• Ново
03D906051A 5WK9693Z 03D906051 Притисок МАПАТА Сензор За АУДИ А4 ФОЛКСВАГЕН Фокс Поло Шкода Fabia Felicia Octavia Seat Ibiza

03D906051A 5WK9693Z 03D906051 Притисок МАПАТА Сензор За АУДИ А4 ФОЛКСВАГЕН Фокс Поло Шкода Fabia Felicia Octavia Seat Ibiza

Оценка на клиентот:
DEN 417.60
DEN 368.00 -12 %

Износ
Залиха

Висок Квалитет Бренд-нови 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери дел Број : 03 D906051, 03 D906051 A 6 PP009400-121, 6 PP009400-241 70670008, 7472150, 5 WK9693 Z 7.18222.23.0, V10-72-1028 способен да : За Audi A4 8 E2, Б6 2.0 FSI 2002/07-2004/12 1984 кзм, 110 KW, 150 PS За Audi A4 Avant 8 E5, Б6 2.0 FSI 2002/07-2004/12 1984 кзм, 110 KW, 150 PS За Seat Ibiza IV 6 L1 1.2 2007/06-2008/05 1198 кзм, 44 KW, 60 ГЛАСАЧКО место За "Шкода" Fabia 1.2 2006/12-2014/12 1198 кзм, 44 KW, 60 ГЛАСАЧКО место За "Шкода" Fabia 6 Y2 1.0 1999/12-2002/08 996 кзм, 37 KW, 50 ГЛАСАЧКО место За "Шкода" Fabia 6 Y2 1.2 2002/08-2008/03 1198 кзм, 40 KW, 54 ГЛАСАЧКО место За "Шкода" Fabia 6 Y2 1.4 1999/08-2008/03 1397 кзм, 50 KW, 68 ГЛАСАЧКО место За "Шкода" Fabia 6 Y2 1.4 2000/08-2002/08 1397 кзм, 44 KW, 60 ГЛАСАЧКО место За "Шкода" Fabia Combi 1.2 2007/10-2014/11 1198 кзм, 44 KW, 60 ГЛАСАЧКО место За "Шкода" Fabia Combi 6 Y5 1.2 2001/07-2007/12 1198 кзм, 40 KW, 54 ГЛАСАЧКО место За "Шкода" Fabia Combi 6 Y5 1.4 2000/04-2007/12 1397 кзм, 50 KW, 68 ГЛАСАЧКО место За "Шкода" Fabia Combi 6 Y5 1.4 2000/04-2007/12 1397 кзм, 44 KW, 60 ГЛАСАЧКО место За "Шкода" Fabia Praktik 1.2 2001/07-2007/12 1198 кзм, 40 KW, 54 ГЛАСАЧКО место За "Шкода" Fabia Praktik 1.4 2001/07-2007/12 1397 кзм, 50 KW, 68 ГЛАСАЧКО место За "Шкода" Fabia Stufenheck 6 Y3 1.2 2001/07-2007/12 1198 кзм, 40 KW, 54 ГЛАСАЧКО место За "Шкода" Fabia Stufenheck 6 Y3 1.4 2001/07-2007/12 1397 кзм, 50 KW, 68 ГЛАСАЧКО место За "Шкода" Fabia Stufenheck 6 Y3 1.4 2000/04-2002/08 1397 кзм, 44 KW, 60 ГЛАСАЧКО место За "Шкода" Felicia јас 6 U1 1.6 LX 1995/08-1998/03 1598 кзм, 55 KW, 75 PS За "Шкода" Felicia јас Забава 797 1.6 1997/06-2002/04 1598 кзм, 55 KW, 75 PS За "Шкода" Felicia јас Kombi 6 U5 1.6 GLX 1995/08-1998/03 1598 кзм, 55 KW, 75 PS За "Шкода" Felicia II 6 U1 1.6 1998/01-2001/06 1598 кзм, 55 KW, 75 PS За "Шкода" Felicia II Kombi 6 U5 1.6 1998/01-2001/06 1598 кзм, 55 KW, 75 PS За "Шкода" Octavia 1 U2 1.4 1999/04-2001/03 1397 кзм, 44 KW, 60 ГЛАСАЧКО место За "ФОЛКСВАГЕН" Фокс 5 Z1, 5 Z3 1.2 2005/04-2016/12 1198 кзм, 40 KW, 55 ГЛАСАЧКО место За "ФОЛКСВАГЕН" Фокс 5 Z1, 5 Z3 1.2 2010/09-2016/12 1198 кзм, 44 KW, 60 ГЛАСАЧКО место За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 9 N_ 1.2 2002/01-2007/05 1198 кзм, 40 KW, 54 ГЛАСАЧКО место За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 9 N_ 1.2 2007/05-2009/11 1198 кзм, 44 KW, 60 КС
1.Една година Гаранција
2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата оригинална дел број е иста како и на оем броеви на нашиот производ линк.
3.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил вид е ист како и видот на нашиот производ линк.
4.Ве молиме проверете го нашиот производ фотографии во врска дали тоа е исто како и вашиот стар дел.
Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Али-експрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .
Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.
Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.
Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.
Водич за справување со проблемите како што следува :
1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.
2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.
3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно
1. Ако нешто ве unsatsified или лути, ве молиме контактирајте со нас
непосредно пред да замине на негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да
решавање на проблемот, додека да се чувствувате задоволни.
2. Ако satisty со објектот, ве молиме оставете позитивни повратни информации.

