• Ново
22mm етикета црна боја за притисни копчето електрични префрлате

22mm етикета црна боја за притисни копчето електрични префрлате

Оценка на клиентот:
DEN 576.00

Износ
Залиха


за 22mm sereies префрлате

Карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
label switch
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Гаранција:
NO
Број На Модел На:
22mm етикетата
сертификација:
NO

Производи во категоријата

CNSKOU 1 начин 2 банда безжична ѕиден прекинувач 110V безжична светлина НИ се префрлат 3 бои options зајакнато стакло wetproof бесплатен превозот

2016.00 -49 % DEN 1028.00

Предмет Вовед1.Ова е нова генерација на допир се префрлите со интегриран дизајн кој со водоотпорен, огноотпорни функција и функција на спречување на електричен шок.2.Ќе може да работи со влажна рака...

86mm стандард шампањ четка заврши office еден RJ11 4 основни телефонскиот ѕиден прекинувач socket

DEN 319.20

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари86mm стандард шампањ четка заврши office еден RJ11 4 основни телефонскиот ѕиден прекинувач socket

100pcs 3X6X2.5mm Тактилни Притисни Копче за Префрлање Такт Прекинувачи Мини Микро Прекинувач 2-Pin SMD

59.52 -4 % DEN 57.00

Спецификација : Температура : 25~85°CГо издржат Напонот : AC250 V / 50 HzНоминална Оптоварување : DC12 V 0.1 АКонтакт Отпор : Изолација Отпор : >=100 MohmЖивот : 100000 времеПакет Се Вклучени : 100 x 3*6*2.5 мм Тактилни Притисни Копче за Префрлање Такт се Префрлите Микро Прекинувач 2Pin SMDПочитувани пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro)...

Пламен откривање Сензор Инфрацрвен приемник контрола модул 760nm-1100nm

38.88 -15 % DEN 33.00

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

AC напон 220V Безжичен Далечински Вклучите Далечинскиот Управувач за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА 1CH Мини Реле Модул Ресивер Со Transmittter Smart Home 315MHZ 433Mhz

1068.48 -10 % DEN 961.00

AC напон 220 V Безжичен Далечински Вклучите Далечинскиот Управувач за вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ НА 1 CH Мини Реле Модул Ресивер Со Transmittter Smart Home 315 MHZ 433 Mhz 1.Примачот Работен Напон : AC220 V (Текст AC220 V Излез AC220 V) Max Струја : 10 A (треба подобро помал од 7А ) Канал : 1 CH Работна Фреквенција : 315 MHZ / 433.92 MZH Приемник чувствителност : : 105 Db Работна температура : 10 "C +60" C Излез начин : Еден...

10 Компјутери CR/LIR 2025 до 2032 Монета Копчето Батеријата Носителот Socket

DEN 201.60

Име на производ Копчето Батеријата Носителот Одговара на Батеријата Модел CR / LIR2032 2025 2016 година (Не се Вклучени Овде) Материјал Пластика, Метал Max Батеријата Количина 1 Големината на Телото 22 х 8мм / 0.9" x 0.3"(Max D*H) Внатрешен Дијаметар 20mm / 0.79" PinКоличина 2(1 за "", 1 за "+") Растојание Меѓу Пиновите 20mm / 0.79" Боја Црна

10PCS многу Светло Факел Дел Круг Притисни Копче за Префрлање Црна DC 1A 30V 10мм x 10мм (D*H)

57.60 -6 % DEN 54.00

Опис : Име : Факел Push Копчето ПрефрлатеКонтакт Тип : Latching КонтактНапон / Тековни : DC 1 A 30 VВкупната Големина : 10 x 10мм / 0.39" x 0.39" (D*H)Копчето Дијаметар : 5mm / 0.2"Материјал : Пластични, Метални, Електрични ДеловиБоја : Црна, Сребрена На ЅвонењеПакетот вклучува : 10 x Факел Push Копчето Префрлате

SPDT Водоотпорен Switch Капа ON-OFF-ON Минијатурни Toggle Прекинувачи 15A 250VAC / 20A 125VAC VE181 P40

