• Ново
FYSARA Бренд на Луксузни Љубов Накит Писмо Срцето Хривнија & Алка За Жените Неколку Накит Electrocardiogram Хривнија Свадба Подарок

FYSARA Бренд на Луксузни Љубов Накит Писмо Срцето Хривнија & Алка За Жените Неколку Накит Electrocardiogram Хривнија Свадба Подарок

Оценка на клиентот:
DEN 403.20
DEN 282.00 -30 %

Износ
Залиха


Добредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви даде најдобри желби.
Сите производи вклучувајќи товар.
Тука, може да се најде на повеќето убави накит.
Ние можеме да ве уверам.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги сервисира сте задоволни.
Во исто време.
Ние прифаќаме трговија на големо природата повеќе,количина е со преференцијален третман.
FYSARA Бренд на Луксузни Љубов Накит Писмо Срцето Хривнија & Алка За Жените Неколку Накит Electrocardiogram Хривнија Свадба Подарок Боја : Злато/Розово злато/Сребрена боја
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Stee l Внатрешна Периметар Големина : 4.9 cm*5.8 cm
Пакување OPP кеси, коверти
Погоден за Објект : Погоден За Жените/Девојка/љубовник
парче piec парче piec piec парче парче

Карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Бар Поставување
Број На Модел На:
SA7571
позлата:
Злато-боја
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Симпатична/Романтичен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
FYSARA
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Материјал:
титаниум челик
Дијаметар:
ЗА 58MM
боја:
Роуз Злато/Сребрена Боја
Повод:
Свадба/Лице/Ден носат

Производи во категоријата

BoYuTe 10Pcs трговија на Големо Метални Алки 7 Бои Позлатен 65*2MM Едноставна Месинг Закачам

416.64 -10 % DEN 375.00

Точка ИМЕ : Bo Yu Te 10 Парчиња трговија на Големо Метални Алки 7 Бои Позлатен 65*2 MM Едноставна Месинг Алка БРЕНД : BOYUTE Материјал : Чиста Месинг Квалитет : Олово и Никел Слободни

KB135 Тигар Девојка Мачка Locket Шарм Проширување Алка Нараквици Бисер Кафез од не ' Рѓосувачки Челик Armband Ткаенината Позлатен Сребрен Накит

DEN 123.84

Точка Законик KB1351 Количество=1pc во пакетМатеријалите не ' Рѓосувачки челик,легури ,бисер,памукЗакачам дебелина1.5 mmГлавно Боја Нерѓосувачки челик оригиналната боја алка хривнијаКафез големина : 22*13mm,во инчи : 0.87*0.51"Кол...

2017 Нови нерѓосувачки челик 3.5 mm ширина Engrave те сакам до месечината и назад Пријателство Алка Хривнија за жени

DEN 133.92

Име : DIY ЗакачамБоја : Природата челик,Розово Злато,ЗлатоГолемина : 62mmМатеријал : Нерѓосувачки челикЦена за 1pcСите видови на метални накит додатоци може да се галвански во злато, сребро, розово злато, никел, антички сина, антички црвена, антички сребрен, антички злато, Азија злато, ADB и други бои, повеќе бои, исто така, може да бидат остварени без никел серија, еколошка безбедност, Добредојдовте во ред!Превозот : nАко ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPSот,DHL,FEDEX,EMS и др.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат.Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања.Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнетеСе сеќавам Назад за купување на стоки што треба.ИзвестувањеПовеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed...

Kejialai Кожа Ткаенината Двојно Широк Алка Висок Квалитет Вистинска Кожа Мажите Накит 4 Бои Мода Шарм Хривнија Деликатна Затворач

218.40 -13 % DEN 190.00

Kejialai Кожа Ткаенината Двојно Широк Алка Висок Квалитет Вистинска Кожа Мажите Накит 4 Бои Мода Шарм Хривнија Деликатна ЗатворачКоличина : 1pcsМатеријал : СТП Кожа & Антички Сребрен Позлатен100% сосема нов, со Врвен квалитетБоја : како на сликатаКако на барање на купувачот...

Врвен Квалитет Круг бренд писмо Мода Накит Ткаенината Картер Нараквици Алки 316L не ' Рѓосувачки Челик Гривни За Жени

383.52 -25 % DEN 288.00

за пратката 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка...

На парови година се Зголеми Злато Црна Ткаенината Накит од не ' Рѓосувачки Челик љубовно Писмо Римски Numerals Пол Мажи Жени Алка за љубителите

383.52 -5 % DEN 364.00

Титаниум Гроздобер Накит Пепел Кутија Pendant Синџир Ѓердан Милениче Urn CremationМатеријал : Титаниум Челик***Ако купите над $200 во нашата продавница...

