• Ново
LUXUSTEEL Уникатен Стил Црна Боја Школка И Резба Засекогаш Љубов Нараквици & Алки Pulseiras За Љубителите' Накит за Подарок

LUXUSTEEL Уникатен Стил Црна Боја Школка И Резба Засекогаш Љубов Нараквици & Алки Pulseiras За Љубителите' Накит за Подарок

Оценка на клиентот:
DEN 345.60
DEN 242.00 -30 %

Износ
Залиха


Нашата Продавница Дома линк : https : //luxusteel.aliexpress.com/store/517046
Продажба на Објект линк : https : //luxusteel.aliexpress.com/store/sale-items/517046.html?spm=2114.12010608.0.0.6d96ee87 RYLDyc

Карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Злато-боја
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
BR901901G
Бренд Име:
LUXUSTEEL
Материјал:
Челик
Повод:
Секојдневно носење/Подарок/Датира/Годишнината
Пакет:
OPP вреќа
Еколошки Стандарди:
Анти-алергиски Нерѓосувачки Челик
Е Прилагодена:
Yes

Производи во категоријата

Bangrui Нов Луксузен Проширување Фризер Режа Алка Нараквици Прилагодливи Класичен Познатиот Режа Убава Хривнија Подарок

187.20 -0 % DEN 187.00

Компанијата Alibaba Webesite : www.bangjewelry.en.alibaba.com Bangrui Нов Луксузен Проширување Фризер Режа Алка Нараквици Прилагодливи Класичен Познатиот Режа Убава Хривнија Подарок Информации : Minmum цел>$3 за да може да се меша цел Цел ,Pls плати товарни $1.5.товарни Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail...

Година Топла Продажба Унисекс Прилагодливи Алки, Црна Позлатен Пиштол Добро Дизајниран & Мода Отвори Ткаенината Алка / Нараквици

359.52 -38 % DEN 223.00

2016 година Топла Продажба Унисекс Прилагодливи Алки, 24 K Platinum Позлатен Добро Дизајниран & Мода Отвори Ткаенината Алка / НараквициКоличина : 1pcsМатеријал : Црна Позлатен Месинг100% сосема нов, со Врвен квалитетБоја : како на сликатаКако на барање на купувачот...

Врвен Квалитет Круг бренд писмо Мода Накит Ткаенината Картер Нараквици Алки 316L не ' Рѓосувачки Челик Гривни За Жени

383.52 -25 % DEN 288.00

за пратката 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка...

BoYuTe 10Pcs трговија на Големо Метални Алки 7 Бои Позлатен 65*2MM Едноставна Месинг Закачам

416.64 -10 % DEN 375.00

Точка ИМЕ : Bo Yu Te 10 Парчиња трговија на Големо Метални Алки 7 Бои Позлатен 65*2 MM Едноставна Месинг Алка БРЕНД : BOYUTE Материјал : Чиста Месинг Квалитет : Олово и Никел Слободни

WANDO 1pcs Врвен Квалитет Гроздобер Етиопската Алка за Жените Златна Боја Дубаи Невеста, Свадба Хривнија Африка Арапскиот Накит за подарок WB10

478.08 -28 % DEN 344.00

INFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTOINFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTO[marca] Wando Злато хривнија[Numero де modelo] WB10[Piedra директорот]злато позлата[tamaño] (Tamaño де ЕЕ.UU.) : 7 CM[Боја] Злато coler [претставува] Sobre 17gCARACTERÍSTICA : Љубовник,Сопруга&Сопруг,Девојка&Дечкомора да се има квалитетФотографијата беше не постапува во реално времеНапомена : Материјал : 18k вистински злато позлатен, Не 100% Солидна Злато.Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа...

KB135 Тигар Девојка Мачка Locket Шарм Проширување Алка Нараквици Бисер Кафез од не ' Рѓосувачки Челик Armband Ткаенината Позлатен Сребрен Накит

DEN 123.84

Точка Законик KB1351 Количество=1pc во пакетМатеријалите не ' Рѓосувачки челик,легури ,бисер,памукЗакачам дебелина1.5 mmГлавно Боја Нерѓосувачки челик оригиналната боја алка хривнијаКафез големина : 22*13mm,во инчи : 0.87*0.51"Кол...

Златна Рака Намали Име Хривнија Персоналните Солидна Сребро Nameplate Жените Закачам На Големо Мајка Подарок

DEN 1439.52

Златна Рака Намали Име Хривнија Персоналните Солидна Сребро Nameplate Жените Закачам На Големо Мајка ПодарокЗа нашата Продавница : * ветување сите накит се направени во 100% Автентични солидна сребро 925* 100% рачно изработени Прилагодено Накит*Сите зборови ,моделот може да биде врежано ,клиентот дизајн се добредојдени !*Добредојдовте најголемиот дел наредби кои може да се даде трговија на големо цена!*Сигурен Снабдувач на Големо & Трговците на мало ,Се себе Фабрика*Personaliezd Накит само што & го вашиот љубовник!#Basical Производи Параметар1...

