• Ново
2017 нови Водоотпорен Привремена Тетоважа Налепница на телото уметност пеперутка прст Вода Трансфер флеш тетоважа лажни тетоважа за девојка мажи

2017 нови Водоотпорен Привремена Тетоважа Налепница на телото уметност пеперутка прст Вода Трансфер флеш тетоважа лажни тетоважа за девојка мажи

Оценка на клиентот:
DEN 33.60
DEN 20.00 -40 %

Износ
Залиха


тетоважа големина : 10.5*6cm

Почитувани руски и Украина клиенти,ве молиме имајте на ум дека поштата цел адреса е како што следува :
1.Ве молиме пополнете ги твоето полно име -име -презиме -национални
2.Ве молиме да го пополните вашата точна адреса -поштенски код(6 број на руски, 5 број за Украина ) -Русија региони -локација(град,град или земја, име )е потребна -На улица,станбени или стан
Ние не сме одговорни за Вашата ГРЕШКА. Ве молиме не e :
1. Ако цел изберете OMNIVA Економски Воздух Mail или Sun You Економски Воздух Mail , тоа обично трае околу 15-60 Работни денови за испорака, како и следење на информации се достапни само во Кина
2. Ако ви треба F ull Т racking, како RF12345678***ДОН. ве молиме додадете пари да ги изберат на "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" или "e Packet" итн. за целото следење .
3.Увозни давачки и даноци не се вклучени во точка цена и на такси превозот. Но, не грижете се, ние ќе го одбележи парцели многу ниска вредност.Ви благодариме за вашата поддршка!
Испорака :
1.Ние ќе брод од пакетот рок од 2-5 работни дена по уплатата избришани. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да купите.
2.Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја.
3.ние не сме одговорни за царински давачки.
Повеќето од земјата време на испорака како подолу :
Повратна информација : Доколку имате било каков проблем или не се целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе го реши проблемот за да ги задоволи вас. Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни. ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку "Мои Пораки" или "Прашајте го Продавачот Прашања" пред да замине неутрални или негативни повратни информации, Ако нема проблем, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда позитивни повратни информации за објектите и услуга . Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0.008 kg (0.02 lb.) Пакет Големина : 21cm x 15cm x 1cm (8.27 во x 5.91 во x 0.39 in)

Карактеристики

Тип:
Привремена Тетоважа
Бренд Име:
krasivyy
Број На Модел На:
привремена тетоважа
Големина:
10.5*6CM

Производи во категоријата

25 Модни Стилови Злато Флеш Сонцето, Месечината, Ѕвездите Привремена Тетоважа Жените Телото Уметност Tatoo Паста Водоотпорен Лажни Метален Тетоважа Налепници

DEN 39.84

Десет Години Професионална Продавачот на Тетоважа Налепница! Врвен Квалитет!Ве молиме оставете порака за она што ви треба модели.На пример : J09, YS98..Ако нема порака лево, нашата продавница го задржува правото да случаен пратката.Ви благодариме!Големина : 15*20cmИзвестување : Поради различни следи поставување и осветлување, може да има некои боја разлика од вистинската точка.Контакт со нас на : Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Ве молиме да ни се обратите за било каква помош или прашања...

6pcs 1lot цртан филм hello kitty supermen Принцеза wartproof Привремена Тетоважа налепници колекции телото уметност налепница за деца детето

431.52 -12 % DEN 380.00

6pcs 1lot цртан филм hello kitty supermen Принцеза wartproof Привремена Тетоважа налепници колекции телото уметност налепница за деца дететопакет : 6pcs тетоважа налепници сетИспорака детали во Светот превозот, освен области исклучени – кликнете на "Превозот и плаќања" за детали...

НОВ 48*17cm Полн Цвет Рака Тетоважа Налепница Hourglass Статуата на Слободата Привремено Тело боја Вода Трансфер лажни Tatoo ракав

79.68 -5 % DEN 76.00

Карактеристики : 1.Може да се користат во кожа, метал керамика, стакло површината 2.Печатени дизајнирани модели, бојата светла и изгледа како вистинска тетоважа...

