• Ново
Кинеската уметност чиста рачно изработени ретро накит Miao Сребро Pendant Ѓердан (Боја случаен пренос)

Кинеската уметност чиста рачно изработени ретро накит Miao Сребро Pendant Ѓердан (Боја случаен пренос)

Оценка на клиентот:
DEN 1098.24
DEN 1044.00 -5 %

Износ
Залиха


Напомена :
Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Сега занает мажите го користат античките техника да созд убави и се прашувам занает вештини како што се жад,накит и сребро резба и камени артефакти,Сите од нив се симбол на среќни нес и среќни,па тие се вреди да се соберат! Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од photoes, можете да видите, тоа е многу добро. Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од собирање!!! Тоа е во добра состојба. Се погледне на слики што можете да видите облик е многу добро, Па прекрасен објект . Ако ви се допаѓа Кинеската култура, ве молиме да не ја пропуштајте оваа точка. Имам други прекрасен објект на мојата продавница . ве молиме да видите на мојот друг објект!
повратни информации :
Поради висока јачина на звук во повратни информации, нашиот систем е дизајниран за да се остави позитивен фидбек за вас откако добивме позитивен фидбек.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашања
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни (1 или 3 ѕвезди) повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.
Ние appreceate вашата ѕвезда позитивни повратни информации
Забелешка :
Ние се обидуваме се потрудиме да ги задоволиме нашите клиенти. Нашите merchandises се со висок квалитет и нашата компанија е секогаш да се смета како сигурен и одговорен еден од нашите клиенти. Се надеваме дека ќе соработуваме со вас и во иднина. Ако имате било какви прашања во врска со мојата предмети, ве молиме E-mail на нас, Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
По Услуга
Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе го примите ставка(и) од нас.
Ако имате било какви проблеми кога ќе добиете вашите производи, ве Молиме контактирајте со нас без да се двоуми во рок од 3 дена.Се разбира, ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве Молиме испратете го врати објектот во рок од 14 дена .Ние ќе мило за размена, замена или рефундирање на вашите целосна исплата.Доколку ви се допаѓа нашата содржина(s) или имате било какви прашања со нив, ве Молиме контактирајте ме пред вашата понуда. Ние ќе се потрудиме да се направи за да ви помогнат. И ќе добиете одговор во рок од 24 часа.

Карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
LUKENI
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Лента
Број На Модел На:
AA
Приврзоци Тип:
Круг

Производи во категоријата

10pcs/многу 30*75mm 35ml Стаклени Ампули Тегли Тест Цевка Со дрвени Плута plug Празни Транспарентен Јасно Шишиња за наоѓање на накит

554.40 -5 % DEN 527.00

Капацитет : околу 35 ml големина : 30*75mm Висина : 75mm Ширина : 30мм боја : Транспарентна употреба : Стаклени Шишиња, Парфеми Шишиња, Мини Уметност Jas, Боја Шишиња,Шишиња, Привезоци, Стаклени Шишиња со Плута Затка,кои сакаат шишиња, подарок шишиња мали Тегли Ампули Висок Квалитет ,Фабрика Цена!ќе ги најдете на прекрасен свет!pls се провери мојата продавница вебстраница : Pls Забелешка : 1...

Трговија На Големо Rosegold Од Не ' Рѓосувачки Челик Варијабилна Locket Pendant Завртка Живеење Меморија Стакло Locket Ѓердан За Девојки

3504.00 -5 % DEN 3329.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! Трговија на големо Rosegold од не ' Рѓосувачки Челик Варијабилна Locket Pendant Завртка Живеење Меморија Стакло Locket Ѓердан За Девојки ве Молиме кликнете на сликата

Бивол Добиток Черепот Pendant Со Злато Electroplated Трим, Лонг Хорн Добиток Черепот Шарм Pendant За Накит 45*23 мм MY1498

1670.40 -5 % DEN 1587.00

ОписТочка Законик : MY1497Материјал : СмолаБоја : Како СликаГолемина на : Околу 45*23mmПол : УнисексПлаќање : Т / T / western union / visa / master / трансферИспорака : Epacket / DHL / Федекс / UPSотПакување : Секој објект пакување со една OPP вреќаПроизводот Се ПокажеПревозот начин1...