Карактеристики

Мерен Опсег:
03D906051A 03D 906 051A 03D-906-051A
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Стил:
Varistor Тип
Резолуција:
03D906051 03D 906 051 03D-906-051
Тип На Сензор:
Холцер
Hysteresis:
718222230 7.18222.23.0 6PP009400241
линеарна:
V10721028 V10-72-1028
Чувствителност:
5WK9693 5WK9693Z 6PP009400121
Бренд Име:
ZCAUTO
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Повторливост:
6PP 009 400-121 6PP 009 400-241
oe 1:
03D906051 03D 906 051 03D-906-051
oe 2:
03D906051A 03D 906 051A 03D 906 051 НА 03D-906-051A 03D-906-051 НА
oe 3:
DS0302 550194 103074 10.3074 15034 36623 84227 84.227
oe 4:
EMS064 70670008 7472150 6PP009400121 6PP009400-121 6PP 009 400-121
oe 5 :
6PP009400241 6PP009400-241 6PP 009 400-241
oe 6:
SEB2046 210010 21-0010 82150 1148990000 114 899 0000 V10721028
oe 7:
718222230 7.18222.23.0 XMAP578 LMS059
OE8:
30936623 30 93 6623 111425 111 425 5WK9693Z 5WK 9693Z V10-72-1028

Производи во категоријата

Притисок Switch 20Y-06-15190 за Komatsu PC120-5 PC200-5

DEN 1560.00

Притисок Switch 20 Y0615190 за PC1205 PC2005Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianВовед : Име : притисокот се префрлитеДел број : 20 Y0615190Апликација за : PC1205, PC2005Исто така, се однесува на следната опрема : Мобилен Остатоци Дробилката : BR200 J1; BR200 J1 A; BR200 R1; BR200 S1; BR300 J1; BR310 JG1; BR500 JG1; Булдожер : D375 A2; D475 A2; Хидрауличен Багер : PC2005; PC2005 C; PC2005 T; PC200 LC5; PC200 LC5 C; PC200 LC5 T; PC2205; PC2205 C; PC220 LC5; PC300; PC300 LC5; PC300 LC; PC4005; PC400; PC400 LC 5; PC400 LC; PC4105; PC410 LC5; PC6505; PC650 LC5; PC650 SE5; PC7105; PC710 SE5;Напомена : Тоа е за замена,а не оригиналниот дел.Но,Тоа може да работи добро за вас.ПлаќањеКредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T / T и Western Union.Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.ГаранцијаНие нудиме 1 година гаранција за овој производ...

Притисок на маслото притиснете сензор испраќачот единица switch За Yanmar 4D94E 4D94LE 4TNV98T 4TNV88 4TNV94L 114250-39450 124160-39450

806.40 -15 % DEN 685.00

Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Апликации : За Yanmar 4 TNV98 T 4 TNV88 4 TNV94 LМоторот Модел : 2 YM15, 3 YM20, 3 YM30, 2 QM, 2 QM20, 3 QM30, SB8, SB12, SVE8, SVE12, YSB8, YSB12, 3 QMГаранција : Да, 1 година гаранцијаПорт Материјал : МеталСостојба За : акции, Бренднови, Високи ПерформансиКарактеристики & Придобивки : Висока точност, hermetically запечатени, мала големина1...

