• Ново
4pcs/многу 10.6*7.2 cm Слатки Мали Пластични Поставува Свежи Сеќавањата Пренослив Лаптоп Студент Подарок Книга

4pcs/многу 10.6*7.2 cm Слатки Мали Пластични Поставува Свежи Сеќавањата Пренослив Лаптоп Студент Подарок Книга

Оценка на клиентот:
DEN 143.52

Износ
Залиха


Добредојдовте на Нашата Продавница
1. За Микс цел, ве молиме да дојде до мојата продавница : , можете да го додадете вашиот како објект на количката прво, а потоа ги комбинира вашите налози за плаќање.
2. За Русија Пријатели, ве молиме бидете сигурни дека ќе го пополни вашето целосно име и презиме,или не ќе го добиете вашиот парцела според Пост Политика.
Големина : 10.6*7.2 cm Материјал : Хартија за Пакување : 4pcs/многу(по случаен избор) Внатрешните Страници : 40 Листови
Превозот
1. Ние брод на сите објекти од целиот свет.
2. Понекогаш тоа може да ви треба 30 работни дена поради строгите царински преглед.
3. Нашиот производ Цената не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. За да бидете сигурни дека ќе се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", со ниска вредност.
Начин На Плаќање
1. Ние би можеле да го прифатат начинот на плаќање Aliexpress Обезбеди.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно пред да се направи исплата.
3. Парите е безбедно во Aliexpres сметка, ве молиме бидете потврда на Aliexpress и ослободување на пари по стоки се добиени.
Враќање Метод
1. Foy било причина, ако не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по приемот на вашата стока и ќе ги преземе враќање превозот цена, ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2-7 дена по што се добива враќање парцела.
2. Ако пратката е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка. Ако заменетата не е достапно ,тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
Повратни информации
Ве молиме такса за слободни да контакт со нас и ние ќе го реши секој проблем за вас. Ние ќе ви даде позитивен фидбек, ако сте задоволни со стоки и нашите услуги ,ве молиме да оставите позитивен со Пет ѕвезди за објект како што е опишано и комуникација и превозот брзина за нас како охрабрување, ние ќе го направи подобар.

Карактеристики

боја:
случаен
Страна Обврзувачки Режим:
Спирала
Употреба:
подарок
Употреба:
Меморандуми Дневно
Со Заклучување:
No
Бренд Име:
BLINGIRD
Маска Цврстина:
Мека Copybook
Внатрешните Страници:
40 Листови
Број На Модел На:
W429
Стил:
Симпатична
Тип:
Составот Книга
Стил:
Спирала
Маска Материјал:
ПВЦ

Производи во категоријата

Сопствени лаптоп клип, вистинска кожа netbook лаптоп, метал пен носителот, хартија папка

170.88 -40 % DEN 103.00

ОписСостојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Кожа Тежина За : 13g Боја Како што е прикажано Големина 2 * 7cm Пакување Листа : 1 * Лаптоп Забелешка : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производпоради боја приказ на различни монитори.[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][42688] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

Голем Студент Лаптоп Б5 Море Небото Шума Студентите Дневник Училиште Снабдува Студентите Мека Copybook Личен Дневник

192.00 -5 % DEN 182.00

Карактеристики : Креативни море небото шума покрие дизајн Дебела доволно хартија, пишување мастило нема да навлезат.На хартија се чувствува мазна...

Мека Кожа А5 Шарени Лаптоп Бизнис Забелешка Книга Дневник Состав Секојдневно Мемо Лаптоп Училиште и деловен Канцелариски

DEN 507.84

wyприклучокstartЖешка Стока$9.82 $14.44$13.60 $16.39$14.23 $20.93$9.03 $9.71$8.60 $12.65$8.23 $10.55$3.07 $4.21$9.09 $11.66wyприклучоккрај Прочитате Пред да ја Купите ве Молиме проверете превозот метод ќе се избираат внимателно, ние ќе го испратам врз основа на вашиот избор(trackable или untrackable)...

