• Ново
100pc/20mm рачно изработени Шупливи Стаклена Купола за Накит Половина Круг Свет шарм мода galss свет шишенцето pendant ѓердан diy fingdings

100pc/20mm рачно изработени Шупливи Стаклена Купола за Накит Половина Круг Свет шарм мода galss свет шишенцето pendant ѓердан diy fingdings

Оценка на клиентот:
DEN 2400.00
DEN 2040.00 -15 %

Износ
Залиха


метал : стакло
DIY треба лепак
големина на топка : 20mm
100pc можете да добиете не заврши производи . diy со себе
ние сме продавница веб-страница :
други стил на еден сакате . juststyle или мешани ве молиме оставете порака кога ќе цел
За пример
answer : ___________________________ note :
боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако не можете да ја прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате. тенкови. Оваа точка не се вклучуваат чевли. ако сакате . ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате .
100% Задоволството на :
Пред или откако ќе конкурираат мојот продажба на објект ,ако имате било какви прашања,ние да се потрудиме да ви помогне во 24 бизнис часа,откако ќе добијат купување предмети,ако не се задоволни со мојот производ ,вие ќе ги доби сите наплата, освен такси превозот.затоа што јас верувам дека клиентите е во право засекогаш.
плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Заради безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
вклучува : со Кредитна картичка, T/T,жица трансфери, Western Union . Кога ќе се стави на предмети во количка и на исходот, може да оди напред со метод на плаќање prefered.
ние, исто така, направи oem цел,ние сме goldkey член на alibaba.
превозот :
Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL,или EMS ,UPS или DHL. Објектот се постигне повеќето земји во рок од 20 дена од страна на хонг конг пост,тоа трае една недела од страна на EMS ,4-7days од UPS-от,DHL.
начинот на испорака ќе варираат во однос на количеството цел.кога ние брод од страна на ВОЗДУХ ПОШТА,Ако не можете да добиете пост по истекот на 30 дена од денот ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно . Ние ќе бидеме со вас за да ви помогнат да се реши проблемот. ние ќе бидеме секогаш подготвени.
Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
политика на враќање :
Ако објектот не е компатибилен или оштетен,ве молиме вратете го во рок од 7 дена.
но, ќе ги сноси трошоците за враќање, освен ако објектот е спорно.
повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако ви се
задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор

Карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Функција:
Период Tracker
Бренд Име:
SexeMara
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
20mm
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Обликотшема:
Pendant

Производи во категоријата

20pieces Половина тркалезна форма печурки Стакло меур стаклено шише 16mm 20mm 25мм да изберете стакло шишенцето pandent моден додаток DIY

831.84 -10 % DEN 749.00

Freeship 20pieces Половина тркалезна форма печурки Стакло меур стаклено шише 16mm 20mm 25мм да изберете стакло шишенцето pandent моден додаток DIYеден сет вклучуваат само стакло меур без прстен сетНе ги вклучуваат други наоди кои во стаклено шише.DIY треба лепак.ЗА ПРИМЕРPls Забелешка : 1...

BOROSA Сина CZ Камен, Отворајќи Овална Форма Кубни Циркон Spacer Конектор,рачно изработени Кубни Циркони Druzy Конектор Двојно Bails WX585

1756.80 -10 % DEN 1581.00

Материјал : Кубни Циркони ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 27x9mm Дебелина : 4mm Тежина : (Приближно) 2.0~2.2 g OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд Боја : Како на слики прикажани

Кинеската уметност чиста рачно изработени ретро накит Miao Сребро Pendant Ѓердан (Боја случаен пренос)

1098.24 -5 % DEN 1044.00

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Сега занает мажите го користат античките техника да созд убави и се прашувам занает вештини како што се жад,накит и сребро резба и камени артефакти,Сите од нив се симбол на среќни нес и среќни,па тие се вреди да се соберат! Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од photoes, можете да видите, тоа е многу добро...

Teeny Заби 10 КОМПЈУТЕРИ Бонбони Бои Силикони Пеперутка Teether Играчки,Пеперутка Pendant Teether, Храна Одделение Силиконски Teething Играчки

DEN 984.00

Teeny Заби 10pcs Бонбони Бои Силикони Пеперутка Teether Играчки,Пеперутка Pendant Teether,100% Храна Одделение Силиконски Teething ИграчкиОвие Силиконски Бонбони Бои Пеперутка Teethers Приврзоци се BPA free, храна одделение силиконски и совршен за бебиња да се џвака на!Нашите Силикони Пеперутка Teethers Приврзоци Играчки се совршени за бебиња и мама е во движење и расте со вашето бебе, како тие на забите од новородено до дете...

