• Ново
50pcs/многу SMT 3x6x2.5MM 2PIN Тактилни Такт Push Копчето Микро Прекинувач G73 Авто-ресетирајте Еден Бесплатен Превозот

50pcs/многу SMT 3x6x2.5MM 2PIN Тактилни Такт Push Копчето Микро Прекинувач G73 Авто-ресетирајте Еден Бесплатен Превозот

Оценка на клиентот:
DEN 36.96
DEN 35.00 -5 %

Износ
Залиха


На мојата продавница :
Пакет Вклучуваат : 50pcs
Големина : ве Молиме погледнете ги сликите
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.5. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.
Време на испорака само за референца.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.Ние ќе процесот секоја parcelss.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
2 : Канада : 15-55 работни дена.
3 : Европа земјата : 15-55 работни дена.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.
Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.

Карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC,FCC,ГШ,LVD,PSE,RoHS,ССА,УЛ,VDE
Карактеристики:
Притисни Копче Микро Прекинувач
Гаранција:
3year
Број На Модел На:
3x6x2.5MM 2PIN

Производи во категоријата

100pcs Граница Вклучите Притисни Копче за Префрлање 1А 125V AC Глувчето Исклучете 3Pins Микро Прекинувач

426.72 -15 % DEN 363.00

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

10PCS 12X12X7.3мм Тактилни Притисни Копче за Префрлање Еден 12x12x7.3мм НАТОПИ 4PIN Микро Прекинувач Копчето

DEN 143.04

ПАКЕТ ЗА 10 PCS Микро прекинувач push копчето Тактилни Вклучете Еден такт 12 X12 X7.3мм 4 PIN НАТОПИСЕ ИСПРАТИ ВО РАМКИТЕ НА 2 DAYS ПО УПЛАТАТА ПРИМЕНА.Ако ви треба други видови на тактилни опција можете да ме праша онлајн~Ако ви требаат посебни видови на тактилни switch ние може да се отвори мувла (MOQ 1000000 PCS)~Кина Производителот е тука и чека на вас!За Увозни давачкиМеѓународни КупувачиУвозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненијаОвие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат наддавање.За Повратни ИнформацииАко купувачот ги задоволи нашите производи, ве молиме да ни даде 5star да ни ги охрабри да се направи подобро ...

TTP229 16 Канал 16 Начин Дигитални Капацитивни Switch Допир Сензор Модул

62.40 -15 % DEN 53.00

Опис на производот : 1,одборот TTP229 капацитивни 16 копче за допир индукција IC2,одборот моќ светлина3,работен напон : 2.4 V да 2.4 V4, модули, можете да го поставите излез на чекање, внесете излез режим, најдолго време и брзо / ниска излезна5, PCB одбор големина : 49.3 (mm) x64.5 (mm) Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

AC напон 220V Безжичен Далечински Вклучите Далечинскиот Управувач за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА 1CH Мини Реле Модул Ресивер Со Transmittter Smart Home 315MHZ 433Mhz

1068.48 -10 % DEN 961.00

AC напон 220 V Безжичен Далечински Вклучите Далечинскиот Управувач за вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ НА 1 CH Мини Реле Модул Ресивер Со Transmittter Smart Home 315 MHZ 433 Mhz 1.Примачот Работен Напон : AC220 V (Текст AC220 V Излез AC220 V) Max Струја : 10 A (треба подобро помал од 7А ) Канал : 1 CH Работна Фреквенција : 315 MHZ / 433.92 MZH Приемник чувствителност : : 105 Db Работна температура : 10 "C +60" C Излез начин : Еден...

DC 12V-48V Безжичниот Далечински Управувач Вклучите Далечинското Моќ Вклучите Далечинското ЗА ИСКЛУЧУВАЊЕ на Радиото Реле 1CH 40A Приемник + 2 Копче за Предавателот

812.16 -10 % DEN 731.00

DC 12 V48 V Безжичниот Далечински Управувач Вклучите Далечинското Моќ Вклучите Далечинското ЗА ИСКЛУЧУВАЊЕ на Радиото Реле 1 CH 40 A Приемник + 2 Копче за ПредавателотСпецификација : 1.Предавателот Оперативни Фреквенција : 315 MHz / 433 MHZ Фреквенција Растојание : 20200m (ве молиме да забележите дека е идеална оддалеченост без никакви блок и сигнал се меша , тоа ќе се зголеми и да падне за 10%50% со блок и сигнал за мешање )...