2018 Матирано Календар Излет Divider 6 Дупки За А5 А6 Спирала Лаптоп Filofax Организатор Papelaria Училиште Материјали

DEN 167.52

[xlmodel][фото][0000]dokibook filofax kikki к2018 Матирано КалендарА5(145 x 210 mm) / A6(103 x 172 mm) погодни за било заеднички спирала лаптопЗамрзнатото и добро чувствоЈасно боја

2018 Нова Мода лаптоп Висок квалитет шарени книга на промена на бојата комерцијални лабава-лист лаптоп логото

DEN 552.00

Бонбони боја A6 лабава рака книги книга патување дневник ..Цена : 27.5 Цена Б5 А5 А6 Патување дневник лабавалист хартија 100 g на ж..Цена : 17.9 Цена Класичен бизнис лабавалист тетратки А5 Високоград..Цена : 33 Цена 2015 Моден Бизнис лаптоп Бизнис лабавалист..Цена : 37.5 Цена Мода боја мека кожа Notepad Јужна Кореја ..О7Цена : 26.5 Цена 2015 Мода Notepade Бизнис едноставна А5 лаптоп ..Цена : 30.5 Цена А5 канцеларија канцелариски со лабава лист забелешка..Цена : 31.5 Цена А5 лабавалист хартија канцеларија 6 дупка изгубат јадрото noteb..Цена : 23 15 усд / Цена Квалитет прстен врзивно а5 комерцијални notepad statione..Цена : 33 Цена А5 високоодделение кожа боја на кожа лабава лист не..Цена : 30.5 Цена 2015 Мода Јасни и убави Лаптоп Достав cioЦена : 16.5 Цена A6 лабавалист лозинка тетратки Повеќе бои Fashi..Цена : 37.9 Цена Бизнис лаптоп Вистинска кожа Notepad А5 loos..Цена : 73 САД $ 65 / Цена А4 А5 Highend бизнис notepad Контраст боја спи..Цена : 33 Цена со Висок Квалитет Убава А5 Спирала Бизнис notepa..Цена : 33 Цена Достав канцелариски кожа лаптоп дебели Notepad 315..Цена : 30.5 Цена 2015 Моден Бизнис Лаптоп Работа дневник thickeni..Цена : 35.5 Цена Високоодделение лист имитација на кожа notepad изгради б..Цена : 34.5 Цена 2015 Нова Мода лаптоп Висок квалитет шарени бо..Цена : 19.5 Цена

DL Право 7696 скица на оваа скица на цртеж A4 уметноста на хартија 297*210mm хеликс Наставната опрема студент канцелариски

DEN 76.80

100% Сосема Нов Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs × Лаптоп Забелешка : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група...

Гроздобер патник е весник кожа покријат патните лаптоп A6 A7 kraft хартија блок за цртање празни страници спирала забелешка книга топла продажба

DEN 95.52

ДОБРИ ВЕСТИ : купи 2 компјутери ,ќе биде 2% попуст попуст и да добиете повеќе 80 листови хартија Покрие Материјал : СТП Кожа Внатрешен Страници : 80 листови(160 страни) празно kraft празно paper Size : A6 : 184 X126mm,О7 : 147 X106mm Бои : 5 бои на располагање 1.Црвено 2.Сива 3.Зелена 4.Сина 5.БраунПревозот1...

А5 Модерен Бизнис Лаптоп , Кожа Маска , Спирала Внатрешната Страна , Магнетни Тока , 7 бои за избор

775.68 -10 % DEN 698.00

1pcs по ред Големина : 18.4 cm X 22.3 cm / еез 80 листови 160 странициЗа Превозот : Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.Испорака време во нашата продавница ќе биде помала од 30 дена, нормално 1020 дена, Но ажурирање онлајн можеби бавно за да можете да ги пратите, не грижете се и бидете трпеливи, стоката е во транзит.Иако ние не сме одговорни за било одложување на налози по испраќаат надвор...

Нови Пристигнување Гроздобер Покрие Симпатична Свежи Празна Страница Лаптоп Цртан Филм Notepad Секојдневно Мемо Блок За Цртање Канцелариски Канцеларија Училиште Ма?

