• Ново
Драма Игра на Престоли Змеј Pendant гроздобер Ѓердан д-р кој шарм anitque синџир 1pcs/многу жени мода човек свадба нови

Драма Игра на Престоли Змеј Pendant гроздобер Ѓердан д-р кој шарм anitque синџир 1pcs/многу жени мода човек свадба нови

Оценка на клиентот:
DEN 57.12
DEN 47.00 -18 %

Износ
Залиха


За : Дама,женска,мажи
накит : locket
Место на Потекло : Кина (Копно)
Спецификации :
- Сребро или Бронза боја
- Pendant Големина : Главни Стакло област е 25mm (1 инч) околу
- Синџир Должина : 78cm Долго, Rolo Стил Синџир, со Hummer Затворач
Меѓуѕвезден облак серија на персоналните ѓердан, сите рачно изработени, не't треба да се грижите за да имате ист стил ѓердан, ве молиме да ги негува рачно изработени производи, ќе имаат производи ви се допаѓа,ќе добиете поубав од слика на производот

Карактеристики

Метална боја:
Сребро Позлатен, Црна Позлатен Пиштол, Антички Бронза Позлатен, Антички Бакар Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури
Бренд Име:
QiYuFang
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
p
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Тренди
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Метални Легури
Обликотшема:
Круг
Стил:
Гроздобер Стил

Производи во категоријата

BoYuTe (20 Парчиња/Многу) 84*32-МИЛИМЕТРИ трговија на Големо Антички Сребро Бронза Позлатен Цинк Легура Круна Копче за Приврзоци за Накит Материјали

580.80 -10 % DEN 523.00

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (20 Парчиња / Многу) 84*32МИЛИМЕТРИ трговија на Големо Антички Сребро Бронза Позлатен Цинк Легура Круна Копче за Приврзоци за Накит Материјали БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

КИНЕСКИ СТАРИОТ РАЧНО ПРОИЗВОДСТВО ЖОЛТА ВРЕЖАН ЗМЕЈ PENDANT 35%

421.44 -26 % DEN 312.00

не кутијаПревозот : Предмети ќе биде предаден во рок од 2 дена по плаќање потврдена.Време На Испорака : Кина Пост Воздух Mail : 1540 денаEMS / DHL / UPS / Федекс : 720 денаНие не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ние ќе се изјасни на парцела, како и со ниска вредност за да се намали вашиот сопствен полнење.Политика За Наплата : Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети.Клиентот е одговорен за Враќање Превозот цена.Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.Благодарам многу!Ве молиме контактирајте со нас пред сите неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Teeny Заби 10 КОМПЈУТЕРИ Бонбони Бои Силикони Пеперутка Teether Играчки,Пеперутка Pendant Teether, Храна Одделение Силиконски Teething Играчки

DEN 984.00

Teeny Заби 10pcs Бонбони Бои Силикони Пеперутка Teether Играчки,Пеперутка Pendant Teether,100% Храна Одделение Силиконски Teething ИграчкиОвие Силиконски Бонбони Бои Пеперутка Teethers Приврзоци се BPA free, храна одделение силиконски и совршен за бебиња да се џвака на!Нашите Силикони Пеперутка Teethers Приврзоци Играчки се совршени за бебиња и мама е во движење и расте со вашето бебе, како тие на забите од новородено до дете...

Сребрен Накит 25mm Океанот Ароматерапијата Етерични Масла од не ' Рѓосувачки Челик pendant Парфем Diffuser Locket Ѓердан

220.80 -13 % DEN 192.00

1pcs Круг Сребрен Накит Океанот 25 mm Магнет Ароматерапијата Етерични Масла од не ' Рѓосувачки Челик Парфем Diffuser Locket , вклучуваат 1pcs 2.4 mm 24inch топката синџир и 10pcs Перат Замена Влошки, DWS340за нас1.Ако ви треба обичај ве молиме контактирајте со нас2...