BoYuTe (20 Парчиња/Многу) 84*32-МИЛИМЕТРИ трговија на Големо Антички Сребро Бронза Позлатен Цинк Легура Круна Копче за Приврзоци за Накит Материјали

580.80 -10 % DEN 523.00

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (20 Парчиња / Многу) 84*32МИЛИМЕТРИ трговија на Големо Антички Сребро Бронза Позлатен Цинк Легура Круна Копче за Приврзоци за Накит Материјали БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ > RHJ0011 Фенси Бела Слатководни Бисер & зелен камен Ѓердан

911.04 -20 % DEN 729.00

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

Teeny Заби 10 КОМПЈУТЕРИ Бонбони Бои Силикони Пеперутка Teether Играчки,Пеперутка Pendant Teether, Храна Одделение Силиконски Teething Играчки

DEN 984.00

Teeny Заби 10pcs Бонбони Бои Силикони Пеперутка Teether Играчки,Пеперутка Pendant Teether,100% Храна Одделение Силиконски Teething ИграчкиОвие Силиконски Бонбони Бои Пеперутка Teethers Приврзоци се BPA free, храна одделение силиконски и совршен за бебиња да се џвака на!Нашите Силикони Пеперутка Teethers Приврзоци Играчки се совршени за бебиња и мама е во движење и расте со вашето бебе, како тие на забите од новородено до дете...

Eudora Хармонија Прекрасна Pegasus Ароматерапијата Парфем Хармонија Лебди Locket Кафез Етерични Масла Pendant Ѓердан со Слободни Pompon

DEN 436.32

Eudora Хармонија Прекрасна PegasАроматерапијата Парфем Хармонија Лебди Locket Кафез Етерични Масла Pendant Ѓердан со Слободни PomponСостојба : 100% Сосема Нов, Имаме Фабриката, Ќе Се Направат Сите Овие Ароматерапијата Приврзоци.Материјал : Сребрен Electroplated На Бакар За Кафез.Кафез Големина : Одговара За 20mm Pompon.Pompon Големина : Одговара За 18 / 20 mm Кафез.Pompon Боја : 10 Меша Бојата...

Бела природните слатководни бисер pendant neckalce за жените,голема сребрена бисер pendant накит мајка сегашна девојка роденден подароци

1268.64 -45 % DEN 698.00

Charactor Бела природните слатководни бисер pendant neckalce за жените,голема сребрена бисер pendant накит мајка сегашна девојка роденден подароци Бисер Формакопчето форма Бисер Бисер Големина 1112mm слатководни бисер Бисер AAAAA квалитет на врвот одделение Бисер боја бела бисер боја Пакет Накит торба

Етиопските Големо Црвено И Сино Зелен Камен Крст Привезоци Ѓердани Накит Африкански Монета Крстот Еритреја Habesha Ѓердан

432.00 -8 % DEN 397.00

Етиопските Големо Црвено И Сино Зелен Камен Крст Привезоци Ѓердани Накит Африкански Монета Крстот Еритреја Habesha ЃерданMinmum цел>$5 за да може да се меша целЦел ,Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket Цел≥$500 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket обично цена 730 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

Бесплатен Превозот Среќа рачно изработени Дрвото на животот Бел Кристал Бронза Бакарна Жица Заврши Pendant Накит K2056

DEN 126.72

за објектите Боја може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да се следи, ќе добијат сличен објект како на сликата.) MM / INCH : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MMплаќање Ние прифаќаме alipay тука.превозот 1...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ > N1272 10-11mm природни Австралиската јужна море бел бисер ѓердани 18inch

8249.28 -20 % DEN 6600.00

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ > 3082 природни 5row розова корални мушка бела барок бисер ЃЕРДАНИ

2126.40 -20 % DEN 1701.00

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ > N3563 12mm ААА+ Multicolor јужна морска школка бисер ѓердани 18

863.52 -20 % DEN 691.00

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

Pandahall 10pcs Месинг Микро Отвори Одделение ААА Кубни Циркони Шарм, Срцето Заклучување, со Синтетички Опал

DEN 850.08

Дувачкиот Микро Отвори Одделение ААА Кубни Циркони Шарм, Срцето Заклучување, со Синтетички Опал, Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни, Мешана БојаГолемина : за 10мм широк, 13mm долго, 2mm дебели, дупка : 3мм.

