• Ново
2017 Нови нерѓосувачки челик 3.5 mm ширина Engrave те сакам до месечината и назад Пријателство Алка Хривнија за жени

2017 Нови нерѓосувачки челик 3.5 mm ширина Engrave те сакам до месечината и назад Пријателство Алка Хривнија за жени

Оценка на клиентот:
DEN 133.92

Износ
Залиха


Име : DIY Закачам
Боја : Природата челик,Розово Злато,Злато
Големина : 62mm
Материјал : Нерѓосувачки челик
Цена за 1pc
Сите видови на метални накит додатоци може да се галвански во злато, сребро, розово злато, никел, антички сина, антички црвена, антички сребрен, антички злато, Азија злато, ADB и други бои, повеќе бои, исто така, може да бидат остварени без никел серија, еколошка безбедност, Добредојдовте во ред!
Превозот : n
Ако ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPS-от,DHL,FEDEX,EMS и др.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат.
Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања.
Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.
За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнете
Се сеќавам Назад за купување на стоки што треба.
Известување
Повеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed. Тоа обично трае околу 15-35 дена да пристигне повеќето земји ако нема одложување на царинскиот. За некои области, и тоа може да потрае подолго, бидејќи се помалку чести на воздухот лет. Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит. pls waitting трпеливо.
Плаќање : nt прифаќаме кредитна картичка / Трансфер / Moneybookersway/ Global Соберат/ Western Union/ Свет Платат онлајн и така натаму . Можете да ги комбинирате вашите предмети автоматски со кликнување на Ali Express ПЛАТИ СЕГА копчето во било која од вашите освои/затворен аукции. Добредојдени се да ме контактирате доколку имате било какви прашања. Ве молиме бидете сигурни дека бродот за адресата се точни кога испраќање на плаќања како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси. Ние наплата или размена на објект, ако тоа е пристигна оштетени или изгубени. Превозот на плаќање не се враќа. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објектот оштетена па поради тоа не можеме да го подобри пакување во иднина. Повратни информации, Ние сме среќни да се разменат позитивни повратните информации. Ве молиме да ни остават сите позитивни повратните информации и сите "5 Ѕвезда" рејтингот, Ние ќе го прават истото за вас автоматски откако ќе ја доби позитивни повратни информации од вас. Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот. Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации, само се јавите на нашиот клиент професионален suppport може да ви помогне да се решат проблемите. На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу. Слика може да се појави поголем на вашиот екран. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата & слики може да изгледа посветла отколку на вистински објект.

Карактеристики

Метална боја:
празно
Главниот Камен Боја:
Црвена, Сива, Златна
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
позлата:
Сино Бела Цинк Позлатен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
ILYSY
Пол:
Жените
Број На Модел На:
G2261
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Ширина:
3.5 mm
Дијаметар:
62mm

Производи во категоријата

Нерѓосувачки Челик Пресврт Алка Врежани Биде Храбар и продолжувам да Одам Хривнија Злато/Црна Инспиративни Писмото Ткаенината Хривнија GH2937

518.40 -40 % DEN 311.00

Бесплатен превозот за сите нарачки Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.ДестинацијаБесплатен Превозот ПолитикаСад$200, Слободни Fed Ex / DHLРусија Федерација$200, Слободни EMSБразилБесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.КанадаБесплатни Пост Воздух Mail$60$200, Слободни e Packet$200, Слободни Fed Ex / DHLОбединети Арапски Емирати$150, Слободни AramexЕвропски земји / Азија / Австралија / Нов Зеланд / Африкански земји$200, Слободни DHL / Федекс / Aramex / EMSИспорака време на Пост Воздух Mail : 1060 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување).Време на испорака на EMS / e Packet : 715 дена.Време на испорака на DHL / Федекс / Aramex : 38 дена.Изразат парцели може да имаат даночни прашање.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.Меѓународната парцели нормално се земе 25 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.Налози ќе бидат испорачани во 1236 часа по уплатата завршен...