Stenzhorn За Бенц W204 влијание притисок сензор,28255722,28259461,2048701779,204 870 17 79

DEN 1919.52

Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...

56045391AB Зголеми Притисокот МАПАТА Сензор Испраќачот Трансдуцерот За Dodge Дакота 4.7 L Рам 1500 4500 5500 6.7 L 3.9 L 5.9 L 5.2 L 4921505

936.00 -15 % DEN 796.00

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да, 1 година гаранцијаСостојба За : акции, Бренднови, не се Користи, НеоштетениМатеријал : Изградени Од Издржлива Пластика И МесингКарактеристики & Придобивки : Висока точност, hermetically запечатени, мала големинаАпликации : 2002 За Dodge Ram Меморија 2500 База 8.0 L V10 Гас 2002 Година За Dodge Ram Меморија 2500 База 5.9 L V8 Гас 2002 Година За Dodge Ram Меморија 2500 База 5.9 L L6 Дизел2002 Година За Dodge Ram Меморија 3500 База 8.0 L V10 Гас 2002 Година За Dodge Ram Меморија 3500 База 5.9 L V8 Гас 2002 Година За Dodge Ram Меморија 3500 База 5.9 L L6 Дизел2007 година За Chrysler Crossfire 3.2 L V6 SOHC 18 Вентил, 5Спд Авто W5 J400 Ограничен Купе 2007 Година За Chrysler Crossfire 3.2 L V6 SOHC 18 Вентил, 5Спд Авто W5 J400 Ограничен Roadster 2007 Година За Chrysler Crossfire 3.2 L V6 SOHC 18 Вентил, 5Спд Авто W5 J400 Roadster 2007 Година За Chrysler Crossfire 3.2 L V6 SOHC 18 Вентил, 6брзини мануелен Купе 2007 Година За Chrysler Crossfire 3.2 L V6 SOHC 18 Вентил, 6брзини мануелен Ограничен Купе 2007 Година За Chrysler Crossfire 3.2 L V6 SOHC 18 Вентил, 6брзини мануелен Ограничен Roadster 2007 Година За Chrysler Crossfire 3.2 L V6 SOHC 18 Вентил, 6брзини мануелен Roadster 2002 година За Chrysler Pt Cruiser 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V SMPI, 4Spd...

LARATH Гуми Притисок Сензор 20964159 TPMS одговара за Кадилак ATS CTS Chevrolet Camaro

DEN 767.52

OE БР : 20964159Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...

YAOPEI МАПАТА Сензор За Рено Clio Espace Kangoo Megane Сценско Лагуна Логан Thalia 8200121800 8200105165 7700101762 2508500QAA

383.04 -17 % DEN 318.00

НОВА МАПА Сензор За "Рено" Clio Espace Kangoo Megane Сценско Лагуна Логан Thalia 8200121800 8200105165 7700101762 2508500 QAAСлики од МАПАТА на Сензорот : услуга Однапред попродажбата на услугата 1.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк...

Stenzhorn За ТОЈОТА гас позиција сензор, 89452-52011 8945252011

DEN 431.52

Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...

Stenzhorn TPMS Гуми Притисок Систем за Следење Сензор За Chevrolet Volt Опел 13327259

DEN 767.52

Модел : 13327259, PA66 GF35Висок квалитет, конкурентна цена, со висок квалитет на услуга брз време на испоракаАко сте голем број на потреба, може да се емејл прашања, јас ќе ви даде најдобра ценаАко имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

