• Ново
8 Стилови Година Црвено Срце Кристал Pendant 925 Фунта Сребрена Ѕвезда Топка Плоштад Микро Вметни Црвена ААА Циркон Pendant Ѓердан

8 Стилови Година Црвено Срце Кристал Pendant 925 Фунта Сребрена Ѕвезда Топка Плоштад Микро Вметни Црвена ААА Циркон Pendant Ѓердан

Оценка на клиентот:
DEN 335.04
DEN 308.00 -8 %

Износ
Залиха

Плаќање : 1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам. 2.Ние ќе го организира shiping откако ќе се направи исплата ,pls бидете сигурни дека вашиот paymnet успех пред да се затвори страница. 3.Важно царина,даноци и Давачки не се вклучително и во ставка цена или на превозот обвиненија. Превозот : ве Молиме acknowldege : За нарачки се испраќаат преку "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" ве молиме почекајте трпеливо за тоа да се дојде. Овој метод е untracked, не trackable, без детални испорака на информации за време на времето на чекање, но испорака брзина е речиси ист. Тоа ќе пристигнат. Па ве молиме да ни побара да се продолжи времето на чекање кога тоа е речиси должи. Ве молиме не само ни даде спор кога цел доаѓа до вас. Ние навистина го цениме тоа. Ви благодариме за вашето трпение. Се врати и повратни информации : Ние нудиме 100% полн со пари политика за наплата со прашања потврди. Доколку во пакетот се добива изгубена, украдена, оштетена или сте само не се задоволни со тоа, pls контактирајте со нас,ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосна наплата, што е вклучувајќи го и превозот ќе плаќа! Ние веруваме дека сè може да се реши по комуникација ,Ние никогаш нема да се наплаќа restocking надомест од било кој вид, крајна линија е дека нема да изгубите некој денар во било на трансакции.
Боја : исто со слика Состојба : 100% Сосема Нов Производ големина :

Карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
LN028
Материјал Тип:
925 Фунта Сребро, Животната Средина
Способност:
Висок Квалитет, Најдобра Услуга,Брза Испорака
Функција:
Висок Квалитет во ЕУ и СЛЕДЕЊЕ

Производи во категоријата

IJD8467 Топла Продажба на погребот cremation keepsake спомен pendant ѓердан засекогаш во моето срце Сеќавањето пепел накит

395.04 -0 % DEN 395.00

добредојдовте во мојата продавницаНие се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrys Повеќе од 10 години на производство, искуство во Прилагодено дизајн ,слободни гравирање , Одлична услуга по продажбатаПр oduct детали : Точка име : Cremation накит Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челикТежина : 12~16g Функција : Споменѓердан / Пепел Носителот на Пакет : 1pcs во една opp кесиНачини На Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.Повратни информации & По продажба на услуги : 1...

100pieces Половина тркалезна форма печурки Стакло меур стаклено шише 16mm 20mm 25мм да изберете стакло шишенцето pandent моден додаток DIY

3135.84 -20 % DEN 2508.00

Freeship 100pieces Половина тркалезна форма печурки Стакло меур стаклено шише 16mm 20mm 25мм да изберете стакло шишенцето pandent моден додаток DIYеден сет вклучуваат само стакло меур без прстен сетНе ги вклучуваат други наоди кои во стаклено шише.DIY треба лепак.ЗА ПРИМЕРPls Забелешка : 1...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ > 3082 природни 5row розова корални мушка бела барок бисер ЃЕРДАНИ

2126.40 -20 % DEN 1701.00

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ > N2524 3row 9-10мм црна круг слатководни бисер ѓердани

2384.64 -20 % DEN 1908.00

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ > RHJ0011 Фенси Бела Слатководни Бисер & зелен камен Ѓердан

911.04 -20 % DEN 729.00

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ > N3563 12mm ААА+ Multicolor јужна морска школка бисер ѓердани 18

863.52 -20 % DEN 691.00

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

WT-N569 природни кварцен кристал со титаниум electroplated стрелка камен ѓердан,шарени arrowhead кристал кварцен камен ѓердан

DEN 2496.00

W TN569 природни кварцен кристал со титаниум electroplated стрелка камен ѓердан,шарени arrowhead кристал кварцен камен ѓерданТочка Законик : WTN569Материјал : природни кварцен кристал со титаниум electroplated стрелка каменГОЛЕМИНА на : за 35mm долгоMOQ : 20 PCS секој стил, можете да избрани бојаЗаврши : 24k вистински Злато позлатен околу pendant , сребрена боја, исто така, на располагањеОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот брендСинџир должина : 18" долго месинг синџир со 24k најдобри злато галвански се спротивстави на tarnishableПакување : Секое парче има една OPP вреќа, меур обвиваНачин на плаќање : Paypal / T / T / Western Union / Али ascrrowПревозот начин : DHL / Федекс / Aramex / CPAM / EPECKET / или според вашето барањеПовеќе за насPls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.comВе молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Eudora Хармонија Прекрасна Pegasus Ароматерапијата Парфем Хармонија Лебди Locket Кафез Етерични Масла Pendant Ѓердан со Слободни Pompon

