• Ново
LUXUSTEEL Нови 316L не ' Рѓосувачки Челик Стрелка Мода Срцето Приврзоци Хривнија & Алка За Жените Накит

LUXUSTEEL Нови 316L не ' Рѓосувачки Челик Стрелка Мода Срцето Приврзоци Хривнија & Алка За Жените Накит

Оценка на клиентот:
DEN 356.64
DEN 267.00 -25 %

Износ
Залиха


Срцето Заклучување Љубов Шарм Pendant Алки
Нашата Продавница Дома линк : https : //luxusteel.aliexpress.com/store/517046
Продажба на Објект линк : https : //luxusteel.aliexpress.com/store/sale-items/517046.html?spm=2114.12010608.0.0.6d96ee87 RYLDyc

Карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Злато-боја
Стил:
Панк
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BR901601G
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
LUXUSTEEL
Материјал:
Челик
Е Прилагодена:
Yes
Повод:
Секојдневно носење/Подарок/Датира/Годишнината
Еколошки Стандарди:
хируршки нерѓосувачки челик
Пакет:
OPP вреќа
Закачам Тип:
Срцето Шарм Закачам
Pendant Големина:
13*16mm

Производи во категоријата

Jshine Сите Натпревар Отворен Ткаенината Златна Боја Pendant Накит за Жените Сива боја Бела Симулирани Акрилик Бисер Алка Pulseira Feminina

80.16 -8 % DEN 74.00

Discription : Скапоцен камен Тип : Jshine Сите Натпревар Отворен Ткаенината Златна Боја Pendant Накит за Жените Сива боја Бела Симулирани Акрилик Бисер Алка Pulseira FemininaГлавен Материјал : Алуминиумски,Симулирани БисерБрој На Модел : B0500Хривнија Дијаметар : 6.2 cmБоја : Исто како Слик

Моден Жените Алка Python Кожа Змија Кожа Алки со Кристал Кристал Круг Шема Едноставен Стил Накит Најдобар Подарок

1057.92 -18 % DEN 867.00

Моден Жените Алка Python Кожа Змија Кожа Алки со Кристал Кристал Круг Шема Едноставен Стил Накит Најдобар ПодарокКоличина : 1pcsМатеријал : Кожа, Кристал100% сосема нов, со Врвен квалитетБоја : како на сликатаКако на барање на купувачот...

WANDO 1pcs Најновите Етиопската Широк Етиопската Алка Златна Боја Алки&Нараквици Дубаи Африка/Keyna Мажи Жени Накит за подарок WB13

426.72 -15 % DEN 363.00

INFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTOINFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTO[marca] Wando Злато хривнија[Numero де modelo] WB10[Piedra директорот]злато позлата[tamaño] (Tamaño де ЕЕ.UU.) : 7 CM[Боја] Злато coler [претставува] Sobre 10gCARACTERÍSTICA : Љубовник,Сопруга&Сопруг,Девојка&Дечкомора да се има квалитетФотографијата беше не постапува во реално времеНапомена : Материјал : 18k вистински злато позлатен, Не 100% Солидна Злато.Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа...

Kejialai 2018 Мода Гроздобер Шупливи Гитара Кожа Пол Мажи Жени Неколку Накит Љубители Подарок Pulseira Masculina Панк Стилот

162.24 -13 % DEN 141.00

Kejialai 2018 Мода Гроздобер Шупливи Гитара Кожа Пол Мажи Жени Неколку Накит Љубители Подарок Pulseira Masculina Панк СтилотКоличина : 1pcs или 2 парчињаМатеријал : Кожа Антички Сребрен Позлатен100% сосема нов, со Врвен квалитетБоја : како на сликатаКако на барање на купувачот...

KB135 Тигар Девојка Мачка Locket Шарм Проширување Алка Нараквици Бисер Кафез од не ' Рѓосувачки Челик Armband Ткаенината Позлатен Сребрен Накит

DEN 123.84

Точка Законик KB1351 Количество=1pc во пакетМатеријалите не ' Рѓосувачки челик,легури ,бисер,памукЗакачам дебелина1.5 mmГлавно Боја Нерѓосувачки челик оригиналната боја алка хривнијаКафез големина : 22*13mm,во инчи : 0.87*0.51"Кол...

Жешка Мода Алка, Микро, Отворајќи Црн COM & Отвори Ткаенината Алки Прилагодливи Нараквици За Мажи& Жени Подароци

559.20 -38 % DEN 347.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.

Kejialai Кожа Ткаенината Двојно Широк Алка Висок Квалитет Вистинска Кожа Мажите Накит 4 Бои Мода Шарм Хривнија Деликатна Затворач

218.40 -13 % DEN 190.00

Kejialai Кожа Ткаенината Двојно Широк Алка Висок Квалитет Вистинска Кожа Мажите Накит 4 Бои Мода Шарм Хривнија Деликатна ЗатворачКоличина : 1pcsМатеријал : СТП Кожа & Антички Сребрен Позлатен100% сосема нов, со Врвен квалитетБоја : како на сликатаКако на барање на купувачот...