ТРАНЗИТ ЖЕЛЕЗНИЧКИ ПРИТИСОК СЕНЗОР 89458-71010 8945871010 6120 499000-6120 ЗА Тојота Hiace /HILUX D4D 3.0 L D4-D

753.60 -20 % DEN 603.00

ТРАНЗИТ ЖЕЛЕЗНИЧКИ ПРИТИСОК СЕНЗОР 8945871010 8945871010 6120 4990006120 ЗА Тојота Hiace / HILUX D4 D 3.0 L D4D дел No : 4990006121 ЗА Тојота Hiace / HILUX D4 D 3.0 L D4D ТРАНЗИТ ЖЕЛЕЗНИЧКИ ПРИТИСОК СЕНЗОР 8945871010 8945871010 6120 4990006120гаранција 1year !Тестирани КВАЛИТЕТ 100% и пред да брод !Квалитетот деловиАпликација за : ЗА TOYOTA HILUX D4 D 3.0 L УМРЕ​2940090120 2940090370 2348031021 2348031020  2348028013 2348021020 2238028013  0422127011 2940090260 0963600760  0967100062 0967100052348031021 2348031020  2348028013 2348021020 2238028013  0422127011 2940090260 0963600760  0967100062 09671000520422127011 2940090260 2940090120294000023#2940000237294000033#0334 294000034#29400003422940000400294000040229400004047294000041#2940000412294000042#294000042429400005012940000502294000050329400005322940000560 2940000581 294000062#2940000621294000064#2940000640294000065494000066#294000066294000069029400007502940000763 2940000770 2940000782 2940000840 294000095#

МАПАТА Сензор За Mistubishi кинескиот ѕид Chevrolet Алфа Ромео Фиат ГМ Нисан Опел Рено Smart Делфи Chery 12232201 SMW250118

426.24 -18 % DEN 349.00

Порт Материјал : Пластични Состојба : Висок Квалитет, Бренднови 4 Pin Мапата Сензор Vout 5 V Мат Gnd КрстRerefernce Број Како што е Подолу : F00099 P350 , F 000 99 P 350 , 28086011 SMW250118 , AMW250118 , 1914240656 , 5 S12144 12232201 , 93333350 , 93 333 350 ,1223220150115 Fitment : За Mistubishi,Алфа Ромео Fiat, General Motors , Нисан , "Опел" Рено ,Паметни , Delphi , Chery , Кинескиот ѕид За Chevrolet Celta 1.0 MPFI Gasolina 08 / 00 12 / 02 За Chevrolet Celta 1.0 VHC Gasolina 10 / 02 03 / 06 За Chevrolet Celta 1.0 VHC Flexpower Flex 06 / 05 12 / 08 За Chevrolet Celta 1.4 MPFI Gasolina 08 / 03 12 / 06 За Chevrolet Класичен 1.0 VHC Gasolina 01 / 03 12 / 05 За Chevrolet Corsa 1.0 VHC Gasolina 02 / 02 08 / 05 За Chevrolet Corsa 1.8 MPFI Gasolina 02 / 02 За Chevrolet Corsa 1.8 MPFI Flexpower Flex 06 / 03 08 / 05 За Chevrolet Corsa Седан 1.0 VHC Gasolina 02 / 02 08 / 05 За Chevrolet Corsa Седан 1.8 MPFI Gasolina 02 / 02 За Chevrolet Corsa Седан 1.8 MPFI Flexpower Flex 06 / 03 08 / 05 За Chevrolet Meriva 1.8 MPFI 8 V Gasolina 08 / 02 За Chevrolet Meriva 1.8 MPFI Flexpower Flex 11 / 03 08 / 05 За Chevrolet Монтана 1.8 MPFI Flexpower Flex 09 / 03 08 / 051.Една година Гаранција2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата оригинална дел број е иста како и на оем броеви на нашиот производ линк.3.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил вид е ист како и видот на нашиот производ линк.4.Ве молиме проверете го нашиот производ фотографии во врска дали тоа е исто како и вашиот стар дел.Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Алиекспрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.Водич за справување со проблемите како што следува : 1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на вебсајтот.2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно1...

Stenzhorn Гуми Притисок 15114379 Следење Сензор TPMS одговара За 2005-06 Кадилак Chevrolet

DEN 767.52

OE БР : 15114379Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...

Stenzhorn TPMS Гуми Притисок Систем за Следење 25774006 Сензор одговара За Кадилак Chevrolet GMC

DEN 767.52

NE NO : 25774006Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...

1pc сосема нов колектор сензори за притисок МАПАТА сензори 0281002456 0281 002 456 одговара за бенц фолксваген фиат nissan

1055.52 -11 % DEN 939.00

име на производ : MAP сензородговара за бенц фиат "фолксваген" нисанОЕМ Бр : 0 281 002 456притисок : 4barтерминали : 4pinsколичина : 1pcпакет метод : боја кутијаместо на потекло : Кина1.Функцијаа.Подобрување на точноста на висока температураб.мали од 3% максимален грешка 0 centi degreeto 85 centi степенв.температурата ќе се надоместат од 40 centi степен на +125 centi степенг.температурата на воздухот излезe.идеално одговара за автомобилскатас.сигурна и стабилна2.применаЦела апсолутен притисок сензор(мапа)сензор следи промените во доза цела или вакуум притисок во текот на различни моторот оперативни товари и испраќа соодветна јачина на ECU3.specifacationДел No : 0281002456за FIAT : 100496101за МЕРЦЕДЕСБЕНЦ : 0041538228за nissan : 223659 X700за "ФОЛКСВАГЕН" : 0041538228Gebrauchs : DSLDF6 T350EANNummer : 2147483647пред поставување на цел,pls бидете сигурни дека овој дел е она што ви треба.