DEN 95.52

Суштински Информации за Производот : Прекрасна Цртан филм Форма Ретро Раканасликани Графити Лаптоп Големина : (L)*(W)*(H) : 12.5*9*0.6 cm / 4.92"*3.54"*0.23" (appr.) Стил : 8 како следниве Страници : 40 листови 80 Страници за Употреба : Notepad Мемо Дневник Лаптоп Вежба Книга Сликарство Скица Лавра Дизајн и сл...

Зелени Лисја Хард Корица Секоја Година Студија Дневник Весник Убава Тетратка Notepad Мемо Мрежа Празно Наредени Трудови

657.12 -0 % DEN 657.00

"Зелени Лисја" Убава Мемо Лаптоп Весник на Notepad Мемо Пакет се Вклучени ЕДЕН Лаптоп 224 Страни на Трудови (112p Мрежа Трудови + 48p Наредени Трудови + 64p Празно Трудови) Висок Квалитет на Тврд Картон Покрие Големина : 13cm x 18cm Мазна Пишување, 180 Степен Шират, Лесно да се Напише Квалитетот на Производството, ЕкоПријателски Мастило, Добро За Очи Одговара за Студирање, Работа, Патување и Подарок 4 Опфаќа Достапни : A, B, C и D (Види ја Сликата Подолу) Брзо да Ракувате и Добро Спакувани

A5 A6 A7 Гроздобер Kraft Хартија Внатрешна Додатен За Лаптоп Дневник Весник Бележник Забелешка Рефил Празен Хартија Канцеларија Училиште Материјали

DEN 114.72

Суштински Информации за Производот : Гроздобер Kraft Хартија Внатрешна Додатен За СТП Кожа Лаптоп Големина&тежина : А5 21*14.2 cm 145g A6 17.1*9.4 cm 80g О7 12.3*8.2 cm 50g Страници : 45 Страници Карактеристики : Во согласност со меѓународната стандардна големина Ретро лаптоп внатрешна страница Класичен и практични Празно хартија Со дупка дизајн го Прават вашиот лаптоп дебели Погоден за студентите Совет : 1 Pcs / ПакетПроизвод Екранот

12 компјутери/Многу Нула забелешка Црна картонска Креативно цртање скица белешки за детска играчка лаптоп материјал Escolar Училиште снабдување F626

1536.00 -20 % DEN 1229.00

DIY Нула забелешка Новина привлече скица Црна картон за детска играчка книги zakka материјал Escolar Училиште Материјали F626Функција : Инспирација : Нула белешки.Боја : 4 боја маска.Тело Материјал : Хартија, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.Големина : 14*10см.Тежина : 100g.Функција : Лаптоп / Дневник / Подарок / Промоцијата.Совет : 1...

1Pcs Канцеларија Лаптоп Хартија Домот Мермер Шема Наредени Хартија Списанија Канцелариски Училиште Канцелариски Материјали А5/21*14 см

DEN 177.60

Маска Материјал : Хартија Хартија Материјал : Хартија Наредени на Хартија : Yes Големина : 2114 СМ Боја : Multicolor...

Празно Дневници Списанија лаптоп забелешка книга вистинска кожа со заклучување дебели 480 страници 0011003

3835.20 -5 % DEN 3644.00

ПОКРИЕ ГОЛЕМИНА : 155mm×220mm×5560mmВНАТРЕШНИОТ PAPER SIZE : 145*210mm(510мм отстапување)ВНАТРЕШНИОТ ХАРТИЈА : DAOLIN БЕЛА ИЛИ ЗАНАЕТ ХАРТИЈАСтраници : 480Маска материјал : вистинска кожаИспрати занает хартија во стандардно ,ако треба Daolin бел внатрешен хартија, pls коментар во редстраници : 480

RuiZe кожа спирала тетратка А5 канцеларија notepad излет деловни канцелариски лабава лист забелешка книга хард корица 6 прстен врзивно

666.24 -6 % DEN 626.00

опис : изберете боја : 1 зелена 2 браун 3 црна 4 жолта 5 портокал големина a5 : 170x234mm пакет : вклучуваат капак и хартија покрие материјал : термостп кожа страници : 100 листови (200 страни) 6 прстен метал врзивно средство може да се замени хартијаПревозот1...

