• Ново
1000PCS Бела SMD Такт се Префрлите 2 Игли Допир Прекинувач, Притисни Копче за Префрлување,Тактичност Switch за Големината 3x6x2.5mm

1000PCS Бела SMD Такт се Префрлите 2 Игли Допир Прекинувач, Притисни Копче за Префрлување,Тактичност Switch за Големината 3x6x2.5mm

Оценка на клиентот:
DEN 771.36

Износ
Залиха


Карактеристики

сертификација:
CCC
Гаранција:
Стандард
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
Префрлете
Карактеристики:
Префрлете
Бренд Име:
YANXINLIANG
Тип На Објект:
Прекинувачи

Производи во категоријата

50pcs/4 многу.8X4.8X0.8мм за телефонот екран push копчето водоотпорен Тактилни Вклучете Еден такт SMD супер мали низок профил

DEN 36.48

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА Микро прекинувач push копчето w aterproof Тактилни Вклучете Еден такт SMD 4.8 X4.8 X0.8ммПАКУВАЊЕ ЗА 50 PCSНормално, може да се користи на оперативниот различни уреди, како што се аудио уреди,видео рекордери,комуникациски уред,камери и автомобилската групи кои бараат низок профил и мала тежина дизајн, исто така, телефонот.СЕ ИСПРАТИ ВО РАМКИТЕ НА 5 DAYS ПО УПЛАТАТА ПРИМЕНА.Ако ви треба други видови на тактилни опција можете да ме праша онлајн~Ако ви требаат посебни видови на тактилни switch ние може да се отвори мувла (MOQ 1000000 PCS)~Кина Производителот е тука и чека на вас!За Увозни давачкиМеѓународни КупувачиУвозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненијаОвие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат наддавање.За Повратни ИнформацииАко купувачот ги задоволи нашите производи, ве молиме да ни даде 5star да ни ги охрабри да се направи подобро ...

THGS-Аквариум Базен Течни Нивото на Водата Сензор од не ' Рѓосувачки Челик Плови Префрлате

DEN 132.48

А плови прекинувач е уред користи за да смисла на нивото на течност во резервоарот.Прекинувачот може да actuate пумпа, индикатор, аларм, или друг уред.Тоа лесно може да се конвертира од нормално отворен нормално да се затвори со inverting на плови.Забелешка : бидејќи тековната дека прекинувачот може да го носи е многу малку(0.5 A), мора да се користи реле или контактор кога тоа е поврзано со оптоварување, реле или контактор не се вклучени овде.Име На Производ : Нивото На Водата Сензор;Модел Бр...

1pcs Нови PanelView 550 2711-K5 2711-K5A8 2711-K5A10 2711-K5A15 2711-K5A20 Мембрана Тастатурата / Touchpad

DEN 1440.00

Повеќе од една е дозволено Ако сте трговија на големо дилер или сакате да ordertems во најголемиот дел или имате било какви прашања пред да го поставите цел, не двоумете се да контактирате со нас .Плаќање1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да го купи објектот.2. Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта...

19mm микро патување зелена 24v прстен led метал прекинувач со Еден нормално отворен нерѓосувачки челик кора

240.00 -7 % DEN 223.00

Ако ви треба други доведе напон ,ве молиме оставете ни порака по донесување на плаќање , ви благодарам .LED Напон : 6 V / 12 V / 24 V / 36 V / 110 V / 230 VТехнички Податоци : Тип : QN19 MСРОсветлени Опции : Прстен LEDMax...

AC напон 220V Безжичен Далечински Вклучите Далечинскиот Управувач за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА 1CH Мини Реле Модул Ресивер Со Transmittter Smart Home 315MHZ 433Mhz

1068.48 -10 % DEN 961.00

AC напон 220 V Безжичен Далечински Вклучите Далечинскиот Управувач за вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ НА 1 CH Мини Реле Модул Ресивер Со Transmittter Smart Home 315 MHZ 433 Mhz 1.Примачот Работен Напон : AC220 V (Текст AC220 V Излез AC220 V) Max Струја : 10 A (треба подобро помал од 7А ) Канал : 1 CH Работна Фреквенција : 315 MHZ / 433.92 MZH Приемник чувствителност : : 105 Db Работна температура : 10 "C +60" C Излез начин : Еден...