Цела Притисок МАПАТА Сензор За Мицубиши Lancer Colt Cedia Galant Мираж VI 1,1 1,3 1,5 0261230118 0 261 230 118 MR985032

752.64 -25 % DEN 564.00

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Притисок Опсег : 10118 kpaMV : 3854700 mvГаранција : Да, 1 година гаранцијаПорт Материјал : ПластикаСостојба : Висок Квалитет, Во парк, БрендновиКарактеристики & Придобивки : Високо ниво на точност Со температурна компензација Верзија со дополнителни интегриран сензор на температура наАпликации : 2008 За МИЦУБИШИ CEDIA 1.5 2008 година За МИЦУБИШИ GALANT FORTIS SPORTBACK 1.5 20042012 За МИЦУБИШИ МИРАЖ VI 1.1 20042012 За МИЦУБИШИ МИРАЖ VI 1.3 20042012 За МИЦУБИШИ МИРАЖ VI 1.505.200607.2009 За МИЦУБИШИ COLT CZC Кабриолет (РГ) 1.5 80 109 1499 10.200406.2012 За МИЦУБИШИ COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.1 ,инжинерство : 3 A91 55 75 1124 06.200406.2012 За МИЦУБИШИ COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.3 ,инжинерство : 4 A90 70 95 1332 06.200406.2012 За МИЦУБИШИ COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 ,инжинерство : 4 A91 80 109 149906.2008 За МИЦУБИШИ LANCER Салон (CY / Z_A) 1.5 ,инжинерство : 4 A91 80 109 1499 02.2010 За МИЦУБИШИ LANCER Салон (CY / Z_A) 1.5 Bifuel ,инжинерство : 4 A91 80 109 1499 06.2008 За МИЦУБИШИ LANCER SPORTBACK (CX_A) 1.5 ,инжинерство : 4 A91 80 109 1499 03.2010 За МИЦУБИШИ LANCER SPORTBACK (CX_A) 1.5 Bifuel ,инжинерство : 4 A91 80 109 149901.200406.2006 За SMART FORFOUR (454) 1.1 (454.030) 55 75 1124 02.200506.2006 За SMART FORFOUR (454) 1.1 (454.033) 47 64 1124 01.200406.2006 За SMART FORFOUR (454) 1.3 (454.031) 70 95 1332 01.200406.2006 За SMART FORFOUR (454) 1.5 (454.032) 90 122 1499 01.200406.2006 За SMART FORFOUR (454) 1.5 (454.032) 80 109 14991...

M. A. P Цела Апсолутна Зголеми Притисокот МАПАТА Сензор 56041018 За 1999-2001 Jeep Grand Cherokee 4.0 4.7 L L

705.60 -15 % DEN 600.00

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да, 1 година гаранцијаДел Материјал : ПластикаСостојба : Висок Квалитет, Во парк, БрендновиКарактеристики & Придобивки : Високо ниво на точност Со температурна компензација Верзија со дополнителни интегриран сензор на температура наАпликации : 2008 За Dodge Калибар 2.0 L 4 Cyl DOHC 16 V Dual VVT, Постојано Променлива Transaxle II SE 2008 година За Dodge Калибар 2.0 L 4 Cyl DOHC 16 V Dual VVT, Постојано Променлива Transaxle II SXT 2008 година За Dodge Калибар 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V Dual VVT, Постојано Променлива Transaxle II R / Т 2008 За Dodge Калибар AWD, 2.4 L 4 Cyl DOHC 16 V Dual VVT, Постојано Променлива Transaxle II R / T 2000, 2002 година За Dodge Дакота "Магнум" 3.9 L SMPI V6, 4Spd...