DEN 436.32

Eudora Хармонија Прекрасна PegasАроматерапијата Парфем Хармонија Лебди Locket Кафез Етерични Масла Pendant Ѓердан со Слободни PomponСостојба : 100% Сосема Нов, Имаме Фабриката, Ќе Се Направат Сите Овие Ароматерапијата Приврзоци.Материјал : Сребрен Electroplated На Бакар За Кафез.Кафез Големина : Одговара За 20mm Pompon.Pompon Големина : Одговара За 18 / 20 mm Кафез.Pompon Боја : 10 Меша Бојата...

Бела природните слатководни бисер pendant neckalce за жените,голема сребрена бисер pendant накит мајка сегашна девојка роденден подароци

1268.64 -45 % DEN 698.00

Charactor Бела природните слатководни бисер pendant neckalce за жените,голема сребрена бисер pendant накит мајка сегашна девојка роденден подароци Бисер Формакопчето форма Бисер Бисер Големина 1112mm слатководни бисер Бисер AAAAA квалитет на врвот одделение Бисер боја бела бисер боја Пакет Накит торба

КИНЕСКИ СТАРИОТ РАЧНО ПРОИЗВОДСТВО ЖОЛТА ВРЕЖАН ЗМЕЈ PENDANT 35%

421.44 -26 % DEN 312.00

не кутијаПревозот : Предмети ќе биде предаден во рок од 2 дена по плаќање потврдена.Време На Испорака : Кина Пост Воздух Mail : 1540 денаEMS / DHL / UPS / Федекс : 720 денаНие не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ние ќе се изјасни на парцела, како и со ниска вредност за да се намали вашиот сопствен полнење.Политика За Наплата : Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети.Клиентот е одговорен за Враќање Превозот цена.Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.Благодарам многу!Ве молиме контактирајте со нас пред сите неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Кинеската уметност чиста рачно изработени ретро накит Miao Сребро Pendant Ѓердан (Боја случаен пренос)

1098.24 -5 % DEN 1044.00

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Сега занает мажите го користат античките техника да созд убави и се прашувам занает вештини како што се жад,накит и сребро резба и камени артефакти,Сите од нив се симбол на среќни нес и среќни,па тие се вреди да се соберат! Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од photoes, можете да видите, тоа е многу добро...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ > N1272 10-11mm природни Австралиската јужна море бел бисер ѓердани 18inch

8249.28 -20 % DEN 6600.00

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

Granny Шик Накит за Men2pcs/set Сребро Нерѓосувачки Челик Лево Десно Боксерска Ракавица Pendant со Кутија Ѓердан

575.52 -20 % DEN 460.00

Стил : мода накит pendant Материјал : висок квалитет 316 L не 'рѓосувачки челик Големина : 31mm*14mm / 1.22"*0.55 31g ( прикажи на слики, ве молиме да забележите дека) Боја : Сребро Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : OPP вреќа, свила торбичка (дар)Ако имате било какви други големина или квантитетот, добредојдени да ни порака! ние ќе ви понудиме најдобра цена!Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

20pieces Половина тркалезна форма печурки Стакло меур стаклено шише 16mm 20mm 25мм да изберете стакло шишенцето pandent моден додаток DIY

831.84 -10 % DEN 749.00

Freeship 20pieces Половина тркалезна форма печурки Стакло меур стаклено шише 16mm 20mm 25мм да изберете стакло шишенцето pandent моден додаток DIYеден сет вклучуваат само стакло меур без прстен сетНе ги вклучуваат други наоди кои во стаклено шише.DIY треба лепак.ЗА ПРИМЕРPls Забелешка : 1...

Природни сини топаз камен pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant Ѓердан Едноставен, елегантен срцето жените партија парична казна накит

2256.00 -15 % DEN 1918.00

Природни multicolor турмалин pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant Ѓердан Домот Деликатна брада копче за девојкаПриродни бои скапоцен камен се различни, сите ние сме вештачка мозаик, па вистинските природни турмалин pendant боја аранжман и сликата не е сосема идентични,Ние се случајни пратката...

