• Ново
итни стоп печурки главата притисни копче за префрлање SB10(LA68D LAY3)-11MZ/R пак да се ослободи

итни стоп печурки главата притисни копче за префрлање SB10(LA68D LAY3)-11MZ/R пак да се ослободи

Оценка на клиентот:
DEN 127.20

Износ
Залиха

Ве молиме имајте во предвид треба референтната и боја,контакт(NO NC) кога ќе го поставите цел.Ако не белешка во рок од 7 дена, ние ќе бидеме во согласност со SB10(LA68 D XB1)-11 MZ/R пратката.

Карактеристики

боја:
Црна, Зелена, Црвена
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
SANLICO
сертификација:
CQC,CE,CCC
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
тековната:
3A
Карактеристики:
итни стоп печурки главата push копчето префрлате
Број На Модел На:
SB10(LA68D LAY3)-11MZ/R
Гаранција:
Во зависност од ситуацијата за да се утврди
Материјал:
Пластични

Производи во категоријата

16a ротари switch 3 фаза switch 3 позицијата селектор вклучите камери стартер се префрлите на контрола моторни LW5-16/3

DEN 744.00

Производи ОписИме : LW516 / 3Број на позиција : 3 позицијаНоминална струја : 16Фаза број : 3 ПолМонтажа големина : 58*46mmПанел големина : 72*72mmТежина : 0.4 kgМатеријал : Пластични / Сребрена контактПримена : за Контрола на моторотПрилагодено : Yes ( Можете да ми даде жици графиконот,така што можеме да го направиме она што ви треба.)

Нови Пристигнување AC110V 220V 1CH Безжичниот Далечински Управувач Switch 1 Предавателот со 2 Примачот за Апарати Портата гаражни врати 315/433

810.72 -10 % DEN 730.00

Примена : Нашите производи се широко се користат во вклучите далечинскиот управувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.AC110 V 220 V Светилка Интелигентни Wiress Далечински Управувач Switch 1 CH RF Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 1 Transmitter +2 ReceiverДостапни големини : 110 V 315 MHZ / 110 V 433 MHZ / 220 V 315 MHZ / 220 V 433 MHZКога ќе се направи ред,pls оставите порака,Доколку нема порака, ние ќе го испрати по случаен изборПакување листа : 2x Приемник 1x Transmitter (Батеријата не се вклучуваат) Спецификација : 1.Предавателот Оперативен Напон : DC12 V Оперативни Струја : 30 MA Оперативни Фреквенција : 266433 MHz Фреквенција Растојание : 0200m (ве молиме да забележите дека е идеална оддалеченост без никакви блок и сигнал се меша , тоа ќе се зголеми и да падне за 10%50% со блок и сигнал за мешање )...

Пламен откривање Сензор Инфрацрвен приемник контрола модул 760nm-1100nm

38.88 -15 % DEN 33.00

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

Висок Квалитет на Црна Алуминиумска Тепсија Elelectrical Притисни Врата Ѕиден Прекинувач, Бел Switch Притисни Копче за Префрлање на ЕУ/велика БРИТАНИЈА Стандард ,Топла Про?

513.60 -17 % DEN 426.00

Име на производ со Висок Квалитет Црна Алуминиумска Тепсија Elelectrical Притисни Врата Ѕиден Прекинувач, Бел Switch Притисни Копче за Префрлање на ЕУ / велика БРИТАНИЈА Стандард ,Топла Продажба Панел Материјал 4mm дебелина алуминиумски панел База Материјал 1.35 mm челична рамка и отпорни на оган PC база Влезен Напон 110250 V AC ,5060 HZ Струја : 10 A Производ si ze 86*86mm Забелешка Нашите switch погодна за двете ЕУ круг и велика БРИТАНИЈА плоштадот монтажа кутија

50pcs/многу SMT 3x6x2.5MM 2PIN Тактилни Такт Push Копчето Микро Прекинувач G73 Авто-ресетирајте Еден Бесплатен Превозот

36.96 -5 % DEN 35.00

На мојата продавница : Пакет Вклучуваат : 50pcsГолемина : ве Молиме погледнете ги сликитеПлаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

1pcs Нови PanelView 550 2711-K5 2711-K5A8 2711-K5A10 2711-K5A15 2711-K5A20 Мембрана Тастатурата / Touchpad

DEN 1440.00

Повеќе од една е дозволено Ако сте трговија на големо дилер или сакате да ordertems во најголемиот дел или имате било какви прашања пред да го поставите цел, не двоумете се да контактирате со нас .Плаќање1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да го купи објектот.2. Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта...

100pcs Граница Вклучите Притисни Копче за Префрлање 1А 125V AC Глувчето Исклучете 3Pins Микро Прекинувач

426.72 -15 % DEN 363.00

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

50pcs/4 многу.8X4.8X0.8мм за телефонот екран push копчето водоотпорен Тактилни Вклучете Еден такт SMD супер мали низок профил

DEN 36.48

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА Микро прекинувач push копчето w aterproof Тактилни Вклучете Еден такт SMD 4.8 X4.8 X0.8ммПАКУВАЊЕ ЗА 50 PCSНормално, може да се користи на оперативниот различни уреди, како што се аудио уреди,видео рекордери,комуникациски уред,камери и автомобилската групи кои бараат низок профил и мала тежина дизајн, исто така, телефонот.СЕ ИСПРАТИ ВО РАМКИТЕ НА 5 DAYS ПО УПЛАТАТА ПРИМЕНА.Ако ви треба други видови на тактилни опција можете да ме праша онлајн~Ако ви требаат посебни видови на тактилни switch ние може да се отвори мувла (MOQ 1000000 PCS)~Кина Производителот е тука и чека на вас!За Увозни давачкиМеѓународни КупувачиУвозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненијаОвие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат наддавање.За Повратни ИнформацииАко купувачот ги задоволи нашите производи, ве молиме да ни даде 5star да ни ги охрабри да се направи подобро ...

SPDT Водоотпорен Switch Капа ON-OFF-ON Минијатурни Toggle Прекинувачи 15A 250VAC / 20A 125VAC VE181 P40

90.24 -46 % DEN 49.00

Опис : Tyle : (ON) — OFF — (НА) Конектор Тип : SPDT Моќ : 15 A 250 VAC / 20 A 125 VAC Материјал(Надворешен) : Метална Боја : Црна Dielectric јачина : 1000 V RMS (min) Изолација отпор : 100 Mw(min) Базалните материјал : Поли пропилен материјали Механички живот : Повеќе од 50.000 циклуси Електрични живот : Повеќе од 10,000 циклуси на животната Средина температура : 25 степени ~ 80 степени вибрации : 10 да 55 Hz, 1.5 mm двојно амплитудата Пакет се Вклучуваат : 1 x Switch 1 x switch капи

86mm стандард шампањ четка заврши office еден RJ11 4 основни телефонскиот ѕиден прекинувач socket

DEN 319.20

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари86mm стандард шампањ четка заврши office еден RJ11 4 основни телефонскиот ѕиден прекинувач socket

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.