Врвен Квалитет на Двојно Кристал Мода Накит Ткаенината Картер Нараквици Алки 316L не ' Рѓосувачки Челик Гривни За Жени

383.52 -25 % DEN 288.00

за пратката 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка...

MANILAI Модната Панк Дизајн Легура Крило Ткаенината Алка За Жените Шарм Накит Златна Боја Заврши Нараквици Модни Додатоци BL354

DEN 239.52

Материјал : АлуминиумскиДимензии : Дијаметар : 50mm, Висина : 90mmТежина : 43 ГрамаБоја : ЗлатнаПакет : 1pc / 1 opp вреќа.Нашата Продавница Дома : Продажба На Предмети Линк : Плаќање : Answer : ___________________________ Note : Ние само ги сноси транспортните трошоци, не обврзуваат да плаќаат царина.1...

Boho Рачно Изработени Деверуша Булчински Голема Крпа Цвет Ткаат Коноп Отвори Алка Хривнија За Партија Мода Жените Накит Додатоци

126.24 -26 % DEN 94.00

100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : Крпа Боја : Како на сликите покажуваатДимензии : Дијаметар : 7.8 cm, прилагодливСтил : Модерен, Убава И Популарна ДизајнПовод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..Пакет се вклучени : 1 Pc x Закачам (Како на сликата покажува)1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.email.порака ..ние секогаш сме тука!3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам...

VAROLE Светци Ден Глеѓ Ткаенината Алка Може да Отворање Нараквици Накит За Жените Мода Накит Pulseiras Feminina Подарок

1574.40 -40 % DEN 945.00

Можеби, исто така, сакаатБренд : VAROLEТип : Ткаенината Нараквици&Алки ЖениМатеријал : 100% БакарПовршински Третман : ЕмајлПозлата : 18 K златна боја(Не е лесно да исчезнат )Трговија на големо Попуст : До 5pcs / стил на 50% попуст, како оригинална цена (ве Молиме да го контактирате овластениот сервис)Сервисен Центар За Плаќање може да се плати со користење на Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро Дебитна картичка,Web Money и банкарски трансфер.Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина...

Anniyo 4PCS/МНОГУ, Дубаи Златна Боја Алка за Жените Етиопската Нараквици Блискиот Исток Најдобри Свадба Подароци Накит Африкански 086806

DEN 758.40

Материјал : Бакар / Легура / Нерѓосувачки Челик Со Златна Боја / Сребрена Боја Позлата НЕ е ВИСТИНСКИ ЧИСТО ЗЛАТО / СРЕБРЕНА Пакување : 1pc / opp вреќа или 12pcs / opp вреќа ИНФОРМАЦИИ : Производ големина или боја, ве Молиме видете слики или опис на производот, ако не се разбере големина или боја, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден.За најголемиот Дел Ред,ве Молиме email мене! Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас...

Златна Рака Намали Име Хривнија Персоналните Солидна Сребро Nameplate Жените Закачам На Големо Мајка Подарок

DEN 1439.52

Златна Рака Намали Име Хривнија Персоналните Солидна Сребро Nameplate Жените Закачам На Големо Мајка ПодарокЗа нашата Продавница : * ветување сите накит се направени во 100% Автентични солидна сребро 925* 100% рачно изработени Прилагодено Накит*Сите зборови ,моделот може да биде врежано ,клиентот дизајн се добредојдени !*Добредојдовте најголемиот дел наредби кои може да се даде трговија на големо цена!*Сигурен Снабдувач на Големо & Трговците на мало ,Се себе Фабрика*Personaliezd Накит само што & го вашиот љубовник!#Basical Производи Параметар1...

Bangrui Нов Луксузен Проширување Фризер Режа Алка Нараквици Прилагодливи Класичен Познатиот Режа Убава Хривнија Подарок

187.20 -0 % DEN 187.00

Компанијата Alibaba Webesite : www.bangjewelry.en.alibaba.com Bangrui Нов Луксузен Проширување Фризер Режа Алка Нараквици Прилагодливи Класичен Познатиот Режа Убава Хривнија Подарок Информации : Minmum цел>$3 за да може да се меша цел Цел ,Pls плати товарни $1.5.товарни Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail...

WANDO 1pcs Најновите Етиопската Широк Етиопската Алка Златна Боја Алки&Нараквици Дубаи Африка/Keyna Мажи Жени Накит за подарок WB13

426.72 -15 % DEN 363.00

INFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTOINFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTO[marca] Wando Злато хривнија[Numero де modelo] WB10[Piedra директорот]злато позлата[tamaño] (Tamaño де ЕЕ.UU.) : 7 CM[Боја] Злато coler [претставува] Sobre 10gCARACTERÍSTICA : Љубовник,Сопруга&Сопруг,Девојка&Дечкомора да се има квалитетФотографијата беше не постапува во реално времеНапомена : Материјал : 18k вистински злато позлатен, Не 100% Солидна Злато.Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.