Ју yixuan новодојдени накит Pendant парична Казна накит Jade парична казна накит Природен камен ѓердан Jade Бутик Pendant ABP0303

DEN 4784.16

Ју yixuan Гроздобер накит Pendant парична Казна накит Jade парична казна накит Природен камен ѓердан Jade Бутик Pendant ABP0303Фабриката Штекер, големопродажната цена на продажба директно на коминтенти, елиминирање на средно линкови, така што нема профит смарагд...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ > N3563 12mm ААА+ Multicolor јужна морска школка бисер ѓердани 18

863.52 -20 % DEN 691.00

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

IJD8439 Крст Во Моето Срце Cremation Накит трговија на Големо шарм,Класичен дизајн Нерѓосувачки Челик Пепел Носителот ѓердан за жените,човек

398.40 -0 % DEN 398.00

добредојдовте во мојата продавницаНие се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrys Повеќе од 10 години на производство, искуство во Прилагодено дизајн ,слободни гравирање , Одлична услуга по продажбатаПр oduct детали : Точка име : Cremation накит Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челикТежина : 12~16g Функција : Споменѓердан / Пепел Носителот на Пакет : 1pcs во една opp кесиНачини На Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.Повратни информации & По продажба на услуги : 1...

WT-N569 природни кварцен кристал со титаниум electroplated стрелка камен ѓердан,шарени arrowhead кристал кварцен камен ѓердан

DEN 2496.00

W TN569 природни кварцен кристал со титаниум electroplated стрелка камен ѓердан,шарени arrowhead кристал кварцен камен ѓерданТочка Законик : WTN569Материјал : природни кварцен кристал со титаниум electroplated стрелка каменГОЛЕМИНА на : за 35mm долгоMOQ : 20 PCS секој стил, можете да избрани бојаЗаврши : 24k вистински Злато позлатен околу pendant , сребрена боја, исто така, на располагањеОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот брендСинџир должина : 18" долго месинг синџир со 24k најдобри злато галвански се спротивстави на tarnishableПакување : Секое парче има една OPP вреќа, меур обвиваНачин на плаќање : Paypal / T / T / Western Union / Али ascrrowПревозот начин : DHL / Федекс / Aramex / CPAM / EPECKET / или според вашето барањеПовеќе за насPls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.comВе молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Бесплатен Превозот Среќа рачно изработени Дрвото на животот Бел Кристал Бронза Бакарна Жица Заврши Pendant Накит K2056

DEN 126.72

за објектите Боја може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да се следи, ќе добијат сличен објект како на сликата.) MM / INCH : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MMплаќање Ние прифаќаме alipay тука.превозот 1...

10pcs/многу 30*75mm 35ml Стаклени Ампули Тегли Тест Цевка Со дрвени Плута plug Празни Транспарентен Јасно Шишиња за наоѓање на накит

554.40 -5 % DEN 527.00

Капацитет : околу 35 ml големина : 30*75mm Висина : 75mm Ширина : 30мм боја : Транспарентна употреба : Стаклени Шишиња, Парфеми Шишиња, Мини Уметност Jas, Боја Шишиња,Шишиња, Привезоци, Стаклени Шишиња со Плута Затка,кои сакаат шишиња, подарок шишиња мали Тегли Ампули Висок Квалитет ,Фабрика Цена!ќе ги најдете на прекрасен свет!pls се провери мојата продавница вебстраница : Pls Забелешка : 1...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ > N1882 14mm круг црна ШКОЛКА БИСЕР ЃЕРДАНИ Капе pendant 17inch

1040.64 -20 % DEN 832.00

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

2018 Голема Камео Ангел Чувар, Бела CZ Жената Свадба 925 Сребрен Pendant 71x43mm

719.52 -30 % DEN 504.00

Опис : Лице Pendant Големина : 71x43mm или 2.85x1.7 инчен скапоцен камен големина : 39x28 mm Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Единица на објектот : 1 Парче Други : Домот, едноставно и убава!! Сјај : Привлечни Плаќање : Јас го прифаќам ЗачувамПревозот : Секој објект ќе биде транспортирана со регистрирани пост и осигурување, така што ќе може да се следи превозот статус онлајн...

Granny Шик Накит за Men2pcs/set Сребро Нерѓосувачки Челик Лево Десно Боксерска Ракавица Pendant со Кутија Ѓердан

575.52 -20 % DEN 460.00

Стил : мода накит pendant Материјал : висок квалитет 316 L не 'рѓосувачки челик Големина : 31mm*14mm / 1.22"*0.55 31g ( прикажи на слики, ве молиме да забележите дека) Боја : Сребро Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : OPP вреќа, свила торбичка (дар)Ако имате било какви други големина или квантитетот, добредојдени да ни порака! ние ќе ви понудиме најдобра цена!Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Бела природните слатководни бисер pendant neckalce за жените,голема сребрена бисер pendant накит мајка сегашна девојка роденден подароци

