• Ново
Висок Квалитет на Црна Алуминиумска Тепсија Elelectrical Притисни Врата Ѕиден Прекинувач, Бел Switch Притисни Копче за Префрлање на ЕУ/велика БРИТАНИЈА Стандард ,Топла Про?

Висок Квалитет на Црна Алуминиумска Тепсија Elelectrical Притисни Врата Ѕиден Прекинувач, Бел Switch Притисни Копче за Префрлање на ЕУ/велика БРИТАНИЈА Стандард ,Топла Про?

Оценка на клиентот:
DEN 513.60
DEN 426.00 -17 %

Износ
Залиха

Име на производ со Висок Квалитет Црна Алуминиумска Тепсија Elelectrical Притисни Врата Ѕиден Прекинувач, Бел Switch Притисни Копче за Префрлање на ЕУ/велика БРИТАНИЈА Стандард ,Топла Продажба Панел Материјал 4mm дебелина алуминиумски панел База Материјал 1.35 mm челична рамка и отпорни на оган PC база Влезен Напон 110-250 V AC ,50-60 HZ Струја : 10 A Производ si ze 86*86mm Забелешка Нашите switch погодна за двете ЕУ круг и велика БРИТАНИЈА плоштадот монтажа кутија

Карактеристики

боја:
црна боја
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
bingoelec
Материјал:
Алуминиум Легура
сертификација:
CE,RoHS
Гаранција:
2years
Број На Модел На:
М2-push
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Карактеристики:
притисни врата
Механички Живот:
100000times on-off
is_customized:
Yes
Max. Напон:
250V
Max. Тековната:
10A
Големина:
86*86mm
користат за:
Осветлување

Производи во категоријата

86mm стандард шампањ четка заврши office еден RJ11 4 основни телефонскиот ѕиден прекинувач socket

DEN 319.20

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари86mm стандард шампањ четка заврши office еден RJ11 4 основни телефонскиот ѕиден прекинувач socket

THGS-Аквариум Базен Течни Нивото на Водата Сензор од не ' Рѓосувачки Челик Плови Префрлате

DEN 132.48

А плови прекинувач е уред користи за да смисла на нивото на течност во резервоарот.Прекинувачот може да actuate пумпа, индикатор, аларм, или друг уред.Тоа лесно може да се конвертира од нормално отворен нормално да се затвори со inverting на плови.Забелешка : бидејќи тековната дека прекинувачот може да го носи е многу малку(0.5 A), мора да се користи реле или контактор кога тоа е поврзано со оптоварување, реле или контактор не се вклучени овде.Име На Производ : Нивото На Водата Сензор;Модел Бр...

50pcs/4 многу.8X4.8X0.8мм за телефонот екран push копчето водоотпорен Тактилни Вклучете Еден такт SMD супер мали низок профил

DEN 36.48

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА Микро прекинувач push копчето w aterproof Тактилни Вклучете Еден такт SMD 4.8 X4.8 X0.8ммПАКУВАЊЕ ЗА 50 PCSНормално, може да се користи на оперативниот различни уреди, како што се аудио уреди,видео рекордери,комуникациски уред,камери и автомобилската групи кои бараат низок профил и мала тежина дизајн, исто така, телефонот.СЕ ИСПРАТИ ВО РАМКИТЕ НА 5 DAYS ПО УПЛАТАТА ПРИМЕНА.Ако ви треба други видови на тактилни опција можете да ме праша онлајн~Ако ви требаат посебни видови на тактилни switch ние може да се отвори мувла (MOQ 1000000 PCS)~Кина Производителот е тука и чека на вас!За Увозни давачкиМеѓународни КупувачиУвозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненијаОвие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат наддавање.За Повратни ИнформацииАко купувачот ги задоволи нашите производи, ве молиме да ни даде 5star да ни ги охрабри да се направи подобро ...

Нови 85V 110V 220V 250V 1CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Приемник+Ѕид Панел Далечински Предавателот Леплива Далечинско за Smart Home Префрлате

1204.32 -10 % DEN 1084.00

Овој безжичен далечински управувач switch дизајн со manual (рачно) и далечински управувач два работни режим, на копчињата на интерфејс е прирачник прекинувач отвори копче и тоа, исто така, е учење копчето исти со далечинскиот управувач ...

QL-05P Нови и оригинални FOTEK Близина прекинувач, Близината сензори PNP

DEN 624.00

QL05 P Нови и оригинални FOTEK Близина прекинувач, Близината сензори PNPИзработени во Тајван Линија должина : 2 M Откривање на далечина : 5mm Откривање објект : метал (бакар, железо, алуминиум, злато) Излезниот напон : 1030 VDC школка материјал : ABS пластикаДел производ на цени и залихи(попис) промената,не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме,ви благодарам.Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.OMRON и AUTONICS,ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.САЛАДИН : Omron,LS(LG) и ДЕЛТА...