5 Компјутери 50V 0.5 3 Pin 2 Position On/OFF 1P2T SPDT Мини Излизгајте го Прекинувачот 3 Pin PCB DIY

527.04 -25 % DEN 396.00

Спецификација : Име На Производ Излизгајте Го Прекинувачот Модел Бр SS12 F15G5 Тип 1 P2 T Контакт Тип 2 Позиции, Од / На Игли Количество 3 Пина ( Еден Ред ) Оценка DC 50 V, 0.5 НА Контакти Отпор 30 MΩ Изолација Отпор 100 MΩ Минимално Оптоварување DC 500 V Dielectric ПредностиAC 500 V / 1 минута Живот Тест 10000 циклуси / минута Вкупната Големина 19.8 x 5.6 x13mm / 0.78" x 0.22" x 0.51" (LWH) Pin Големина 3 х 1.5 mm / 0.12" x 0.06" (LW) Иглички Теренот 1.4 mm / 0.055" Knob Големина 3 х 3 x 5mm / 0.12" x 0.12" x 0.2" (LWH) Монтажа Дупка Кол 2.2 mm / 0.087" Материјал Пластика, Метал, Електронски Делови Боја Црна Тежина 5g Пакет 5 x Излизгајте го ПрекинувачотОпис : Излизгајте го Прекинувачот е за промена коло од лизгање на мини рачка на прекинувачот за контрола на коло за да се ВКЛУЧИ или ИСКЛУЧИ...

50pcs/4 многу.5x4.5x0.55мм Супер Мала Светлина на Допир Push Копчето Тактилни Вклучете Еден такт SMD за телефонот екранот

DEN 44.16

ПАКЕТ ЗА 50 PCS Водоотпорен Микро прекинувач push копчето Тактилни Вклучете Еден такт SMD 4.5 X4.5 X0.55ммСЕ ИСПРАТИ ВО РАМКИТЕ НА 2 DAYS ПО УПЛАТАТА ПРИМЕНА.Нормално, може да се види кои се користат во работењето на разни уреди како што се аудио уреди,видео рекордери,комуникациски уред,камери и автомобилската групи кои бараат низок профил и лесен дизајн, исто така, телефонот.За Увозни давачкиМеѓународни КупувачиУвозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненијаОвие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат наддавање.За Повратни ИнформацииАко купувачот ги задоволи нашите производи, ве молиме да ни даде 5star да ни ги охрабри да се направи подобро ...

86mm стандард шампањ четка заврши office еден RJ11 4 основни телефонскиот ѕиден прекинувач socket

DEN 319.20

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари86mm стандард шампањ четка заврши office еден RJ11 4 основни телефонскиот ѕиден прекинувач socket

10PCS 12X12X7.3мм Тактилни Притисни Копче за Префрлање Еден 12x12x7.3мм НАТОПИ 4PIN Микро Прекинувач Копчето

DEN 143.04

ПАКЕТ ЗА 10 PCS Микро прекинувач push копчето Тактилни Вклучете Еден такт 12 X12 X7.3мм 4 PIN НАТОПИСЕ ИСПРАТИ ВО РАМКИТЕ НА 2 DAYS ПО УПЛАТАТА ПРИМЕНА.Ако ви треба други видови на тактилни опција можете да ме праша онлајн~Ако ви требаат посебни видови на тактилни switch ние може да се отвори мувла (MOQ 1000000 PCS)~Кина Производителот е тука и чека на вас!За Увозни давачкиМеѓународни КупувачиУвозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненијаОвие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат наддавање.За Повратни ИнформацииАко купувачот ги задоволи нашите производи, ве молиме да ни даде 5star да ни ги охрабри да се направи подобро ...

10PCS многу Светло Факел Дел Круг Притисни Копче за Префрлање Црна DC 1A 30V 10мм x 10мм (D*H)

57.60 -6 % DEN 54.00

Опис : Име : Факел Push Копчето ПрефрлатеКонтакт Тип : Latching КонтактНапон / Тековни : DC 1 A 30 VВкупната Големина : 10 x 10мм / 0.39" x 0.39" (D*H)Копчето Дијаметар : 5mm / 0.2"Материјал : Пластични, Метални, Електрични ДеловиБоја : Црна, Сребрена На ЅвонењеПакетот вклучува : 10 x Факел Push Копчето Префрлате

QL-05P Нови и оригинални FOTEK Близина прекинувач, Близината сензори PNP

DEN 624.00

QL05 P Нови и оригинални FOTEK Близина прекинувач, Близината сензори PNPИзработени во Тајван Линија должина : 2 M Откривање на далечина : 5mm Откривање објект : метал (бакар, железо, алуминиум, злато) Излезниот напон : 1030 VDC школка материјал : ABS пластикаДел производ на цени и залихи(попис) промената,не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме,ви благодарам.Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.OMRON и AUTONICS,ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.САЛАДИН : Omron,LS(LG) и ДЕЛТА...