Maxleaf А3/16K блок за цртање Дневник Цртање графити Сликарство Скица Книга А4 Класично Сликарство преносни компјутери за Канцелариски Училиште Материјали

DEN 671.52

Maxleaf А3 / 16 K блок за цртање Дневник Цртање графити Сликарство Скица Книга А4 Класично Сликарство преносни компјутери за Канцелариски Училиште Материјали Спецификации : >> 1...

2018 Излет Аниме Смрт Белешка Книга Прекрасна Мода Тема Ryuk Cosplay Лаптоп Нови Училишни Материјали Големи Пишување Весник

DEN 258.72

2018 Излет Аниме Смрт Белешка Книга Прекрасна Мода Тема Ryuk Cosplay Лаптоп Нови Училишни Материјали Големи Пишувањето на Списанието 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Кожа FauxБоја : Како на сликата покажуваЛаптоп Покрива Материјал : Мека ГумаЛаптоп Големина : 20.5cmx14.5cm / 8.07"х5.71"Пенкало Материјал : Пердув Пенкало Должина : 30cm / 11.81" Количина : 1 PcПакетот вклучува : 1 x Лаптоп;1 x Пенкало...

Проѕирен ПП Пластични Лаптоп Врзивно Клипови А5/ A6/ О7 / Б5 a4 Круг Прстен Врзива Рака Стилот Лаптоп со Врзивно средство, 1-инчен Ca

DEN 328.80

Пластични Лаптоп Врзивно1 Тоа е транспарентен спирала врзивно покритие за лаптоп, со боја на рака да се зацврсти на лаптоп.2...

2018 Нови бизнис notepad Менаџер папка a4 мултифункционален папка клип дома автомобил 4s клип договорот папка

DEN 1200.00

Бонбони боја A6 лабава рака книги книга патување дневник ..Цена : 27.5 Цена Б5 А5 А6 Патување дневник лабавалист хартија 100 g на ж..Цена : 17.9 Цена Класичен бизнис лабавалист тетратки А5 Високоград..Цена : 33 Цена 2015 Моден Бизнис лаптоп Бизнис лабавалист..Цена : 37.5 Цена Мода боја мека кожа Notepad Јужна Кореја ..О7Цена : 26.5 Цена 2015 Мода Notepade Бизнис едноставна А5 лаптоп ..Цена : 30.5 Цена А5 канцеларија канцелариски со лабава лист забелешка..Цена : 31.5 Цена А5 лабавалист хартија канцеларија 6 дупка изгубат јадрото noteb..Цена : 23 15 усд / Цена Квалитет прстен врзивно а5 комерцијални notepad statione..Цена : 33 Цена А5 високоодделение кожа боја на кожа лабава лист не..Цена : 30.5 Цена 2015 Мода Јасни и убави Лаптоп Достав cioЦена : 16.5 Цена A6 лабавалист лозинка тетратки Повеќе бои Fashi..Цена : 37.9 Цена Бизнис лаптоп Вистинска кожа Notepad А5 loos..Цена : 73 САД $ 65 / Цена А4 А5 Highend бизнис notepad Контраст боја спи..Цена : 33 Цена со Висок Квалитет Убава А5 Спирала Бизнис notepa..Цена : 33 Цена Достав канцелариски кожа лаптоп дебели Notepad 315..Цена : 30.5 Цена 2015 Моден Бизнис Лаптоп Работа дневник thickeni..Цена : 35.5 Цена Високоодделение лист имитација на кожа notepad изгради б..Цена : 34.5 Цена 2015 Нова Мода лаптоп Висок квалитет шарени бо..Цена : 19.5 Цена

202*131MM Класичен Гроздобер Преносни Млечни Лаптоп Стп Кожа Мека Патување Весник Излет Празна Линија Мрежа 3 Видови Внатре Страници А5

959.52 -39 % DEN 585.00

202*131 MM Класичен Гроздобер Преносни Млечни Лаптоп Стп Кожа Мека Патување Весник Излет Празна Линија Мрежа 3 Видови Внатре Страници А5 [xlmodel][фото][0000]

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.