• Ново
WT-N569 природни кварцен кристал со титаниум electroplated стрелка камен ѓердан,шарени arrowhead кристал кварцен камен ѓердан

WT-N569 природни кварцен кристал со титаниум electroplated стрелка камен ѓердан,шарени arrowhead кристал кварцен камен ѓердан

Оценка на клиентот:
DEN 2496.00

Износ
Залиха


W T-N569 природни кварцен кристал со титаниум electroplated стрелка камен ѓердан,шарени arrowhead кристал кварцен камен ѓердан
Точка Законик :
WT-N569
Материјал :
природни кварцен кристал со титаниум electroplated стрелка камен
ГОЛЕМИНА на :
за 35mm долго
MOQ :
20 PCS секој стил, можете да избрани боја
Заврши :
24k вистински Злато позлатен околу pendant , сребрена боја, исто така, на располагање
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Синџир должина :
18" долго месинг синџир со 24k најдобри злато галвански се спротивстави на tarnishable
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Карактеристики

Метална боја:
Од Чисто Злато Боја
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
WKT
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
WT-N569
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ > RHJ0011 Фенси Бела Слатководни Бисер & зелен камен Ѓердан

911.04 -20 % DEN 729.00

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

Eudora Хармонија Прекрасна Pegasus Ароматерапијата Парфем Хармонија Лебди Locket Кафез Етерични Масла Pendant Ѓердан со Слободни Pompon

DEN 436.32

Eudora Хармонија Прекрасна PegasАроматерапијата Парфем Хармонија Лебди Locket Кафез Етерични Масла Pendant Ѓердан со Слободни PomponСостојба : 100% Сосема Нов, Имаме Фабриката, Ќе Се Направат Сите Овие Ароматерапијата Приврзоци.Материјал : Сребрен Electroplated На Бакар За Кафез.Кафез Големина : Одговара За 20mm Pompon.Pompon Големина : Одговара За 18 / 20 mm Кафез.Pompon Боја : 10 Меша Бојата...

Бесплатен Превозот Среќа рачно изработени Дрвото на животот Бел Кристал Бронза Бакарна Жица Заврши Pendant Накит K2056

DEN 126.72

за објектите Боја може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да се следи, ќе добијат сличен објект како на сликата.) MM / INCH : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MMплаќање Ние прифаќаме alipay тука.превозот 1...

Сребрен Накит 25mm Океанот Ароматерапијата Етерични Масла од не ' Рѓосувачки Челик pendant Парфем Diffuser Locket Ѓердан

220.80 -13 % DEN 192.00

1pcs Круг Сребрен Накит Океанот 25 mm Магнет Ароматерапијата Етерични Масла од не ' Рѓосувачки Челик Парфем Diffuser Locket , вклучуваат 1pcs 2.4 mm 24inch топката синџир и 10pcs Перат Замена Влошки, DWS340за нас1.Ако ви треба обичај ве молиме контактирајте со нас2...

Бивол Добиток Черепот Pendant Со Злато Electroplated Трим, Лонг Хорн Добиток Черепот Шарм Pendant За Накит 45*23 мм MY1498

1670.40 -5 % DEN 1587.00

ОписТочка Законик : MY1497Материјал : СмолаБоја : Како СликаГолемина на : Околу 45*23mmПол : УнисексПлаќање : Т / T / western union / visa / master / трансферИспорака : Epacket / DHL / Федекс / UPSотПакување : Секој објект пакување со една OPP вреќаПроизводот Се ПокажеПревозот начин1...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ > N1272 10-11mm природни Австралиската јужна море бел бисер ѓердани 18inch

8249.28 -20 % DEN 6600.00

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>> 7-8ММ Бела Akoya Бисер & Alexandrite Приврзоци Ѓердан 18+ обетки^

1077.12 -20 % DEN 862.00

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

Ју yixuan новодојдени накит Pendant парична Казна накит Jade парична казна накит Природен камен ѓердан Jade Бутик Pendant ABP0303

DEN 4784.16

Ју yixuan Гроздобер накит Pendant парична Казна накит Jade парична казна накит Природен камен ѓердан Jade Бутик Pendant ABP0303Фабриката Штекер, големопродажната цена на продажба директно на коминтенти, елиминирање на средно линкови, така што нема профит смарагд...

Уроци нови 11 * 16mm Бакар Срцето Кристал Шарм Конектори Микро Отвори CZ отчукувањата на Срцето Монтажа Жените Diy Мажите Ѓердан & Penda

DEN 95.04

Уроци нови 11 * 16mm Бакар Срцето Кристал Шарм Конектори Микро Отвори CZ отчукувањата на Срцето Монтажа Жените Diy Мажите Ѓердан & Penda

SUNYIK Црвен Камен Лабава Лежиште за Изработка на Накит,Teardrop Штитови Камен,9Pcs/Set

DEN 359.52

Можеби како Тип : Црвениот Џаспер скапоцен камен Лабава Лежиште за Изработка на Накит,Teardrop Штитови Камен,9 Pcs / Set Големина Детали(Приближно) : Teardrop Мушка : 13x20mm15x40mm Количина : 1 Set = 9 Компјутери Тежина(Приближно) : 43 Грам / Set Состојба : Нова PS : На бои и модели се различни едни со други,па на привезоци, ќе добиете може да не се исти со слики...

Meajoe Трендовски Природна Кристална Пирамида Кварцен Камен Pendant Ѓердан Шарм Железо Синџир Приврзоци Ѓердани Накит За Жените Подарок

63.36 -15 % DEN 54.00

ПРЕПОРАКА ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦАMeajoe Трендовски Природна Кристална Пирамида Кварцен Камен Pendant Ѓердан Шарм Железо Синџир Приврзоци Ѓердани Накит За Жените Gif тПРОИЗВОДИ ГОЛЕМИНАПРЕДМЕТИ ДЕТАЛИНАКИТ ПЛЕМЕТОПРЕВОЗОТ ПРОЦЕСШОПИНГ ВОДИЧ 1.Ако сакате да имаат било каков проблем во врска со превозот,pls слободно контактирајте со нас,ние може да ви помогне...

20pieces Половина тркалезна форма печурки Стакло меур стаклено шише 16mm 20mm 25мм да изберете стакло шишенцето pandent моден додаток DIY

831.84 -10 % DEN 749.00

Freeship 20pieces Половина тркалезна форма печурки Стакло меур стаклено шише 16mm 20mm 25мм да изберете стакло шишенцето pandent моден додаток DIYеден сет вклучуваат само стакло меур без прстен сетНе ги вклучуваат други наоди кои во стаклено шише.DIY треба лепак.ЗА ПРИМЕРPls Забелешка : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.