• Ново
zongshen loncin lifan 10 12 14 17 18 21 мотоцикл тркала поправка Краци задните пред Rim Тркала краци БРАДАВИЦИТЕ бесплатен превозот

zongshen loncin lifan 10 12 14 17 18 21 мотоцикл тркала поправка Краци задните пред Rim Тркала краци БРАДАВИЦИТЕ бесплатен превозот

Оценка на клиентот:
DEN 1439.52

Износ
Залиха


1.CE означени
2.Брз, бесплатен земјата испорака на сите предмети
3.Повеќето предмети се изведува во 1-7business дена]
4.Повеќето наредби поставени пред 13 : 00 Pm EST брод истиот ден
5.Голема поволна Цена
6.Супериорен 99.8% задоволството на клиентите
7.Brand new од фабриката
47cc 49cc 50cc 110cc 125cc 140cc 150cc 250cc 300cc 400cc 500cc 600cc Dirt bike, Јама Велосипед, АТВ,QUAD , UTV ,ОДЕТЕ KART ,КАБРИОЛЕТ ДОДАТОЦИ AVALIABLE.
ATOMIK, DHZ, PITPRO,GPX,DUCAR JCL, SUNL, РАКЕТА,XMOTOS, ОРИОН, АПОЛОН, KAYO,BUYANG,TAOTAO...
ZONGSHEN, LONCIN, LIFAN, JIANSHE CFMOTO ДЕЛОВИ НА МОТОР
MIKUNI,KEIHIN, DELLORTO, ОКО, KOSO ХИДРАТИ

Карактеристики

боја:
140mm кол 3мм, 110mm кол 3мм, 125mm кол 4mm, 138mm кол 4mm, 150mm кол 4mm, 157mm кол 4mm, 160mm кол 4mm
Бренд Име:
KOOL БУМ
Објектот Тежина:
1.5kg
Материјал Тип:
Ssteel
Специјални Функции:
Тркала Краци
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
Краци
Тип На Објект:
Прирабници

Производи во категоријата

7-ТИГАР 29ER 40mm Широк Јаглерод MTB Велосипед Прирабници Планински Велосипед Прирабници Цевки Компатибилен

DEN 9024.00

Модел TMC932 Rim тип 29er Clincher / Цевки Материјал Toray T700 Јаглерод Длабочина 32милиметри Внатрешна Ширина 31mm Надвор Ширина 40mm Вежби 24 ЧАСА / 28 H / 32 H ERD 574.5 mm Тежина DH : 560+ / 15g Изглед 3k / UD мат / сјајни Брадавица тип надворешни брадавица Max гуми притисок 125psi Max Rider Тежина 130 kg Max Зборуваше Тензија >300kg Крајната Сила >300kgВе молиме да ни кажете Големина и боја кои сакате ,ние може да наслика ќе сопствен бренд ,ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме !Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

1 СЕТ За Yamaha YZF FZ1 2006 2007 2008 2009 Мотоцикл Предните Тркала Rim & CNC алуминиум Лебди Предни Диск Сопирачки

24299.52 -19 % DEN 19682.00

Опис на производот Карактеристика : на Густината и квалитетот се OEM одделение Состојба : 100% Сосема Нов и врвен квалитет...

2 парчиња/многу NMRV063 излез страната редуктор додатоци со завртки

DEN 1008.00

2 парчиња / многу NMRV063 излез страната редуктор додатоци со завртка Страната висина : NMRV063 F = 29 mm NMRV063 FL = 45 mmНа NMRV063 F сликата е како што следува : На NMRV063 FL сликата е како што следува : Инсталирање на лежиштаПрирабница големинаВе молиме имајте во предвид во моментот на купување според пет цртежи Забелешки треба да се овозможи испорака на параметри, ви благодариме!Боја Ако нема коментари, ние default за да ја сиваАко ви треба NMRV025 NMRV030 NMRV040 NMRV063 NMRV075 NMRV090 излез прирабница ве Молиме контактирајте со нас! Ви благодариме!​consejos став algunos clientes : бразил : por корист, infórmenos ел CNPJ (Empresa) o CPF (Privado) después де изведување на ел pedido...