DMWD ACvoltage заштитник 25A 230V 220v Din железнички автоматско обновување над и под напон прилагодливи заштитен уред заштитник

DEN 124.80

ИЗВЕСТУВАЊЕ1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

50PC YT2030Y 3*6*5 5.0 H бела Допир Switch SMD Копчето 3 * 6 * 5mm нозе Мини Микро Прекинувач малку Притиснете 2 за две Нозе Pin На Продажба

61.92 -5 % DEN 59.00

Пакет : 50 PCSОди до мојата продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

5pcs KW7-9 Долга Права Зглоб Лост Тип SPDT Микро Прекинувач Граница Вклучите НОВО R06 Капка Брод

93.12 -17 % DEN 77.00

Оценка : 15 A, 1 / 2 HP, 125 / 250 VAC 0.6 А,125 VDC; 0.3 А, 250 VDC Контакт конфигурација : SPDT Поправање на Дупки Кол : ~0.32 cm / 0.13" Копчето Височина : ~0.3 цм / 0.12" Терминал Сечилото Ширина : ~0.47 cm / 0.19" Материјал : Пластични & Метална Боја : Црна Димензии : Количина : 1 Set(5 Pcs)Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен...

TTP229 16 Канал 16 Начин Дигитални Капацитивни Switch Допир Сензор Модул

62.40 -15 % DEN 53.00

Опис на производот : 1,одборот TTP229 капацитивни 16 копче за допир индукција IC2,одборот моќ светлина3,работен напон : 2.4 V да 2.4 V4, модули, можете да го поставите излез на чекање, внесете излез режим, најдолго време и брзо / ниска излезна5, PCB одбор големина : 49.3 (mm) x64.5 (mm) Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

50pcs/многу SMT 3x6x2.5MM 2PIN Тактилни Такт Push Копчето Микро Прекинувач G73 Авто-ресетирајте Еден Бесплатен Превозот

36.96 -5 % DEN 35.00

На мојата продавница : Пакет Вклучуваат : 50pcsГолемина : ве Молиме погледнете ги сликитеПлаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

DC 12V-48V Безжичниот Далечински Управувач Вклучите Далечинското Моќ Вклучите Далечинското ЗА ИСКЛУЧУВАЊЕ на Радиото Реле 1CH 40A Приемник + 2 Копче за Предавателот

812.16 -10 % DEN 731.00

DC 12 V48 V Безжичниот Далечински Управувач Вклучите Далечинското Моќ Вклучите Далечинското ЗА ИСКЛУЧУВАЊЕ на Радиото Реле 1 CH 40 A Приемник + 2 Копче за ПредавателотСпецификација : 1.Предавателот Оперативни Фреквенција : 315 MHz / 433 MHZ Фреквенција Растојание : 20200m (ве молиме да забележите дека е идеална оддалеченост без никакви блок и сигнал се меша , тоа ќе се зголеми и да падне за 10%50% со блок и сигнал за мешање )...

1pcs Нови PanelView 550 2711-K5 2711-K5A8 2711-K5A10 2711-K5A15 2711-K5A20 Мембрана Тастатурата / Touchpad

DEN 1440.00

Повеќе од една е дозволено Ако сте трговија на големо дилер или сакате да ordertems во најголемиот дел или имате било какви прашања пред да го поставите цел, не двоумете се да контактирате со нас .Плаќање1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да го купи објектот.2. Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта...

SPDT Водоотпорен Switch Капа ON-OFF-ON Минијатурни Toggle Прекинувачи 15A 250VAC / 20A 125VAC VE181 P40

90.24 -46 % DEN 49.00

Опис : Tyle : (ON) — OFF — (НА) Конектор Тип : SPDT Моќ : 15 A 250 VAC / 20 A 125 VAC Материјал(Надворешен) : Метална Боја : Црна Dielectric јачина : 1000 V RMS (min) Изолација отпор : 100 Mw(min) Базалните материјал : Поли пропилен материјали Механички живот : Повеќе од 50.000 циклуси Електрични живот : Повеќе од 10,000 циклуси на животната Средина температура : 25 степени ~ 80 степени вибрации : 10 да 55 Hz, 1.5 mm двојно амплитудата Пакет се Вклучуваат : 1 x Switch 1 x switch капи

19mm микро патување зелена 24v прстен led метал прекинувач со Еден нормално отворен нерѓосувачки челик кора

240.00 -7 % DEN 223.00

Ако ви треба други доведе напон ,ве молиме оставете ни порака по донесување на плаќање , ви благодарам .LED Напон : 6 V / 12 V / 24 V / 36 V / 110 V / 230 VТехнички Податоци : Тип : QN19 MСРОсветлени Опции : Прстен LEDMax...