3pcs трговија на Големо Тенка Алка Жолто Злато Женска Нараквица Мода Додатоци

569.76 -20 % DEN 456.00

Нашиот принцип : Добар Квалитет, Евтини во Цената, Најдобра Услуга!Добредојдовте на место на ред! споделување на вашата љубов да вашата љубов луѓеОпис на 18k Злато Исполнет Женска Алка Кол : 65mm(2.5 инчи) ширина : 2mm тежина : 4grams / по количина : 3pcs Задржи Боја За Долго Време Високо Полиран / Спречување на алергијата / Фина Работа сосема нов,превозот бесплатно,со подарок кутија, Она што е исполнет златоЗлато Исполнет Накит е дебел солидна слој на квалитетот злато топлина врзани на внатрешна полускапоцени метали од страна на напредни машински процес...

LUXUSTEEL Нови 316L не ' Рѓосувачки Челик Стрелка Мода Срцето Приврзоци Хривнија & Алка За Жените Накит

356.64 -25 % DEN 267.00

Срцето Заклучување Љубов Шарм Pendant АлкиНашата Продавница Дома линк : https : / / luxusteel.aliexpress.com / store / 517046Продажба на Објект линк : https : / / luxusteel.aliexpress.com / store / saleitems / 517046.html?spm=2114.12010608.0.0.6d96ee87 RYLDyc

Мачка Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Мушка Хривнија Жените Круг од не ' Рѓосувачки Челик Хривнија Накит acero inoxidable pulsera BB1205B

178.08 -25 % DEN 133.00

Мачка Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Мушка Хривнија за Жени Круг од не 'Рѓосувачки Челик Хривнија Накит acero inoxidable pulsera Стил : Мачка Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Мушка Хривнија Материјал : Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Мушка Хривнија за Жени Големина : ( како што е прикажано на сл ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Момче / Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Момче Младо и Зрелост женски и Модни Накит Жените Круг од не' Рѓосувачки Челик Хривнија Накит Нови Пристигнувања од Нерѓосувачки Челик Хривнија Накит acero inoxidable pulsera

Bangrui Нов Луксузен Проширување Фризер Режа Алка Нараквици Прилагодливи Класичен Познатиот Режа Убава Хривнија Подарок

187.20 -0 % DEN 187.00

Компанијата Alibaba Webesite : www.bangjewelry.en.alibaba.com Bangrui Нов Луксузен Проширување Фризер Режа Алка Нараквици Прилагодливи Класичен Познатиот Режа Убава Хривнија Подарок Информации : Minmum цел>$3 за да може да се меша цел Цел ,Pls плати товарни $1.5.товарни Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail...

Kejialai Кожа Ткаенината Двојно Широк Алка Висок Квалитет Вистинска Кожа Мажите Накит 4 Бои Мода Шарм Хривнија Деликатна Затворач

218.40 -13 % DEN 190.00

Kejialai Кожа Ткаенината Двојно Широк Алка Висок Квалитет Вистинска Кожа Мажите Накит 4 Бои Мода Шарм Хривнија Деликатна ЗатворачКоличина : 1pcsМатеријал : СТП Кожа & Антички Сребрен Позлатен100% сосема нов, со Врвен квалитетБоја : како на сликатаКако на барање на купувачот...

WANDO 1pcs Најновите Етиопската Широк Етиопската Алка Златна Боја Алки&Нараквици Дубаи Африка/Keyna Мажи Жени Накит за подарок WB13

426.72 -15 % DEN 363.00

INFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTOINFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTO[marca] Wando Злато хривнија[Numero де modelo] WB10[Piedra директорот]злато позлата[tamaño] (Tamaño де ЕЕ.UU.) : 7 CM[Боја] Злато coler [претставува] Sobre 10gCARACTERÍSTICA : Љубовник,Сопруга&Сопруг,Девојка&Дечкомора да се има квалитетФотографијата беше не постапува во реално времеНапомена : Материјал : 18k вистински злато позлатен, Не 100% Солидна Злато.Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа...

трговија на големо Најевтиниот Висок Квалитет на Кинески Праска Цвет Камен Алка Слива Цвет Алки Хривнија Подарок за Прилично Жените Накит

DEN 815.04

Welcom на Мојата ПродавницаИме : Најевтиниот Висок Квалитет на Кинески Праска Цвет Jade Алка Слива Цвет Jade Алки Хривнија Подарок за Убави Жени Jade Накит.Материјал : S erpentine JadeУслови : 100% НовиГолемина на(Приближно) : Внатрешен Дијаметар околу 56mm62mm; Ширина за 16mm ( 1mm=0.039 Инчи)Напомена : Бидете сигурни дека не ум пред да го стави на ред...

