• Ново
Ексклузивни! Прекрасни високи полски 24k злато electroplated зелена howlite накит, модни злато трим голем камен ткаенината алки накит

Ексклузивни! Прекрасни високи полски 24k злато electroplated зелена howlite накит, модни злато трим голем камен ткаенината алки накит

Оценка на клиентот:
DEN 4320.00

Износ
Залиха


Ексклузивни! Прекрасни високи полски 24k злато electroplated зелена howlite накит, модни злато трим голем камен ткаенината алки накит
Бренд :
WKT
Материјал :
Природен камен
Камен големина на :
Закачам широк : 45mm, Камен : 40-50ММ на алка во прилагодлива големина
Метал заврши :
24k вистински злато electroplated на месинг, се спротивстави tarnishable
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе За Нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Карактеристики

Главниот Камен Боја:
Црна
Дијаметар:
58-60mm
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
WKT
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
WT-B348
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Бакар
позлата:
Од Чисто Злато Боја
Функција:
накит за жените
is_customized:
Yes
Дијаметар:
10*30мм
Метали Тип:
Злато Позлатен

Производи во категоријата

Boho Рачно Изработени Деверуша Булчински Голема Крпа Цвет Ткаат Коноп Отвори Алка Хривнија За Партија Мода Жените Накит Додатоци

126.24 -26 % DEN 94.00

100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : Крпа Боја : Како на сликите покажуваатДимензии : Дијаметар : 7.8 cm, прилагодливСтил : Модерен, Убава И Популарна ДизајнПовод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..Пакет се вклучени : 1 Pc x Закачам (Како на сликата покажува)1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.email.порака ..ние секогаш сме тука!3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам...

RB014 трговија на Големо мода накит кубни циркони бисер хривнија Висок квалитет на слатководни бисер 6-7mm монистра шарм хривнија за жени

DEN 3600.00

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!RB014 трговија на Големо мода накит кубни циркони бисер хривнија Висок квалитет на слатководни бисер 67mm монистра шарм хривнија за жени подарокТочка Законик : RB014Материјал : хематитГОЛЕМИНА на : бисер големина : 6~7mmПрепорачуваме : Двоен циклуси проверете го овој линк : Заврши : Вистинска кожа завиткани на месинг бендОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашето барањеГолем Попуст : Ако цел Голема Количина, pls Контактирајте меПакување : Секое парче има една OPP вреќа, меур обвиваНачин на плаќање : Paypal / T / T / Western Union / Али ascrrowПревозот начин : DHL / Федекс / Aramex / CPAM / EPECKET / или според вашето барањеПовеќе за насPls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.comВе молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

MANILAI Модната Панк Дизајн Легура Крило Ткаенината Алка За Жените Шарм Накит Златна Боја Заврши Нараквици Модни Додатоци BL354

DEN 239.52

Материјал : АлуминиумскиДимензии : Дијаметар : 50mm, Висина : 90mmТежина : 43 ГрамаБоја : ЗлатнаПакет : 1pc / 1 opp вреќа.Нашата Продавница Дома : Продажба На Предмети Линк : Плаќање : Answer : ___________________________ Note : Ние само ги сноси транспортните трошоци, не обврзуваат да плаќаат царина.1...

2017 Нови нерѓосувачки челик 3.5 mm ширина Engrave те сакам до месечината и назад Пријателство Алка Хривнија за жени

DEN 133.92

Име : DIY ЗакачамБоја : Природата челик,Розово Злато,ЗлатоГолемина : 62mmМатеријал : Нерѓосувачки челикЦена за 1pcСите видови на метални накит додатоци може да се галвански во злато, сребро, розово злато, никел, антички сина, антички црвена, антички сребрен, антички злато, Азија злато, ADB и други бои, повеќе бои, исто така, може да бидат остварени без никел серија, еколошка безбедност, Добредојдовте во ред!Превозот : nАко ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPSот,DHL,FEDEX,EMS и др.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат.Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања.Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнетеСе сеќавам Назад за купување на стоки што треба.ИзвестувањеПовеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed...

