• Ново
R&X Промотивни Најновите Посебна Шема 1CM Ширина Сјајна Нерѓосувачки Челик Емајл Алки 1 Buc

R&X Промотивни Најновите Посебна Шема 1CM Ширина Сјајна Нерѓосувачки Челик Емајл Алки 1 Buc

Оценка на клиентот:
DEN 585.12

Износ
Залиха


Карактеристики

Бренд Име:
RuiXuan
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Стил:
Гроздобер
позлата:
Античкиот Злато Позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
Пресечените алки
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Тежина:
37g
позлата:
Вистински Злато Позлатен
занаети:
Емајлот процес
Место на Потекло:
Жеџијанг Во Кина(Копно)
Функција:
Висок Квалитет во ЕУ и СЛЕДЕЊЕ
дизајн:
модна класика
Емајлот материјал:
Заштита на животната средина тешко шарени
Дијаметар:
65mm

Производи во категоријата

Anniyo 4PCS/МНОГУ, Дубаи Златна Боја Алка за Жените Етиопската Нараквици Блискиот Исток Најдобри Свадба Подароци Накит Африкански 086806

DEN 758.40

Материјал : Бакар / Легура / Нерѓосувачки Челик Со Златна Боја / Сребрена Боја Позлата НЕ е ВИСТИНСКИ ЧИСТО ЗЛАТО / СРЕБРЕНА Пакување : 1pc / opp вреќа или 12pcs / opp вреќа ИНФОРМАЦИИ : Производ големина или боја, ве Молиме видете слики или опис на производот, ако не се разбере големина или боја, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден.За најголемиот Дел Ред,ве Молиме email мене! Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас...

Модни додатоци накит храбри писмо сакаат дизајн на ткаенината алка љубители' подарок B3401

52.32 -4 % DEN 50.00

ПРОИЗВОД ФОТОМатеријал : метал со бело злато позлатен пакет : 1piece,opp кеси, Големина : прилагодливимаме големо обезбеди попуст до големи цел...

Нерѓосувачки Челик Пресврт Алка Врежани Биде Храбар и продолжувам да Одам Хривнија Злато/Црна Инспиративни Писмото Ткаенината Хривнија GH2937

518.40 -40 % DEN 311.00

Бесплатен превозот за сите нарачки Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.ДестинацијаБесплатен Превозот ПолитикаСад$200, Слободни Fed Ex / DHLРусија Федерација$200, Слободни EMSБразилБесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.КанадаБесплатни Пост Воздух Mail$60$200, Слободни e Packet$200, Слободни Fed Ex / DHLОбединети Арапски Емирати$150, Слободни AramexЕвропски земји / Азија / Австралија / Нов Зеланд / Африкански земји$200, Слободни DHL / Федекс / Aramex / EMSИспорака време на Пост Воздух Mail : 1060 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување).Време на испорака на EMS / e Packet : 715 дена.Време на испорака на DHL / Федекс / Aramex : 38 дена.Изразат парцели може да имаат даночни прашање.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.Меѓународната парцели нормално се земе 25 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.Налози ќе бидат испорачани во 1236 часа по уплатата завршен...

KB135 Тигар Девојка Мачка Locket Шарм Проширување Алка Нараквици Бисер Кафез од не ' Рѓосувачки Челик Armband Ткаенината Позлатен Сребрен Накит

DEN 123.84

Точка Законик KB1351 Количество=1pc во пакетМатеријалите не ' Рѓосувачки челик,легури ,бисер,памукЗакачам дебелина1.5 mmГлавно Боја Нерѓосувачки челик оригиналната боја алка хривнијаКафез големина : 22*13mm,во инчи : 0.87*0.51"Кол...

Моден Бренд Мажите Накит за Жените Пурпурна Вистинска Кожа Закачам со Дупли Линии Црна Циркон Сјајна Накит 2017 Најдобар Подарок

799.20 -38 % DEN 495.00

Моден Бренд Мажите Накит за Жените Пурпурна Вистинска Кожа Закачам со Дупли Линии Црна Циркон Сјајна Накит 2017 Најдобар ПодарокКоличина : 1pcsМатеријал : Злато Позлатен Месинг100% сосема нов, со Врвен квалитетБоја : како на сликатаКако на барање на купувачот...

Bespmosp 12PCS/Многу Големо 2017 КомпасНе Сите Кои Талкаат Се Изгубени Патник Шарм Pendant Хривнија Алка Жени Мажи Накит

608.16 -17 % DEN 505.00

Моден Хривнија 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинално...

Топла Продажба Вистински Кожни Нараквици Мажите Алка Пурпурна Кожа, Отворајќи со Дупли Линии Јасно Циркон Отвори Манжетната за Жените Панк Стилот

799.20 -38 % DEN 495.00

Топла Продажба Вистински Кожни Нараквици Мажите Алка Пурпурна Кожа, Отворајќи со Дупли Линии Јасно Циркон Отвори Манжетната за Жените Панк СтилотКоличина : 1pcsМатеријал : Злато Позлатен Месинг100% сосема нов, со Врвен квалитетБоја : како на сликатаКако на барање на купувачот...