Бесплатен Превозот Цвет хривнија мода позлатен сребрен накит ретро Хривнија Закачам на големо фабрика цена B179

66.72 -10 % DEN 60.00

добредојдовте на kingslate Продавница Бр 302594стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет,Модерен стилСостојба : brandeновиПечат : 925.Боја : сребро , како слика шоу.Пакет : содржина како слика1...

Нови Производи Мода Mens Вистинска Кожа Плетенка Тигар Нараквици Со Нерѓосувачки Челик Бесплатен Превозот П.Н.Е.-0028

844.32 -18 % DEN 692.00

Нови Производи Мода Mens Вистинска Кожа Плетенка Тигар Нараквици Со Нерѓосувачки Челик Бесплатен Превозот П.Н.Е.0028Добредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви даде најдобри желби.Сите производи вклучувајќи товар.Тука, може да се најде на повеќето убави накит.Ние можеме да ве уверам.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги сервисира сте задоволни.Материјал : 316l не ' рѓосувачки челик Големина : 6.5 см*0.8 cm Овој накит спогодба со еу за животната средина барање,Не алергични, не е боја...

БАКНИ МЕ Blue & Бел Синтетички Камен Круг Отвори Алка Женски Нови Алуминиумски Гроздобер Ткаенината Нараквици & Алки

255.84 -10 % DEN 230.00

Производ Стил : БАКНИ МЕ Blue & Бел Синтетички Камен Круг Отвори Алка Женски Нови Алуминиумски Гроздобер Ткаенината Нараквици & Алки Бренд Име : KISS ME (Qingdao, во Кина) Материјал : Синтетички Камен,Цинк Легура Боја : Бела& Сини Хривнија Повод : Свадба, забава, Роденден, Море Патување, на Шопинг...

Bangrui Нов Луксузен Проширување Фризер Режа Алка Нараквици Прилагодливи Класичен Познатиот Режа Убава Хривнија Подарок

187.20 -0 % DEN 187.00

Компанијата Alibaba Webesite : www.bangjewelry.en.alibaba.com Bangrui Нов Луксузен Проширување Фризер Режа Алка Нараквици Прилагодливи Класичен Познатиот Режа Убава Хривнија Подарок Информации : Minmum цел>$3 за да може да се меша цел Цел ,Pls плати товарни $1.5.товарни Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail...

Топла Продажба Вистински Кожни Нараквици Мажите Алка Пурпурна Кожа, Отворајќи со Дупли Линии Јасно Циркон Отвори Манжетната за Жените Панк Стилот

799.20 -38 % DEN 495.00

Топла Продажба Вистински Кожни Нараквици Мажите Алка Пурпурна Кожа, Отворајќи со Дупли Линии Јасно Циркон Отвори Манжетната за Жените Панк СтилотКоличина : 1pcsМатеријал : Злато Позлатен Месинг100% сосема нов, со Врвен квалитетБоја : како на сликатаКако на барање на купувачот...

Bespmosp 12PCS/Многу Големо 2017 КомпасНе Сите Кои Талкаат Се Изгубени Патник Шарм Pendant Хривнија Алка Жени Мажи Накит

608.16 -17 % DEN 505.00

Моден Хривнија 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинално...

трговија на големо Најевтиниот Висок Квалитет на Кинески Праска Цвет Камен Алка Слива Цвет Алки Хривнија Подарок за Прилично Жените Накит

DEN 815.04

Welcom на Мојата ПродавницаИме : Најевтиниот Висок Квалитет на Кинески Праска Цвет Jade Алка Слива Цвет Jade Алки Хривнија Подарок за Убави Жени Jade Накит.Материјал : S erpentine JadeУслови : 100% НовиГолемина на(Приближно) : Внатрешен Дијаметар околу 56mm62mm; Ширина за 16mm ( 1mm=0.039 Инчи)Напомена : Бидете сигурни дека не ум пред да го стави на ред...

Мачка Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Мушка Хривнија Жените Круг од не ' Рѓосувачки Челик Хривнија Накит acero inoxidable pulsera BB1205B

178.08 -25 % DEN 133.00

Мачка Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Мушка Хривнија за Жени Круг од не 'Рѓосувачки Челик Хривнија Накит acero inoxidable pulsera Стил : Мачка Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Мушка Хривнија Материјал : Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Мушка Хривнија за Жени Големина : ( како што е прикажано на сл ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Момче / Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Момче Младо и Зрелост женски и Модни Накит Жените Круг од не' Рѓосувачки Челик Хривнија Накит Нови Пристигнувања од Нерѓосувачки Челик Хривнија Накит acero inoxidable pulsera

Златна Рака Намали Име Хривнија Персоналните Солидна Сребро Nameplate Жените Закачам На Големо Мајка Подарок

DEN 1439.52

Златна Рака Намали Име Хривнија Персоналните Солидна Сребро Nameplate Жените Закачам На Големо Мајка ПодарокЗа нашата Продавница : * ветување сите накит се направени во 100% Автентични солидна сребро 925* 100% рачно изработени Прилагодено Накит*Сите зборови ,моделот може да биде врежано ,клиентот дизајн се добредојдени !*Добредојдовте најголемиот дел наредби кои може да се даде трговија на големо цена!*Сигурен Снабдувач на Големо & Трговците на мало ,Се себе Фабрика*Personaliezd Накит само што & го вашиот љубовник!#Basical Производи Параметар1...