За ОПЕЛ AGILA КОМБО VECTRA MERIVA TIGRA Мк I II III V 1.2 2.8 1.4 Цела Зголеми Притисокот МАПАТА Сензор 0261230101 24420587

1334.40 -15 % DEN 1134.00

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Притисок Опсег : 10118 KPaГаранција : Да, 1 година гаранцијаДел Материјал : ПластикаСостојба : Висок Квалитет, Во парк, БрендновиКарактеристики & Придобивки : Високо ниво на точностСо температурна компензацијаВерзија со дополнителни интегриран сензор на температура наАпликации : 02.200811.2011 За АЛФА 159 (939) 3.2 JTS 191 260 3195 12.200511.2011 За АЛФА 159 (939) 3.2 JTS Q4 191 260 3195 02.200811.2011 За АЛФА 159 Sportwagon (939) 3.2 JTS 191 260 3195 03.200611.2011 За АЛФА 159 Sportwagon (939) 3.2 JTS Q4 191 260 3195 03.2008 За АЛФА BRERA 3.2 JTS 191 260 3195 01.2006 За АЛФА BRERA 3.2 JTS Q4 191 260 3195 03.2008 За АЛФА SPIDER (939) 3.2 JTS 191 260 3195 09.2006 За АЛФА SPIDER (939) 3.2 JTS Q4 191 260 3195За КАДИЛАК CTS 2.8 (2008..) За КАДИЛАК CTS 3.6 (2008..) За КАДИЛАК CTS 3.6 AWD (2008..) За КАДИЛАК CTS 3.6 (2011..) За КАДИЛАК CTS 3.6 AWD (2011..) За КАДИЛАК CTS 2.8 (20052007) За КАДИЛАК CTS 3.6 (20052007) За КАДИЛАК CTS Спорт Вагон 3.6 (2008..) За КАДИЛАК CTS Спорт Вагон 3.6 AWD (2008..) За КАДИЛАК CTS Спорт Вагон 3.6 (2011..) За КАДИЛАК CTS Спорт Вагон 3.6 AWD (2011..) За КАДИЛАК CTS 3.6 (2008..) За КАДИЛАК CTS 3.6 AWD (2008..) За КАДИЛАК CTS 3.6 (2011..) За КАДИЛАК CTS 3.6 AWD (2011..) За КАДИЛАК SRX 3.6 (20042008) За КАДИЛАК SRX 3.6 (20042008) За КАДИЛАК STS 3.6 (2009..) За КАДИЛАК STS 3.6 (20052007)За "ОПЕЛ" AGILA (А) (H00) 1.0 (20032007 Година) За "ОПЕЛ" AGILA (А) (H00) 1.2 16 V Twinport (20042007) За "ОПЕЛ" ASTRA G Н (F48_, F08_) 1.4 (20072009) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F69_) 1.4 (20072009) За "ОПЕЛ" ASTRA G (F35_) 1.4 (20072009) За "ОПЕЛ" ASTRA H (L48) 1.4 (2004..) За "ОПЕЛ" ASTRA H (L48) 1.2 (2005..) За "ОПЕЛ" ASTRA H (L48) 1.4 ЛПГ (2009..) За "ОПЕЛ" ASTRA H ГТЦ (L08) 1.4 (2005..) За "ОПЕЛ" ASTRA H ГТЦ (L08) 1.2 (2005..) За "ОПЕЛ" ASTRA H (L35) 1.4 (2004..) За "ОПЕЛ" ASTRA