AC 110-220V 3А DC 12V-60V 6A 4PDT 4 Редови Блокирам Притисни Копче за Префрлање 7.2 x 5.3 x 1.8 cm Прекинувачи & Додатоци

DEN 133.92

Спецификации : Име на Производ Притисни Копче за Префрлање Контакт Тип, за Секое Копче 4 PDT Копче Копче со Број 4 Секоја Pushbutton Теренот 8mm / 0.31" Монтажа Завртка Теренот 65mm / 2.6" Секоја Pin Теренот 1.7 мм Дупка Кол 3мм Напон / Тековни AC 110 V220 V 3АDC 12 V60 V 6 A Вкупната Големина 7.2 x 5.3 x 1.8 cm / 2.8" x 2.1" x 0.7" (L*W*H) Материјал Пластика, Метал, Електронски Дел Боја Како на Сликата Прикажани на Нето Тежина 23g Пакет Содржина 1 x Притисни Копче за Префрлање Описи : Карактеристики : 4 пластични копчето, AC 110220 V напон, 3А currrent...

Оригинални нови RV09 potentiometer вертикална potentiometer 2К 10K 5K potentiometer (SWITCH)

13.92 -7 % DEN 13.00

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, приклучок, релеи, отпорници(отпор), кондензатори (capacitance) , контактор, прекинувач, интегрирани кола (НАТОПИ, СМД, QFP, BGA, Модули)...

100pcs 3X6X2.5mm Тактилни Притисни Копче за Префрлање Такт Прекинувачи Мини Микро Прекинувач 2-Pin SMD

59.52 -4 % DEN 57.00

Спецификација : Температура : 25~85°CГо издржат Напонот : AC250 V / 50 HzНоминална Оптоварување : DC12 V 0.1 АКонтакт Отпор : Изолација Отпор : >=100 MohmЖивот : 100000 времеПакет Се Вклучени : 100 x 3*6*2.5 мм Тактилни Притисни Копче за Префрлање Такт се Префрлите Микро Прекинувач 2Pin SMDПочитувани пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro)...

50pcs/4 многу.5x4.5x0.55мм Супер Мала Светлина на Допир Push Копчето Тактилни Вклучете Еден такт SMD за телефонот екранот

DEN 44.16

ПАКЕТ ЗА 50 PCS Водоотпорен Микро прекинувач push копчето Тактилни Вклучете Еден такт SMD 4.5 X4.5 X0.55ммСЕ ИСПРАТИ ВО РАМКИТЕ НА 2 DAYS ПО УПЛАТАТА ПРИМЕНА.Нормално, може да се види кои се користат во работењето на разни уреди како што се аудио уреди,видео рекордери,комуникациски уред,камери и автомобилската групи кои бараат низок профил и лесен дизајн, исто така, телефонот.За Увозни давачкиМеѓународни КупувачиУвозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненијаОвие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат наддавање.За Повратни ИнформацииАко купувачот ги задоволи нашите производи, ве молиме да ни даде 5star да ни ги охрабри да се направи подобро ...

16a ротари switch 3 фаза switch 3 позицијата селектор вклучите камери стартер се префрлите на контрола моторни LW5-16/3

DEN 744.00

Производи ОписИме : LW516 / 3Број на позиција : 3 позицијаНоминална струја : 16Фаза број : 3 ПолМонтажа големина : 58*46mmПанел големина : 72*72mmТежина : 0.4 kgМатеријал : Пластични / Сребрена контактПримена : за Контрола на моторотПрилагодено : Yes ( Можете да ми даде жици графиконот,така што можеме да го направиме она што ви треба.)

100pcs Граница Вклучите Притисни Копче за Префрлање 1А 125V AC Глувчето Исклучете 3Pins Микро Прекинувач

426.72 -15 % DEN 363.00

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

Фан Wallpad НАС/AU Стандарден НАИЗМЕНИЧЕН 110~250V Луксузни Стакло Панел Ѕиден Прекинувач Dimmerable Брзината на Вентилаторот Регулатор на Напојување Префрлате

1090.56 -40 % DEN 654.00

Фан Wallpad НАС / AU Стандарден НАИЗМЕНИЧЕН 110~250 V Луксузни Стакло Панел Ѕиден Прекинувач Dimmerable Брзината на Вентилаторот Регулатор на Напојување Префрлате

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.