90.24 -46 % DEN 49.00

Опис : Tyle : (ON) — OFF — (НА) Конектор Тип : SPDT Моќ : 15 A 250 VAC / 20 A 125 VAC Материјал(Надворешен) : Метална Боја : Црна Dielectric јачина : 1000 V RMS (min) Изолација отпор : 100 Mw(min) Базалните материјал : Поли пропилен материјали Механички живот : Повеќе од 50.000 циклуси Електрични живот : Повеќе од 10,000 циклуси на животната Средина температура : 25 степени ~ 80 степени вибрации : 10 да 55 Hz, 1.5 mm двојно амплитудата Пакет се Вклучуваат : 1 x Switch 1 x switch капи

5 Компјутери 50V 0.5 3 Pin 2 Position On/OFF 1P2T SPDT Мини Излизгајте го Прекинувачот 3 Pin PCB DIY

527.04 -25 % DEN 396.00

Спецификација : Име На Производ Излизгајте Го Прекинувачот Модел Бр SS12 F15G5 Тип 1 P2 T Контакт Тип 2 Позиции, Од / На Игли Количество 3 Пина ( Еден Ред ) Оценка DC 50 V, 0.5 НА Контакти Отпор 30 MΩ Изолација Отпор 100 MΩ Минимално Оптоварување DC 500 V Dielectric ПредностиAC 500 V / 1 минута Живот Тест 10000 циклуси / минута Вкупната Големина 19.8 x 5.6 x13mm / 0.78" x 0.22" x 0.51" (LWH) Pin Големина 3 х 1.5 mm / 0.12" x 0.06" (LW) Иглички Теренот 1.4 mm / 0.055" Knob Големина 3 х 3 x 5mm / 0.12" x 0.12" x 0.2" (LWH) Монтажа Дупка Кол 2.2 mm / 0.087" Материјал Пластика, Метал, Електронски Делови Боја Црна Тежина 5g Пакет 5 x Излизгајте го ПрекинувачотОпис : Излизгајте го Прекинувачот е за промена коло од лизгање на мини рачка на прекинувачот за контрола на коло за да се ВКЛУЧИ или ИСКЛУЧИ...

50pcs/4 многу.5x4.5x0.55мм Супер Мала Светлина на Допир Push Копчето Тактилни Вклучете Еден такт SMD за телефонот екранот

DEN 44.16

ПАКЕТ ЗА 50 PCS Водоотпорен Микро прекинувач push копчето Тактилни Вклучете Еден такт SMD 4.5 X4.5 X0.55ммСЕ ИСПРАТИ ВО РАМКИТЕ НА 2 DAYS ПО УПЛАТАТА ПРИМЕНА.Нормално, може да се види кои се користат во работењето на разни уреди како што се аудио уреди,видео рекордери,комуникациски уред,камери и автомобилската групи кои бараат низок профил и лесен дизајн, исто така, телефонот.За Увозни давачкиМеѓународни КупувачиУвозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненијаОвие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинскатаканцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат наддавање.За Повратни ИнформацииАко купувачот ги задоволи нашите производи, ве молиме да ни даде 5star да ни ги охрабри да се направи подобро ...

QL-05P Нови и оригинални FOTEK Близина прекинувач, Близината сензори PNP

DEN 624.00

QL05 P Нови и оригинални FOTEK Близина прекинувач, Близината сензори PNPИзработени во Тајван Линија должина : 2 M Откривање на далечина : 5mm Откривање објект : метал (бакар, железо, алуминиум, злато) Излезниот напон : 1030 VDC школка материјал : ABS пластикаДел производ на цени и залихи(попис) промената,не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме,ви благодарам.Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.OMRON и AUTONICS,ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.САЛАДИН : Omron,LS(LG) и ДЕЛТА...

19mm микро патување зелена 24v прстен led метал прекинувач со Еден нормално отворен нерѓосувачки челик кора

240.00 -7 % DEN 223.00

Ако ви треба други доведе напон ,ве молиме оставете ни порака по донесување на плаќање , ви благодарам .LED Напон : 6 V / 12 V / 24 V / 36 V / 110 V / 230 VТехнички Податоци : Тип : QN19 MСРОсветлени Опции : Прстен LEDMax...