Ж-DB088 Squarz Двојно Зелена Chrysoprase Камен Рака Заврши Алка,Горниот дел на Раката Манжетната

DEN 3120.00

СпецификацијаМатеријал : Кристал&куперDruzy Големина : прибл 12mmГолемина : прилагодливКоличина : 5pcsЗа Повеќе АлкиЖDB08 Двојно Аметист Druzy Кластер скапоцен камен Рака Заврши Алка,Горниот дел на Раката Ткаенината многупарчиња / многуЖDB07 Сина Druzy Алка Druzy Freeform Двојно Камен Прилагодливи Хривнија Ткаенината Electroplated во 24k злато многупарчиња / многуЖDB05 Бела Druzy Алка Druzy Freeform Двојно Камен Прилагодливи Хривнија Ткаенината Electroplated во 24k злато многупарчиња / многуЖDB06 Јоргованот Пурпурна Druzy Алка Druzy Freeform Двојно Камен Прилагодливи Хривнија Ткаенината Electroplated во 24k злато многупарчиња / многуShippment1...

Врвен Квалитет на Двојно Кристал Мода Накит Ткаенината Картер Нараквици Алки 316L не ' Рѓосувачки Челик Гривни За Жени

383.52 -25 % DEN 288.00

за пратката 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка...

Нови Производи Мода Mens Вистинска Кожа Плетенка Тигар Нараквици Со Нерѓосувачки Челик Бесплатен Превозот П.Н.Е.-0028

844.32 -18 % DEN 692.00

Нови Производи Мода Mens Вистинска Кожа Плетенка Тигар Нараквици Со Нерѓосувачки Челик Бесплатен Превозот П.Н.Е.0028Добредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви даде најдобри желби.Сите производи вклучувајќи товар.Тука, може да се најде на повеќето убави накит.Ние можеме да ве уверам.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги сервисира сте задоволни.Материјал : 316l не ' рѓосувачки челик Големина : 6.5 см*0.8 cm Овој накит спогодба со еу за животната средина барање,Не алергични, не е боја...

Година Топла Продажба Унисекс Прилагодливи Алки, Црна Позлатен Пиштол Добро Дизајниран & Мода Отвори Ткаенината Алка / Нараквици

359.52 -38 % DEN 223.00

2016 година Топла Продажба Унисекс Прилагодливи Алки, 24 K Platinum Позлатен Добро Дизајниран & Мода Отвори Ткаенината Алка / НараквициКоличина : 1pcsМатеријал : Црна Позлатен Месинг100% сосема нов, со Врвен квалитетБоја : како на сликатаКако на барање на купувачот...

година Мода Трендовски Мажи & Жени Алка Едноставен Стил Нараквица, Микро, Отворајќи Црн CZ Мода Отвори Ткаенината Алка / Хривнија

503.52 -38 % DEN 312.00

2016 година Мода Трендовски Маж / Жена Алки, Едноставен Стил Нараквици, Микро, Отворајќи Црн CZ, Мода Отвори Ткаенината Алка / НараквициКоличина : 1pcsМатеријал : Месинг Позлатен100% сосема нов, со Врвен квалитетБоја : како на сликатаКако на барање на купувачот...

Jshine Сите Натпревар Отворен Ткаенината Златна Боја Pendant Накит за Жените Сива боја Бела Симулирани Акрилик Бисер Алка Pulseira Feminina

80.16 -8 % DEN 74.00

Discription : Скапоцен камен Тип : Jshine Сите Натпревар Отворен Ткаенината Златна Боја Pendant Накит за Жените Сива боја Бела Симулирани Акрилик Бисер Алка Pulseira FemininaГлавен Материјал : Алуминиумски,Симулирани БисерБрој На Модел : B0500Хривнија Дијаметар : 6.2 cmБоја : Исто како Слик

Врвен Квалитет Круг бренд писмо Мода Накит Ткаенината Картер Нараквици Алки 316L не ' Рѓосувачки Челик Гривни За Жени

383.52 -25 % DEN 288.00

за пратката 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка...