Jshine Сите Натпревар Отворен Ткаенината Златна Боја Pendant Накит за Жените Сива боја Бела Симулирани Акрилик Бисер Алка Pulseira Feminina

80.16 -8 % DEN 74.00

Discription : Скапоцен камен Тип : Jshine Сите Натпревар Отворен Ткаенината Златна Боја Pendant Накит за Жените Сива боја Бела Симулирани Акрилик Бисер Алка Pulseira FemininaГлавен Материјал : Алуминиумски,Симулирани БисерБрој На Модел : B0500Хривнија Дијаметар : 6.2 cmБоја : Исто како Слик

Златна Рака Намали Име Хривнија Персоналните Солидна Сребро Nameplate Жените Закачам На Големо Мајка Подарок

DEN 1439.52

Златна Рака Намали Име Хривнија Персоналните Солидна Сребро Nameplate Жените Закачам На Големо Мајка ПодарокЗа нашата Продавница : * ветување сите накит се направени во 100% Автентични солидна сребро 925* 100% рачно изработени Прилагодено Накит*Сите зборови ,моделот може да биде врежано ,клиентот дизајн се добредојдени !*Добредојдовте најголемиот дел наредби кои може да се даде трговија на големо цена!*Сигурен Снабдувач на Големо & Трговците на мало ,Се себе Фабрика*Personaliezd Накит само што & го вашиот љубовник!#Basical Производи Параметар1...

Anniyo 4PCS/МНОГУ, Дубаи Златна Боја Алка за Жените Етиопската Нараквици Блискиот Исток Најдобри Свадба Подароци Накит Африкански 086806

DEN 758.40

Материјал : Бакар / Легура / Нерѓосувачки Челик Со Златна Боја / Сребрена Боја Позлата НЕ е ВИСТИНСКИ ЧИСТО ЗЛАТО / СРЕБРЕНА Пакување : 1pc / opp вреќа или 12pcs / opp вреќа ИНФОРМАЦИИ : Производ големина или боја, ве Молиме видете слики или опис на производот, ако не се разбере големина или боја, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден.За најголемиот Дел Ред,ве Молиме email мене! Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас...

WANDO 1pcs Врвен Квалитет Гроздобер Етиопската Алка за Жените Златна Боја Дубаи Невеста, Свадба Хривнија Африка Арапскиот Накит за подарок WB10

478.08 -28 % DEN 344.00

INFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTOINFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTO[marca] Wando Злато хривнија[Numero де modelo] WB10[Piedra директорот]злато позлата[tamaño] (Tamaño де ЕЕ.UU.) : 7 CM[Боја] Злато coler [претставува] Sobre 17gCARACTERÍSTICA : Љубовник,Сопруга&Сопруг,Девојка&Дечкомора да се има квалитетФотографијата беше не постапува во реално времеНапомена : Материјал : 18k вистински злато позлатен, Не 100% Солидна Злато.Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа...

Нови Производи Мода Mens Вистинска Кожа Плетенка Тигар Нараквици Со Нерѓосувачки Челик Бесплатен Превозот П.Н.Е.-0028

844.32 -18 % DEN 692.00

Нови Производи Мода Mens Вистинска Кожа Плетенка Тигар Нараквици Со Нерѓосувачки Челик Бесплатен Превозот П.Н.Е.0028Добредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви даде најдобри желби.Сите производи вклучувајќи товар.Тука, може да се најде на повеќето убави накит.Ние можеме да ве уверам.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги сервисира сте задоволни.Материјал : 316l не ' рѓосувачки челик Големина : 6.5 см*0.8 cm Овој накит спогодба со еу за животната средина барање,Не алергични, не е боја...

FYSARA Бренд на Луксузни Љубов Накит Писмо Срцето Хривнија & Алка За Жените Неколку Накит Electrocardiogram Хривнија Свадба Подарок

403.20 -30 % DEN 282.00

Добредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви даде најдобри желби.Сите производи вклучувајќи товар.Тука, може да се најде на повеќето убави накит.Ние можеме да ве уверам.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги сервисира сте задоволни.Во исто време.Ние прифаќаме трговија на големо природата повеќе,количина е со преференцијален третман.FYSARA Бренд на Луксузни Љубов Накит Писмо Срцето Хривнија & Алка За Жените Неколку Накит Electrocardiogram Хривнија Свадба Подарок Боја : Злато / Розово злато / Сребрена бојаМатеријал : 316 L не ' Рѓосувачки Stee l Внатрешна Периметар Големина : 4.9 cm*5.8 cmПакување OPP кеси, ковертиПогоден за Објект : Погоден За Жените / Девојка / љубовникпарче piec парче piec piec парче парче

LUXUSTEEL Уникатен Стил Црна Боја Школка И Резба Засекогаш Љубов Нараквици & Алки Pulseiras За Љубителите' Накит за Подарок

345.60 -30 % DEN 242.00

Нашата Продавница Дома линк : https : / / luxusteel.aliexpress.com / store / 517046Продажба на Објект линк : https : / / luxusteel.aliexpress.com / store / saleitems / 517046.html?spm=2114.12010608.0.0.6d96ee87 RYLDyc

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.