TBP067 Тибетската НП Амајлија Pendant Голема Мали Месинг пломба Камен за Човекот

DEN 239.52

Тибетската НП Амајлија PendantГолеми и МалиДувачкиот пломба тиркизна прав или тиркизна fragmetnsза Човекот*****************************************************************************************Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте**2.Сите предмети се рачно изработени,значи,не е толку совршена како машини дали;pls љубезно ве молиме да забележите.*.Само плаќате Еднаш во Комбинација превозот цена за повеќе предмети, pls контактирајте со нас за ревидирање на превозот цена пред да плаќаат.5.Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.6.Кога цел вредност до Слободен Воздух Mail превозот услуга достапна.8.Кога цел вредност до 500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPSот или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.9.Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.10.Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.Уживајте онлајн трговија на големо! Купи директно од Тибет !

Eudora Хармонија Прекрасна Pegasus Ароматерапијата Парфем Хармонија Лебди Locket Кафез Етерични Масла Pendant Ѓердан со Слободни Pompon

DEN 436.32

Eudora Хармонија Прекрасна PegasАроматерапијата Парфем Хармонија Лебди Locket Кафез Етерични Масла Pendant Ѓердан со Слободни PomponСостојба : 100% Сосема Нов, Имаме Фабриката, Ќе Се Направат Сите Овие Ароматерапијата Приврзоци.Материјал : Сребрен Electroplated На Бакар За Кафез.Кафез Големина : Одговара За 20mm Pompon.Pompon Големина : Одговара За 18 / 20 mm Кафез.Pompon Боја : 10 Меша Бојата...

Тутанкамон Златниот Крал Тут Steampunk Pendant гроздобер Ѓердан д-р Лекар, кој шарм anitque синџир 1pcs/многу жени мода човек Подарок

57.12 -18 % DEN 47.00

За : Дама,женска,мажинакит : locketМесто на Потекло : Кина (Копно)Спецификации : Сребро или Бронза боја Pendant Големина : Главни Стакло област е 25mm (1 инч) околу Синџир Должина : 78cm Долго, Rolo Стил Синџир, со Hummer ЗатворачМеѓуѕвезден облак серија на персоналните ѓердан, сите рачно изработени, не't треба да се грижите за да имате ист стил ѓердан, ве молиме да ги негува рачно изработени производи, ќе имаат производи ви се допаѓа,ќе добиете поубав од слика на производот

Meajoe Трендовски Природна Кристална Пирамида Кварцен Камен Pendant Ѓердан Шарм Железо Синџир Приврзоци Ѓердани Накит За Жените Подарок

63.36 -15 % DEN 54.00

ПРЕПОРАКА ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦАMeajoe Трендовски Природна Кристална Пирамида Кварцен Камен Pendant Ѓердан Шарм Железо Синџир Приврзоци Ѓердани Накит За Жените Gif тПРОИЗВОДИ ГОЛЕМИНАПРЕДМЕТИ ДЕТАЛИНАКИТ ПЛЕМЕТОПРЕВОЗОТ ПРОЦЕСШОПИНГ ВОДИЧ 1.Ако сакате да имаат било каков проблем во врска со превозот,pls слободно контактирајте со нас,ние може да ви помогне...

Бивол Добиток Черепот Pendant Со Злато Electroplated Трим, Лонг Хорн Добиток Черепот Шарм Pendant За Накит 45*23 мм MY1498

1670.40 -5 % DEN 1587.00

ОписТочка Законик : MY1497Материјал : СмолаБоја : Како СликаГолемина на : Околу 45*23mmПол : УнисексПлаќање : Т / T / western union / visa / master / трансферИспорака : Epacket / DHL / Федекс / UPSотПакување : Секој објект пакување со една OPP вреќаПроизводот Се ПокажеПревозот начин1...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ > N3563 12mm ААА+ Multicolor јужна морска школка бисер ѓердани 18

863.52 -20 % DEN 691.00

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ > N2524 3row 9-10мм црна круг слатководни бисер ѓердани

2384.64 -20 % DEN 1908.00

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

10pcs/многу 30*75mm 35ml Стаклени Ампули Тегли Тест Цевка Со дрвени Плута plug Празни Транспарентен Јасно Шишиња за наоѓање на накит

554.40 -5 % DEN 527.00

Капацитет : околу 35 ml големина : 30*75mm Висина : 75mm Ширина : 30мм боја : Транспарентна употреба : Стаклени Шишиња, Парфеми Шишиња, Мини Уметност Jas, Боја Шишиња,Шишиња, Привезоци, Стаклени Шишиња со Плута Затка,кои сакаат шишиња, подарок шишиња мали Тегли Ампули Висок Квалитет ,Фабрика Цена!ќе ги најдете на прекрасен свет!pls се провери мојата продавница вебстраница : Pls Забелешка : 1...

