• Ново
Телото Уметност, водоотпорен привремени тетоважи за мажите и жените личност 3d switch дизајн мала тетоважа налепница на Големо HC1059

Телото Уметност, водоотпорен привремени тетоважи за мажите и жените личност 3d switch дизајн мала тетоважа налепница на Големо HC1059

Оценка на клиентот:
DEN 18.24
DEN 11.00 -40 %

Износ
Залиха


започнете
крајот
Фабриката е изградена во 1999 година, беше основана во 2004 година, многу години на искуство во печатено производство, е компанија со најнапредните опрема печатење и за обработка во задниот дел (печатење, дизајн, планирање, филм, итн) еден-стоп услуга за печатење, обработка на оперативен систем-бизнис.
Ние се специјализираат во тетоважи, усна стап, нокти налепници, сјајот тетоважи, gilt сребро тетоважа налепници, светлечки мирис флуоресцентни тетоважи тетоважа налепници, налепници, тетоважа налепници, боја тетоважи, пирс тетоважа налепници, сува-тип тетоважа, дијамант тетоважа налепници, боја кутија, боја картички, лого, лого, брошури и други видови на печатење бизнис.
Фабриката секогаш се придржуваат до принципот на квалитетот на прво место, клиенти прво, од суровини во фабрика за производство за процесите се строго во согласност со ISO 9000 стандардите. Врвен технички компанија пазари на производи во целиот свет, и да го добие клиентот високи пофалби.
Искрено се добредојдени нови и стари клиенти соработка! Ние може да ви обезбеди со подобри производи и повеќе искрен услуга!

Карактеристики

Број На Модел На:
РК-059
Тип:
Привремена Тетоважа
Бренд Име:
rocooart
Големина:
105x60mm

Производи во категоријата

Rocooart QC651-677 20X10cm Шарени tatuajes temporales тетоважа ракави Телото Уметност, цвеќиња Серија Привремен Tatoos Налепница Taty

74.40 -50 % DEN 37.00

Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : Цел>=$7, со следење на број и Меѓународниот превозот информацииЦелКина Пост Регистрирани Воздух Mail, или Epacket (САД)Со следење на број и Меѓународниот превозот информациицел >= $150 ,бесплатен превозот со ЕМС или DHL или Fed Ex или SF Express (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа)цел >= $100 ,слободен превозот од SF Express ( Сингапур, Малезија, Тајланд, Виетнам, Јапонија, Јужна Кореја)Мало Пакет : не се вклучуваат при испраќање

НОВ 48*17cm Полн Цвет Рака Тетоважа Налепница Ангел ѓаволот зголеми цвет Привремено Тело боја Вода Трансфер лажни Tatoo ракав

79.68 -5 % DEN 76.00

Карактеристики : 1.Може да се користат во кожа, метал керамика, стакло површината 2.Печатени дизајнирани модели, бојата светла и изгледа како вистинска тетоважа...

25 Стил Златни Метални Привремена Тетоважа Индискиот Mandala Цвет Ангел Крило Tatoo Лажни Водоотпорен Телото Уметност Флеш Рака Тетоважа Налепница

DEN 39.84

Десет Години Професионална Продавачот на Тетоважа Налепница! Врвен Квалитет!Ве молиме оставете порака за она што ви треба модели.На пример : J09, YS98..Ако нема порака лево, нашата продавница го задржува правото да случаен пратката.Ви благодариме!Големина : 15*20cmИзвестување : Поради различни следи поставување и осветлување, може да има некои боја разлика од вистинската точка.Контакт со нас на : Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Ве молиме да ни се обратите за било каква помош или прашања...

Врвен Квалитет на Бела Привремени Тетоважи Хена Дизајн Рака за Рака Ракави За Жените HJ211 Рамо Шминка Флеш Тетоважа Листови Хена година

DEN 37.92

Добредојдовте на нашата продавница!! Ниска Цена, Со Висок Квалитет!!Ве молиме оставете порака за да ни кажете на вашиот избор на стил : Пинк дигитален моделНа пример : J013 A, J016 B.Ако не е оставена порака, ние автоматски ќе испрати стил за васВо случај дел на модели може да биде надвор од акциите, ние го задржуваме правото да испрати овој објект по случаен избор.Ви благодариме!Големина : 15*21cmНапомена : боја можеби малку разлика од реалниот објект, бидејќи оваа бројка е скенирана.Реалниот објект изгледа поубаво.Повратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек...

180pairs/ многу Црно Око Лагер Налепница Водоотпорен Привремен Налепници Шминка Додатоци

DEN 493.92

180pairs / многу Црно Око Лагер Налепница Водоотпорен Привремен Налепници со Слободни Прилагодување Бар Шминка Додатоципакување : 180 пара очи налепници

Лажни Тетоважа Трансфери Дизајни 100pcs/многу Труд За Привремени Тетоважи Налепници Водоотпорен Airbrush Матрицата Инкџет Тетоважа Хартија

DEN 1379.52

ЗабелешкаПостојат 100pcs во многу,можете да одберете број и имајте на ум, тоа во вашата нарачка Производи се Прикаже Опис Име на Производ : Тетоважа Слики ;Маркетинг : трговија на Големо;Продажбата на Единица : 100pcs / пакет;Тежина : 0.3 kg / многу; Должина : 90mm; width : 70mm; Максимална : 1mm;Превозот1) 2 KG во рамките на стоки : Обично Кина Пост мал пакет на регистрација Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;2) 2kg или повеќе : обично ЕМС Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;3)...