Kejialai Кожа Ткаенината Двојно Широк Алка Висок Квалитет Вистинска Кожа Мажите Накит 4 Бои Мода Шарм Хривнија Деликатна Затворач

218.40 -13 % DEN 190.00

Kejialai Кожа Ткаенината Двојно Широк Алка Висок Квалитет Вистинска Кожа Мажите Накит 4 Бои Мода Шарм Хривнија Деликатна ЗатворачКоличина : 1pcsМатеријал : СТП Кожа & Антички Сребрен Позлатен100% сосема нов, со Врвен квалитетБоја : како на сликатаКако на барање на купувачот...

Ж-DB08 Двојно Crteated Druzy Кластер Камен Рака Заврши Алка,Горниот дел на Раката Манжетната

DEN 3600.00

СпецификацијаМатеријал : Кристал&куперDruzy Големина : прибл 12mmГолемина : прилагодливКоличина : 5pcsЗа Повеќе АлкиЖDB07 Сина Druzy Алка Druzy Freeform Двојно Камен Прилагодливи Хривнија Ткаенината Electroplated во 24k злато многупарчиња / многуЖDB05 Бела Druzy Алка Druzy Freeform Двојно Камен Прилагодливи Хривнија Ткаенината Electroplated во 24k злато многупарчиња / многуЖDB06 Јоргованот Пурпурна Druzy Алка Druzy Freeform Двојно Камен Прилагодливи Хривнија Ткаенината Electroplated во 24k злато многупарчиња / многуShippment1...

Ж-DB088 Squarz Двојно Зелена Chrysoprase Камен Рака Заврши Алка,Горниот дел на Раката Манжетната

DEN 3120.00

СпецификацијаМатеријал : Кристал&куперDruzy Големина : прибл 12mmГолемина : прилагодливКоличина : 5pcsЗа Повеќе АлкиЖDB08 Двојно Аметист Druzy Кластер скапоцен камен Рака Заврши Алка,Горниот дел на Раката Ткаенината многупарчиња / многуЖDB07 Сина Druzy Алка Druzy Freeform Двојно Камен Прилагодливи Хривнија Ткаенината Electroplated во 24k злато многупарчиња / многуЖDB05 Бела Druzy Алка Druzy Freeform Двојно Камен Прилагодливи Хривнија Ткаенината Electroplated во 24k злато многупарчиња / многуЖDB06 Јоргованот Пурпурна Druzy Алка Druzy Freeform Двојно Камен Прилагодливи Хривнија Ткаенината Electroplated во 24k злато многупарчиња / многуShippment1...

Мачка Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Мушка Хривнија Жените Круг од не ' Рѓосувачки Челик Хривнија Накит acero inoxidable pulsera BB1205B

178.08 -25 % DEN 133.00

Мачка Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Мушка Хривнија за Жени Круг од не 'Рѓосувачки Челик Хривнија Накит acero inoxidable pulsera Стил : Мачка Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Мушка Хривнија Материјал : Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Мушка Хривнија за Жени Големина : ( како што е прикажано на сл ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Момче / Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Момче Младо и Зрелост женски и Модни Накит Жените Круг од не' Рѓосувачки Челик Хривнија Накит Нови Пристигнувања од Нерѓосувачки Челик Хривнија Накит acero inoxidable pulsera

LOULEUR 2 парчиња/многу не ' Рѓосувачки Челик Празно Ткаенината Нараквици Алки за Жени Мажи Жица Шарм Алки Нараквици за Diy Изработка на Накит

170.40 -18 % DEN 140.00

LOULEUR 2 парчиња / многу не ' Рѓосувачки Челик Празно Ткаенината Нараквици Алки за Жени Мажи Жица Шарм Алки Нараквици за Diy Изработка на Накит1)Материјал : Нерѓосувачки Челик2)Дијаметар : 65mm3)Бои : сребрена боја4)Пакување : 2 парчиња / opp вреќа5)Тежина : Околу 10g / pc6) Ние можеме да понудиме Пад на Превозот, и ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

трговија на големо Најевтиниот Висок Квалитет на Кинески Праска Цвет Камен Алка Слива Цвет Алки Хривнија Подарок за Прилично Жените Накит

DEN 815.04

Welcom на Мојата ПродавницаИме : Најевтиниот Висок Квалитет на Кинески Праска Цвет Jade Алка Слива Цвет Jade Алки Хривнија Подарок за Убави Жени Jade Накит.Материјал : S erpentine JadeУслови : 100% НовиГолемина на(Приближно) : Внатрешен Дијаметар околу 56mm62mm; Ширина за 16mm ( 1mm=0.039 Инчи)Напомена : Бидете сигурни дека не ум пред да го стави на ред...

Моден Жените Алка Python Кожа Змија Кожа Алки со Кристал Кристал Круг Шема Едноставен Стил Накит Најдобар Подарок

1057.92 -18 % DEN 867.00

Моден Жените Алка Python Кожа Змија Кожа Алки со Кристал Кристал Круг Шема Едноставен Стил Накит Најдобар ПодарокКоличина : 1pcsМатеријал : Кожа, Кристал100% сосема нов, со Врвен квалитетБоја : како на сликатаКако на барање на купувачот...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.