Висок Квалитет на Црна Алуминиумска Тепсија Elelectrical Притисни Врата Ѕиден Прекинувач, Бел Switch Притисни Копче за Префрлање на ЕУ/велика БРИТАНИЈА Стандард ,Топла Про?

513.60 -17 % DEN 426.00

Име на производ со Висок Квалитет Црна Алуминиумска Тепсија Elelectrical Притисни Врата Ѕиден Прекинувач, Бел Switch Притисни Копче за Префрлање на ЕУ / велика БРИТАНИЈА Стандард ,Топла Продажба Панел Материјал 4mm дебелина алуминиумски панел База Материјал 1.35 mm челична рамка и отпорни на оган PC база Влезен Напон 110250 V AC ,5060 HZ Струја : 10 A Производ si ze 86*86mm Забелешка Нашите switch погодна за двете ЕУ круг и велика БРИТАНИЈА плоштадот монтажа кутија

10PCS 6x6x5mm 4PIN НАТОПИ Водоотпорен Еден Тактички Копчето Switch Копче Копче за Микро Копчето Префрлате

DEN 42.24

ПАКЕТ ЗА 10 PCS6x6x5mm Водоотпорен Еден Тактички Копчето Switch Глувчето Внатре Копче Копче за Микро Копчето ПрефрлатеСЕ ИСПРАТИ ВО РАМКИТЕ НА 2 DAYS ПО УПЛАТАТА ПРИМЕНА.Нормално, може да се види кои се користат во работењето на разни уреди како што се аудио уреди,видео рекордери,комуникациски уред,камери и автомобилската групи кои бараат низок профил и лесен дизајн, исто така, телефонот.За Увозни давачкиМеѓународни КупувачиУвозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненијаОвие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат наддавање.За Повратни ИнформацииАко купувачот ги задоволи нашите производи, ве молиме да ни даде 5star да ни ги охрабри да се направи подобро ...

Пламен откривање Сензор Инфрацрвен приемник контрола модул 760nm-1100nm

38.88 -15 % DEN 33.00

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

AC 110-220V 3А DC 12V-60V 6A 4PDT 4 Редови Блокирам Притисни Копче за Префрлање 7.2 x 5.3 x 1.8 cm Прекинувачи & Додатоци

DEN 133.92

Спецификации : Име на Производ Притисни Копче за Префрлање Контакт Тип, за Секое Копче 4 PDT Копче Копче со Број 4 Секоја Pushbutton Теренот 8mm / 0.31" Монтажа Завртка Теренот 65mm / 2.6" Секоја Pin Теренот 1.7 мм Дупка Кол 3мм Напон / Тековни AC 110 V220 V 3АDC 12 V60 V 6 A Вкупната Големина 7.2 x 5.3 x 1.8 cm / 2.8" x 2.1" x 0.7" (L*W*H) Материјал Пластика, Метал, Електронски Дел Боја Како на Сликата Прикажани на Нето Тежина 23g Пакет Содржина 1 x Притисни Копче за Префрлање Описи : Карактеристики : 4 пластични копчето, AC 110220 V напон, 3А currrent...

Нови 85V 110V 220V 250V 1CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Приемник+Ѕид Панел Далечински Предавателот Леплива Далечинско за Smart Home Префрлате

1204.32 -10 % DEN 1084.00

Овој безжичен далечински управувач switch дизајн со manual (рачно) и далечински управувач два работни режим, на копчињата на интерфејс е прирачник прекинувач отвори копче и тоа, исто така, е учење копчето исти со далечинскиот управувач ...

CNSKOU 1 начин 2 банда безжична ѕиден прекинувач 110V безжична светлина НИ се префрлат 3 бои options зајакнато стакло wetproof бесплатен превозот

2016.00 -49 % DEN 1028.00

Предмет Вовед1.Ова е нова генерација на допир се префрлите со интегриран дизајн кој со водоотпорен, огноотпорни функција и функција на спречување на електричен шок.2.Ќе може да работи со влажна рака...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.