TBP067 Тибетската НП Амајлија Pendant Голема Мали Месинг пломба Камен за Човекот

DEN 239.52

Тибетската НП Амајлија PendantГолеми и МалиДувачкиот пломба тиркизна прав или тиркизна fragmetnsза Човекот*****************************************************************************************Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте**2.Сите предмети се рачно изработени,значи,не е толку совршена како машини дали;pls љубезно ве молиме да забележите.*.Само плаќате Еднаш во Комбинација превозот цена за повеќе предмети, pls контактирајте со нас за ревидирање на превозот цена пред да плаќаат.5.Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.6.Кога цел вредност до Слободен Воздух Mail превозот услуга достапна.8.Кога цел вредност до 500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPSот или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.9.Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.10.Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.Уживајте онлајн трговија на големо! Купи директно од Тибет !

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>> 7-8ММ Бела Akoya Бисер & Alexandrite Приврзоци Ѓердан 18+ обетки^

1077.12 -20 % DEN 862.00

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ > N1882 14mm круг црна ШКОЛКА БИСЕР ЃЕРДАНИ Капе pendant 17inch

1040.64 -20 % DEN 832.00

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

Бесплатен Превозот Среќа рачно изработени Дрвото на животот Бел Кристал Бронза Бакарна Жица Заврши Pendant Накит K2056

DEN 126.72

за објектите Боја може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да се следи, ќе добијат сличен објект како на сликата.) MM / INCH : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MMплаќање Ние прифаќаме alipay тука.превозот 1...

10pcs/многу Модни Чувствува Влошки за 30мм Кристал Писмо Надевам дека Ароматерапијата Лебди Locket Етерично Масло Ширењето на Парфем Ѓердан

1132.80 -15 % DEN 963.00

Микс Лебди ШармСрцето BirthstoneПисмо Лебди ШармОзнака Dangle Шарм$9.24 / 100pcs$4.62 / 120pcs$15.0 / 130pcs$4.00 / еез30мм Лебди Locket30мм Keychain LocketLocket Pendant ХривнијаСрцето Лебди Locket$17.14 / многу$18.88 / многу$20.32 / многу$19.65 / многуПарфем Diffuser LocketRotate LocketСуво Цвеќе LocketХармонија Топката Ѓердан$20.06 / многу$22.61 / многу$12.58 / многу$16.74 / многу30мм Лебди Locket30мм Keychain LocketЗаврши Locket ХривнијаСрцето Locket Ѓердан$20.64 / многу$14.24 / многу$25.44 / многу$16.48 / многуБренд SHUYANI Квалитет AAAA+ Големина 30мм Тип на Парфем Diffuser Locket Клучен Збор Лебди Locket Occassion Годишнина,Ангажирање,Забава,Свадба,Подарок Превозот Начин CPAM / EMS / DHL / ФЕДЕКС / UPS / ТНТ за различен износ на налозипарфем diffuser лебди locket

Meajo Трендовски Природна Кристална Пирамида Кварцен Камен Pendant Ѓердан Шарм Кожа Синџир Приврзоци Ѓердани Накит За Жените Подарок

63.36 -15 % DEN 54.00

ПРЕПОРАКА ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦАMeajo Трендовски Природна Кристална Пирамида Кварцен Камен Pendant Ѓердан Шарм Кожа Синџир Приврзоци Ѓердани Накит За Жените ПодарокПРОИЗВОДИ ГОЛЕМИНАПРЕДМЕТИ ДЕТАЛИНАКИТ ПЛЕМЕТОПРЕВОЗОТ ПРОЦЕСШОПИНГ ВОДИЧ 1.Ако сакате да имаат било каков проблем во врска со превозот,pls слободно контактирајте со нас,ние може да ви помогне...

Pandahall 10pcs Месинг Микро Отвори Одделение ААА Кубни Циркони Шарм, Срцето Заклучување, со Синтетички Опал

DEN 850.08

Дувачкиот Микро Отвори Одделение ААА Кубни Циркони Шарм, Срцето Заклучување, со Синтетички Опал, Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни, Мешана БојаГолемина : за 10мм широк, 13mm долго, 2mm дебели, дупка : 3мм.

IJD8439 Крст Во Моето Срце Cremation Накит трговија на Големо шарм,Класичен дизајн Нерѓосувачки Челик Пепел Носителот ѓердан за жените,човек

398.40 -0 % DEN 398.00

добредојдовте во мојата продавницаНие се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrys Повеќе од 10 години на производство, искуство во Прилагодено дизајн ,слободни гравирање , Одлична услуга по продажбатаПр oduct детали : Точка име : Cremation накит Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челикТежина : 12~16g Функција : Споменѓердан / Пепел Носителот на Пакет : 1pcs во една opp кесиНачини На Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.Повратни информации & По продажба на услуги : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.