50pcs/4 многу.8X4.8X0.8мм за телефонот екран push копчето водоотпорен Тактилни Вклучете Еден такт SMD супер мали низок профил

DEN 36.48

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА Микро прекинувач push копчето w aterproof Тактилни Вклучете Еден такт SMD 4.8 X4.8 X0.8ммПАКУВАЊЕ ЗА 50 PCSНормално, може да се користи на оперативниот различни уреди, како што се аудио уреди,видео рекордери,комуникациски уред,камери и автомобилската групи кои бараат низок профил и мала тежина дизајн, исто така, телефонот.СЕ ИСПРАТИ ВО РАМКИТЕ НА 5 DAYS ПО УПЛАТАТА ПРИМЕНА.Ако ви треба други видови на тактилни опција можете да ме праша онлајн~Ако ви требаат посебни видови на тактилни switch ние може да се отвори мувла (MOQ 1000000 PCS)~Кина Производителот е тука и чека на вас!За Увозни давачкиМеѓународни КупувачиУвозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненијаОвие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат наддавање.За Повратни ИнформацииАко купувачот ги задоволи нашите производи, ве молиме да ни даде 5star да ни ги охрабри да се направи подобро ...

THGS-Аквариум Базен Течни Нивото на Водата Сензор од не ' Рѓосувачки Челик Плови Префрлате

DEN 132.48

А плови прекинувач е уред користи за да смисла на нивото на течност во резервоарот.Прекинувачот може да actuate пумпа, индикатор, аларм, или друг уред.Тоа лесно може да се конвертира од нормално отворен нормално да се затвори со inverting на плови.Забелешка : бидејќи тековната дека прекинувачот може да го носи е многу малку(0.5 A), мора да се користи реле или контактор кога тоа е поврзано со оптоварување, реле или контактор не се вклучени овде.Име На Производ : Нивото На Водата Сензор;Модел Бр...

5pcs KW7-9 Долга Права Зглоб Лост Тип SPDT Микро Прекинувач Граница Вклучите НОВО R06 Капка Брод

93.12 -17 % DEN 77.00

Оценка : 15 A, 1 / 2 HP, 125 / 250 VAC 0.6 А,125 VDC; 0.3 А, 250 VDC Контакт конфигурација : SPDT Поправање на Дупки Кол : ~0.32 cm / 0.13" Копчето Височина : ~0.3 цм / 0.12" Терминал Сечилото Ширина : ~0.47 cm / 0.19" Материјал : Пластични & Метална Боја : Црна Димензии : Количина : 1 Set(5 Pcs)Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен...

SPDT Водоотпорен Switch Капа ON-OFF-ON Минијатурни Toggle Прекинувачи 15A 250VAC / 20A 125VAC VE181 P40

90.24 -46 % DEN 49.00

Опис : Tyle : (ON) — OFF — (НА) Конектор Тип : SPDT Моќ : 15 A 250 VAC / 20 A 125 VAC Материјал(Надворешен) : Метална Боја : Црна Dielectric јачина : 1000 V RMS (min) Изолација отпор : 100 Mw(min) Базалните материјал : Поли пропилен материјали Механички живот : Повеќе од 50.000 циклуси Електрични живот : Повеќе од 10,000 циклуси на животната Средина температура : 25 степени ~ 80 степени вибрации : 10 да 55 Hz, 1.5 mm двојно амплитудата Пакет се Вклучуваат : 1 x Switch 1 x switch капи

Пламен откривање Сензор Инфрацрвен приемник контрола модул 760nm-1100nm

38.88 -15 % DEN 33.00

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

DMWD ACvoltage заштитник 25A 230V 220v Din железнички автоматско обновување над и под напон прилагодливи заштитен уред заштитник

DEN 124.80

ИЗВЕСТУВАЊЕ1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

16a ротари switch 3 фаза switch 3 позицијата селектор вклучите камери стартер се префрлите на контрола моторни LW5-16/3

DEN 744.00

Производи ОписИме : LW516 / 3Број на позиција : 3 позицијаНоминална струја : 16Фаза број : 3 ПолМонтажа големина : 58*46mmПанел големина : 72*72mmТежина : 0.4 kgМатеријал : Пластични / Сребрена контактПримена : за Контрола на моторотПрилагодено : Yes ( Можете да ми даде жици графиконот,така што можеме да го направиме она што ви треба.)