WANDO 1pcs Најновите Етиопската Широк Етиопската Алка Златна Боја Алки&Нараквици Дубаи Африка/Keyna Мажи Жени Накит за подарок WB13

426.72 -15 % DEN 363.00

INFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTOINFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTO[marca] Wando Злато хривнија[Numero де modelo] WB10[Piedra директорот]злато позлата[tamaño] (Tamaño де ЕЕ.UU.) : 7 CM[Боја] Злато coler [претставува] Sobre 10gCARACTERÍSTICA : Љубовник,Сопруга&Сопруг,Девојка&Дечкомора да се има квалитетФотографијата беше не постапува во реално времеНапомена : Материјал : 18k вистински злато позлатен, Не 100% Солидна Злато.Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа...

Мачка Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Мушка Хривнија Жените Круг од не ' Рѓосувачки Челик Хривнија Накит acero inoxidable pulsera BB1205B

178.08 -25 % DEN 133.00

Мачка Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Мушка Хривнија за Жени Круг од не 'Рѓосувачки Челик Хривнија Накит acero inoxidable pulsera Стил : Мачка Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Мушка Хривнија Материјал : Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Мушка Хривнија за Жени Големина : ( како што е прикажано на сл ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Момче / Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Момче Младо и Зрелост женски и Модни Накит Жените Круг од не' Рѓосувачки Челик Хривнија Накит Нови Пристигнувања од Нерѓосувачки Челик Хривнија Накит acero inoxidable pulsera

Новиот дизајн мода жените sterling silver нараквица.Личности мрежа широк нараквица.Солидна 925 сребрен нараквица.дама накит

955.20 -18 % DEN 783.00

1.Сите производи се во парк ,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 24 часа по завршувањето на фондот кои се занимаваат време.и нашите превозот е многу брзо, Хонгконг Пост Воздух Mail ...

БАКНИ МЕ Blue & Бел Синтетички Камен Круг Отвори Алка Женски Нови Алуминиумски Гроздобер Ткаенината Нараквици & Алки

255.84 -10 % DEN 230.00

Производ Стил : БАКНИ МЕ Blue & Бел Синтетички Камен Круг Отвори Алка Женски Нови Алуминиумски Гроздобер Ткаенината Нараквици & Алки Бренд Име : KISS ME (Qingdao, во Кина) Материјал : Синтетички Камен,Цинк Легура Боја : Бела& Сини Хривнија Повод : Свадба, забава, Роденден, Море Патување, на Шопинг...

BoYuTe 10Pcs трговија на Големо Метални Алки 7 Бои Позлатен 65*2MM Едноставна Месинг Закачам

416.64 -10 % DEN 375.00

Точка ИМЕ : Bo Yu Te 10 Парчиња трговија на Големо Метални Алки 7 Бои Позлатен 65*2 MM Едноставна Месинг Алка БРЕНД : BOYUTE Материјал : Чиста Месинг Квалитет : Олово и Никел Слободни

Година Топла Продажба Унисекс Прилагодливи Алки, Црна Позлатен Пиштол Добро Дизајниран & Мода Отвори Ткаенината Алка / Нараквици

359.52 -38 % DEN 223.00

2016 година Топла Продажба Унисекс Прилагодливи Алки, 24 K Platinum Позлатен Добро Дизајниран & Мода Отвори Ткаенината Алка / НараквициКоличина : 1pcsМатеријал : Црна Позлатен Месинг100% сосема нов, со Врвен квалитетБоја : како на сликатаКако на барање на купувачот...

Bangrui Нов Луксузен Проширување Фризер Режа Алка Нараквици Прилагодливи Класичен Познатиот Режа Убава Хривнија Подарок

187.20 -0 % DEN 187.00

Компанијата Alibaba Webesite : www.bangjewelry.en.alibaba.com Bangrui Нов Луксузен Проширување Фризер Режа Алка Нараквици Прилагодливи Класичен Познатиот Режа Убава Хривнија Подарок Информации : Minmum цел>$3 за да може да се меша цел Цел ,Pls плати товарни $1.5.товарни Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail...

Ж-DB088 Squarz Двојно Зелена Chrysoprase Камен Рака Заврши Алка,Горниот дел на Раката Манжетната

DEN 3120.00

СпецификацијаМатеријал : Кристал&куперDruzy Големина : прибл 12mmГолемина : прилагодливКоличина : 5pcsЗа Повеќе АлкиЖDB08 Двојно Аметист Druzy Кластер скапоцен камен Рака Заврши Алка,Горниот дел на Раката Ткаенината многупарчиња / многуЖDB07 Сина Druzy Алка Druzy Freeform Двојно Камен Прилагодливи Хривнија Ткаенината Electroplated во 24k злато многупарчиња / многуЖDB05 Бела Druzy Алка Druzy Freeform Двојно Камен Прилагодливи Хривнија Ткаенината Electroplated во 24k злато многупарчиња / многуЖDB06 Јоргованот Пурпурна Druzy Алка Druzy Freeform Двојно Камен Прилагодливи Хривнија Ткаенината Electroplated во 24k злато многупарчиња / многуShippment1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.