Моден Топла 30pairs=6sheets/ многу секси танц жените лажни сенката за очи тетоважа налепница водоотпорен шминка привремени тетоважи

DEN 359.52

Моден Топла 30pairs=6sheets / многу секси танц жените лажни сенката за очи тетоважа налепница водоотпорен шминка привремени тетоважипакет : 30pairs око тетоважа налепници

25Style Хена Цвет Пердув Волкот Акварел Привремена Тетоважа Налепници Жени Мажи Телото Уметност Рака Лажни Flash Вода Трансфер Тетоважа

DEN 52.32

Десет Години Професионална Продавачот на Тетоважа Налепница! Врвен Квалитет!1 PC 25 Style Хена Цвет Пердув Волкот Акварел Привремена Тетоважа Налепници Жени Мажи Телото Уметност Рака Лажни Flash Вода Трансфер ТетоважаГолемина : 21*15 смВе молиме оставете порака за она што ви треба модели.На пример : HB039, HB268..Ако не е оставена порака, ние ќе брод М ain Phtot стил за вас.Ви благодариме!Известување : Поради различни следи поставување и осветлување, може да има некои боја разлика од вистинската точка.Контакт со нас на : Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Ве молиме да ни се обратите за било каква помош или прашања...

25 Стилови Златни Метални Слон Привремена Тетоважа Флеш Mandala Цвет Хривнија Tatoo Телото Уметност Лажни Водоотпорен Тетоважа Налепници

DEN 39.84

Десет Години Професионална Продавачот на Тетоважа Налепница! Врвен Квалитет!Ве молиме оставете порака за она што ви треба модели.На пример : J09, YS98..Ако нема порака лево, нашата продавница го задржува правото да случаен пратката.Ви благодариме!Големина : 15*20cmИзвестување : Поради различни следи поставување и осветлување, може да има некои боја разлика од вистинската точка.Контакт со нас на : Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Ве молиме да ни се обратите за било каква помош или прашања...

Лето Стил Злато Сребро Лист Дебели Хривнија Тетоважа Налепница 21x15CM Тело Рака Уметност Флеш Метален Привремен Лажни Тетоважа Налепници

DEN 42.24

Стотици Стилови Тука, Изберете Било Која Стил Сакате1 PC Лето Стил Злато Сребро Лист Дебели Хривнија Тетоважа Водоотпорен Тело Рака Уметност Флеш Метален Привремен Лажни Тетоважа Налепница PYH062Големина : 21*15cmНапишете го Бројот На Моделот Во message : (Порака : YH083, YS125Ако не пораката, W e Ќе ја Испрати на Главната Слика ТетоважаИзвестувањеУвозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот��s одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата��s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.Контактирајте Со НасАко имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!Ви благодариме за вашата поддршка! Ние ќе направиме подобро!

2 парчиња/многу ноќта на Вештерките привремена тетоважа Рана Лилјак Секс Мачка Црна, Црвена Партија Налепница Мажи Жени Сочинуваат Убавина

DEN 287.52

2 парчиња / многу ноќта на Вештерките привремена тетоважа Рана Лилјак Секс Мачка Црна, Црвена Партија Налепница Мажи Жени Сочинуваат Убавинаголемина : 10x18.5cmпакет : 2 парчиња Привремена тетоважа налепнициAnswer : ___________________________ Note : pls запомнете да ја напушти број на модел за нас, или моделот ќе биде случаен.

6pcs/многу нов бренд Геометриски Привремен Метален Тетоважа Накит Злато Флеш Тетоважа Налепница Тотем ѓердан Жените Партија Плажа Тетоважа

DEN 1035.84

6pcs / многу Лажни Синџир Геометриски Привремен Метален Тетоважа на Злато Флеш Тетоважа Налепница Мода Жените Партија Плажа Убавинаголемина : 21x15cmпакет : 6pcs Привремена тетоважа налепнициAnswer : ___________________________ Note : 1pcs за секој 6model, ако посебни барање модел, само оставете број на модел за нас.

Мистериозен Фокс, Шемата За Акварел Привремена Тетоважа Налепници За Жените Шминка Водоотпорен Лажни Flash Тетоважа Мажите Телото Уметност, Татнежот Волкот

DEN 44.64

Десет Години Професионална Продавачот на Тетоважа Налепница! Врвен Квалитет!Мистериозен Фокс, Шемата За Акварел Привремена Тетоважа Налепници За Жените Шминка Водоотпорен Лажни Flash Тетоважа Мажите Телото Уметност, Татнежот ВолкотГолемина : 21*15 смИзвестување : Поради различни следи поставување и осветлување, може да има некои боја разлика од вистинската точка.Контакт со нас на : Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Ве молиме да ни се обратите за било каква помош или прашања...

Krasivyy љубители парови привремени тетоважи налепници фламинго тетоважи флеш тетоважа нанесете шминка девојката тетоважа вода трансфер на хартија

67.68 -39 % DEN 41.00

Тетоважа вкупно 9 стилови (001009)Почитувани,Answer : ___________________________ Note : Pls остави порака кога ќе цел,да ни кажете дизајни сте ја одбрале дизајн.( На пример : 001,002; )инаку случаен испорака,ви благодариме за вашата поддршка...