H (L35) 1.4 ЛПГ (2009..) За "ОПЕЛ" КОМБО Турнеја 1.4 (2004..) За "ОПЕЛ" КОМБО 1.4 16 V (2005..) За "ОПЕЛ" CORSA C (F08, F68) 1.0 (20032009) За "ОПЕЛ" CORSA C (F08, F68) 1.4 Twinport (20032009) За "ОПЕЛ" CORSA C (F08, F68) 1.2 Twinport (20042009) За "ОПЕЛ" CORSA C (F08, W5 L) 1.4 (2003..) За "ОПЕЛ" CORSA C (F08, W5 L) 1.2 (2005..) За "ОПЕЛ" CORSA D 1.4 (2006..) За "ОПЕЛ" CORSA D 1.0 (2006..) За "ОПЕЛ" CORSA D 1.2 (2006..) За "ОПЕЛ" CORSA D 1.4 ЛПГ (2006..) За "ОПЕЛ" CORSA D 1.2 ЛПГ (2009..) За "ОПЕЛ" CORSA D Ван 1.2 (2009..) За "ОПЕЛ" MERIVA 1.4 16 V Twinport ЛПГ (20042010) За "ОПЕЛ" MERIVA 1.4 16 V Twinport (20042010) За "ОПЕЛ" SIGNUM 2.8 V6 Турбо (2005..) За "ОПЕЛ" SIGNUM 2.8 V6 Турбо (2006..) За "ОПЕЛ" TIGRA Twin Top 1.4 (2004..) За "ОПЕЛ" VECTRA C 2.8 V6 Турбо (2005..) За "ОПЕЛ" VECTRA C 2.8 V6 Турбо (2006..) За "ОПЕЛ" VECTRA C 2.8 V6 Турбо OPC (20062008) За "ОПЕЛ" VECTRA C GTS 2.8 V6 Турбо (2005..) За "ОПЕЛ" VECTRA C GTS 2.8 V6 Турбо (2006..) За "ОПЕЛ" VECTRA C 2.8 V6 Турбо (2005..) За "ОПЕЛ" VECTRA C 2.8 V6 Турбо (2007..)За SAAB 93 (YS3 F) 2.8 Турбо V6 (2005..) За SAAB 93 (YS3 F) 2.8 Турбо V6 (2007..) За SAAB 93 (YS3 F) 2.8 Турбо V6 (2008..) За SAAB 93 (YS3 F) 2.8 Турбо V6 (2006..) За SAAB 93 (YS3 F) 2.8 Турбо V6 (2007..) За SAAB 93 2.8 Турбо V6 (2005..) За SAAB 93 2.8 Турбо V6 (2007..) За SAAB 93 (YS3 F) 2.8 Турбо V6 (2005..) За SAAB 93 (YS3 F) 2.8 Турбо V6 (2007..) За SAAB 94 X 2.8 Турбо XWD (2011..)За ОПЕЛ AGILA Мк I (A) 1.2 16 V Twinport (20042006) За ОПЕЛ ASTRA Мк V (H) Sport Изведат 1.4 јас 16 V (20052010) За ОПЕЛ ASTRA Мк V (H) Наклонная задняя часть 1.4 (20042009) За ОПЕЛ ASTRA Мк V (H), 1.4 (20042009) За ОПЕЛ ASTRAVAN Мк V (H) 1.4 јас (2005..) За ОПЕЛ КОМБО Мк II (В) фургон / (F25) 1.4 јас 16 V (20042011), За ОПЕЛ КОМБО ТУРНЕЈА Мк II (C) (F25) 1.4 (20042010) За ОПЕЛ CORSA Mk II (В) (W5 L, F08) 1.4 Twinport (20032006) За ОПЕЛ CORSA Mk II (В) (W5 L, F08) 1.2 Twinport (20042006) За ОПЕЛ CORSA Mk III (D) (L_8) 1.0 (2006..) За ОПЕЛ CORSA Mk III (D) (L_8) 1.2 (2006..) За ОПЕЛ CORSA Mk III (D) (L_8) 1.