LOULEUR 2 парчиња/многу не ' Рѓосувачки Челик Празно Ткаенината Нараквици Алки за Жени Мажи Жица Шарм Алки Нараквици за Diy Изработка на Накит

170.40 -18 % DEN 140.00

LOULEUR 2 парчиња / многу не ' Рѓосувачки Челик Празно Ткаенината Нараквици Алки за Жени Мажи Жица Шарм Алки Нараквици за Diy Изработка на Накит1)Материјал : Нерѓосувачки Челик2)Дијаметар : 65mm3)Бои : сребрена боја4)Пакување : 2 парчиња / opp вреќа5)Тежина : Околу 10g / pc6) Ние можеме да понудиме Пад на Превозот, и ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

На парови година се Зголеми Злато Црна Ткаенината Накит од не ' Рѓосувачки Челик љубовно Писмо Римски Numerals Пол Мажи Жени Алка за љубителите

383.52 -5 % DEN 364.00

Титаниум Гроздобер Накит Пепел Кутија Pendant Синџир Ѓердан Милениче Urn CremationМатеријал : Титаниум Челик***Ако купите над $200 во нашата продавница...

Нерѓосувачки Челик Пресврт Алка Врежани Биде Храбар и продолжувам да Одам Хривнија Злато/Црна Инспиративни Писмото Ткаенината Хривнија GH2937

518.40 -40 % DEN 311.00

Бесплатен превозот за сите нарачки Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.ДестинацијаБесплатен Превозот ПолитикаСад$200, Слободни Fed Ex / DHLРусија Федерација$200, Слободни EMSБразилБесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.КанадаБесплатни Пост Воздух Mail$60$200, Слободни e Packet$200, Слободни Fed Ex / DHLОбединети Арапски Емирати$150, Слободни AramexЕвропски земји / Азија / Австралија / Нов Зеланд / Африкански земји$200, Слободни DHL / Федекс / Aramex / EMSИспорака време на Пост Воздух Mail : 1060 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување).Време на испорака на EMS / e Packet : 715 дена.Време на испорака на DHL / Федекс / Aramex : 38 дена.Изразат парцели може да имаат даночни прашање.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.Меѓународната парцели нормално се земе 25 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.Налози ќе бидат испорачани во 1236 часа по уплатата завршен...

RB014 трговија на Големо мода накит кубни циркони бисер хривнија Висок квалитет на слатководни бисер 6-7mm монистра шарм хривнија за жени

DEN 3600.00

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!RB014 трговија на Големо мода накит кубни циркони бисер хривнија Висок квалитет на слатководни бисер 67mm монистра шарм хривнија за жени подарокТочка Законик : RB014Материјал : хематитГОЛЕМИНА на : бисер големина : 6~7mmПрепорачуваме : Двоен циклуси проверете го овој линк : Заврши : Вистинска кожа завиткани на месинг бендОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашето барањеГолем Попуст : Ако цел Голема Количина, pls Контактирајте меПакување : Секое парче има една OPP вреќа, меур обвиваНачин на плаќање : Paypal / T / T / Western Union / Али ascrrowПревозот начин : DHL / Федекс / Aramex / CPAM / EPECKET / или според вашето барањеПовеќе за насPls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.comВе молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Bespmosp 12PC/Многу Големо Дрво на Животот Ви Благодариме Срцето Pendant Хривнија Алка Сребро Позлатен Оригинални Прилагодливи Жените Накит

599.52 -17 % DEN 498.00

Моден Хривнија 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинално...

Ж-DB08 Двојно Crteated Druzy Кластер Камен Рака Заврши Алка,Горниот дел на Раката Манжетната

DEN 3600.00

СпецификацијаМатеријал : Кристал&куперDruzy Големина : прибл 12mmГолемина : прилагодливКоличина : 5pcsЗа Повеќе АлкиЖDB07 Сина Druzy Алка Druzy Freeform Двојно Камен Прилагодливи Хривнија Ткаенината Electroplated во 24k злато многупарчиња / многуЖDB05 Бела Druzy Алка Druzy Freeform Двојно Камен Прилагодливи Хривнија Ткаенината Electroplated во 24k злато многупарчиња / многуЖDB06 Јоргованот Пурпурна Druzy Алка Druzy Freeform Двојно Камен Прилагодливи Хривнија Ткаенината Electroplated во 24k злато многупарчиња / многуShippment1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.