• Ново
Вистински Австриската Кристал накит тенка црвена нишка string јаже Шарм Нараквици за жените Мода Нови среќа moneybag Ти-85599

Вистински Австриската Кристал накит тенка црвена нишка string јаже Шарм Нараквици за жените Мода Нови среќа moneybag Ти-85599

Оценка на клиентот:
DEN 94.56

Износ
Залиха


Карактеристики

Бренд Име:
TRACYSWING
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
Th-85599
Поставување Тип:
Prong поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Расположение Tracker
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден

Производи во категоријата

Boho Рачно Изработени Деверуша Булчински Голема Крпа Цвет Ткаат Коноп Отвори Алка Хривнија За Партија Мода Жените Накит Додатоци

126.24 -26 % DEN 94.00

100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : Крпа Боја : Како на сликите покажуваатДимензии : Дијаметар : 7.8 cm, прилагодливСтил : Модерен, Убава И Популарна ДизајнПовод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..Пакет се вклучени : 1 Pc x Закачам (Како на сликата покажува)1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.email.порака ..ние секогаш сме тука!3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам...

LOULEUR 2 парчиња/многу не ' Рѓосувачки Челик Празно Ткаенината Нараквици Алки за Жени Мажи Жица Шарм Алки Нараквици за Diy Изработка на Накит

170.40 -18 % DEN 140.00

LOULEUR 2 парчиња / многу не ' Рѓосувачки Челик Празно Ткаенината Нараквици Алки за Жени Мажи Жица Шарм Алки Нараквици за Diy Изработка на Накит1)Материјал : Нерѓосувачки Челик2)Дијаметар : 65mm3)Бои : сребрена боја4)Пакување : 2 парчиња / opp вреќа5)Тежина : Околу 10g / pc6) Ние можеме да понудиме Пад на Превозот, и ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Kejialai 2018 Мода Гроздобер Шупливи Гитара Кожа Пол Мажи Жени Неколку Накит Љубители Подарок Pulseira Masculina Панк Стилот

162.24 -13 % DEN 141.00

Kejialai 2018 Мода Гроздобер Шупливи Гитара Кожа Пол Мажи Жени Неколку Накит Љубители Подарок Pulseira Masculina Панк СтилотКоличина : 1pcs или 2 парчињаМатеријал : Кожа Антички Сребрен Позлатен100% сосема нов, со Врвен квалитетБоја : како на сликатаКако на барање на купувачот...

БАКНИ МЕ Blue & Бел Синтетички Камен Круг Отвори Алка Женски Нови Алуминиумски Гроздобер Ткаенината Нараквици & Алки

255.84 -10 % DEN 230.00

Производ Стил : БАКНИ МЕ Blue & Бел Синтетички Камен Круг Отвори Алка Женски Нови Алуминиумски Гроздобер Ткаенината Нараквици & Алки Бренд Име : KISS ME (Qingdao, во Кина) Материјал : Синтетички Камен,Цинк Легура Боја : Бела& Сини Хривнија Повод : Свадба, забава, Роденден, Море Патување, на Шопинг...

RB014 трговија на Големо мода накит кубни циркони бисер хривнија Висок квалитет на слатководни бисер 6-7mm монистра шарм хривнија за жени

DEN 3600.00

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!RB014 трговија на Големо мода накит кубни циркони бисер хривнија Висок квалитет на слатководни бисер 67mm монистра шарм хривнија за жени подарокТочка Законик : RB014Материјал : хематитГОЛЕМИНА на : бисер големина : 6~7mmПрепорачуваме : Двоен циклуси проверете го овој линк : Заврши : Вистинска кожа завиткани на месинг бендОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашето барањеГолем Попуст : Ако цел Голема Количина, pls Контактирајте меПакување : Секое парче има една OPP вреќа, меур обвиваНачин на плаќање : Paypal / T / T / Western Union / Али ascrrowПревозот начин : DHL / Федекс / Aramex / CPAM / EPECKET / или според вашето барањеПовеќе за насPls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.comВе молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Две Боја Женска Девојки Пријателство Синџир Лале Циркон Bud Мушка Beaded Линк Жолта Боја Хривнија 004

DEN 383.52

Материјал:се Зголеми Злато Позлатен Пакување : Фланелен боксери накит кеси Тежина:18.3 g Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Ние се инсистира на висок квалитет на производите и брза испорака Продажбата на услугата : Почитувани купувачи наидат на проблеми во текот на процесот на купување, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе направиме обработка...