Оригинални нови RV09 potentiometer вертикална potentiometer 2К 10K 5K potentiometer (SWITCH)

13.92 -7 % DEN 13.00

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, приклучок, релеи, отпорници(отпор), кондензатори (capacitance) , контактор, прекинувач, интегрирани кола (НАТОПИ, СМД, QFP, BGA, Модули)...

50pcs/4 многу.5x4.5x0.55мм Супер Мала Светлина на Допир Push Копчето Тактилни Вклучете Еден такт SMD за телефонот екранот

DEN 44.16

ПАКЕТ ЗА 50 PCS Водоотпорен Микро прекинувач push копчето Тактилни Вклучете Еден такт SMD 4.5 X4.5 X0.55ммСЕ ИСПРАТИ ВО РАМКИТЕ НА 2 DAYS ПО УПЛАТАТА ПРИМЕНА.Нормално, може да се види кои се користат во работењето на разни уреди како што се аудио уреди,видео рекордери,комуникациски уред,камери и автомобилската групи кои бараат низок профил и лесен дизајн, исто така, телефонот.За Увозни давачкиМеѓународни КупувачиУвозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненијаОвие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат наддавање.За Повратни ИнформацииАко купувачот ги задоволи нашите производи, ве молиме да ни даде 5star да ни ги охрабри да се направи подобро ...

AC 110-220V 3А DC 12V-60V 6A 4PDT 4 Редови Блокирам Притисни Копче за Префрлање 7.2 x 5.3 x 1.8 cm Прекинувачи & Додатоци

DEN 133.92

Спецификации : Име на Производ Притисни Копче за Префрлање Контакт Тип, за Секое Копче 4 PDT Копче Копче со Број 4 Секоја Pushbutton Теренот 8mm / 0.31" Монтажа Завртка Теренот 65mm / 2.6" Секоја Pin Теренот 1.7 мм Дупка Кол 3мм Напон / Тековни AC 110 V220 V 3АDC 12 V60 V 6 A Вкупната Големина 7.2 x 5.3 x 1.8 cm / 2.8" x 2.1" x 0.7" (L*W*H) Материјал Пластика, Метал, Електронски Дел Боја Како на Сликата Прикажани на Нето Тежина 23g Пакет Содржина 1 x Притисни Копче за Префрлање Описи : Карактеристики : 4 пластични копчето, AC 110220 V напон, 3А currrent...

10PCS многу Светло Факел Дел Круг Притисни Копче за Префрлање Црна DC 1A 30V 10мм x 10мм (D*H)

57.60 -6 % DEN 54.00

Опис : Име : Факел Push Копчето ПрефрлатеКонтакт Тип : Latching КонтактНапон / Тековни : DC 1 A 30 VВкупната Големина : 10 x 10мм / 0.39" x 0.39" (D*H)Копчето Дијаметар : 5mm / 0.2"Материјал : Пластични, Метални, Електрични ДеловиБоја : Црна, Сребрена На ЅвонењеПакетот вклучува : 10 x Факел Push Копчето Префрлате

19mm микро патување зелена 24v прстен led метал прекинувач со Еден нормално отворен нерѓосувачки челик кора

240.00 -7 % DEN 223.00

Ако ви треба други доведе напон ,ве молиме оставете ни порака по донесување на плаќање , ви благодарам .LED Напон : 6 V / 12 V / 24 V / 36 V / 110 V / 230 VТехнички Податоци : Тип : QN19 MСРОсветлени Опции : Прстен LEDMax...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.