Meajo Трендовски Природна Кристална Пирамида Кварцен Камен Pendant Ѓердан Шарм Кожа Синџир Приврзоци Ѓердани Накит За Жените Подарок

63.36 -15 % DEN 54.00

ПРЕПОРАКА ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦАMeajo Трендовски Природна Кристална Пирамида Кварцен Камен Pendant Ѓердан Шарм Кожа Синџир Приврзоци Ѓердани Накит За Жените ПодарокПРОИЗВОДИ ГОЛЕМИНАПРЕДМЕТИ ДЕТАЛИНАКИТ ПЛЕМЕТОПРЕВОЗОТ ПРОЦЕСШОПИНГ ВОДИЧ 1.Ако сакате да имаат било каков проблем во врска со превозот,pls слободно контактирајте со нас,ние може да ви помогне...

Бесплатен Превозот Среќа рачно изработени Дрвото на животот Бел Кристал Бронза Бакарна Жица Заврши Pendant Накит K2056

DEN 126.72

за објектите Боја може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да се следи, ќе добијат сличен објект како на сликата.) MM / INCH : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MMплаќање Ние прифаќаме alipay тука.превозот 1...

10pcs/многу Модни Чувствува Влошки за 30мм Кристал Писмо Надевам дека Ароматерапијата Лебди Locket Етерично Масло Ширењето на Парфем Ѓердан

1132.80 -15 % DEN 963.00

Микс Лебди ШармСрцето BirthstoneПисмо Лебди ШармОзнака Dangle Шарм$9.24 / 100pcs$4.62 / 120pcs$15.0 / 130pcs$4.00 / еез30мм Лебди Locket30мм Keychain LocketLocket Pendant ХривнијаСрцето Лебди Locket$17.14 / многу$18.88 / многу$20.32 / многу$19.65 / многуПарфем Diffuser LocketRotate LocketСуво Цвеќе LocketХармонија Топката Ѓердан$20.06 / многу$22.61 / многу$12.58 / многу$16.74 / многу30мм Лебди Locket30мм Keychain LocketЗаврши Locket ХривнијаСрцето Locket Ѓердан$20.64 / многу$14.24 / многу$25.44 / многу$16.48 / многуБренд SHUYANI Квалитет AAAA+ Големина 30мм Тип на Парфем Diffuser Locket Клучен Збор Лебди Locket Occassion Годишнина,Ангажирање,Забава,Свадба,Подарок Превозот Начин CPAM / EMS / DHL / ФЕДЕКС / UPS / ТНТ за различен износ на налозипарфем diffuser лебди locket

SUNYIK Црвен Камен Лабава Лежиште за Изработка на Накит,Teardrop Штитови Камен,9Pcs/Set

DEN 359.52

Можеби како Тип : Црвениот Џаспер скапоцен камен Лабава Лежиште за Изработка на Накит,Teardrop Штитови Камен,9 Pcs / Set Големина Детали(Приближно) : Teardrop Мушка : 13x20mm15x40mm Количина : 1 Set = 9 Компјутери Тежина(Приближно) : 43 Грам / Set Состојба : Нова PS : На бои и модели се различни едни со други,па на привезоци, ќе добиете може да не се исти со слики...

Драма Игра на Престоли Змеј Pendant гроздобер Ѓердан д-р кој шарм anitque синџир 1pcs/многу жени мода човек свадба нови

57.12 -18 % DEN 47.00

За : Дама,женска,мажинакит : locketМесто на Потекло : Кина (Копно)Спецификации : Сребро или Бронза боја Pendant Големина : Главни Стакло област е 25mm (1 инч) околу Синџир Должина : 78cm Долго, Rolo Стил Синџир, со Hummer ЗатворачМеѓуѕвезден облак серија на персоналните ѓердан, сите рачно изработени, не't треба да се грижите за да имате ист стил ѓердан, ве молиме да ги негува рачно изработени производи, ќе имаат производи ви се допаѓа,ќе добиете поубав од слика на производот

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>@@ > N1272 10-11mm природни Австралиската јужна море бел бисер ѓердани 18inch

8249.28 -20 % DEN 6600.00

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.