50PC YT2030Y 3*6*5 5.0 H бела Допир Switch SMD Копчето 3 * 6 * 5mm нозе Мини Микро Прекинувач малку Притиснете 2 за две Нозе Pin На Продажба

61.92 -5 % DEN 59.00

Пакет : 50 PCSОди до мојата продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

1pcs Нови PanelView 550 2711-K5 2711-K5A8 2711-K5A10 2711-K5A15 2711-K5A20 Мембрана Тастатурата / Touchpad

DEN 1440.00

Повеќе од една е дозволено Ако сте трговија на големо дилер или сакате да ordertems во најголемиот дел или имате било какви прашања пред да го поставите цел, не двоумете се да контактирате со нас .Плаќање1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да го купи објектот.2. Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта...

AC 110-220V 3А DC 12V-60V 6A 4PDT 4 Редови Блокирам Притисни Копче за Префрлање 7.2 x 5.3 x 1.8 cm Прекинувачи & Додатоци

DEN 133.92

Спецификации : Име на Производ Притисни Копче за Префрлање Контакт Тип, за Секое Копче 4 PDT Копче Копче со Број 4 Секоја Pushbutton Теренот 8mm / 0.31" Монтажа Завртка Теренот 65mm / 2.6" Секоја Pin Теренот 1.7 мм Дупка Кол 3мм Напон / Тековни AC 110 V220 V 3АDC 12 V60 V 6 A Вкупната Големина 7.2 x 5.3 x 1.8 cm / 2.8" x 2.1" x 0.7" (L*W*H) Материјал Пластика, Метал, Електронски Дел Боја Како на Сликата Прикажани на Нето Тежина 23g Пакет Содржина 1 x Притисни Копче за Префрлање Описи : Карактеристики : 4 пластични копчето, AC 110220 V напон, 3А currrent...

Фан Wallpad НАС/AU Стандарден НАИЗМЕНИЧЕН 110~250V Луксузни Стакло Панел Ѕиден Прекинувач Dimmerable Брзината на Вентилаторот Регулатор на Напојување Префрлате

1090.56 -40 % DEN 654.00

Фан Wallpad НАС / AU Стандарден НАИЗМЕНИЧЕН 110~250 V Луксузни Стакло Панел Ѕиден Прекинувач Dimmerable Брзината на Вентилаторот Регулатор на Напојување Префрлате

TTP229 16 Канал 16 Начин Дигитални Капацитивни Switch Допир Сензор Модул

62.40 -15 % DEN 53.00

Опис на производот : 1,одборот TTP229 капацитивни 16 копче за допир индукција IC2,одборот моќ светлина3,работен напон : 2.4 V да 2.4 V4, модули, можете да го поставите излез на чекање, внесете излез режим, најдолго време и брзо / ниска излезна5, PCB одбор големина : 49.3 (mm) x64.5 (mm) Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

50pcs/многу SMT 3x6x2.5MM 2PIN Тактилни Такт Push Копчето Микро Прекинувач G73 Авто-ресетирајте Еден Бесплатен Превозот

36.96 -5 % DEN 35.00

На мојата продавница : Пакет Вклучуваат : 50pcsГолемина : ве Молиме погледнете ги сликитеПлаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

DC 12V-48V Безжичниот Далечински Управувач Вклучите Далечинското Моќ Вклучите Далечинското ЗА ИСКЛУЧУВАЊЕ на Радиото Реле 1CH 40A Приемник + 2 Копче за Предавателот

812.16 -10 % DEN 731.00

DC 12 V48 V Безжичниот Далечински Управувач Вклучите Далечинското Моќ Вклучите Далечинското ЗА ИСКЛУЧУВАЊЕ на Радиото Реле 1 CH 40 A Приемник + 2 Копче за ПредавателотСпецификација : 1.Предавателот Оперативни Фреквенција : 315 MHz / 433 MHZ Фреквенција Растојание : 20200m (ве молиме да забележите дека е идеална оддалеченост без никакви блок и сигнал се меша , тоа ќе се зголеми и да падне за 10%50% со блок и сигнал за мешање )...

Оригинални нови RV09 potentiometer вертикална potentiometer 2К 10K 5K potentiometer (SWITCH)

13.92 -7 % DEN 13.00

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, приклучок, релеи, отпорници(отпор), кондензатори (capacitance) , контактор, прекинувач, интегрирани кола (НАТОПИ, СМД, QFP, BGA, Модули)...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.