• Ново
925 sterling silver хривнија за жени,симпатична Цртан филм pendant,девојки трендовски нараквица,отворање Солидна сребро нараквица,роденден подароци

925 sterling silver хривнија за жени,симпатична Цртан филм pendant,девојки трендовски нараквица,отворање Солидна сребро нараквица,роденден подароци

Оценка на клиентот:
DEN 523.20
DEN 471.00 -10 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Dankadi
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
PB205715
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Слика

Производи во категоријата

ЈУН RUO 2018 Нови Пристигнување Среќа Пари Торба Алка се Зголеми Златна Боја Жените Роденденски Подарок Титаниум Челик Накит Не Исчезнат Капка Брод

582.72 -30 % DEN 408.00

Материјал* 316 L не ' Рѓосувачки Челик + 18 K Розово Злато позлатен + Црвено Ахат* Спречување на алергија и Никогаш да не исчезнат Производ карактеристикиВисоко полиран / Спречување на алергијата / парична Казна изработканикогаш не исчезнат ГолеминаБесплатни големина ,може да се прилагоди, Pendant големина 1.8*1.3 СМ пакувањеOPP вреќа внатре и картон надвор,и давајќи им убава свила кутија како gilfНапомена : овој објект не е предмет на 24час испраќање полиса, контактирајте го suppler предсо нарачување.Ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво, ако сакате да се одржи голема цел.Чист титаниум челик материјал ,никогаш нема да избледи и антиалергијаКредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи,,ви Благодариме

Ж-DB08 Двојно Crteated Druzy Кластер Камен Рака Заврши Алка,Горниот дел на Раката Манжетната

DEN 3600.00

СпецификацијаМатеријал : Кристал&куперDruzy Големина : прибл 12mmГолемина : прилагодливКоличина : 5pcsЗа Повеќе АлкиЖDB07 Сина Druzy Алка Druzy Freeform Двојно Камен Прилагодливи Хривнија Ткаенината Electroplated во 24k злато многупарчиња / многуЖDB05 Бела Druzy Алка Druzy Freeform Двојно Камен Прилагодливи Хривнија Ткаенината Electroplated во 24k злато многупарчиња / многуЖDB06 Јоргованот Пурпурна Druzy Алка Druzy Freeform Двојно Камен Прилагодливи Хривнија Ткаенината Electroplated во 24k злато многупарчиња / многуShippment1...

Мачка Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Мушка Хривнија Жените Круг од не ' Рѓосувачки Челик Хривнија Накит acero inoxidable pulsera BB1205B

178.08 -25 % DEN 133.00

Мачка Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Мушка Хривнија за Жени Круг од не 'Рѓосувачки Челик Хривнија Накит acero inoxidable pulsera Стил : Мачка Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Мушка Хривнија Материјал : Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Мушка Хривнија за Жени Големина : ( како што е прикажано на сл ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Момче / Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Момче Младо и Зрелост женски и Модни Накит Жените Круг од не' Рѓосувачки Челик Хривнија Накит Нови Пристигнувања од Нерѓосувачки Челик Хривнија Накит acero inoxidable pulsera

WANDO 1pcs Најновите Етиопската Широк Етиопската Алка Златна Боја Алки&Нараквици Дубаи Африка/Keyna Мажи Жени Накит за подарок WB13

426.72 -15 % DEN 363.00

INFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTOINFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTO[marca] Wando Злато хривнија[Numero де modelo] WB10[Piedra директорот]злато позлата[tamaño] (Tamaño де ЕЕ.UU.) : 7 CM[Боја] Злато coler [претставува] Sobre 10gCARACTERÍSTICA : Љубовник,Сопруга&Сопруг,Девојка&Дечкомора да се има квалитетФотографијата беше не постапува во реално времеНапомена : Материјал : 18k вистински злато позлатен, Не 100% Солидна Злато.Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа...

