина : 4mm Тежина : (Приближно) 2.0~2.2 g OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд Боја : Како на слики прикажани

Трговија на големо со Висок Квалитет голем природен камен malachite тигар око Опал рачно резбани Заб приврзоци за накит одлуки 12pcs/многу

1194.24 -20 % DEN 955.00

Опис Состојба : НоваГолемина за : 40mm*32милиметри*8ммТежина : 12pcs / 120gМатеријал : дрвоMOQ : 12 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10ммAnswer : ___________________________ Note : Како у знаете,повеќето од камен беше природен камен,кога у се со цел,у ќе добијат сличен со слика, Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите види опис за вистинската големина...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.