MANILAI Модната Панк Дизајн Легура Крило Ткаенината Алка За Жените Шарм Накит Златна Боја Заврши Нараквици Модни Додатоци BL354

DEN 239.52

Материјал : АлуминиумскиДимензии : Дијаметар : 50mm, Висина : 90mmТежина : 43 ГрамаБоја : ЗлатнаПакет : 1pc / 1 opp вреќа.Нашата Продавница Дома : Продажба На Предмети Линк : Плаќање : Answer : ___________________________ Note : Ние само ги сноси транспортните трошоци, не обврзуваат да плаќаат царина.1...

RB014 трговија на Големо мода накит кубни циркони бисер хривнија Висок квалитет на слатководни бисер 6-7mm монистра шарм хривнија за жени

DEN 3600.00

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!RB014 трговија на Големо мода накит кубни циркони бисер хривнија Висок квалитет на слатководни бисер 67mm монистра шарм хривнија за жени подарокТочка Законик : RB014Материјал : хематитГОЛЕМИНА на : бисер големина : 6~7mmПрепорачуваме : Двоен циклуси проверете го овој линк : Заврши : Вистинска кожа завиткани на месинг бендОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашето барањеГолем Попуст : Ако цел Голема Количина, pls Контактирајте меПакување : Секое парче има една OPP вреќа, меур обвиваНачин на плаќање : Paypal / T / T / Western Union / Али ascrrowПревозот начин : DHL / Федекс / Aramex / CPAM / EPECKET / или според вашето барањеПовеќе за насPls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.comВе молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Моден Легура Мешана Боја Деца Деца Девојка Момчиња Пол Години Алка Бижутерија Подароци Поставува Трговија На Големо

312.00 -30 % DEN 218.00

Производство Опис : Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет Предмет тип : Деца ЗакачамМатеријал : АлуминиумскиБоја : Мешани Количина : 50 Pcs / Торба Алки Дијаметар : 45mm Пакет се Вклучени : 1 Сет Алка Забелешка : Било прашање pls се чувствуваат слободни да контакт frist,ви Благодариме!Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.2...

Топла Продажба Вистински Кожни Нараквици Мажите Алка Пурпурна Кожа, Отворајќи со Дупли Линии Јасно Циркон Отвори Манжетната за Жените Панк Стилот

799.20 -38 % DEN 495.00

Топла Продажба Вистински Кожни Нараквици Мажите Алка Пурпурна Кожа, Отворајќи со Дупли Линии Јасно Циркон Отвори Манжетната за Жените Панк СтилотКоличина : 1pcsМатеријал : Злато Позлатен Месинг100% сосема нов, со Врвен квалитетБоја : како на сликатаКако на барање на купувачот...

Златна Рака Намали Име Хривнија Персоналните Солидна Сребро Nameplate Жените Закачам На Големо Мајка Подарок

DEN 1439.52

Златна Рака Намали Име Хривнија Персоналните Солидна Сребро Nameplate Жените Закачам На Големо Мајка ПодарокЗа нашата Продавница : * ветување сите накит се направени во 100% Автентични солидна сребро 925* 100% рачно изработени Прилагодено Накит*Сите зборови ,моделот може да биде врежано ,клиентот дизајн се добредојдени !*Добредојдовте најголемиот дел наредби кои може да се даде трговија на големо цена!*Сигурен Снабдувач на Големо & Трговците на мало ,Се себе Фабрика*Personaliezd Накит само што & го вашиот љубовник!#Basical Производи Параметар1...

LOULEUR 2 парчиња/многу не ' Рѓосувачки Челик Празно Ткаенината Нараквици Алки за Жени Мажи Жица Шарм Алки Нараквици за Diy Изработка на Накит

170.40 -18 % DEN 140.00

LOULEUR 2 парчиња / многу не ' Рѓосувачки Челик Празно Ткаенината Нараквици Алки за Жени Мажи Жица Шарм Алки Нараквици за Diy Изработка на Накит1)Материјал : Нерѓосувачки Челик2)Дијаметар : 65mm3)Бои : сребрена боја4)Пакување : 2 парчиња / opp вреќа5)Тежина : Околу 10g / pc6) Ние можеме да понудиме Пад на Превозот, и ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.