Златна Рака Намали Име Хривнија Персоналните Солидна Сребро Nameplate Жените Закачам На Големо Мајка Подарок

DEN 1439.52

Златна Рака Намали Име Хривнија Персоналните Солидна Сребро Nameplate Жените Закачам На Големо Мајка ПодарокЗа нашата Продавница : * ветување сите накит се направени во 100% Автентични солидна сребро 925* 100% рачно изработени Прилагодено Накит*Сите зборови ,моделот може да биде врежано ,клиентот дизајн се добредојдени !*Добредојдовте најголемиот дел наредби кои може да се даде трговија на големо цена!*Сигурен Снабдувач на Големо & Трговците на мало ,Се себе Фабрика*Personaliezd Накит само што & го вашиот љубовник!#Basical Производи Параметар1...

Бесплатен Превозот Цвет хривнија мода позлатен сребрен накит ретро Хривнија Закачам на големо фабрика цена B179

66.72 -10 % DEN 60.00

добредојдовте на kingslate Продавница Бр 302594стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет,Модерен стилСостојба : brandeновиПечат : 925.Боја : сребро , како слика шоу.Пакет : содржина како слика1...

2017 Нови нерѓосувачки челик 3.5 mm ширина Engrave те сакам до месечината и назад Пријателство Алка Хривнија за жени

DEN 133.92

Име : DIY ЗакачамБоја : Природата челик,Розово Злато,ЗлатоГолемина : 62mmМатеријал : Нерѓосувачки челикЦена за 1pcСите видови на метални накит додатоци може да се галвански во злато, сребро, розово злато, никел, антички сина, антички црвена, антички сребрен, антички злато, Азија злато, ADB и други бои, повеќе бои, исто така, може да бидат остварени без никел серија, еколошка безбедност, Добредојдовте во ред!Превозот : nАко ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPSот,DHL,FEDEX,EMS и др.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат.Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања.Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнетеСе сеќавам Назад за купување на стоки што треба.ИзвестувањеПовеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed...

WANDO 1pcs Врвен Квалитет Гроздобер Етиопската Алка за Жените Златна Боја Дубаи Невеста, Свадба Хривнија Африка Арапскиот Накит за подарок WB10

478.08 -28 % DEN 344.00

INFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTOINFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTO[marca] Wando Злато хривнија[Numero де modelo] WB10[Piedra директорот]злато позлата[tamaño] (Tamaño де ЕЕ.UU.) : 7 CM[Боја] Злато coler [претставува] Sobre 17gCARACTERÍSTICA : Љубовник,Сопруга&Сопруг,Девојка&Дечкомора да се има квалитетФотографијата беше не постапува во реално времеНапомена : Материјал : 18k вистински злато позлатен, Не 100% Солидна Злато.Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа...

Жешка Мода Алка, Микро, Отворајќи Црн COM & Отвори Ткаенината Алки Прилагодливи Нараквици За Мажи& Жени Подароци

559.20 -38 % DEN 347.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.

VAROLE Светци Ден Глеѓ Ткаенината Алка Може да Отворање Нараквици Накит За Жените Мода Накит Pulseiras Feminina Подарок

1574.40 -40 % DEN 945.00

Можеби, исто така, сакаатБренд : VAROLEТип : Ткаенината Нараквици&Алки ЖениМатеријал : 100% БакарПовршински Третман : ЕмајлПозлата : 18 K златна боја(Не е лесно да исчезнат )Трговија на големо Попуст : До 5pcs / стил на 50% попуст, како оригинална цена (ве Молиме да го контактирате овластениот сервис)Сервисен Центар За Плаќање може да се плати со користење на Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро Дебитна картичка,Web Money и банкарски трансфер.Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина...

Bangrui Нов Луксузен Проширување Фризер Режа Алка Нараквици Прилагодливи Класичен Познатиот Режа Убава Хривнија Подарок

187.20 -0 % DEN 187.00

Компанијата Alibaba Webesite : www.bangjewelry.en.alibaba.com Bangrui Нов Луксузен Проширување Фризер Режа Алка Нараквици Прилагодливи Класичен Познатиот Режа Убава Хривнија Подарок Информации : Minmum цел>$3 за да може да се меша цел Цел ,Pls плати товарни $1.5.товарни Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail...