1268.64 -45 % DEN 698.00

Charactor Бела природните слатководни бисер pendant neckalce за жените,голема сребрена бисер pendant накит мајка сегашна девојка роденден подароци Бисер Формакопчето форма Бисер Бисер Големина 1112mm слатководни бисер Бисер AAAAA квалитет на врвот одделение Бисер боја бела бисер боја Пакет Накит торба

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ > топла Црното Море Школка Бисер Круг &Кристал Pendant Ѓердан

479.52 -20 % DEN 384.00

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

SUNYIK Црвен Камен Лабава Лежиште за Изработка на Накит,Teardrop Штитови Камен,9Pcs/Set

DEN 359.52

Можеби како Тип : Црвениот Џаспер скапоцен камен Лабава Лежиште за Изработка на Накит,Teardrop Штитови Камен,9 Pcs / Set Големина Детали(Приближно) : Teardrop Мушка : 13x20mm15x40mm Количина : 1 Set = 9 Компјутери Тежина(Приближно) : 43 Грам / Set Состојба : Нова PS : На бои и модели се различни едни со други,па на привезоци, ќе добиете може да не се исти со слики...

Природни сини топаз камен pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant Ѓердан Едноставен, елегантен срцето жените партија парична казна накит

2256.00 -15 % DEN 1918.00

Природни multicolor турмалин pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant Ѓердан Домот Деликатна брада копче за девојкаПриродни бои скапоцен камен се различни, сите ние сме вештачка мозаик, па вистинските природни турмалин pendant боја аранжман и сликата не е сосема идентични,Ние се случајни пратката...

Meajo Трендовски Природна Кристална Пирамида Кварцен Камен Pendant Ѓердан Шарм Кожа Синџир Приврзоци Ѓердани Накит За Жените Подарок

63.36 -15 % DEN 54.00

ПРЕПОРАКА ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦАMeajo Трендовски Природна Кристална Пирамида Кварцен Камен Pendant Ѓердан Шарм Кожа Синџир Приврзоци Ѓердани Накит За Жените ПодарокПРОИЗВОДИ ГОЛЕМИНАПРЕДМЕТИ ДЕТАЛИНАКИТ ПЛЕМЕТОПРЕВОЗОТ ПРОЦЕСШОПИНГ ВОДИЧ 1.Ако сакате да имаат било каков проблем во врска со превозот,pls слободно контактирајте со нас,ние може да ви помогне...

IJD8467 Топла Продажба на погребот cremation keepsake спомен pendant ѓердан засекогаш во моето срце Сеќавањето пепел накит

395.04 -0 % DEN 395.00

добредојдовте во мојата продавницаНие се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrys Повеќе од 10 години на производство, искуство во Прилагодено дизајн ,слободни гравирање , Одлична услуга по продажбатаПр oduct детали : Точка име : Cremation накит Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челикТежина : 12~16g Функција : Споменѓердан / Пепел Носителот на Пакет : 1pcs во една opp кесиНачини На Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.Повратни информации & По продажба на услуги : 1...

Бесплатен Превозот Среќа рачно изработени Дрвото на животот Мешани Камен Бронза Бакарна Жица Заврши Pendant Накит 1PCS

DEN 135.36

АметистАквамаринЦрвено АхатГранатPeridot OlivineРоуз КварцLabradoriteТурмалинЈасно КварцЦрвениот ЏасперЦрна ObsidianTigereyeОпалЖолта КристалноМатеријали : КАМЕНГолемина на(Приближно) : 50 X62 MMТежина(Приближно) : 9 gКоличина : 1 buc

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ > N1272 10-11mm природни Австралиската јужна море бел бисер ѓердани 18inch

8249.28 -20 % DEN 6600.00

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

RoyalBeier Среќен Божиќ Тема Парфем Арома на Етерични Масла Дифузија Pendant Ѓердан 25мм Стакло Шарм Синџир 80см DZ1845

138.24 -26 % DEN 102.00

Royal Beier Симпатична Мулти Модел Среќен Божиќ Тема Парфем Арома На Етерични Масла Дифузија Pendant Ѓердан25мм Стакло Шарм Синџир 80смТрговија на големо и најголемиот Дел целТрговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ > 3082 природни 5row розова корални мушка бела барок бисер ЃЕРДАНИ

2126.40 -20 % DEN 1701.00

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.