До 2015 Топла Хена Бела Налепници За Свадба Партија HJ208 Чипка Опашот на Жените Водоотпорен Хена Тетоважи Паста Оган Дизајн Популарната

DEN 37.92

Добредојдовте на нашата продавница!! Ниска Цена, Со Висок Квалитет!!Ве молиме оставете порака за да ни кажете на вашиот избор на стил : Пинк дигитален моделНа пример : J013 A, J016 B.Ако не е оставена порака, ние автоматски ќе испрати стил за васВо случај дел на модели може да биде надвор од акциите, ние го задржуваме правото да испрати овој објект по случаен избор.Ви благодариме!Големина : 15*21cmНапомена : боја можеби малку разлика од реалниот објект, бидејќи оваа бројка е скенирана.Реалниот објект изгледа поубаво.Повратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек...

Златно Кафеава боја Металик Тетоважа Индискиот Стрелка Ѓердан Мрежа Линк Хривнија Водоотпорен Дизајн Лажни Инсекти Привремена Тетоважа Налепница PYH44

DEN 42.24

Стотици Стилови Тука, Изберете Било Која Стил Сакате1 PC Златно Кафеава боја Металик Тетоважа Индискиот Стрелка Ѓердан Мрежа Линк Хривнија Водоотпорен Дизајн Лажни Инсекти Привремена Тетоважа Налепница PYH44Големина : 21*15cmНапишете го Бројот На Моделот Во message : (Порака : YH083, YS125Ако не пораката, W e Ќе ја Испрати на Главната Слика ТетоважаИзвестувањеУвозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот��s одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата��s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.Контактирајте Со НасАко имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!Ви благодариме за вашата поддршка! Ние ќе направиме подобро!

Лажни привремен Отстранлив тетоважа Вода трансфер Црна Линија мастило Фокс Налепница Мажи Жени Убавина Секси Тело Уметност во Живо на Песната X130

9.60 -27 % DEN 7.00

Производи екранотПроизводи спецификации Оригинални слики↓ Производи покажува на кожата ↓Како да се Примени Привремена ТетоважаЗапочнете го со чиста, сува кожа ...

6pcs/многу нова година модата партија Привремен Флеш Метален тетоважа метал текстура сребрени златни тетоважа налепница 6design 21x15cm

DEN 1035.84

6pcs / многу нова година модата партија Привремен Флеш Метален тетоважа метал текстура сребрени златни тетоважа налепница 6design 21x15cmголемина : 21x15cmпакет : 6pcs Привремена тетоважа налепнициAnswer : ___________________________ Note : 1pcs за секој 6model, ако посебни барање модел, само оставете број на модел за нас.

Нови DIY Флеш Тетоважи Злато Сребро Металик Привремени Тетоважи Златен ѓердан кул круна на Големо се направи се за девојка момче тетоважи

53.76 -37 % DEN 34.00

Големина : 21 X14 CMимајте на 35 дена,толку кулПочитувани руски и Украина клиенти,ве молиме имајте на ум дека поштата цел адреса е како што следува : 1.Ве молиме пополнете ги твоето полно име име презиме национални2.Ве молиме да го пополните вашата точна адреса поштенски код(6 број на руски, 5 број за Украина ) Русија региони локација(град,град или земја, име )е потребна На улица,станбени или станНие не сме одговорни за Вашата ГРЕШКА...

Бесплатен превозот Водоотпорен Привремена Тетоважа Налепница 10.5*6 cm зголеми цвет Тетоважа вода трансфер лажни Flash тетоважи за мажи девојка

33.60 -40 % DEN 20.00

тетоважа големина : 10.5*6cmПочитувани руски и Украина клиенти,ве молиме имајте на ум дека поштата цел адреса е како што следува : 1.Ве молиме пополнете ги твоето полно име име презиме национални2.Ве молиме да го пополните вашата точна адреса поштенски код(6 број на руски, 5 број за Украина ) Русија региони локација(град,град или земја, име )е потребна На улица,станбени или станНие не сме одговорни за Вашата ГРЕШКА...

Телото Уметност Привремени Тетоважи Злато Флеш Метален Тетоважа на Раката Ракави Налепница Хена Жените Накит Водоотпорен За метал Dreamcatcher

42.72 -4 % DEN 41.00

Карактеристики : 1.Може да се користат во кожа, метал керамика, стакло површината 2.Печатени дизајнирани модели, бојата светла и изгледа како вистинска тетоважа...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.