89637-63010 8963763010 Оригиналните ОЕМ Притисок на Маслото Сензор Switch 2005-2010 За Тојота Ractis NCP100 SCP100 89637 63010

1388.64 -30 % DEN 972.00

1 За Боја : Поради разликата помеѓу различни монитори,слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, само резерви се за референца.2...

Цела Зголеми Воздушен Притисок МАПАТА Сензор За IVECO EuroCargo EuroStar Stralis Trakker 0281002576 504073323 Со Приклучок Конектор

710.40 -15 % DEN 604.00

Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Притисок Опсег : 45370 kpaНапон ограничување (m V) : 4204720 mvГаранција : Да, 1 година гаранцијаПорт Материјал : ПластикаСостојба За : акции, бренднови, не се користи, неоштетениКарактеристики & Придобивки : Високо ниво на точност Со температурна компензација Верзија со дополнителни интегрирани температура sensoАпликации : За Iveco Eurocargo 20009 170 3920 F4 AE0481 A За Iveco Eurocargo 20009 130 3920 F4 AE0481 D За Iveco Eurocargo 20069 182 3920 F4 AE3481 A За Iveco Eurocargo 20069 177 3920 F4 AE3481 B За Iveco Eurocargo 20069 140 3920 F4 AE3481 C За Iveco Eurocargo 20069 160 3920 F4 AE3481 D За Iveco Eurocargo 20009 275 5880 F4 AE0681 A За Iveco Eurocargo 20069 299 5880 F4 AE0681 A За Iveco Eurocargo 20009 239 5880 F4 AE0681 B За Iveco Eurocargo 20009 240 5880 F4 AE0681 B За Iveco Eurocargo 20055 209 5880 F4 AE0681 D За Iveco Eurocargo 20009 177 5880 F4 AE0681 E За Iveco Eurocargo 20009 181 5880 F4 AE0681 E За Iveco Eurocargo 20069 299 5880 F4 AE3681 A За Iveco Eurocargo 20065 217 5880 F4 AE3681 B За Iveco Eurocargo 20069 218 5880 F4 AE3681 B За Iveco Eurocargo 20065 251 5880 F4 AE3681 D За Iveco Eurocargo 20069 252 5880 F4 AE3681 D За Iveco Eurocargo 20009 275 5880 F4 AE3681 E За Iveco Eurocargo 20069 279 5880 F4 AE3681 E За Iveco Eurostar 199911 390 10300 F3 AE0681 E За Iveco Eurostar 19931 480 12880 F3 BE0681 E За Iveco Stralis 20081 272 7790 F2 B CNG За Iveco Stralis 20036 352 7790 F2 BE0681 A За Iveco Stralis 20036 296 7790 F2 BE0681 B За Iveco Stralis 20036 310 7790 F2 BE0681 B За Iveco Stralis 20036 272 7790 F2 BE0681 C За Iveco Stralis 20044 296 7790 F2 BE0681 E За Iveco Stralis 20044 272 7790 F2 BE0681 F За Iveco Stralis 20075 360 7790 F2 BE3681 A За Iveco Stralis 20076 330 7790 F2 BE3681 B За Iveco Stralis 20044 310 7790 F2 BE3681 C За Iveco Stralis 20022 400 10300 F3 AE0681 B За Iveco Stralis 20036 430 10300 F3 AE0681 D За Iveco Stralis 20067 450 10300 F3 AE3681 A За Iveco Stralis 20067 420 10300 F3 AE3681 B За Iveco Stralis 20064 422 10300 F3 AE3681 B За Iveco Stralis 200612 560 12880 F3 B3681 A За Iveco Stralis 20067 500 12880 F3 B3681 B За Iveco Stralis 200410 480 12880 F3 BE0681 E За Iveco Trakker 200410 352 7790 F2 BE0681 A За Iveco Trakker 20056 310 7790 F2 BE0681 B За Iveco Trakker 20056 272 7790 F2 BE0681 F За Iveco Trakker 20051 352 7790 F2 BE3681 A За Iveco Trakker 200410 360 7790 F2 BE3681 A За Iveco Trakker 20077 330 7790 F2 BE3681 B За Iveco Trakker 20056 310 7790 F2 BE3681 C За Iveco Trakker 20069 450 12880 F3 B3681 C За Iveco Trakker 20069 410 12880 F3 B3681 D За Iveco Trakker 20056 440 12880 F3 B3681 G За Iveco Trakker 20066 500 12880 F3 BE0681 B За Iveco Trakker 200410 440 12880 F3 BE0681 C За Iveco Trakker 20056 380 12880 F3 BE0681 G За Iveco Trakker 20051 420 12880 F3 BE0681 V За Iveco Trakker 20073 500 12880 F3 BE3681 B За Iveco Trakker 20056 440 12880 F3 BE3681 C За Iveco Trakker 20063 450 12880 F3 BE3681 C За Iveco Trakker 20063 410 12882 F3 BE3681 DОЕМ КрстРеференца : За Fiat 504073323, 504 0733 23За CUMNINS 3968437, 3 968 437, 4897224За KAMAZ 201149033, 2852821За KHD 04194078 ,419 4078, 4213838За VOLVO 20524936, 874241, 21385453За "ФОЛКСВАГЕН" 2 S0906051, 2 S0 906 051, 2 R0919501 AЗа DONGFENG (DFAC) 5010437653, 50104 37653За FORD 2 C4612 A697АА, T118324, 2 C4612 A697 AAЗа "РЕНО" 5010437653, 50 10 437 653, 7420524936, 74 20 524 936, 5010450894, 50 10 450 894За IVECO 501073323, 504073323, 5010437653, 5001019346, 500387668, 500387666, 4897764, 48977631...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.