2018 Нова Жена Алка Поставите Стрелка Јазол Дизајн Мода Накит Pulseiras Bileklik Pulseras

143.04 -53 % DEN 67.00

[xlmodel][производи][41249][xlmodel][производи][41249][xlmodel][производи][41249][xlmodel][производи][41249][xlmodel][производи][41249][xlmodel][производи][41249][xlmodel][производи][41249][xlmodel][производи][41249][xlmodel][производи][41249][xlmodel][производи][41249][xlmodel][производи][41249][xlmodel][производи][41249][xlmodel][производи][8888]Почитувани купувачи : 1.Мин цел =10 ДОЛАРИ,да го прифати микс цел, Бесплатен превозот преку Кина пост.Ако не сакате плати товар,Pls не се купи.2.Цел износ > 150 ДОЛАРИ,БЕСПЛАТЕН превозот преку EMS / DHL!( освен оддалечена област ,pls контактирајте со нас за детали...

Ж-DB08 Двојно Crteated Druzy Кластер Камен Рака Заврши Алка,Горниот дел на Раката Манжетната

DEN 3600.00

СпецификацијаМатеријал : Кристал&куперDruzy Големина : прибл 12mmГолемина : прилагодливКоличина : 5pcsЗа Повеќе АлкиЖDB07 Сина Druzy Алка Druzy Freeform Двојно Камен Прилагодливи Хривнија Ткаенината Electroplated во 24k злато многупарчиња / многуЖDB05 Бела Druzy Алка Druzy Freeform Двојно Камен Прилагодливи Хривнија Ткаенината Electroplated во 24k злато многупарчиња / многуЖDB06 Јоргованот Пурпурна Druzy Алка Druzy Freeform Двојно Камен Прилагодливи Хривнија Ткаенината Electroplated во 24k злато многупарчиња / многуShippment1...

Бесплатен Превозот Цвет хривнија мода позлатен сребрен накит ретро Хривнија Закачам на големо фабрика цена B179

66.72 -10 % DEN 60.00

добредојдовте на kingslate Продавница Бр 302594стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет,Модерен стилСостојба : brandeновиПечат : 925.Боја : сребро , како слика шоу.Пакет : содржина како слика1...

Ж-DB088 Squarz Двојно Зелена Chrysoprase Камен Рака Заврши Алка,Горниот дел на Раката Манжетната

DEN 3120.00

СпецификацијаМатеријал : Кристал&куперDruzy Големина : прибл 12mmГолемина : прилагодливКоличина : 5pcsЗа Повеќе АлкиЖDB08 Двојно Аметист Druzy Кластер скапоцен камен Рака Заврши Алка,Горниот дел на Раката Ткаенината многупарчиња / многуЖDB07 Сина Druzy Алка Druzy Freeform Двојно Камен Прилагодливи Хривнија Ткаенината Electroplated во 24k злато многупарчиња / многуЖDB05 Бела Druzy Алка Druzy Freeform Двојно Камен Прилагодливи Хривнија Ткаенината Electroplated во 24k злато многупарчиња / многуЖDB06 Јоргованот Пурпурна Druzy Алка Druzy Freeform Двојно Камен Прилагодливи Хривнија Ткаенината Electroplated во 24k злато многупарчиња / многуShippment1...

Нерѓосувачки Челик Пресврт Алка Врежани Биде Храбар и продолжувам да Одам Хривнија Злато/Црна Инспиративни Писмото Ткаенината Хривнија GH2937

518.40 -40 % DEN 311.00

Бесплатен превозот за сите нарачки Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.ДестинацијаБесплатен Превозот ПолитикаСад$200, Слободни Fed Ex / DHLРусија Федерација$200, Слободни EMSБразилБесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.КанадаБесплатни Пост Воздух Mail$60$200, Слободни e Packet$200, Слободни Fed Ex / DHLОбединети Арапски Емирати$150, Слободни AramexЕвропски земји / Азија / Австралија / Нов Зеланд / Африкански земји$200, Слободни DHL / Федекс / Aramex / EMSИспорака време на Пост Воздух Mail : 1060 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување).Време на испорака на EMS / e Packet : 715 дена.Време на испорака на DHL / Федекс / Aramex : 38 дена.Изразат парцели може да имаат даночни прашање.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.Меѓународната парцели нормално се земе 25 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.Налози ќе бидат испорачани во 1236 часа по уплатата завршен...

Anniyo 4PCS/МНОГУ, Дубаи Златна Боја Алка за Жените Етиопската Нараквици Блискиот Исток Најдобри Свадба Подароци Накит Африкански 086806

DEN 758.40

Материјал : Бакар / Легура / Нерѓосувачки Челик Со Златна Боја / Сребрена Боја Позлата НЕ е ВИСТИНСКИ ЧИСТО ЗЛАТО / СРЕБРЕНА Пакување : 1pc / opp вреќа или 12pcs / opp вреќа ИНФОРМАЦИИ : Производ големина или боја, ве Молиме видете слики или опис на производот, ако не се разбере големина или боја, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден.За најголемиот Дел Ред,ве Молиме email мене! Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.