6pcs 1lot цртан филм hello kitty supermen Принцеза wartproof Привремена Тетоважа налепници колекции телото уметност налепница за деца детето

431.52 -12 % DEN 380.00

6pcs 1lot цртан филм hello kitty supermen Принцеза wartproof Привремена Тетоважа налепници колекции телото уметност налепница за деца дететопакет : 6pcs тетоважа налепници сетИспорака детали во Светот превозот, освен области исклучени – кликнете на "Превозот и плаќања" за детали...

50pcs/многу Привремени Тетоважи Тетоважа Налепници За Телото Уметност, Сликарство Водоотпорен Микс Дизајни Цел А1-47

DEN 1186.56

ЗабелешкаПостојат 50pcs во многу,можете да одберете број и имајте на ум, тоа во вашата нарачкаПроизводите се Прикаже Опис Име на Производ : Привремени Тетоважи ;Модел : A1000A1047;Маркетинг : трговија на Големо;Продажбата на Единица : 50pcs / пакет;Тежина : 0.3 kg / многу; Должина : 206mm; width : 105mm; Максимална : 1mm;Превозот1) 2 KG во рамките на стоки : Обично Кина Пост мал пакет на регистрација Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;2) 2kg или повеќе : обично ЕМС Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;3)...

25 Стилови Секси Злато Флеш Пеперутка Papillon Тетоважа За Жените Водоотпорен Телото Уметност Decals Лажни Метален Привремена Тетоважа Налепници

DEN 39.84

Десет Години Професионална Продавачот на Тетоважа Налепница! Врвен Квалитет!Ве молиме оставете порака за она што ви треба модели.На пример : J09, YS98..Ако нема порака лево, нашата продавница го задржува правото да случаен пратката.Ви благодариме!Големина : 15*20cmИзвестување : Поради различни следи поставување и осветлување, може да има некои боја разлика од вистинската точка.Контакт со нас на : Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Ве молиме да ни се обратите за било каква помош или прашања...

Водоотпорен Привремени Тетоважи Налепници старата школа стил Рака Тетоважа Флеш Вода Трансфер Тетоважи лажни тетоважи за жени мажи 647

42.72 -4 % DEN 41.00

Карактеристики : 1.Може да се користат во кожа, метал керамика, стакло површината 2.Печатени дизајнирани модели, бојата светла и изгледа како вистинска тетоважа...

2 парчиња/многу ноќта на Вештерките привремена тетоважа Рана Лилјак Секс Мачка Црна, Црвена Партија Налепница Мажи Жени Сочинуваат Убавина

DEN 287.52

2 парчиња / многу ноќта на Вештерките привремена тетоважа Рана Лилјак Секс Мачка Црна, Црвена Партија Налепница Мажи Жени Сочинуваат Убавинаголемина : 10x18.5cmпакет : 2 парчиња Привремена тетоважа налепнициAnswer : ___________________________ Note : pls запомнете да ја напушти број на модел за нас, или моделот ќе биде случаен.

25 Модни Стилови Злато Флеш Сонцето, Месечината, Ѕвездите Привремена Тетоважа Жените Телото Уметност Tatoo Паста Водоотпорен Лажни Метален Тетоважа Налепници

DEN 39.84

Десет Години Професионална Продавачот на Тетоважа Налепница! Врвен Квалитет!Ве молиме оставете порака за она што ви треба модели.На пример : J09, YS98..Ако нема порака лево, нашата продавница го задржува правото да случаен пратката.Ви благодариме!Големина : 15*20cmИзвестување : Поради различни следи поставување и осветлување, може да има некои боја разлика од вистинската точка.Контакт со нас на : Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Ве молиме да ни се обратите за било каква помош или прашања...

Лето Стил Злато Сребро Лист Дебели Хривнија Тетоважа Налепница 21x15CM Тело Рака Уметност Флеш Метален Привремен Лажни Тетоважа Налепници

DEN 42.24

Стотици Стилови Тука, Изберете Било Која Стил Сакате1 PC Лето Стил Злато Сребро Лист Дебели Хривнија Тетоважа Водоотпорен Тело Рака Уметност Флеш Метален Привремен Лажни Тетоважа Налепница PYH062Големина : 21*15cmНапишете го Бројот На Моделот Во message : (Порака : YH083, YS125Ако не пораката, W e Ќе ја Испрати на Главната Слика ТетоважаИзвестувањеУвозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот��s одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата��s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.Контактирајте Со НасАко имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!Ви благодариме за вашата поддршка! Ние ќе направиме подобро!

3D Големи Хена Паста За Жените Водоотпорен HJ214 15*21CM Хривнија Биг Цвет Роза Вода Трансфер Шминка Хена Тетоважа Налепници Топла

DEN 37.92

Добредојдовте на нашата продавница!! Ниска Цена, Со Висок Квалитет!!Ве молиме оставете порака за да ни кажете на вашиот избор на стил : Пинк дигитален моделНа пример : J013 A, J016 B.Ако не е оставена порака, ние автоматски ќе испрати стил за васВо случај дел на модели може да биде надвор од акциите, ние го задржуваме правото да испрати овој објект по случаен избор.Ви благодариме!Големина : 15*21cmНапомена : боја можеби малку разлика од реалниот објект, бидејќи оваа бројка е скенирана.Реалниот објект изгледа поубаво.Повратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек...

Водоотпорен Привремени Тетоважи Налепници Dreamcatcher Рака Тетоважа Флеш Вода Трансфер Тетоважи лажни тетоважи за жени мажи 633

42.72 -4 % DEN 41.00

Карактеристики : 1.Може да се користат во кожа, метал керамика, стакло површината 2.Печатени дизајнирани модели, бојата светла и изгледа како вистинска тетоважа...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.