Моден Жените Алка Python Кожа Змија Кожа Алки со Кристал Кристал Круг Шема Едноставен Стил Накит Најдобар Подарок

1057.92 -18 % DEN 867.00

Моден Жените Алка Python Кожа Змија Кожа Алки со Кристал Кристал Круг Шема Едноставен Стил Накит Најдобар ПодарокКоличина : 1pcsМатеријал : Кожа, Кристал100% сосема нов, со Врвен квалитетБоја : како на сликатаКако на барање на купувачот...

Нови Производи Мода Mens Вистинска Кожа Плетенка Тигар Нараквици Со Нерѓосувачки Челик Бесплатен Превозот П.Н.Е.-0028

844.32 -18 % DEN 692.00

Нови Производи Мода Mens Вистинска Кожа Плетенка Тигар Нараквици Со Нерѓосувачки Челик Бесплатен Превозот П.Н.Е.0028Добредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви даде најдобри желби.Сите производи вклучувајќи товар.Тука, може да се најде на повеќето убави накит.Ние можеме да ве уверам.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги сервисира сте задоволни.Материјал : 316l не ' рѓосувачки челик Големина : 6.5 см*0.8 cm Овој накит спогодба со еу за животната средина барање,Не алергични, не е боја...

Врвен Квалитет на Двојно Кристал Мода Накит Ткаенината Картер Нараквици Алки 316L не ' Рѓосувачки Челик Гривни За Жени

383.52 -25 % DEN 288.00

за пратката 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка...

MANILAI Модната Панк Дизајн Легура Крило Ткаенината Алка За Жените Шарм Накит Златна Боја Заврши Нараквици Модни Додатоци BL354

DEN 239.52

Материјал : АлуминиумскиДимензии : Дијаметар : 50mm, Висина : 90mmТежина : 43 ГрамаБоја : ЗлатнаПакет : 1pc / 1 opp вреќа.Нашата Продавница Дома : Продажба На Предмети Линк : Плаќање : Answer : ___________________________ Note : Ние само ги сноси транспортните трошоци, не обврзуваат да плаќаат царина.1...

Kejialai Кожа Ткаенината Двојно Широк Алка Висок Квалитет Вистинска Кожа Мажите Накит 4 Бои Мода Шарм Хривнија Деликатна Затворач

218.40 -13 % DEN 190.00

Kejialai Кожа Ткаенината Двојно Широк Алка Висок Квалитет Вистинска Кожа Мажите Накит 4 Бои Мода Шарм Хривнија Деликатна ЗатворачКоличина : 1pcsМатеријал : СТП Кожа & Антички Сребрен Позлатен100% сосема нов, со Врвен квалитетБоја : како на сликатаКако на барање на купувачот...

RB014 трговија на Големо мода накит кубни циркони бисер хривнија Висок квалитет на слатководни бисер 6-7mm монистра шарм хривнија за жени

DEN 3600.00

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!RB014 трговија на Големо мода накит кубни циркони бисер хривнија Висок квалитет на слатководни бисер 67mm монистра шарм хривнија за жени подарокТочка Законик : RB014Материјал : хематитГОЛЕМИНА на : бисер големина : 6~7mmПрепорачуваме : Двоен циклуси проверете го овој линк : Заврши : Вистинска кожа завиткани на месинг бендОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашето барањеГолем Попуст : Ако цел Голема Количина, pls Контактирајте меПакување : Секое парче има една OPP вреќа, меур обвиваНачин на плаќање : Paypal / T / T / Western Union / Али ascrrowПревозот начин : DHL / Федекс / Aramex / CPAM / EPECKET / или според вашето барањеПовеќе за насPls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.comВе молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

БАКНИ МЕ Blue & Бел Синтетички Камен Круг Отвори Алка Женски Нови Алуминиумски Гроздобер Ткаенината Нараквици & Алки

255.84 -10 % DEN 230.00

Производ Стил : БАКНИ МЕ Blue & Бел Синтетички Камен Круг Отвори Алка Женски Нови Алуминиумски Гроздобер Ткаенината Нараквици & Алки Бренд Име : KISS ME (Qingdao, во Кина) Материјал : Синтетички Камен,Цинк Легура Боја : Бела& Сини Хривнија Повод : Свадба, забава, Роденден, Море Патување, на Шопинг...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.