SUNYIK Црвен Камен Лабава Лежиште за Изработка на Накит,Teardrop Штитови Камен,9Pcs/Set

DEN 359.52

Можеби како Тип : Црвениот Џаспер скапоцен камен Лабава Лежиште за Изработка на Накит,Teardrop Штитови Камен,9 Pcs / Set Големина Детали(Приближно) : Teardrop Мушка : 13x20mm15x40mm Количина : 1 Set = 9 Компјутери Тежина(Приближно) : 43 Грам / Set Состојба : Нова PS : На бои и модели се различни едни со други,па на привезоци, ќе добиете може да не се исти со слики...

КИНЕСКИ СТАРИОТ РАЧНО ПРОИЗВОДСТВО ЖОЛТА ВРЕЖАН ЗМЕЈ PENDANT 35%

421.44 -26 % DEN 312.00

не кутијаПревозот : Предмети ќе биде предаден во рок од 2 дена по плаќање потврдена.Време На Испорака : Кина Пост Воздух Mail : 1540 денаEMS / DHL / UPS / Федекс : 720 денаНие не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ние ќе се изјасни на парцела, како и со ниска вредност за да се намали вашиот сопствен полнење.Политика За Наплата : Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети.Клиентот е одговорен за Враќање Превозот цена.Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.Благодарам многу!Ве молиме контактирајте со нас пред сите неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Јамајка Мапата Pendant Ѓердани Накит Златна Боја Накит Jamaican Мапата Знаме Накит

259.20 -8 % DEN 239.00

Јамајка Мапата Pendant Ѓердани Накит Златна Боја Накит Jamaican Мапата Знаме НакитMinmum цел>$5 за да може да се меша целЦел ,Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket Цел≥$500 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket обично цена 730 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

Природни сини топаз камен pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant Ѓердан Едноставен, елегантен срцето жените партија парична казна накит

2256.00 -15 % DEN 1918.00

Природни multicolor турмалин pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant Ѓердан Домот Деликатна брада копче за девојкаПриродни бои скапоцен камен се различни, сите ние сме вештачка мозаик, па вистинските природни турмалин pendant боја аранжман и сликата не е сосема идентични,Ние се случајни пратката...

Ју yixuan новодојдени накит Pendant парична Казна накит Jade парична казна накит Природен камен ѓердан Jade Бутик Pendant ABP0303

DEN 4784.16

Ју yixuan Гроздобер накит Pendant парична Казна накит Jade парична казна накит Природен камен ѓердан Jade Бутик Pendant ABP0303Фабриката Штекер, големопродажната цена на продажба директно на коминтенти, елиминирање на средно линкови, така што нема профит смарагд...

2018 Голема Камео Ангел Чувар, Бела CZ Жената Свадба 925 Сребрен Pendant 71x43mm

719.52 -30 % DEN 504.00

Опис : Лице Pendant Големина : 71x43mm или 2.85x1.7 инчен скапоцен камен големина : 39x28 mm Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Единица на објектот : 1 Парче Други : Домот, едноставно и убава!! Сјај : Привлечни Плаќање : Јас го прифаќам ЗачувамПревозот : Секој објект ќе биде транспортирана со регистрирани пост и осигурување, така што ќе може да се следи превозот статус онлајн...

Meajoe Трендовски Природна Кристална Пирамида Кварцен Камен Pendant Ѓердан Шарм Железо Синџир Приврзоци Ѓердани Накит За Жените Подарок

63.36 -15 % DEN 54.00

ПРЕПОРАКА ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦАMeajoe Трендовски Природна Кристална Пирамида Кварцен Камен Pendant Ѓердан Шарм Железо Синџир Приврзоци Ѓердани Накит За Жените Gif тПРОИЗВОДИ ГОЛЕМИНАПРЕДМЕТИ ДЕТАЛИНАКИТ ПЛЕМЕТОПРЕВОЗОТ ПРОЦЕСШОПИНГ ВОДИЧ 1.Ако сакате да имаат било каков проблем во врска со превозот,pls слободно контактирајте со нас,ние може да ви помогне...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.