430x330mm SS304 од не ' Рѓосувачки Челик Правоаголни Шахтата Покритие Manway резервоарот вратата начин

DEN 8640.00

430x330mm SS304 од не ' Рѓосувачки Челик Правоаголни Шахтата Покритие Manway резервоарот вратата начин#SSSM023Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?A : Постојат многу методи за плаќање на располагање на Alibaba.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union)...

12Pcs Рефлектор Велосипед Тркало Пречник на Зборуваше Велосипед Планината Предупредување Светлина во Дресот на Цевка Топла Нови Пристигнување

87.36 -16 % DEN 73.00

Карактеристики : Материјал : ABS Рефлективен слој Филм Лесен за употреба, долго траат и безбедно поврзан Лесна инсталација, инсталиран во секунди пред вас се подготвени да се прошетаат Осигурување, останува заклучена се во позиција, дури и за време на offroad употреба, Тоа те прави видливи на патиштата во текот на ноќта, совршено решение за вашата ноќно време безбедност кога велосипедизам Спецификации : Големина : 7.5 x 0.5 cm (L x D) (по цевка) Боја : Сребрена, Црвена, Зелена, Сина, Жолта Тежина : 18g Количина : 1 Set / 12 Компјутери Забелешка : 1...

Јаглерод цевки MTB rim 32-милиметри длабочина x 40mm ширина надворешни 32/32h UD мат 650B јаглерод MTB DH rim

DEN 8544.00

Модел TMC732 Rim тип 27.5 er Clincher / Цевки Материјал Toray T700 Јаглерод Длабочина 32милиметри Внатрешна Ширина 31mm Надвор Ширина 40mm Вежби 24 ЧАСА / 28 H / 32 H ERD 536.5 mm Тежина DH : 540+ / 15g Изглед 3k / UD мат / сјајни Брадавица тип надворешни брадавица Max гуми притисок 125psi Max Rider Тежина 130 kg Max Зборуваше Тензија >300kg Крајната Сила >300kgВе молиме да ни кажете Големина и боја кои сакате ,ние може да наслика ќе сопствен бренд ,ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме !Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

7-ТИГАР 27mm ширина 23mm длабочина 650b и 27,5 er широк MTB јаглерод прирабници clincher за UD/3K Заврши TMC723

DEN 13872.00

Модел TMC723 Rim тип 27.5 ER Clincher Материјал Toray T700 Јаглерод Длабочина 23mm Ширина 27mm Вежби 24 ЧАСА / 28 H / 32 H ERD 555.6 mm Тежина XC 350+ / 15g Изглед 3k / UD мат / сјајни Брадавица тип надворешни брадавица Max гуми притисок 125psi Max Rider Тежина 130 kg Max Зборуваше Тензија >300kg Крајната Сила >300kgВе молиме да ни кажете Големина и боја кои сакате ,ние може да наслика ќе сопствен бренд ,ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме !Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

1 СЕТ За Yamaha YZF R6 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 Мотоцикл Предните Тркала Rim & CNC алуминиум Лебди Предни Диск Сопирачки

24299.04 -19 % DEN 19682.00

Опис на производот Карактеристика : на Густината и квалитетот се OEM одделение Состојба : 100% Сосема Нов и врвен квалитет...

7-ТИГАР јаглерод-влакна-велосипед-rim 1 пар 27.5 er XC тубуларна велосипеди карбонски влакна прирабници 23mm длабочина,27mm ширина,MTB велосипед tubolari mtb прирабници

DEN 12288.00

Модел TMT723 Rim тип 27.5 ER на Цевка Материјал Toray T700 Јаглерод Длабочина 23mm Ширина 27mm Вежби 24 ЧАСА / 28 H / 32 H ERD 555.6 mm Тежина XC 280+ / 15g Изглед 3k / UD мат / сјајни Брадавица тип надворешни брадавица Max гуми притисок 125psi Max Rider Тежина 130 kg Max Зборуваше Тензија >300kg Крајната Сила >300kgВе молиме да ни кажете Големина и боја кои сакате ,ние може да наслика ќе сопствен бренд ,ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме !Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.